מחזור 12 בפרמייר ליג :: 1-4 על ניוקאסל באולד טראפורד

מנצ’סטר-יונייטד

(Red_Devil #11) #1

אם אומר את אשר על ליבי, אני מחכה ל-11 בדצמבר יום שני. מה יש בתאריך הזה תשאלו? הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות. מבחינתי הדבר הכי מעניין שקשור במנצ’סטר יונייטד ואליי לפחות. שנה שלמה נתתי זמן חסד למוריניו, ועד המשחק באנפילד לא הבעתי דעה נחרצת לגבי המינוי שלו. אחרי הכשלונות של הקודמים הבנתי שיותר גרוע לא יכול להיות. ואכן כך, מוריניו הרבה יותר טוב מקודמיו אבל עדיין רחוק מלהיות טוב. זו בדיוק הבעיה שלנו .
אחרי חודש וחצי אפשר לומר שנמשך כמו חזיון תעתועים עבורנו אוהדי היונייטד. רביעיות, פוגבה את לוקאקו חוגגים ומאושרים נפצע לנו האתלט הצרפתי והמאמן שהביא אותו תמורת סכום עתק שהיום נראה זול, תולה בו את כל שיטת המשחק וכאילו מראה לעולם בצורה של הפוך על הפוך עד כמה הוא חשוב. במקום למצוא פתרונות יצירתיים, להחליף שיטות, לנסות לשחק כדורגל, המאמן מקדש את האגו שלו, בוחר לברוח ממשחק טכני ומהיר והולך על שיטת הביג-מן בכדורסל. נבעט כדורים למעלה ונקווה שמישהו יעשה מהם משהו. אם יעבוד, ברכה, ניצחנו, הניצחון מעל הכל. אם לא יעבוד, אמשיך להתלונן על הפצועים או השופטים.
אף אחד לא מצפה ממוריניו לשחק באנפילד או בברידג’ 4-3-3 פרוע. להפסיד במגרשים האלה כמו הרביעייה בגשר בעונה שעברה לא בא בחשבון. אבל מכאן ועד לעשות הכל, פשוט הכל כדי לסיים רק ב0-0, זה מתאים לקבוצות ששיחקו נגדנו באולד טראפורד בעונות שפרגי אימן.
מאוד רוצה שנצליח, אני גם שמח בגולים שלנו, נשבע לכם, למרות שזה אולי לא נראה עפ’'י הטור הזה. אבל כבר ראיתי מספיק עונות של הקבוצה הזאת ולהגיד סר אלכס יש רק אחד זה נכון (וכל כך נכון) אבל מספיק לברוח ולהגיד זה מה יש. אנחנו מועדון מספיק ענק כדי להיכנס לעולם הזה של הרכישות, לקנות כשרונות שחסרים לנו להיות קבוצת כדורגל מהירה ואטרקטיבית. ולא איטית ופיזית. גם על החתמת זלאטן יש לי הרבה מה לומר, אבל חפרתי מספיק.

מוצאי שבת, 19:30, תיאטרון החלומות. מארחים את ניוקאסל.

(Tomram50) #2

פריוויו מצוין,קצר וקליל.
חוזרים מפגרת נבחרות שהרגישה לפחות מבחינתי כארוכה מהרגיל, המצב בליגה לא מעודד כל כך למרות שמבחינת צבירת נקודות אנחנו במצב טוב אבל אם מסתכלים על סיטי שדורסת כל דבר שזז ניתן להתאכזב.
נראה שכל הפצועים שלנו קרובים מאוד לחזרה והגיע הזמן באמת שנקבל את ההרכב החזק ביותר שאנחנו יכולים להעמיד בטח כשליגת האלופות חוזרת לתת לנו קצת נוסטלגיה מימים טובים יותר של הקבוצה.
פוגבה כנראה יתחיל על הספסל אבל אני הייתי מעדיף שיפתח בהרכב ואם ירגיש עייף אז להוציא אותו בסביבות הדקה ה-60 - אין לנו מישהו בקבוצה שמתקרב לרמת היצירתיות שהוא יכול לנפק לנו בטח כשמחטריאן לא נותן לנו תקוות להמשך.
בסה"כ משחק די נוח בבית שמתחיל להיראות כמו המבצר שהוא צריך להיות נגד יריבה נחמדה אבל לא כזאת שאמורה לעשות לנו בעיות.
ההרכב שלי: דה חאה
שואו-באיי-ג’ונס-ולנסיה
מאטיץ’-פוגבה
מרסיאל-ראשפורד-מאטה
לוקאקו

(Giggsy) #3

זלאטן פוגבה ורוחו כשירים למשחק מחר.

מניח שז’וז’ה ישלב אותם לאט לאט במשחק בגלל שהם חזרו מפציעות ולא בכושר משחק וגם כדי לא להעמיס עליהם ישר ל-90 דק’.

כנראה שהם ישחקו מחצית גם כדי לתת מספיק מנוחה לכל הסגל.

(titi camara) #4

מעניין אותי מה אוהדי יונייטד חושבים, זלאטן טוב ליונייטד ?

(manutd1) #5

Manchester United Team vs Newcastle: De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Young, Matic, Pogba, Mata, Rashford, Martial, Lukaku

Subs: Romero, Rojo, Shaw, Fellaini, Herrera, Lingard, Ibrahimovic

לא רק שפוגבה חוזר, עולים עם מרסיאל רשפורד ולוקאקו… נראה מעניין מאוד.
בנוסף איברה בספסל.

אני מבין שמוריניו רוצה לכבד את זלאטן, אבל כשזה בא על חשבון הצלחת הקבוצה, זה לא לעניין .
אין לזלאטן מה לעשות על המגרש, בטח ביחד עם לוקאקו. בשביל מה צריך שני חלוצי 9 ביחד על המגרש ?
אוי ואבוי אם מוריניו מתכוון לתת לשבדי הרבה דקות משחק. גם ככה המשחק של יונייטד לא מבריק, אז עם זלאטן ולוקאקו ביחד זה ייראה איום ונורא .

לגבי חואן מאטה : הוא לא תורם בכלום ליונייטד. הוא איטי, כבד ומסורבל . הוא תוקע את המשחק ומאט את ההתקפות.
הוא פחות טוב ממחטיריאן, כשהאחרון גם מאכזב .

סה"כ משחק לא רע של היונייטד . המטרה הריאלית צריכה להיות מקום 2, וממש לא יהיה קל להשיג אותה .

(LuisNani) #7

משחק בסה"כ טוב שלנו.

איך אפשר אבל בלי טעות של לינדלבלוף, אמנם זו החלקה, אבל הוא פשוט טועה יותר מידי. למזלנו הפעם הצלחנו לצאת מזה.

פוגבה עם משחק מצויין, המון קלאס, כמה הוא היה חסר (אפילו שכששיחק היינו מבקרים אותו), מקווה שימשיך ביכולת הטובה.

לא מסכים עם מה שנרשם לגבי מאטה, הוא היה בסדר גמור, ואפילו הוסיף בישול מתוחכם ללוקאקו. מה שבטוח, נראה שאכפת לו הרבה יותר מלארמני האנמי (לפחות בקרדיט הממושך האחרון שקיבל). נכון, מאטה לא מהיר, ולא מפסיק פיזי, אבל בשביל זה יש את השחקנים בכנפיים.

לגבי זלטאן, אני לא חושב שההכנסה שלו לצד לוקאקו רומזת משהו לגבי ההמשך. זה כבר היה גרבג’ טיים, ואני מאמין שמוריניו רצה לתת ללוקאקו את ההזדמנות לכבוש עוד שער כדי לשפר את הבטחון אחרי כמה משחקים שהוא לא כבש במדים שלנו. וגם לרמוז ללוקאקו שהמעמד שלו בקבוצה יציב וזלטאן לא מאיים עליו.

(sh4rky) #8

תגובה אוחדה לנושא קיים: בטח שמתם לב ש - מהדורת “יונייטד”

תגובה פוצלה לנושא חדש: יונייטד ארסנל