מחזור 2 בצ'מפיונס :: 1-3 גדול על דורטמונד בגרמניה. צמד לרונאלדו, עוד אחד לבייל במשחק מצוין

ריאל-מדריד

(Niro) #21

חלק גדול מהיכולת שלנו אתמול היה תלוי באופן ישיר בסגנון המשחק של היריבה. בליגה הספרדית כמעט אין קבוצות שיבואו לשחק כמו שדורטמונד שיחקה אתמול. ההגנה שלהם הייתה מביכה - עמדה גבוה מדי ונתנה הרבה יותר מדי שטחים. כל קבוצה בספרד יודעת שלשחק כך מול ריאל מדריד זו התאבדות, לכן אנחנו לפעמים רואים אי של כדורגל טוב בצ’מפיונס בתוך אוקיינוס של סירחון בליגה. זה עד כדי כך פשוט.

דני קרבחאל, ברוך הבא לעונה.

(JRM) #22

אתמול הגענו ל16 הזדמניות לשער, מהם הצלחנו להבקיע ב-3. אז כן שיחקנו טוב ביחס למשחקי הליגה, אך אנחנו צריכים להיות יותר חדים מול השער. אפשר היה לסיים הרבה התקפות ברשת אם השחקנים הסתכלו לצידם . קרבאחל בתחילת המשחק, רונאלדו, איסקו בשתי הזדמנויות. במשחק פתוח כמו של אתמול אולי זה לא כל כך ישפיע, אך מול קבוצה עם הגנה יותר מאורגנת זה יקשה מאוד עלינו.

מקווה שנמשיך עם הגישה הזאת גם במשחקי הליגה, ושבייל ימשיך עם היכולת הטובה.

(gilam) #23

נראה לי שכולנו כבר יודעים שיש לריאל “מצב ליגה” ו"מצב אלופות".
זה מרגיש כאילו תמיד זה היה ככה. בעוד לקבוצות של העם הליגה היא הלחם והחמאה,
למלכה ליגת האלופות היא הלחם והחמאה שלה. מי שלא מכיר את ריאל כמונו יחשוב שמדובר בשחצנות, אנחנו יודעים שלא.

*קרבאחל: ברוך הבא לעונה. עד היום משחקי אימים בלבד. אתמול קיבלנו אישור למה הוא
המגן הטוב ביותר בעולם. ובגלל שאני יודע שהוא כזה אני לא מוכן להסתפק בפחות מזה.
נקווה לעוד הרבה ממה שהוא נתן אתמול.
*קרוס: אם לא קרבאחל הוא המצטיין שלי אתמול. בכל מקום על המגרש, לא יכולה להיות לנו התקפה או מתפרצת אם זה לא עובר דרכו. מה שהוא מצליח להשיג בהליכה על המגרש רוב השחקנים בעולם לא משיגים בספרינטים. אם הוא היה שחקן של ספרינטים כמו מודריץ’, הוא היה הקשר הטוב בהיסטוריה בלי שום טעם למצוא יורש בעשרים שנים הקרובות.
*אסנסיו: לצערי זה נראה יותר ויותר שהוא לא מוצא את עצמו במערך היהלום של זידאן.
הרבה יותר קל לו לבוא מהאגף עם רגל חזקה כעמדת מוצא ולא חלוץ ובטח שלא קשר מאחורי החלוצים