מחזור שני :: 2-2 מאכזב מול ולנסיה מצוינת בברנבאו. צמד לאסנסיו, בנזמה לא מפסיק להחמיץ

ריאל-מדריד

(dkaro) #41

נבאס, למה? כי הוא לקח כדור אחד קשה המשחק?

בנזמה ראוי להמון גינויים כי הוא חייב להיות יותר מרוכז, אבל עם כל הכבוד לאדישות שלו ולנטייה שלו להיעלם - סיומת זו לא בעיה מיוחדת שלו. כל מי שרואה את בנזמה באופן קבוע יעיד בלי להניד עפעף שמה שקרה היום היה מאוד חריג. אז במקום להתמקד בחריג ולהמשיך לזעוק זעקות, אתם יכולים גם לדעת לשנות טון. בנזמה השנה בינתיים אחד השחקנים היותר טובים שלנו, אני חושב שזו עובדה שקשה להתעלם ממנה. לקרוא לו עגלה פח אשפה זה אחרי 5 המשחקים האחרונים זה כבר שנאה אישית חסרת פורפורציות.

בשנה שעברה בנזמה היה מאוד מאוד חלש וגם אני ידעתי לטעון את זה. השנה נדמה שהוא מתחיל לחזור לעצמו, ובמקום להיות מעודדים מכך כולם פה שולחים אותו להפועל מרמורק רק כי היה לו כמות החמצות כמו שבדרך כלל יש לו בשנה שלמה. קורה.

מסכים לחלוטין. העזיבה של חאמס ומוראטה היא בעיה קשה מאוד לריאל מדריד. הקרדיט האינסופי לבנזמה הוביל לעזיבה מיותרת של מוראטה שהגיעו לו יותר דקות, והאלגנטיות חסרת התכלית של איסקו הובילה לעזיבה של חאמס ששחקן טוב ממנו פי 2. ריאל מדריד הקיץ הזה נחלשה, ואם לא יהיו שינויים נוספים במהלך החלון (ולא נראה שיהיו), קשה לי מאוד לראות אותנו משחזרים את העונה הקודמת.

(El Rojo) #42

איך כל פעם במקדש שוערים נותנים תצוגת שיא…

תיארתי לעצמי שמרסליניו יתן פייט לזידאן. (פשוט הזוי שפוטר מויאריאל שנה שעברה).
ולנסיה שיחקה מצויין מההתחלה ולמרות זאת הייתה צריכה להיות מובסת. אומר די הרבה על הקבוצה המפלצתית שלנו.

יש לי ביקורת קשה כלפי זידאן ששוב פעם נוהג בזלזול כלפי היריבה ומעלה 9 שחקני שדה משחק שני ברציפות. המועדון צריך להיקנס בגין התנהגות בלתי ספורטיבית. לא מתאים.

חוץ מזה, קרבאחל חייב ניעור רציני ומודריץ’ חייב לקחת אחריות במרכז השדה.

פייר הייתי מאוכזב יותר מהתוצאה בנסיבות אחרות אבל לראות את אסנסיו עם הטיפול הפנומנאלי שלו בכדור זה לא מחזה שכיח.
יש קשרים מנוסים שעדיין לא הגיעו לרמת אמנות כזו. גם היכולות ההגנתיות שלו לא רעות בכלל.
יש לי צמרמורת מלחשוב איזו מפלצת הוא יהיה עוד כמה שנים. בצדק רונאלדו טוען שיהיה מועמד לכדור זהב בעתיד.

(Raulito-7) #43

סתם לספורט - קיילור היה טוב היום, הוא הדף פנדל בריאזור, הציל בדקות הפחות טובות בקאמפ-נואו(הצלה כפולה), וגם תיקן את הפאשלה נגד יונייטד עוד במשחק עצמו כשהדף אחד על אחד.

לגבי בנזמה - אתה עושה לו הנחה גדולה. אם הרף שלך הוא העונה שעברה, אז כן - הוא יותר טוב. אבל אנחנו לא מדברים על קבוצה בינונית אלא על ריאל מדריד, קבוצה שחלוץ חולם לשחק בה. אפילו לזידאן נשבר והוא רצה לבעוט במשהו. בנזמה היה מסיים משחקים שלמים בלי לאיים על השער ויש את הנתון הזה שהוא החלוץ היחיד ששיחק ב-12 גמרים ולא כבש באף לא אחד מהם. היום הוא היה פחות אדיש ויותר מעורב, אז מה, מגיעה לו מדליה? הוא לא מסוגל לתת גול. יש לו משחקים כל-כך גרועים ומתי שהוא יוצא מהקונכייה שלו אנשים מחפשים אופטימיות בכוח. זה עצוב שזה הסטנדרט שחלק דורשים כאן מחלוץ של ריאל מדריד. מתי הוא יביא לנו נקודות באמת או ינצח משחק גדול? היגואין עשה את זה הרבה בתחילת הדרך שלו ומשהו השתבש בהמשך. ב-2016 הוא היה טוב, קצת בעונת האליפות וחוץ מזה זהו. על רונאלדו כבר היית מוציא ביקורת ארסית יותר.

(bixente) #44

אין מה להשוות. אסנסיו לא היה ולא יהיה כמו מסי. אבל הוא כן יכול להיות אחד השחקנים הכי טוב אחרי החייזרים מסי וכריס. אולי אפילו הכי טוב אחריהם.
נכון קובא כדרר באיזור מסוכן ואיבד. אבל השוני שקובא ניסה לדחוף את הקבוצה קדימה ומתוך 15 מהלכים דומים אחד מהם הוא איבד. זה לא היה מזלזול והוא לא עמד והביט בשחקן שלו רץ קדימה. הוא רץ מיד אחריו. וקובא בניגוד לקרוס גם תרם הכי הרבה אחרי אסנסיו ומרסלו וקאסמירו.

לקאסמירו אכן מגיעה מילה טובה על ההצלות והחילוצים שלו. אבל אסור לשכוח שהגול הראשון נבע לא מעט בגלל טעות שלו במיקום (לא אשם במיוחד כי הוא לא בלם). אם לא הטעות הזו יכול להיות שהיינו מנצחים כי עד המצב הזה ריאל די שלטה. [quote=“dkaro, post:41, topic:79363”]
בנזמה ראוי להמון גינויים כי הוא חייב להיות יותר מרוכז, אבל עם כל הכבוד לאדישות שלו ולנטייה שלו להיעלם - סיומת זו לא בעיה מיוחדת שלו. כל מי שרואה את בנזמה באופן קבוע יעיד בלי להניד עפעף שמה שקרה היום היה מאוד חריג. אז במקום להתמקד בחריג ולהמשיך לזעוק זעקות, אתם יכולים גם לדעת לשנות טון. בנזמה השנה בינתיים אחד השחקנים היותר טובים שלנו, אני חושב שזו עובדה שקשה להתעלם ממנה. לקרוא לו עגלה פח אשפה זה אחרי 5 המשחקים האחרונים זה כבר שנאה אישית חסרת פורפורציות.

בשנה שעברה בנזמה היה מאוד מאוד חלש וגם אני ידעתי לטעון את זה. השנה נדמה שהוא מתחיל לחזור לעצמו, ובמקום להיות מעודדים מכך כולם פה שולחים אותו להפועל מרמורק רק כי היה לו כמות החמצות כמו שבדרך כלל יש לו בשנה שלמה. קורה.
[/quote]

אני באמת מופתע מכמות עצימת העיניים שלך. בנזמה מחמיץ 5 מצבים בטוחים בעונה? זהו ?
מתחיל לחשוב שאתה הסנגור הרשמי שלו, אפילו בנזמה יצחק על האמירה הזו שלך.
כמות הנזק שבנזמה גרם לנו לאורך השנים היא מדהימה. כ"כ הרבה חלוצים טובים יותר היו בידיים שלנו (אהמ סוארז אהמ) ופשוט דילגנו על כולם כדי שבנזמה יישאר כאן.
יכלנו באמת להנות מחלוץ טוב ואשכרה בחרנו שלא.
אולי זידאן ופרז מנסים לאתגר את עצמם "בוא נראה אם נצליח לקחת עוד דאבל בלי חאמס מוראטה. ונביא את מיוראל כמחליף של בנזמה"
אחרת אין הסבר למחדל שאנחנו לא מתחזקים מקדימה.
שנה שעברה שהיינו צריכים חילוץ חיכו איסקו/בייל , חאמס, מוראטה, ואסקז. היום ? ואסקז
בהצלחה לנו

(catla) #45

שוב, על סמך מה אתה קובע את זה? איך אתה יכול לומר שהוא בין השחקנים הכי טובים שלנו אחרי שהוא כבש שער אחד עד עכשיו?
ולפני שתתפזר עם כל מיני קלישאות, אני מסתכל אך ורק על שערים, כי אני חייב להדגיש לך עד שתבין, הוא חלוץ מרכזי.
מאותה סיבה לא אמדוד את הצלחתם של מודריץ וקרוס על שערים פר משחק
סוימת זו לא בעיה מיוחדת של בנזמה? שחקן שכבש עונה שעברה 10 שערים? אתה אמיתי? מה אתה לוקח? שתף אותנו.

אני לא אצא בהצהרות שהוא פח אשפה אבל כרגע בהיעדר רונאלדו קארים בנזמה הוא החלוץ היחידי בסגל (מאיורל לא לרמות האלו כרגע) ולכן הוא צריך להיות הרגל המסיימת, וזה לא מפתיע אף אחד שהוא לא מצליח לעשות זאת, אין שום היגיון במה שאתה אומר, הוא בבירור נכשל במשימה הזו, המשחק הזה היה פשוט השתקפות של עונה שלמה מהזווית של בנזמה.

(Kawa) #46

אני כבר לא כועס על בנזמה, הוא פשוט גרוע והפנמתי את זה.

החלוץ של ריאל מדריד רבותיי

(bixente) #47

בנזמה גרם לו להראות טוב. איזה הצלות מיוחדות הוא סיפק כבר ?
את הבעיטה הגרועה של בנזמה אחרי המתפרצת אני זוקף לחובת בנזמה ולא לטובת השוער שקיבל את הכדור הכי קל שאפשר יחסית למצב הזה. את הנגיחה של בנזמה אולי ? בנזמה נגח כדור לא טוב ונטו הדף את זה לקורה מה שנתן לחלק מהאנשים תחושה שזו הצלה גדולה.
נטו אפילו נתן לנו מתנה ב2-2 של אסנסיו.
הבעיה לא הייתה תצוגה של השוער אל תצוגת זוועה של החלוץ שלנו. פשוט סתם הפכו את נטו לענק.
שים את לבנדובסקי במקום בנזמה וריאל עם 6-7 שערים היום (כולל ה2 של אסנסיו ).

לא מסכים בעליל. לאיסקו יש הרבה יותר כשרון , וברוב המשחקים הוא גם טוב יותר מחאמס על המגרש.
חאמס שחקן מאוד מוכשר אבל כל עוד לא ישנה את המשחק שלו הוא יהיה אוסקר 2. שחקן שכבר לא קיים (10 קלאסי שרק תוקף) ואין לו מה לתרום לכדורגל.
הוא מצויין כמחליף אבל הוא ממש לא התאים לריאל מדריד.
הבעיה האמיתית היא שלא הבאנו כלום במקום חאמס.

מסכים לחלוטין. קרבאחל פשוט לא טוב עד כה העונה ודיברתי על זה גם אחרי הנצחונות. הוא חייב ניעור רציני ולחזור לעצמו.
לוקה ? פשוט מתסכל אותי השמרנות שלו והחוסר הצטרפות המספק להתקפה. יש לו את כל התכונות לעזור מול בונקר. השתחררות על שטח קטן, עובר שחקנים מצויין , בעיטה טובה. הוא פשוט לא תורם לנו אותן מספיק. הוא שחקן ענק , אחד הענקים שראיתי אבל הוא לא מנהיג שיגרום לדברים האלו לקרות.
וגם זה בסדר , היינו יכולים להסתדר עם זה לא רע, הבעיה שלידו יש עוד קשר אמצע שלא תוקף מספיק (על ההגנה לא נדבר כרגע ) בשם קרוס ואז הקישור שלנו תקוע. זה אפילו גורם לזה שהגרזן שלנו הוא הכי התקפי מבין ה3 ביי פאר.

לגבי ההגנה של DKARO על בנזמה - פשוט תערכו את זה בפוטושופ ותגרמו לבנזמה להראות כמו רונאלדו. שם אתם תקבלו ביקורת רצינית בלי שום הגנות וקלישאות של יצירת מצבים וכאלו

(shum22) #48

אני לפעמים משתגע מהתגובות פה. בנזמה שבוע אחרי שבוע אחרי חודש אחרי עונה מחמיץ מצבים שכל חלוץ נורמלי מכניס ובכל זאת אנשים כותבים פה שהיה לו משחק טוב, משתתף במשחק ועוד מיליון דברים הזויים כאילו זה משנה משהו אם כשהוא מקבל כדור מול שוער הוא מחמיץ 4 מתוך 5 מצבים. גם מול ברצלונה שסימנו אותו כמצטיין בדקה ה-25 בערך היה לו מצב שכל חלוץ נורמלי היה עושה מזה גול, אבל בנזמה איכשהו הצליח להרוס. אם רונאלדו היה נותן את המשחק של בנזמה והיה גם נותן 4 שערים מתוך 5 המצבים האלו היו מתייחסים לזה בביטול - מה הבעיה לנצל מצבים?
החלפת בנזמה בחלוץ אמיתי זה הדבר היחידי שמונע מריאל מדריד להפוך לקבוצה הטובה בעולם באמת ולא בערך ולא רק כשבארסה במשבר.

לא אהבתי את ההרכב של זידאן היום מההתחלה, נראה כאילו הוא מנסה לשמור על כל כל הכוכבים מרוצים, זה לא מתאים לו. קאסמירו היה צריך להיות קשר אחורי כרגיל ואחד מבין איסקו/אסנסיו/בייל/בנזמה על הספסל. בכל פעם שאנחנו מוותרים על קשר אחורי, דברים לא טובים קורים, כמה פעמים זה צריך לקרות כדי להבין את זה?

אני לא מבין את בייל, הוא נראה כאילו הוא שכח מי הוא. הוא אמור להיות הכוכב של ריאל כשרונאלדו לא פה, זה שהכדורים הולכים אליו, הוא ולא אסנסיו, אסנסיו עדיין לא צריך לסחוב אותנו על הגב שלו. איפה בייל של סוף עונת 15/16? איפה בייל של היורו?

(El Maestro) #49

זה פשוט לא נכון. באיזה עולם קארים בנזמה הוא אחד מ-3 השחקנים הכי טובים שלנו מתחילת העונה? עזוב, איזה משחק באמת היה משחק טוב שלו חוץ מהגומלין בסופר-קאפ? “יחס מזוויע”. מזכיר לי את פרשני חדשות 2 לפני השיחרור של אולמרט מהכלא. חייזר מהחלל החיצון עוד עלול לחשוב שאולמרט/בנזמה הוא תלית שכולה תכלה ושהפרקליטות/אנחנו סתם רודפים אותו. מעניין אותי (בלי טיפת ציניות) באיזה אופן אתה תופס כדורגל שבו בנזמה ראוי לכזאת הגנה וחאמס שחקן פי 2 יותר טוב מאיסקו.

איך שראיתי את הפרצוף של בורבאלן בתחילת השידור הרגשתי את הנאחס באוויר. קסאמירו נתן כמה חילוצים מדהימים. מתקל אדיר הוא מתקל אדיר בלי קשר לתיפקוד, אבל בשער הראשון אפשר היה לראות שזו לא העמדה שלו. במקום לרוץ לסגור את הקרוב הוא הימר על מסירה אחורה ונשאר במקום. האדישות של קרוס בשער השני מחזירה אותנו לתקופת פרה-קסאמירו.

חבל שלא ניצלנו את השוק של הדקות האחרונות. אבל באותה מידה יכלנו לחטוף מחלוץ פחות טיפש מזאזה או עם בלמים פחות נחושים. כשאנסנסיו בעט שם מה-16 כבר דמיינתי את הכותרות על השלושער, כשזה פגע בשחקן ונעצר למצב בעיטה מושלם רק חיכיתי שבנזמה יסתום פיות. סעמק עם הפיוז של רונאלדו וראמוס. משחק מושלם בשבילם כדי לשים את הראש ולגמור את הסיפור. גארת’ בייל הוא כבר מקרה אבוד. לפחות שידחוק פה ושם נגיחות שלא נשתגע. רק לחשוב על לוקאס ואסקז עולה במקומו בהרכב וממרר למגן שלו את החיים כל המשחק. כן, לוקאס ואסקז.

העומק המהולל שלנו מתבטא רק במרכז המגרש. אנחנו זקוקים נואשות לרכישה גדולה בחלק הקידמי. בזמן שבארסה מביאה את סוארז, ניימאר ודמבלה אנחנו ישנים בעמידה. יאללה פלורנטינו, יש לך 4 ימים כדי להפתיע את כולנו. סתם, נמשיך לחיות על דחיקות של רונאלדו, פציעות של בייל והופעות של בנזמה בקלאסיקו. הגענו עם זה עד לפה, לא?

(CF R.Madrid) #50

שמע אפילו אסנסיו המון מהחמצה הזאת, זה פשוט לא יאמן אפילו אני הייתי מבקיע את זה, באמת שזה החמצה הזויה ועוד בזמן כל כך מכריע.
חלוץ צריך להבקיע ועם הוא לא עושה את זה שלא יהיה חלוץ, אני לא צריך שיניע כדור יש לנו מספיק שחקנים שעושים את זה מצוין.

(whykds) #51

אתם היסטריים.

שיחקנו נגד קבוצה טובה מאד שעמדה יפה מאד על המגרש. באנגליה כשצ׳לסי מתקשה נגד ליברפול אז אומרים ׳ליגה קשה׳, אבל אצלנו צריך לקרוע את כולם תמיד. היה משחק כדורגל ברמה גבוהה מאד.
בנזמה היה טוב מאד. עבד יפה בהתקפה ובהגנה. למעשה, אם הוא היה משחק ככה כל משחק אז לא הייתה לי שום בעיה איתו. הכדור לא נכנס למרות שהקבוצה הגיע למספר יפה מאד של מצבים. תנו לי כזאת כמות של מצבים של בנזמה כל משחק ואני קונה שלא ירד מהדשא עד סוף העונה. קל. צריך להבין שבדרך כלל אנחנו מנצחים משחקים על הרבה פחות מזה.

ההגנה הייתה הרבה פחות טובה מההתקפה. איסקו היה די חלש.
השחקן החשוב אולי היחידי (מבייל אני כבר לא ממש מצפה) שאני חושש לגביו זה קרבחאל, שלא התחיל את העונה הזו.

עונה ארוכה אבל רמז לבאות - מספיק ששחקן התקפה אחד פצוע, והאופציה הבכירה על הספסל היא לוקאס. זה פשוט לא מספיק.

(7Number7) #52

איבדנו נקודות, אבל הפעם יש לי משהו להגנת הקבוצה בניגוד לשנים קודמות, שפשוט לא הסרחנו את הדשא.
הבעיות שהיו במשחק הן לא אדישות, לא התנשאות, אלא הבעיות המוכרות שלנו שהן נקודתיות וקשורות לשחקנים ספיציפיים - בנזמה ובייל.
אי אפשר תמיד לקדש את המטרה ולהתעלם מהאמצעים, גם אם זה לא ניצחון, לפחות ריאל משחקת ויוצרת מלא מצבים.

בנזמה תמיד מזכיר לי את המשפט:“לפעמים אתה יכול ואתה לא רוצה, בסוף אתה רוצה אבל כבר לא יכול”. אין מה להוסיף שלא רשמו כאן, אני מאמין כשרונאלדו יחזור אז המצב יסתדר.

בשביל השקט הנפשי שלנו והעצבים, כשרונאלדו משחק, תנסו לחשוב כאילו בנזמה לא חלוץ, אלא קשר התקפי, שהתפקיד היחיד שלו בחיים זה ליצור מצבים לרונאלדו ולמשוך שחקנים, ככה זה יחסוך לנו את הקיטורים הקבועים של “למה החלוץ של ריאל לא מבקיע שערים” (גם אם בפועל לפעמים גם את זה הוא לא עושה). גם התירוץ הזה כבר לא מחזיק מים, אבל אם זה יחסוך ממני כמה קללות במשחק, אז שיהיה.

(Guy) #53

בנזמה החלוץ המרכזי, בלי רונאלדו שגונב לו את ה-Thunder, במשחק בית כשהקבוצה בהרכב הכי התקפי שיש ובשיא ההתלהבות והמומנטום שלה בעשור האחרון. איזה אפשרות יש לו לא להיות מעורב במשחק? זה דורש פעולה אקטיבית מצידו לעמוד שם כשזורקים עליו כדורים?

משחק מזעזע של שחקן שמעולם לא היה שייך לרמה הזאת, וגם לא הראה שום פוטנציאל לכך. 11 שערים בעונה של קבוצה אלופה למען השם, היו ימים שכריסטיאנו עשה את זה בשבועיים.

עונה ארוכה אבל רמז לבאות - מספיק ששחקן התקפה אחד פצוע, והאופציה הבכירה על הספסל היא לוקאס. זה פשוט לא מספיק.

כן, ולכן אף אחד פה לא היסטרי - זה כמו לראות תאונת דרכים שמתקרבת וכל העולם רואה אותה.
הפן המעודד הוא שהיריבה שלנו במצב רע, ואנחנו אמורים להצליח העונה למרות היוהרה הקלאסית של המועדון הזה.

(bixente) #54

פשוט אין שום סיבה שבנזמה יהיה החלוץ המוביל שלנו כשהגיבוי הוא מיוראל. אני באמת לא מבין את השחצנות והזלזול של פרז וזידאן.
ראיתם בצורה הכי ברורה שנה שעברה שהחלוץ המחליף מוראטה תרם הרבה יותר מבנזמה בהרבה פחות דקות, והיה קריטי לאליפות שלנו בכך שכבש יותר שערי ליגה בכמעט חצי מהדקות של הצרפתי.
איסקו למיטב זכרוני גם כבש אותה כמות שערים כמו בנזמה. אפילו חאמס שלא רה הרבה מגרש כבש 2-3 שערים בסה"כ פחות מבנזמה.
אז איך לעזאזל אפשר להסתמך על בנזמה כחלוץ מוביל ומיוראל מחליף? כמה הגזמה !

פשוט מנסים לזרוק עונה לפח בכוח. במקום לטייל לתארים אנחנו עושים לעצמנו חיים קשים.
חלוץ טוב ויכלנו להיות מפלצתיים. כבון שטוב יותר היה אם גם היינו נפטרים מבייל ומביאים מישהו במקום

(Niro) #55

סוף סוף, אחרי דיון שלם, קראתי את השורה הזו.

מה קאסמירו עשה שהוא לא עושה בתור קשר אחורי? אחד על אחד טוב אנחנו יודעים שיש לו, העבודה של בלם היא גם להתמקם טוב בסיטואציות מסוימות ברחבה, ואת זה אין לו. אני לא מאשים אותו בכלל, הוא לא בלם ולא אמור לשחק כבלם, אלא את זידאן שלטעמי עלה עם הרכב לא מתאים בפעם הראשונה מזה תקופה.
הפסדנו פעמיים מזה שקאסמירו היה בלם - קודם כל הפסדנו קשר אחורי מצוין נגד קבוצה שתמיד משחקת נגדינו בצורה אגרסיבית. היה בור של ממש במרכז השדה. בנוסף, קיבלנו בלם מסצ’רנואי כזה - תיקול מצוין אבל מיקום גרוע מאוד. הגול הראשון בחיים לא היה נכנס בכזו קלות אם ראמוס או ואראן (או אפילו סתם בלם טבעי) היו משחקים. שחקן של ולנסיה אשכרה קיבל את הכדור במרכז הרחבה שלנו בלי טיפת לחץ רק בגלל חילוף דפוק בשמירה.

אני באמת מבין את הטענות הכלליות על בנזמה, אבל לדעתי היה לו משחק טוב אתמול. מאוד מאוד קשה לי להתלונן על החמצות כאלה. זה דבר חריג מאוד, אפילו אצלו.

סך הכל אני מרגיש שהתוצאה משקרת לגמרי.
אסנסיו אלוהים.

וממי שלא רואה את ההפקרות של טוני קרוס כבר התייאשתי. בכל גול שני שאנחנו חוטפים קרוס משקיף מאחור על המבקיע. פשוט שחקן מעצבן מהסוג השנוא עלי ביותר.

(bixente) #56

אני ממש שונא אותך. דיברתי על המיקום הרע של קאסמירו ועל איך שיש לו אשמה בגול (זה בסדר זה לא התפקיד הטבעי שלו ) וניסיתי לתאר את הבעייתיות ואתה בא ושולף “בלם מסצ’רנואי”. בדיוק ההגרה שחיפשתי !
מה שהכי התיש אותי זה שצמד הגאונים לא אומר על כך מילה. בעצם מה ציפיתי מאדון חיים רביבו שאמר “אני במקום ריאל הייתי מוכר את קובאצ’יץ’” ?

שמע אני כן יכול להגיד שהוא לא הסריח את הדשא כמו שהוא רגיל כשהוא אפילו לא משתלט על כדורים או לא עושה איתם כלום. אבל הוא עדיין חלוץ בריאל מדריד ואתמול הוא היה חייב לסיים עם שלושער. מינימום. חלוץ טוב אתמול וזה היה נגמר באיזה חמישייה לפחות לריאל. התוצאה אכן משקרת, המשחק הכללי שלנו כן היה טוב. בנזמה הוא בעיקר זה שדפק את העסק.
וכן, אסנסיו אכן אלוהים

אבל הוא זכה עם גרמניה במונדיאל ויש לו 96 אחוז דיוק במסירות ! אתה סתם אנטי אליו.
את רמת הייאוש והגועל שלי מטוני קרוס אני באמת לא יכול להסביר. כ"כ צורם לי ששחקן ככה זורק זין על ריאל מדריד

(Niro) #57

אני יכול להגיד במאמר מוסגר שקיללתי את בנזמה אתמול ב-5 שפות שונות בערך. ההחמצות מעצבנות כשלעצמן באותו רגע, אבל כשמסתכלים על המשחק בדיעבד בניתוח קר, קשה להגיד שהיה לו משחק גרוע.

בלי קשר לכלום, אני מסכים לגמרי שהוא לא ברמה של ריאל, והיום כבר אין לי ספק שרונאלדו חייב לפתוח במקומו כחלוץ. על בייל, כמו שכבר אמרו פה בערך 10 חבר’ה שונים, אין מה לדבר בכלל. הוא באאוט טוטאלי ונראה לא קשור. כל פעולה שלו גמלונית ואיטית, מהירות המחשבה מזעזעת וגם הנשק העיקרי שלו, הבעיטה, כבר לא מה שהיא הייתה, מה גם שלוקח לו המון זמן לשחרר אותה ובד"כ הוא כבר נסגר. גם הנגיחה שלו אתמול היא החמצה דיי מזעזעת. את הדברים האלה יאמר לזכותו שהוא מבקיע בד"כ.

(Raulito-7) #58

זורם רצח ההרכב של זידאן אתמול, רצינו לתת הצגה, לשחק התקפי, זה לא ה-B-B-C+ מוראטה נגד לגיה ורשה. אסנסיו צועק ‘הרכב!’, היה רצון לקבל את בייל בפורמה ואולי ליצור המשכיות אחרי הגול פוקס שלו נגד דפור, וכמובן שהיה כאן אלתור. קאסמירו לא בלם ולכן הגול שספגנו הוא די טבעי כך שאין כאן ‘אבל’. מעבר לכך, הוא באמת מנע 2-3 מצבים של גול מאה אחוז עם גלישות נהדרות. היפקרות במרכז השדה, בטח בדקות האחרונות, הן עניין קבוע בריאל מדריד כשכולם רצים לכבוש את שער הניצחון רק שאתמול כריסטיאנו ואפילו ראמוס שהיה יכול לתת גול - היו חסרים. גם עם קאסמירו בקישור היינו מאוד רכים לא מעט פעמים דווקא במשחקים האלה.
ולנסיה הייתה יכולה לנצח עם סאנטי מינה וזאזא בהזדמנות הזו אבל למרות קישור אחורי רך לא ראיתי אותה יוצאת ליותר מדי מתפרצות ואם אני משווה את המשחק אתמול לזוועתונים שראינו בהרבה משחקים בעונה שעברה אז אתמול זו הייתה רמת אחת מעל, הכדורגל היה לא רע.

(Guy) #59

הגעה למצבים לא מעידה על משחק טוב שלו, זה לא שהמצבים הגיעו כתוצאה מפעולות אישיות יוצאות דופן. הוא פשוט עמד שם למעלה וקיבל כדורים, שזאת אמנם התקדמות מרעננת מהשנים בהן העביר חצי משחק בחיפוש חברים ליד דגל הקרן אבל בכל זאת.

להחמיץ כמות כזאת של מצבים זה חריג גם עבור בנזמה, בדיוק כשם שהיכולת שלו בגומלין הסופרקאפ היא חריגה. הבעיה של בנזמה היא שאם מנקים את משחקי הקיצון לשני הכיוונים הוא יוצא רע מאוד. בנזמה הממוצע הוא זה ששיחק נגד יונייטד, במשחק הראשון בסופרקאפ ובריאזור. לא אחד משלושת השחקנים הכי טובים שלנו עד כה, וזה האמא של האנדרסטייטמנט. הוא מנצח רק את בייל בתחרות מי יותר גרוע וגם זה רק ב"נוקאאוט טכני", בהשאלה מאגרוף.

אם אני משווה את המשחק אתמול לזוועתונים שראינו בהרבה משחקים בעונה שעברה אז אתמול זו הייתה רמת אחת מעל, הכדורגל היה לא רע.

ריאל מדריד בשיא המומנטום שלה, אנחנו לא נשחק כל העונה ביכולת הזאת או ביכולת של אפריל-מאי אשתקד. הזוועתונים עוד יגיעו. כמו שצריך לדעת לנצח בתקופות לא טובות, צריך גם לדעת לנצל מומנטום. בהקשר הזה גם ההתאבדות על המשחק בסוף הייתה מיותרת, ההשפעה של הפסד לעומת תיקו בליגה בשלב הזה שווה יותר מנקודה. מצד שני הטירוף הקבוע הזה בברנבאו כנראה בלתי נמנע, ועכשיו כשהמעודדים ירדו קרוב לדשא כל 90 הדקות מרגישות על סף פיצוץ כמו ביצים של ילד בן 15.

(SantiagoBernabeu) #60

אתמול הרגשתי מוזר ולכן העדפתי לחכות להיום עם התגובה.

הרגשתי מוזר כי בהשוואה לכל הפעמים שעשינו תיקו, הפעם זה הרגיש תיקו שכולו ניצחון. בדרך כלל אחרי איבוד נקודות היינו מרגישים חסרי סיכוי עם הקבוצה. השחקנים היו נראים אבודים ולא היינו מצליחים לייצר שום מצב. הפעם זה אחרת. זה מרגיש שאם היינו משחקים עוד כמה דקות הכדור בסופו של דבר היה נכנס.

בנזמה שיחק אתמול מצויין בכל מה שקשור לבילד אפ. הוא לא היה ישנוני וכבד כמו תמיד. התנועה שלו היתה מצויינת ועצם העובדה שהגיע לכל כך הרבה מצבים כבר מוכיחה שהוא השתפר מהבחינה הזאת.
הבעיה היתה שחלק מהפעמים הוא החמיץ בצורה מזעזעת, וחלק מהפעמים נטו לקח לו את השערים. אני לא מסכים עם הקטילות לעברו כאן. אם הוא ישחק כמו ששיחק היום, הכדורים האלו יכנסו. בנזמה הבקיע מספיק שערים בקריירה שלו כדי להוכיח שהוא יודע לשים את הכדור ברשת. ולא, אני לא מהאוהבים שלו כאן ונדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני מסנגר עבורו, אבל אני באמת מאמין שהוא שיחק טוב אתמול.

בכל מקרה, הליגה עוד ארוכה. גם בארסה תאבד נקודות, ואם זה מה שצריך כדי לעצור אותנו, חוסר מזל כזה ועוד שופט שלא בא לו כל כך עלינו, אז אני דיי רגוע.

הנקודה השחורה היחידה היא בייל. או יותר נכון - האמונה העיוורת של זידאן בבייל.