מחזור 19 בפרמייר ליג :: תיקו 2-2 מאכזב בברמינגהאם

מנצ’סטר-יונייטד

#1

המחזור ה-19 בפרמייר ליג נמשך הערב, הפעם בקינג פאוור.
לאחר הפסד 2:1 לבריסטול סיטי מליגת המשנה,יונייטד של מוריניו ממשיכה לאכזב.

אחרי ההרחקה ראשפורד היה יכול לחסל את המשחק 3 פעמים בעשר דקות, אך לא השכיל לעשות זאת. איכשהו, הוא סיים את המשחק הזה עם בעיטה אחת לשער וגם זה מחוץ למסגרת.

דקה 27 - לסטר עלתה ל-0:1 (ג’יימי ורדי)
דקה 39 - מנצ’סטר יונייטד השוותה ל-1:1 (חואן מאטה)
דקה 60 - מנצ’סטר יונייטד עלתה ל-1:2 (חואן מאטה)
דקה 94 - לסטר משווה ל-2:2 (הארי מקגוויר)
דקה 73 - לסטר עם כרטיס אדום. דניאל אמרטי ביצע עבירה על אשלי יאנג, ראה את הכרטיס הצהוב השני שלו במשחק, והשאיר את לסטר עם עשרה שחקנים.


(iTvi) #2

אחרי שקיבל אינספור הזדמנויות ממוריניו העונה, נראה לי שראשפורד קצת קבר את עצמו היום. ראינו איך מוריניו מתייחס לשחקנים שלא באים לא טוב - הוא העלים את מיקי מהמגרשים בחודש האחרון. ראשפורד היה צריך לסיים את המשחק כשיונייטד הובילה 1:2 והתיקו הזה בסוף הוא לגמרי על הראש שלו, ביחד עם הפציעה של סמולינג לקראת הסיום, מוריניו כנראה נכנס רותח מעצבים לחדר ההלבשה. הליגה מרגישה גמורה. אבל זה לא שלא ראינו את זה מגיע.


(Giggsy) #3

מרסיאל, ראשפורד וג’סי עלו לי על העצבים אתמול, נשבע לכם שלא ישנתי טוב אחרי המשחק הזה.

אחרי זה הם יבכו שהם לא משחקים. ראשפורד “עלה” לי יותר מכולם כי הוא פשוט הולך כל משחק עם הראש בקיר.

מנסה לבעוט מחוץ לרחבה ובכל הזדמנות הכדור פוגע בשחקן שעומד מולו. לא מנסה לעשות שום דבר אחר.

עם מרסיאל אני לא יודע מה הולך - רק לראות את ההזדמנות מול שער ריק שהייתה לו אתמול ולהשליך אותה על איך שהוא נראה בזמן האחרון, ממש רע.

היחיד(חוץ מחואן) שהיה טוב אתמול בשונה מהמשחקים האחרונים היה לוקאקו שלא הפסיק לספק בישולים לחברים שלו שלא עשו איתם כלום.

משפט לגבי היכולת של הקבוצה: לפעמים הקבוצה יכולה להרוג אותי - מצד אחד היא יכולה לשחק בונקר אטומי של החיים והיא לא תצא מה-16 ומצד שני היא תשחק בלי סדר על גבול המופקר כמו ששיחקנו אתמול, אין איזון. כל התקפה של לסטר - התקף לב.


(Shirlivneh) #4

בתחילת העונה אחי הקטן תמיד היה אומר לי לשם לב שבכל משחק שבו ראשפורד פותח ומרסיאל עולה מהספסל, מרסיאל מבקיע וראשפורד לא - ולהיפך. הפסקתי לעקוב בשלב מסוים, אבל זה בהחלט היה משעשע לראות.


(Saharnm185) #5

במחזור האחרון באנגליה נפרדו מנצ’סטר יונייטד ולסטר בתיקו 2-2. את שני השערים לזכות השדים האדומים כבש הקשר הספרדי חואן מאטה. בשערו השני הוא חגג בדרך ייחודית, הוא הלך לאחת המצלמות ועשה תנועה של “נאמסטה”. זאת במטרה להקדיש את השער לקרן אוסקר במומביי שבהודו, העוזרת לילדים נזקקים. מאטה סיפר כי חגג כך רק בשער השני שלו, כיוון שבשער הראשון הקבוצה שלו השוותה לאחר שנקלעה לפיגור.

כאמור, חואן מאטה תורם כל חודש 1% ממשכורתו לעמותות העוזרות לאנשים נזקקים, ואף עוזר להשיק יוזמה גלובלית חדשה, בה הצטרפו אליו כדורגלנים נוספים ברחבי העולם שיתרמו גם הם לפחות 1% מהמשכורת הגבוהה שלהם. חלק מחבריו לקבוצה כבר הלכו בעקבותיו והחלו לתרום.
לנו נותר לקוות לעוד יוזמות כאלה ואחרות בספורט.

]