סופרקופה :: יש גביע. מנצחים בקלות 2-0 את בארסה בברנבאו. אסנסיו הפציץ, בנזמה כיכב וכבש

ריאל-מדריד

(Barrett) #41

ריאל של זיזו פשוט קבוצה מדהימה, לשחק כמעט 90 דק’ עם 10 שחקנים ולנצח במגרש של הבלרינות רק מראה לאן הקבוצה עוד יכולה להגיע. רק לחשוב מה היה אם היינו משחקים עם 11 שחקנים מההתחלה… כי בייל פשוט לא קשור לענף! שילך לליגת הזהב באתלטיקה, כי שחקן כדורגל הוא כבר לא! כשפיקה מנצח אותך פעמיים על מהירות אז זה הזמן לפרוש… לבייל תמיד היו המון חסרונות אבל המהירות והאתלטיות חיפו על הטכניקה הירודה ומעל הכל 0 בהבנת משחק… כבר הרבה זמן לא ראיתי שחקן כל כך “טיפש” במעמד של כוכב עלק. שיחזור לבעט ורוץ האנגלי כי בספרד אין לו מה לחפש. אני מחתים היום את בנזמה עד 2050 אם נותנים לי להעיף את הוולשי חזרה “למולדת הכדורגל”. בנזמה אולי אדיש אבל לפחות כדורגל הוא יודע.

(dankat) #42

בחיי שהוצאת לי את המילים מהפה, תוסיף לזה שבנזמה לפחות כשיר מרבית העונה, בייל זה שחקן ש 60% מהזמן פצוע.
אם לא השופט- הגומלין לפרוטוקל בלבד, למרות זאת אני לא זוכר בארסה כל כך בינונית, כל כך הרבה שחקנים שלא קשורים למעמד, טוב שהיום הצלחנו (סוג של) לנצל את זה.
רונאלדו טיפש, השופט קטאלוני וסוארז בן ****.

(Mádridistа) #43

וואווו, איזה אושר. פשוט הכי מתוק שאפשר, ממשחק על תואר דיי שולי שאפילו הרצון לנצח בו בשביל היוקרה קצת דעך אצלי בעקבות האווירת ידידות המוזרה הזו במחצית הראשונה, לצרחות של אושר בשער הכל-כך מתוק הזה של אסנסיו (איזה ילד ענק). תמיד כיף לנצח במגרש הארור הזה, אבל כשזה נגד השחקן ה-12 השמחה כפולה ומשולשת.

רחמים על רונאלדו, עולה מהספסל, נותן שער דרמטי וסופר-מתוק ועכשיו הולך להיות חודש בחוץ בגלל שופט עלוב, ושאף אחד לא יקשקש על התחזות. קל לצעוק התחזות בגלל המוניטין שלו אבל הוא סך הכל איבד שיווי משקל, השופט היה צריך פשוט לתת למשחק לרוץ אבל הוא החליט שהוא חייב לגנוב את ההצגה. אז נכון שהוא “לא היה צריך” להוריד חולצה, אבל אחרי שער גדול ומול היציע המטונף של הקאמפ נואו זה בהחלט מתקבל על הדעת. סך הכל כרטיס צהוב שאפילו לא נגרר לשום מקום, לא צריך להיות חכמים בדיעבד כל הזמן, בטח כשהצהוב השני רשום על השופט ולא עליו. מה שכן - חבל שהוא איבד את העשתונות ועכשיו אנחנו נאבד אותו לחודש.

מהעבר השני, בנזמה ובייל פשוט רעים. היום הם היו עוד בסדר בסטנדרט שלהם, אבל עצוב לחשוב כמה פוטנציאל מתבזבז על הספסל בזמן ששני הגלמים מסריחים את הדשא. רק לחשוב מה היינו עושים, מול בארסה המגמגמת הזו נניח, עם חלוץ נורמלי בחוד, אחד שרץ ויודע לעשות תנועה (ראינו ברבע שעה של רונאלדו; שער, שער פסול, וכל חצי מתפרצת סכנת נפשות). בייל נראה כל-כך כבד ולא מחובר, ולהפסיד לפיקה בקרב מהירות זו כבר באמת רמה אחרת.

מדהים/מדאיג שגם כשאנחנו מתגוננים עם עשרה שחקנים אין לנו הגנה. ולא כי בארסה דפקה מהלכי כדורגל מהסרטים או בגלל יום גדול של מסי, כמה פסים פשוטים, בסלו מושן, ושחקן שלהם כבר ברחבה שלנו עם הפנים קדימה מול דני או מרסלו (אירוני שהשער היחיד שלהם הגיע דווקא מפנדל שלא היה). זו גם הסיבה שאני עדיין לא מרגיש שהתואר שלנו למרות התוצאה המבטיחה, בטח כשדווקא הברנבאו פחות מאיר לנו פנים בקלאסיקוס בשנים האחרונות, אבל בהחלט צריך לקרות נס כדי שנשמוט את זה. ותודה גם לפריז :slight_smile:

(Raulito-7) #44

אחד ההילייטים הגדולים של המשחק היה לראות את המלך ראול והנשיא פלורנטינו חוגגים בטירוף ביציע בקאמפ-נואו, האוהדים מס’ 1.

אני חיכיתי לציוץ של גוטי בטוויטר אבל בינתיים ארבלואה ממלא את החסר ונותן בראש - “עם 10 שחקנים - ונגד 12!”.

לפחות לפי התגובות של זידאן וראמוס אחרי המשחק - המועדון יערער על הצהוב השני של כריסטיאנו ומצד שני הדחיפה הזו לשופט לא מוסיפה.

(Michael Scofield) #45

אז השופט נתן לך צהוב שטותי? אז מה? קודם כל אל תוריד חולצה כמו אידיוט ולא תקבל אדום, ובטח אל תדחוף את השופט.

אנשים באמת מבקרים את כריסטיאנו על הורדת החולצה?
אחרי שמסי מגיע אליו הביתה ומזלזל באוהדים שלו, מחזיק את החולצה בהפגנתיות ועם הבעת פנים כאילו צנועה.
פאק איט, למי אכפת מהאדום, התמונה הזו אלמותית. מעולם לא הייתי גאה בו כל כך.

(HJKL) #46

מודה ומתוודה שאחרי שראיתי את התמונה עם החולצה שיניתי קצת את דעתי :grinning: שום דבר לא ישחזר את הקסם של calma calma המקורי אבל זה מקום שני לא רע.

הדחיפה לשופט עדיין סופר מיותרת וסופר ילדותית.

(JRM) #47

לגבי רונאלדו…כואב לי שיש אנשים פה יורדים עליו בגלל שהוריד חולצה בקאמפ נו אחרי שער ענק. מגיע לו להשתיק אותם אחרי כל הבוז שקיבל מהם.

בקשר לצהוב השני, לדעתי גם אם הוא מתגלל אלף פעמים אחרי הנפילה הזו ותופס בו זמנית את הצוואר, הרגל והבטן אין שם שום התחזות…טוב נו הגזמתי קצת. בבירור רואים את המגע עם אומטיטי שגורם לו לאבד שיווי משקל. איך השופט הדפוק הזה הוציא על זה צהוב אני לא יודע.

** מישהו יודע מתי האוסקר ?

(marcelo.12) #48

הדבר הכי “מרשים” בנפילה של סוארז זהעד כמה שהוא “נאמן לתורתו” ראמוס בה ופשוט מעיף אותו מזעם והוא בשלו ממשיך בהצגה (בתפיסת הרגל) מינמום ירו לו ברגל.
בגלל התנהגות כזאת לא רציתי אותו בריאל ושימשיכו לקשקש שרונלדו מתחזה ועושה הצגות סוארז פיי 1000 יותר מתחזה ממנו פשוט דוחה.

(LIOROM12) #49

אחת הסיבות המרכזיות לכך שלא ראינו משחק התקפה מרשים כמו יונייטד(מלבד העובדה שצמד השחקנים שלנו שפתחו בחוד לא ממש מספקים את הסחורה…) היא ההחלטה של זידאן להדביק את קובא(מלך) למסי. הקרואטי היה צריך להישאר קרוב אליו גם כאשר תקפנו, ולכן ראינו את שלושת הקשרים שלצידו נדרשים להרבה יותר ריכוז במיקום שלהם ובשינוי המיקום שלהם בהתאם לתזוזה של קובא, ופחות משוחררים התקפית.

על האדום של רונאלדו אפשר להגיד רק דבר אחד - מגוחך. אבל הדחיפה אחר כך תעלה לו, ובצדק.

אסנסיו כוכב. לא משנה איפה יציבו אותו, וכמה דקות יקבל - הוא ייתן תוצרת. אני בטוח שזידאן(ופלורנטינו) יודע מה יש לו בידיים. ולחשוב שהוא עלה רק 3.5 מיליון יורו…

(Raulito-7) #50

כל מי שמעביר ביקורת על כריסטיאנו חוטא. אם היה לו צהוב אז ניחא. כדורגל זה משחק של רגשות, אנשים לא רובוטים. הוא חזר מהפגרה קצת באיחור, קצת חלוד, הוא כבש נגד היריבה שהוא הכי אוהב לשחק נגדה, אחרי שהיא מפרפר את פיקה ושולח את הכדור לחיבור כמו בפלייסטיישן, אז קצת ריספקט. מי שמפתיע אותי הוא אסנסיו שכל פעם מאופק מחדש. רק את השער בסופר-קופה נגד סביליה הוא חגג בטירוף. נגד באיירן, נגד יובה, ואתמול - צנוע משהו. לא חושב שהיה פנדל אבל כריסטיאנו מעד ואיבד את שיווי המשקל, אין כאן הצגה ובטח לא נפילה תיאטרלית וזה פנדל פי מאה מהקפיצה של סוארס לבריכה אחרי שקיילור לא נוגע בו.

אני מאוד חושש שכריסטיאנו יורחק לתקופה ארוכה. המועדון יערער על ההחלטה כמובן כך אמרו זידאן וראמוס. מבחינתי גם ארבעה משחקים זו חרפה.

(whykds) #51

הוא דחף את השופט. אתה ברצינות חושב שזו חרפה אם הוא יורחק?

(Igorthecrazy) #52

אסכם בקצרה. במשחק הזה ראינו את הרפרטואר הקלאסי במשחקים נגד בארסה, פנדל שלא היה, אדום שלא היה אבל הפעם גם זה לא עזר להם.
חבל לי על ההרחקה השטותית של רונאלדו ועוד יותר על הדחיפה המיותרת שלא צריכה לקרות לשחקן כמוהו אבל נו שוין.
שיחקנו מאוד מבולגן רוב שלבי המשחק אבל ככה גם בארסה, אין מה לעשות זאת פתיחת עונה נגד בארסה בקאמפ ולצפות לסדר מופתי זה משהו מאוד בעייתי במיוחד ששיחקנו במינוס קשר כי קובא היה דבוק למסי ובמינוס חלוץ כי בנזמה.
מה שאני כן לוקח מהמשחק הזה למעט התוצאה הנהדרת זה שבייל חוזר להראות כמו שחקן כדורגל, נכון זה לא בייל של לפני כמה שנים אבל הוא מראה סימנים שהוא חוזר לשם וכל עוד הוא ישאר בריא וימשיך לשחק אני אופטימי, גם מאוד שימח אותי שזידאן החליף את בנזמה ולא את בייל ולא הלך לדיפולט שלו של בנזמה\רונאלדו, ואסנסיו פשוט שחקן מדהים אין מילים. לגבי איסקו לשבח אותו זה מיותר, ההצגות שלו כבר הפכו לסטדנרט, ידהים אותי הרבה יותר אם הוא יתן משחק רע מאשר משחק מדהים.

(t.a.l4) #53

אם כבשנו 3 בקאמפ נואו במשחק שבו אנחנו עולים ב 9 שחקנים,תארו לכם מה יקרה כשנפתח גם עם שחקני התקפה ולא רק קישור והגנה…
ברצינות,תארו לכם כמה פוטנציאל יש להרכב הזה אם מחליפים בונאת בייל ובנזמה באסנסיו ורונאלדו,יכול להיות פשוט מפחיד.
בקשר למשחק עצמו,הרבה מחמאות לקובאציץ שקיבל הוראות ומילא אותן בצורה מעוררת הערכה,איסקו היה מדהים,גם הבלמים היו טובים ומי שקצת נשכח ולא קיבל מחמאות הוא קיילור נבאס שנתן משחק מצוין עם כמה הצלות במיוחד בדקות שלפני הפנדל (הזוי).
עוד משחק מעודד אחרי ההכנה המדאיגה,רק שלא נשמוט את זה,האלה מדריד!

(matanel1) #54

אסנסיו נתן גול ענק, אבל העבודה שעשה לפני הייתה לדעתי יותר מרשימה. קשה מאוד לקחת ממנו את הכדור, וכשהוא כבר דוהר איתו קשה מאוד גם להשיג אותו. כל זה לא בא על חשבון הבנת המשחק המדהימה שלו. מבלי להגזים, אולי המרשימה ביותר שראיתי משחקן בשלב הזה של הקריירה.

ביחס עם איסקו מדובר בצמד קטלני שקשה מאוד לעצור.
השאלה הגדולה ביותר היא מתי הוא יקבל את חולצת ההרכב? כל עוד זה לא קורה מדובר בשיקולים שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם זה שהם מקצועיים.
ריאל של החודשים האחרונים היא הטובה ביותר שאני זוכר בשנים האחרונות. אבל היא יכולה להיות טובה יותר. וזה תלוי אך ורק בזידאן.

(Guy) #55

כל מי שמעביר ביקורת על כריסטיאנו חוטא. אם היה לו צהוב אז ניחא. כדורגל זה משחק של רגשות, אנשים לא רובוטים.

והרגש אומר לו להוריד חולצה אחרי גול ולדחוף את השופט… זאת בדיוק הביקורת. בלי קשר לכך שצהוב על הורדת חולצה זה טמטום שאין לי מושג מאיפה מגיע, זה החוק וכריסטיאנו לא מפגר.

גם את המשחק הזה של סיווג הצגות ברחבה בין “הצגה מוחלטת ובזויה” כמו של סוארז, ל"הצגה - אבל הייתה רוח גבית וליטוף צדדי" אני שונא. כריסטיאנו נופל ככה 3-4 פעמים במשחק, כשתוך כדי הנפילה הוא כבר עם הפנים לשופט ותנועות ידיים. מצטער, לא מתחבר לזה.

לפחות נתן גול ענק. יש שחקנים מעצבנים שלא תורמים כלום.

(Raulito-7) #56

הדחיפה לשופט מפגרת, הורדת החולצה היא משהו שניתן לסלוח עליו. זוהי הפרשנות שלי כביכול, לא כולם חייבים להסכים איתה. מצד שני לא שיחקנו נגד חטאפה בגביע הטוטו.
גם רונאלדו זרק את עצמו ברחבה לא פעם. אתמול ראו בבירור שהוא לא חיפש הצגה, הוא לא התפתל. מעד, אומטיטי סגר את הפער בזכות המהירות שלו. זו לא התחזות. אירוע שצריך להתעלם. סוארס, וכמובן שיש לו את המוניטין - נפל כאילו ירו בו.

אני מחכה לראות אותנו משחקים עם אסנסיו ואיסקו ביחד ובלי לפחות אחד מצמד הייצורים בייל ובנזמה. אין גבול לפוטנציאל של הקבוצה הזו

(7Number7) #57

כשאפשר להתמוגג אז למה לא - איסקו ואסנסיו ידענו לשים את היד עליהם בזמן הנכון, פשוט שחקנים מדהימים, ועוד ספרדיים. שחקנים טכניים מהירים יש המון בכדורגל, ובכל דור יהיו שחקנים מהסוג הזה (אפילו טל בן חיים החלוץ כזה), אך שחקנים שיודעים לטפל בכדור ועם חוכמת משחק (כמובן שצ’אבי הוא המאסטרו בתחום הזה), אין בכל יום או בכל קבוצה.

בהתחשב במשחקי ההכנה הלא כל כך מוצלחים שהיו לנו, ולמרות שמדובר במשחקי סופרקופה, אני מרוצה מאוד. ניתן היה לחוש את הבדלי הרמות. הלוואי שנביא לבארסה 4:0 בגומלין, חייבים להביס אותם פעם אחת ולא לרחם, כמו שהם ידעו לעשות טוב טוב כשהיו טובים מאיתנו. הם פצועים, מאוכזבים, ולא יודעים איך לאכול את העזיבה של ניימאר. זה הזמן בהחלט.

(Guy) #58

סולח לו על הכל, זה לא שיש ברירה.

לגבי ההתחזות, מסכים שעל הנפילה של רונאלדו אכן לא נותנים צהוב ברוב הגדול של המקרים והשופט דפק אותנו. את המוסר זה לא משנה והייתי אומר שכריסטיאנו צריך כבר להגמל מהשטויות האלה, שיפסיק לחפש את השופט ולנפנף בידיים כל הזמן, אבל זה לא יקרה בגיל 32 וחצי.

(vakum) #59

מה גם שמנקודת מבט של השופט ייתכן והייתה התחזות, בנוסף גם נראה היה כאילו רונאלדו מרים יד לכרטיס, שתי עברות שאמורות לזכות אותו בכרטיס צהוב.

אני עם גיא, אם בגיל 32 הוא לא נגמל מהשטויות האלו הוא לא כבר לא ייגמר אבל אפשר לכעוס עליו ובצדק.

לגבי הורדת חולצה, הוא מכיר את החוק ויודע שייענש על זה וזה אדיוטי לקבל כרטיס צהוב בשביל שטויות כאלו.

(hasanElmatador) #60

גם אם רונאלדו יתחזה 50 פעמים במשחק. במקרה הזה הוא תחילה השתלט על הכדור והיה במצב יותר קל מפנדל אם לא הנפילה. ברור שהיה מגע עם אומטיטי ואם לוקחים בחישבון שהיה בספרינט אז קל יותר ליפול. ברור שאם זה היה בצד השני השני של המגרש זה היה פנדל ברור או לפחות השופט היה מתעלם וממשיך הלאה. השופט פשוט החליט לגנוב את ההצגה ממנו, זה הכל.

אגב, השער שנפסל לדעתי היה חוקי.

על זה מסי לא קיבל כלום:

https://youtu.be/v-wHl_rUNKc