סופרקופה :: יש גביע. מנצחים בקלות 2-0 את בארסה בברנבאו. אסנסיו הפציץ, בנזמה כיכב וכבש

ריאל-מדריד

(matanel1) #21

פשוט חוסר אונים מצמד האימפוטנטים.

מדהים לראות מה נהיה מבייל. את פיקה הוא לא מצליח להשיג. ההגנה של ברצלונה פשוט לא צריכה לפחד מכדורי עומק.

(SantiagoBernabeu) #22

לי הדבר שהכי מפריע זה שקובא משחק קשר אחורי וקסמירו את הקשר הקדמי יותר לצידו של קרוס. קסמירו יותר טוב הגנתית מקובא וקובא יותר טוב התקפית מקסמירו, אז למה בדיוק הסירוס המיותר הזה?

ודבר נוסף, אנחנו מעיפים את הכדור להתקפה מהר מדיי מאז הדקה העשרים. אני לא מבין למה לא להשתמש בקישור שלנו כדי להתקדם הלאה בצורה מסודרת.
כששיחקנו על הדשא ולחצנו אותם גבוה הם עשו סריה של טעויות מביכות. חבל. כרגע אנחנו נותנים להם את המשחק.

(HJKL) #23

אני מעריץ ענק של רונאלדו, אבל מה שהוא עשה זה ביזיון שהוא חייב להתנצל עליו (וזה לא יקרה).

אז השופט נתן לך צהוב שטותי? אז מה? קודם כל אל תוריד חולצה כמו אידיוט ולא תקבל אדום, ובטח אל תדחוף את השופט.

בצד החיובי לפחות הוא פתר את הדילמה לזידאן לחודש הקרוב…

(Yoninori) #24

(סליחה)
אושר
טהור

תגובה לאחר המשחק:

• כיף גדול לראות גול עצמי של פיקה. תחשבו שפיקה הבקיע לטובתנו השנה, וגם הוא עשה זאת לפני בייל ובנזמה.
  • בארסה קיבלה פנדל והרחקה של רונאלדו במתנה, מה שממתיק את הניצחון. דני היה צריך לסגור עניין מוקדם.
  • למרות שרונאלדו ייעדר מהגומלין, די והותר שנקבל את אסנסיו במקום אחד מהחלוצים העקרים שלנו (בנזמה זוועת עולם) ונהיה בסדר גמור. תענוג היה לראות את המתפרצות עם אסנסיו ואיסקו (ולוקאס). בנזמה פשוט שודד זמן אוויר להתקפה הזו.

(SantiagoBernabeu) #25

אוי רונאלדו. אני רק מקווה שהדחיפה הזאת לא תגרור עוד איזה חודש בחוץ. אני מקווה שהוא יידע להתנצל, האדום שהוא קיבל לגמרי באשמתו.

אבל איזה גולאסו הוא הבקיע, ואסנסיו כבר לא מפתיע אותי בכלל. מסירה, דריבל, בעיטה, טכניקה, הכל יש לו וברמה הכי גבוהה.

בנזמה עם שתי פעולות מצויינות, בייל נראה קצת יותר טוב ממשחקי ההכנה, זה עדיין לא זה אבל זה מה יש ועם זה נצא לקרב. יאללה שתתחיל כבר הליגה.

ושוב, רונאלדו. העיב על ערב מושלם.

(dkaro) #26

התוצאה לא הכי משקפת, אבל אני מניח שזה התאזן עם השיפוט שלגמרי שדד אותנו הערב (פנדל מומצא, 99% מהשופטים בעולם היו מוותרים לרונאלדו). ברצלונה הייתה טובה יותר ואיכשהו מכל הבלאגן הצלחנו לצאת עם ניצחון שכמעט סוגר את הסיפור.

בנזמה ובייל היו… בסדר. ראינו אותם במשחקים יותר גרועים וכן היו להם פעולות טובות היום. מצד שני, אסנסיו כל-כך הרבה יותר טוב משניהם… הבחור צריך להיות באנקר בהרכב. כל העולם מדבר על מאות המליונים בהקשר של דמבלה, דיאבלה ואמבפה. יש לנו את אסנסיו והוא לא פחות טוב מהם.

ולגבי שאר הבחורים - משחק בינוני עד חלש, מאוד מאוד לא מדויקים. אבל זו התקופה שלנו, וכשהכל הולך, הכל הולך.

(whykds) #27

אושר גדול מאד.

שיחקנו בצורה חסרת אחריות והיינו קרובים לאבד את המשחק למרות שהיו לנו הרבה מאד הזדמנויות.
קובא וקרוס היו חלשים מאד. קרוס היה חייב לארגן את המשחק ובמקום זה קיבלנו בלאגן ששירת את בארסה.
קרבחאל הוא המרוויח העיקרי אצלנו מזה שניימאר לא שם יותר.
בייל מתחלף ולא לוחץ את היד לזידאן, תקופה שנראה שהם בשלום קר.
סומך על פלורנטינו שידע לבטל השהייה של רונאלדו אם תבוא אחת כזו.

ניצחון בקאמפ נואו אחרי גול של אסנסיו ועצמי של פיקה. תעירו אותי.
נורא חבל לי שיש משחק ביום רביעי, הסם הזה היה יכול להספיק לי לשבועיים.

(orelh94) #28

איסקו תאווה לעיניים עד שנגמר לו האוויר, אסנסיו הוא תופעה בפני עצמה וההצגה של הערב (חוץ מהשופט הבן זונה כמובן) זה העצמי של פיקה. דווקא מכולם, דווקא הוא. נותר לקוות שיביאו שופט נורמלי לגומלין ושהשחקנים לא יבואו שאננים. צפוי לנו כנראה חודש בלי רונאלדו אחרי הדחיפה הזאת.
שיפוט ליצנות לשמה, אבל יותר מתוק לנצח כשהשופט באופן מובהק נגדך.

יש לנו דור עתיד פשוט מדהים, נקווה שזידאן ישכיל לשלב אותם במקום שני הבטטות שראינו בחוד. מבחינתי אסנסיו ואיסקו הם באנקרים לא פחות מראמוס, מודריץ’ וקרוס. רק שיצליחו לשמור עליהם כאן.

(Yoninori) #29

גם לי זה היה חבל. הגיחות של קובאצ’יץ מדהימות. לפני שהוא הוחלף הוא יצא קצת קדימה.
לדעתי אבל הוא קיבל במשחק הזה (לפחות בחצי הראשון) משימה להיות הצל של מסי. ליווה אותו לכל מקום ובאמת מסי לא עשה כלום רוב הזמן. וזה נעשה בשקט, בלי גליצ’ים מפחידים כמו שראינו מקאסמירו בקלאסיקו הקודם שבו מסי התעלל. עד השערים, שלאחריהם שיחקנו מתפרצות בצורה מעולה (ומעוררת געגוע) שיחקנו זהיר בקישור כאשר איסקו היחידי מביניהם שעשה קסמים למעלה (ובעצם גם אם מכלילים את צמד החלוצים, הוא היה היחידי. אך בייל משתפר לטעמי והוא פחות הרס מקארים)

(matanel1) #30

משחק פושר של שתי הקבוצות.

איסקו עם כמה פעולות מדהימות. אסנסיו ממשיך להוכיח איזה שחקן ענק הוא. קובאצי’ץ’ עם כמה פעולות טובות, אך נראה היה לא כ"כ מתואם עם קרוס.

ראיתי שחלק מהמגיבים שיבחו במקצת את בייל ובנזמה.
אני מזכיר ששחקנים ברמתם צריכים לעשות הרבה יותר ממה שהם עשו. אתה אשכרה רואה את בייל מצליח להרים כדור שמגיע לכתובת ואומר לעצמך “ואוו, מפתיע לטובה”. זה הסטנדרטים שלנו.

אני חושב שאם יש לנו מקדימה שני שחקנים קצת יותר מהירים, נחושים וחדים היינו מביסים אותם.

(סארי) #31

אל תבנו על הרחקה של רונאלדו ליותר משלושה משחקים, בספרד אם ההרחקה לא עולה על 3 משחקים אז היא תקפה רק למפעל בו הוא קיבל את ההרחקה.

(CF R.Madrid) #32

לילה מעולה,
ריאל מנצחת את ברצלונה 3-1, כל השערים על הראש של פיקה(הזבל הזה), ניימאר האקס כוכב של ברצלונה מככבת בקבוצה שלו עם שער ובישול, ואפילו שופט הזוי לא יכול לקחת לריאל את המשחק הזה.

אסינסיו תופעת טבע, פשוט לא יאמן כמה כישרון יש לילד הזה, יום אחד הוא יזכה בכדור הזהב, לדעתי הוא חייב לשחק בהרכב.
איסקו אדיר פשוט, כמה כיף לדעת שיש לנו עתיד עם שחקנים כאלה.

ריאל מדריד הולכת בכל הכוח העונה על כל התארים, כרגע ריאל הקבוצה הטובה בעולם, ואיך שהתחלנו את העונה אפשר להבין שריאל פה גם בשביל להישאר הטובה ביותר בעולם.

(orelh94) #33

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10628559_10155810953124824_3346519297355958755_n.jpg?oh=63a9528c6c00cd020b8174022206f871&oe=5A382B32

היה חייב להחזיר, אה?

(Guy) #34
  • קובא היה אחראי על מסי, זאת הסיבה שהוא שיחק יותר מאחור. גם זידאן אמר את זה עכשיו ונתן לו מחמאות.
  • אסנסיו מדהים, להרכב אתמול. מדהים כל משחק מחדש. דיי, שזידאן יפטור אותנו כבר מהBBC הארורים.
  • כריסטיאנו עושה ארבייטמן וחולצה לא לבנה בקלאסיקו - ביזיון.
  • כן חלוץ, לא חלוץ, לא קארים, לא קארים: עם ה-vibe הזה של בארסה, עוד יותר מאשר הסגל המאוד בעייתי שלהם כרגע, אנחנו נחגוג גם השנה. שהחיינו!
  • ראול אלוהים.

(Raulito-7) #35

תודה שחזרת, הפגרה הזו הרגישה כמו נצח, בלעדייך ריאל מדריד עולמי קודר. אני אנסה לסכם בקצרה כי אני חם, מרגיש כאילו אני שיחקתי. נסתרות הן דרכי האל. עד הדקה ה-60 זה היה משחק ברמה של גביע הטוטו, אבל של הלאומית, משהו שמזכיר את הקבוצה השנייה שלי - הפועל ת"א, ואחר-כך התחיל כל האקשן.

לא רוצים לישון. האדרנלין חזק-חזק בגוף, ויתרתי על שעות שינה גם הלילה. לא פוסל צפייה בשידור החוזר, בעיקר בחצי השעה האחרונה. עשיתי את זה בעונה שעברה בצמד המשחקים נגד באיירן ברבע הגמר וכמובן אחרי הקונצרט נגד יובנטוס. סופר-קופה הוא הרבה יותר מסופר-קופה כשהיריבה היא ברצלונה. תחושת העוצמה הזו - עוצמתית, סתם, זה מטורף, באמת.

היה פאסיו. ברצלונה לא רצתה לכבד אותנו בפאסיו לפני המשחק, בדיוק כמו שאתלטיקו סירבה לעשות זאת לפני שלוש שנים - אבל היא כן שימשה כשטיח. המשחק הזה הוכיח את פערי הרמות הגדולים לקראת העונה שבפתח. ליגת האלופות היא סיפור אחר אבל למרות שהסגל קצת עם בור מסוים בהתקפה - אליפות שנייה היא בגדר חובה. בארסה גם אם תחתים קשר מרכזי ועוד קראק מקדימה - לא תספיק להדביק את הפער כל-כך מהר. רציתי שניתן אמירה, שנראה כמה אנחנו טובים יותר - וזה בדיוק מה שעשינו.

שובו של המלך. ‘הוא עדיין בחופש’ אמרתי אחרי שני איבודי כדור שלו, הוא באיביזה כנראה. כריסטיאנו נכנס לאט-לאט לעניינים, מי חלם שיעלה מהספסל בקלאסיקו? דיברו על מחצית והוא שיחק אפילו פחות. והנה זה בא - אחד על אחד מול פיקה, חיתוך לאמצע ובעיטה לחיבור, אמא’הלה, כמו כריסטיאנו של פעם. הכרטיס הצהוב היה מטופש ובהמשך נעשה לו עוול, אבל למי אכפת. כמה עוצמה, כמה טירוף, כמה הוא גדול. כמעט כמו ראול שמחייך ביציע וקופץ בגולים וגורם לי לאושר. התמונה הזו שלו חוגג עם הקוביות ועם החולצה תיזכר כמעט כמו ההיא בליסבון או ההסתכלות אחרי הדרבי בקאלדרון.

השלישי. השער של אסנסיו היה קסום ללא ספק, הוא הכריז רשמית שהגומלין מיותר, זהו אפשר לישון. מצד שני - לא לוותר להם! זה גול של שחקן ענק ששוב כובש בפרמיירה שלו במדי ריאל מדריד במפעל. זה רק מעצים את התסכול על כך שבנזמה ובייל לפניו בהרכב. בייל היה סביר אבל לא מספיק! ובנזמה מסיים משחקים שלמים בלי לבעוט לשער. הקבוצה בכלל הייתה שיכורה בשעה הראשונה, איבודי כדור רשלנים אבל למי אכפת.

מתעסקים בחארטה. בפייסבוק חרגתי ממנהגתי וכתבתי פוסט די טרולי, מנגח, משפיל כלפי היריבה, ללא כבוד, ותמיד כיבדתי גם את בארסה. אבל היום נחצה כאן גבול. כמובן שאני לא אתבטא אחד לאחד כמו בפיסבוק שלי או בשיחות הפאבים עם חברים או ההקנטות בוואטספ. אבל רונאלדו בחיים לא התחזה, הוא מעד. והפנדל של סוארס - נו באמת, זה עלוב, אין לכם משהו אחר לעשות חוץ מליפול ברחבה? פיקה מדבר עלינו יותר מדי והיום הגיע העונש עם השער העצמי האומלל שלו. בכל השנה שעברה טחנו לנו במוח על שופטים שכביכול לטובת ריאל מדריד. נו באמת.

כמו לפני עשר שנים עם רונאלדו השמן: רונאלדו נתן ורונאלדו לקח. :wink:

(El Maestro) #37
  1. נושמים קצת אוויר פסגות ונהיים פוליטיקאים? שיפוט לא משהו? אדום מוצדק? אפשר להגיד שהיה שיפוט נוראי בלי להתבכיין ולפתוח מלחמת עולם. לא נורא, פעם הבאה הפור אולי יפול לטובתנו. בכל מקרה, רונאלדו יצא אידיוט עם ההורדת חולצה (אחי, שמת גול אדיר בקלאסיקו אבל כולה סופר-קאפ) ועם הדחיפה הילדותית לשופט. על הנפילה אין לי בינתיים תלונות, כי ברוב תמימותי מה שראיתי זו נפילה מאיבוד שיווי משקל ומאבק פיזי עם אומטיטי. צריך עוד כמה צפיות כדי להיות יותר נחרץ.

2. אסנסיו מלך. ממבט ראשון נראה כמו גול שוער, איך לעזאזל הוא השחיל לשם את הכדור?

3. מהעצמי של פיקה ועד הפנדל זה היה שוק טוטאלי. ברמה של ועדת חקירה. מרסלו היה יותר זמן בתיבת חמש של בארסה מאשר בעמדה שלו והקישור שלנו החליט לאבד כל כדור. לא ברור איך השיוויון הגיע רק מהחלטה הזויה של השופט. אבוי אם נראה שמינית מהגישה הזאת בגומלין. בעצם, אי פעם.

4. רק לא לבעוט בדלי.

(Kawa) #38

איזה משחק לפתוח את העונה אה?? תענוג גדול.

רק גרם לי להבין כמה אנחנו חייבים שחקן התקפה נוסף, למה היה עצוב לראות את בייל ובנזמה אבודים שם למעלה.

חבל על האדום של רונאלדו, רציתי לראות אותו בגומלין.

(סארי) #39

רק אני הרגשתי כמה מודריץ היה חסר היום?
קסמירו ממשיך עם השטויות שלו והעבירות המוקדמות שגוררות כרטיסים, מספיק כבר.
ראמוס היה נהדר היום,גם וראן.
מתד שני, המגנים שלנו נראו רע,גם קרבאחל וגם מרסלו היו גרועים הגנתית.
איסקו פשוט קוסם.
אסנסיו פשוט תופעה,כוכב ענק, נדאל תודה לך.
השופט: תלך להזדיין.
רונאלדו עם שער ענק והורדת חולצה טמבלסתים.

(hasanElmatador) #40
  1. ניצחון גדול. היינו צריכים להיות יותר מאורגנים אבל אני סומך על זיזו שילמד את השיעור ויעביר לשחקנים.

2. רונאלדו הוא שחקן ההתקפה הטוב בעולם.

3. שיחקו טוב: איסקו, אסנסיו, לוקאס, קובא, קרוס, מרסלו, וראן, ראמוס, קסימירו.

4. לא משהו: בייל, בנזמה, קרבחאל.

5. יורנטה היה צריך להיות על הספסל ולהחליף את קובא.

6. פיקה מלך! סוארז חתיכת חרא והשופט בן זונה.