סופרקופה :: יש גביע. מנצחים בקלות 2-0 את בארסה בברנבאו. אסנסיו הפציץ, בנזמה כיכב וכבש

ריאל-מדריד

(marcelo.12) #125

חברה לראשונה מאז גמר גביע 2011 ריאל לא סופגת בקלאסיקו שזה יוצא 24 משחקים!!!.

(סארי) #126

אני לא יודע מה איתו אבל אני אהנה מכל תואר גם אם זה גביע הברנבאו, לדעתי הוא פשוט רצה לשלוח עקיצה.
ברצלונה צריכה לשפר כל חלק בהרכב הפותח שלה,הגנה גרועה, קישור פרוץ והתקפה שמסתמכת רק על הברקות של מסי, גם אם היא תביא את דמבלה וקוטיניו עדיין יהיה לה קישור פרוץ שאין בו אף שחקן שיכול לדחוף קדימה(אינייסטה התעייף).
קבוצה שמסי משחק בה תמיד תהיה מאיימת ולו יהיא מה,אבל כרגע הם באמת גרועים ואנחנו אגב יכולים להשתפר עוד יותר

(SantiagoBernabeu) #128

מאור, לא אמרתי שנמאס לי לראות את הקבוצה שלי מנצחת, אמרתי שזה קצת משעמם לראות כל פעם את הנפת הגביע. וכן, אם לא הבנת, זה לא שבאמת שיעמם לי. זו אחת הדרכים שלי להתלהב מהמצב שבו אנחנו זוללים תארים בלי הכרה, דווקא בגלל השנים הקשות שעברו עלינו.

עכשיו, אתה יכול להסביר לי מה אתה רוצה לעזאזל?

(Raulito-7) #129

שניים זה תמיד ביחד. השעה 2 בלילה. ניצחון שני בקלאסיקו. ועוד תואר לארון, 2/2 בחלום עונת ששת התארים, חלום שלפחות כרגע קורם עור וגידים, והפעם מניפים עוד גביע על הפרצוף שלהם, בהיכל הקודש ע"ש הברנבאו. כשפיקה העלוב זוכה להנחה מהמאמן שלו ומוחלף בשלב מוקדם והברנבאו מטריד אותו כל הערב עם קריאות ה-Se Queda.

אנחנו ריאל מדריד. אף אחד לא יצא מגדרו, 2-0 קל, משעמם, ברוורס. לא כוחות. פעם היה צריך להקיז דם כדי לנצח אותם. החבר’ה רצו כבר ללכת הביתה, עזבו אותם מהנפת הגביע(גם במפגש הצפייה שלנו - אף-אחד לא נשאר, כולם חתכו). הם(בארסה) לא מאיימים, לא מפחידים. נכון שהגיעו למצבים אבל זה היה משחק בשליטה מוחלטת שלנו. עשינו רוטציות לקראת דפור. לא הרגיש קלאסיקו. זאת ריאל מדריד: תארים הם עניין שבשגרה. וגם הגולאסוס של אסנסיו.

זה הרגיש צ’אנס גדול להלום בהם, להנחית עליהם מאניטה שתיזכר להרבה זמן, כמו שאנחנו חווינו על בשרינו. ומצד שני, למרות שברור שבארסה תשתפר - המשחק הראה את יחסי הכוחות. ריאל מדריד קבוצה טובה יותר בדרגה אחת. בהרכב הראשון, בספסל, באנרגיות לקראת העונה שבפתח וגם על הקווים יש לנו יתרון. ביום ראשון מתחילה הליגה. יאללה, לטרוף. אף פעם לא נמאס לנצח. בדצמבר אני כבר אהיה שם, חלק מהטירוף הזה, מקרוב-קרוב.

ועוד כמה נקודות:

• משחק הלחץ של הקבוצה בתחילת המשחק היה נפלא. זה אפשרי רק עם שחקנים נמרצים, כלומר עם אסנסיו ולוקאס וגם קובא, ולא עם בייל וכריסטיאנו רונאלדו. לאמץ ויפה שעה אחת קודם.
  • בנזמה היה יותר טוב מבדרך-כלל , השער שלו חשוב למען הביטחון וצריך שעוד שחקנים יתנו גול בקבוצה הזו חוץ מאסנסיו הכל-יכול וכריסטיאנו, ועדיין קשה לשפוט מול בארסה הזו.
  • הרבה ידברו על אסנסיו וכמה הוא גדול, וזה נכון, אבל שימו לב ללוקאס ואסקס. הוא ירד ביכולת בחצי השני של העונה ותהיתי מה הוא מסוגל לתרום חוץ מתרומה הגנתית נהדרת. לוקאס היה מסוכן מאוד היום והצליח בכדרורים. משחק התקפי מצוין גם כן. נקודה נוספת מקצועית: תיאו עם מהירות מסחררת ותזמון מושלם ביציאה קדימה, עוד נרוויח הרבה.
  • לא זוכר משחק מולם עם כל-כך הרבה עקבים וגם שחילים בין הרגליים, חבל שלא כבשנו עוד שער אבל לא נורא. יאללה, לישון.

(whykds) #130
  • וראן צריך לקבל קרדיט על ההופעה היום. היה מעולה
  • ואלורדה טעה לחשוב שנפתח עם ארבעה קשרים, ולכן פתח עם שלושה בלמים. זידאן ניצח כשעלה 433
  • בנזמה היה מעולה
  • כיף להרגיש את העליונות הזו (לא זוכר מתי הייתי כל כך רגוע לפני ובזמן קלאסיקו), מצד שני צריך לזכור שהם ברגע הכי גרוע שלהם זה עשר שנים. הלוואי שנאכיל אותם חצץ תקופה ארוכה
  • הורדת הגוש המעודד למאחורי השער עשתה טוב מאד לאווירה

חברה, אמנם במחצית השנייה העייפות, והחוסר בכושר למשחק של 90 דק’ היו בולטים אבל רק מזל מנע מברצלונה לחזור למשחק ואף להשיג את התיקו. וזה צריך להילקח בחשבון לקראת פתיחת העונה.

את המחצית הראשונה לא ראיתי, אבל גם שם מהתקציר נראה שברצלונה הגיעה לכמה הזדמנויות טובות, אבל קיילור היה ערני הערב. מה שאני מנסה להגיד זה שברצלונה לא הייתה כזאת גרועה כפי שמציירים בפורום השכן ובכלל בעולם. הם בסך הכל עדיין קבוצה עם מאמן חדש, עם הטראומה של ניימאר ועדיין בחיפושים אחרי מחליף(שככל הנראה ישיגו וישתפרו) לברזילאי. הם עדיין קבוצה מצויינת שרק צריכה זמן כדי להתרגל לשיטה, למאמן ולמצוא את המחליף. ואז יתחיל האקשן האמיתי. לא שאני מקווה שישתפרו חלילה, אבל קצת מסנן את ההתלהבות בכללי.

לא להסתנוור, לרדת לקרקע וכפי שאמר זיזו: “חשוב להתחיל טוב, אבל הולכת להיות לנו עונה קשה” (אחד הדברים שאני הכי אוהב בזיזו זה הצניעות שלו).

בכל זאת, זה תמיד כיף לזכות בתואר וזה פי אלף כיף יותר על הפרצוף שלהם(אחח פיקה…). #CAMPEONES!

(Mádridistа) #132

לא רוצה להרוס שמחות, כיף סוף סוף לנצח אותם פעמיים בדו-קרב, אבל קצת מאכזבת המחצית השנייה הנרפית הזו. בכוח חיפשנו להחזיר אותם למשחק. גם אם זה דיי גמור, 2-0, בארסה בקרשים, תפרקו אותם לחתיכות פעם אחת. מגיע לנו לרקוד על הדם שלהם אחרי כל המרורים שאכלנו מהם. הזוי שהצלחנו לשמור על נקי, אבל כיף שזה קורה דווקא במשחק שבו לא באמת הגיע לנו, קצת איזון על החוסר מזל שתקף אותנו הרבה פעמים מולם בשנים האחרונות.

לדברים היותר טובים - המחצית הראשונה הייתה תענוג צרוף. הזכיר לי את יחסי הכוחות בינינו לפני לא הרבה שנים (רק הפוך). משחק לחץ טוב, צירופי מסירות, שליטה בכדור, יצירתיות בחלק הקדמי. וכל זה בלי (ואולי בזכות?) רונאלדו ובייל. קובא מתלטש ממשחק למשחק (כישרון עצום), על אסנסיו מזמן נגמרו המילים ואפילו ואסקז שנחלש קצת לקראת סוף העונה שעברה חזר לשגע מגנים.

על ההגנה דובר רבות, אני כבר איבדתי תקווה מזמן. גם כשאנחנו בבונקר אין לנו הגנה, וזה ממש לא כי שחקני ההגנה שלנו לא מספיק טובים אינדיבידואלית. זה ב-DNA שלנו מאז ותמיד. כנראה שזה מה יש, ועם זה ננצח. זה הספיק לצ’מפיונס באק-טו-באק, אז אני מאמין שאפשר לחיות עם זה.

הפוטנציאל בסגל הזה הוא פשוט אינסופי, ואני מקווה שזידאן יצליח לתמרן ולחלק את הדקות כראוי. יש לנו הזדמנות יוצאת דופן לעשות השנה היסטוריה.

(JRM) #133

אני יודע שבראשון מתחילה הליגה וזידאן כנראה דרש מהקבוצה לשמור כוחות ולנוח במחצית השניה, אבל הדרך בה אנחנו “נחים” לא מתאימה בכלל ועוד תעלה לנו ביוקר בהמשך העונה. השחקנים אחרי השער השני לא היו מדויקים ושיחקו בצורה יהירה וחסרת אחריות. אמנם היינו ביתרון של 4 שערים (כללי), אבל זה לא אומר שצריך לתת ליריבה לחזור למשחק/התמודדות בכוח! אמנם בארסה הגיעה למספר הזדמנויות, אך הם באו בגלל ששיחקנו בהילוך שני/רוורס רוב המשחק.

דבר שני שהפריע לי ובמיוחד בלט בצמד ההתמודדיות מול ברסה הוא שאנחנו לא יודעים להכניס כדורי עומק לשחקני ההתקפה, תמיד מחפשים ללכת ללצדדים כדי לישר/להגביה לרחבה. מנגד אנחנו לא יודעים להגן נגד כדורים כאלה ושחקני ההגנה מתחילים לרוץ אחרי שהכדור כבר עבר אותם. מאוד מקווה שהקבוצה תשתפר באספקט הזה.

נכון שברסה לא כזאת גרועה כמו שמדברים עליה, אך גם מנגד אנחנו עדיין לא בכושר. אף שחקן לא היה צריך להתעלות כדי לנצח. כולם היו בינוניים פלוס חוץ מבנזמה שהיה טוב (לדעתי, אולי בגלל שהתרגלנו לזה שהוא לא עושה כלום). הוא היה מאוד פעלתן , מדויק במסירות, השתלט על כדורי גובה !! חילץ הרבה כדורים !!! וקינח בשער נהדר. רק שימשיך כך. לא האמנתי שיגיע היום בו בנזמה מחלץ כדור מבוסקטס.

מפחיד לחשוב שאחרי כל התארים שלקחנו בשנתיים האחרונות, הסגל הזה עדיין לא הגיע לשיא היכולת.

(vakum) #134

לא סביר, בסוקרויי, שזה האתר היחידי שאני מכיר שמעביר את הנתון הזה בזמן המשחק זה היה הנתון. מה גם שבמחצית השניה ברסה נהנתה מעדיפות משמעותית בפוזשיין ולא הצליחה להתקרב לשוויון במשחק כולו. להערכתי, ולאור העובדה שברסה בקושי הצליחה להניע ולהחזיק את הכדור במחצית הראשונה, הנתון הרבה יותר קרוב ל 70 30 מאשר ל 60 40.

(El Maestro) #135
  • אסנסיו מלך. נכון, הוא צריך לספק יותר במשחק מבעיטה אדירה+2 פריצות טובות, אבל כל נגיעה שנייה שלו בכדור זה זהב.
  • וראן(!!) וראמוס מצוינים.
  • לסבאיוס יש כדורגל.
  • תאו סילון אבל עם רגש בכדור של אלטינטופ.
  • לא אוהב כשהקבוצה שלי מתנהגת בשחצנות/זלזול, אבל אי אפשר לא לחייך כש-3 שחקנים מתמסרים עם העקב באמצע המגרש סתם בשביל הכיף ושראמוס הילד קקה עושה למסי קטע.
  • הייתה שכונה, הייתה רכות וביום אחר היינו חוטפים שערים, אבל אין לי תלונות. המשחק נגמר מוקדם מאוד, כל פעם שבחרנו להעלות קצב זה נראה מצוין והגענו למצבים, אווירת ה"ברצלונה לא מאיימת כרגע" חלחלה לשחקנים וככה זה נראה.
  • היה משהו מאוד סימלי בחילוף של פיקה. כאילו הוא בורח כשהספינה שוקעת. ראמוס היה נשאר וגם חוטף אדום כמו גבר :slight_smile:
  • קובאצ’יץ’ נהדר אבל חייב לשפר את המסירה האחרונה ולבחור את הדריבלים שלו יותר בחוכמה. לא נורא, זה יגיע עם הדקות משחק. ההצבה שלו על מסי היא הברקה. אולי הקשר היחיד בעולם שהוא מספיק מהיר+זריז+חזק כדי לנטרל אותו.
    היו איזה 3-4 פעמים במשחק שהוא אשכרה עזב שחקן לבד או עשה פעולה הגנתית שמנוגדת לחלוטין למה שמקובל בכדורגל רק כדי להישאר צמוד למסי. מי אני שאתלונן אם חצי מהצעקות שלי בכל קלאסיקו הן “תסגרו את מסי! רק את מסי!!”?

שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.

(CF R.Madrid) #136

שמעו אחרי מחצית השניה זה כבר יהיה 5-1 בסיכום שני המשחקים, אומנם זה קצת מעצבן השאננות והזילזול, אבל אפשר להבין, זה תחילת העונה קודם כל ובכל זאת השפלנו את ברצלונה בשני המשחקים.
זידאן דרך אגב שם לב לשאננות ולכן הכניס שני צעירים שרוצים להוכיח את עצמם, בנוסף ראה שקובצ’ביץ עייף ולא מסתדר עם הלחץ של ברצלונה אחרי שינוי המערך, לכן הוא הכניס את קאסמירו וזה אכן עבד, זידאן ניהל את התמודדות הזאת בצורה מעולה ועשה בית ספר לוואלוארדה, ככה שאני מרוצה מזה.

עם ברצלונה לא מתחזקת בצורה רצינית עד ה31 לאוגוסט יהיה לה קשה מאוד העונה גם נגד ריאל וגם נגד אטלתיקו ובכלל, כרגע זה הברצלונה הכי גרוע שראיתי ב10 שנים האחרונות.

(7Number7) #137

זו ההרגשה הכי טובה בעולם לראות את בארסה אומללה, נראה שהעזיבה של ניימאר הרסה גם לשחקנים וגם להנהלה את המורל. ריאל שחטה את ברצלונה בהרבה חלקים במשחק, ועדיין חסר לי המשחק הזה שנתן להם 4 או 5 חתיכות כשהם כל כך פגיעים. חבל.

לדעתי דמבלה ינחת בברצלונה בסופו של דבר, ההנהלה הנוכחית תירה לעצמה ברגל אם לא ינחת שחקן משמעותי במה שנשאר מהקיץ, וכל עוד ינחת רק כוכב אחד (קוטיניו או דמבלה) לדעתי ברצלונה לא תהיה חזקה משנה שעברה (שכן הוא יהיה מחליף לניימאר). השאלה איך העניינים יעבדו אם ינחתו שניהם.

אסנסיו יעיל ואדיר כמו תמיד, וגם קובאצ’יץ במשחק טוב. הקישור הנוכחי של ריאל כל כך מגוון ומוכשר שפשוט ללקק את האצבעות. פשוט נהדר.

(matanel1) #138

מחצית ראשונה מצוינת שלנו. ברצלונה נראתה בדקות רבות כמו אוסאסונה.

אחד הדברים המעניינים מצמד המפגשים הללו זה ששום דבר חדש לא קרה. היכולת של אסנסיו לא הפתיעה אותנו, אותו דבר קובאצ’יץ’ ואותו דבר איסקו.
מהצד הפחות אופטימי, בייל נראה כמי שחלף זמנו. בנזמה אתמול היה טוב. חטף כדורים, הפעיל לחץ, אך נגד ברצלונה הוא כמעט תמיד משחק טוב. המבחן האמיתי שלו יהיה מול קבוצות שיצופפו וישחקו חזק.

אני מפחד שצמד המשחקים האלה יובילו לשאננות מסוכנת.
ריאל קבוצה מצוינת, אבל היא כזאת בעיקר הודות לקישור המדהים ולמגנים הנפלאים. וגם העומק שאנחנו מדברים עליו ללא סוף הוא כזה שנמצא בעיקר בעיקר בקישור.

לא יודע מה יהיה בסוף עם אמבפה. מדי פעם צצים דיווחים קטנים על דיבאלה.
אני חושב שאחד מהם חייב להגיע. אני אפילו מעדיף את הארגנטינאי שיביא לנו משהו קצת אחר מקדימה. שחקן כמוהו וריאל באמת הופכת מקבוצה מצוינת לקבוצה בלתי ניתנת לעצירה.

(Blanco777) #139

אני לא חושב שאגזים אם אומר שהמחצית הראשונה היא המחצית הטובה ביותר שראיתי מריאל מדריד אי פעם.
שליטה מוחלטת במרכז השדה, לחץ מסחרר, מסירות מהירות מרגל לרגל, משולשים, עקבים, כדורגל שמח, התקפי, וקטלני.
איזו דומיננטיות. מול ברצלונה, בלי שלושה שחקני הרכב, לא רציתי שהמחצית הזאת תיגמר. נראינו כמו ברצלונה במאניטה.
בסופרקופה של 2012/13 אמנם היינו יכולים לכבוש 8, אבל לא היינו חזקים כמו אתמול.
הייתה פה הזדמנות אולי חד פעמית לנקום בהם על השפלות העבר.
חבל, על גבול המרגיז, השאננות והורדת הרגל מהדוושה של השחקים במחצית השנייה. אבל מוכן שכל קלאסיקו יראה ככה.

אסנסיו מדהים אותי כל פעם מחדש. הילד הזה הוא לא העתיד, הוא ההווה.

(Niro) #140

לא הייתה פה הזדמנות לנקום בהם על שום דבר, כי זה פאקינג סופרקופה. ההשפלות שהם דפקו לנו היו במפעלים יותר חשובים, ובפרט התוצאות האסטרונומיות בליגה.

בטח ובטח שלא הייתה פה הזדמנות חד פעמית לנקום בהם. יהיו עוד, ובמעמדים יותר כיפים :sunglasses:

כרגע, עם הבלאגן שהולך שם, עדיף לא לזעזע יותר מדי. אני מבסוט מאוד על התוצאה.

(bblanko) #141

אני אישית חושב שלא יכל להיות יותר מביך לברצלונה, גם אם היינו דופקים להם מאניטה על הראש.
עלינו בידיעה שאנחנו כמה רמות מעליהם, בלי 3 (2 נו…בייל) שחקני הרכב, הכוכב הבא שלנו שם להם עוד גולאסו בפנים וגמר סיפור. מאותו רגע שיחקנו בשאננות, בהילוך שני, נחים לקראת פתיחת הליגה על המגרש. וזידאן מחליף קשר במגן רק כדי שיהיה לו סיפתח לעונה.
לא יכולנו לזלזל יותר ועוד הנפנו גביע מולם בברנבאו.

מי שחושב פה בפערי הרמות לא כאלה גדולים לא ממש רואה מה הולך אצל הפולנים. מספיק לעבור פה בפורום השכן ולראות אותם מריירים על לוקאס ואסקז (פאקינג לוקאס ואסקז) וטוענים שהוא העתיד של ריאל.

(whykds) #142

זה בדיוק השחקן שבקבוצה מנצחת נחשב טוב, אבל אם לא הולך אז הוא ׳פח׳. עיין ערך פדרו, ראקיטיץ׳, קאייחון. כשהסגל של בארסה היה בריא אז כל שחקן משני בהרכב/שחקן סגל משלים היה נראה בול פגיעה. עכשיו זה המצב אצלנו.

(Yoninori) #143

הישג נוסף מאתמול- לואיס סוארס נפצע ויעדר 4-5 שבועות. ברצלונה בבוץ ויהיה מעניין לראות מה יקרה במחזורים הראשונים בליגה (סוג של צדק לאור ההרחקה של רונאלדו, רק שבשביל בארסה זו מכה קשה. עבורנו, בשבילי, זה די נחמד- מקום פנוי בו נוכל להריץ את החבר’ה החדשים, ויותר אסנסיו).

לא מסכים שזה “כולה סופרקופה”. גם משחק ליגה הוא בסה"כ 3 נק’, היוקרה בקלאסיקו היא בכל מפעל. מרגישים את זה. מה שכן, מוגזם לצפות שאחרי שאסנסיו גמר את ההתמודדות אחרי 5 דק’ השחקנים יתאמצו כדי לדרוס. בסיכום 5-1. אם היה מדובר ב2-0 במשחק יחיד- זה ממש לא מספיק מול בארסה והיינו רואים דריכות גם בחצי השני. לפחות זה משאיר המון טעם לעוד.

(Guy) #144

השאלה הגדולה לגבי לוקאס ואסקס היא מתי השדרנים, פרשנים ואפילו אוהדי כדורגל שקצת יותר מתמצאים בפרטים יגלו שהוא כבר בן 26.

זה יותר שייך לחוסר מקצועיות של השדרנים והפרשנים הישראלים שטועים ומטעים