העברות וחוזים 2017/18 :: דמבלה, דאולופאו, פאוליניו, סמדו וקוטיניו

ברצלונה

(Aimarito) #52

כעיקרון כתבתי עליו בדיון הטקטיקה הקודם, ואם לאמלק לך, הנקודה שהוא מוכשר מאוד וצעיר, אבל קשה שלא לתהות על האופי שלו, והעובדה שהוא עוד לא הצליח להתייצב באופן רציני בקבוצה כלשהי בהרכב הראשון, ועד לחצי העונה האחרונה שלו במילאן הוא נע בין ההרכב לספסל.

למה הוא כן צריך להגיע? מוכשר, צעיר, גדל בלה מאסיה ואנחנו צריכים שחקני רוטציה שישתלבו מהר ויגדלו במועדון.

למה לא? הסטוריה של אגו ובעיות אופי (לפי סיפורים ודיווחים, מין הסתם שאף אחד לא יודע או מכיר אותו אישית), בנוסף נראה שהילד לא באמת רוצה לשחק בקבוצה.

דימיטרי, עלית פה על נקודה רגישה אצלי. אצל לוצ’ו בעונה החולפת לא ראיתי שיש קשר מסויים בין אם שחקן מציג יכולת טובה לעצם היותו בהרכב. רוב השחקנים שהצגת הוקפאו ולא הצליחו לייצר יציבות כמעט כלל (בסדגש על סנדרו, שנראה שהוא מתפתח להיות שחקן מצוין). הכל יתחיל ויגמר באיך שהמאמן יבחר לנהל את הרוטציות בקבוצה.

(Aimarito) #53

ע"פ בארסה מאניה וכלל המקורות הקשורים לברצלונה: דלופאו חתם בקבוצה עד יוני 2019!

אפשר רק לקוות שהוא ישאר בקבוצה ולא יושאל או משהו בסגנון.

!Bienvenido Deulo

(Paul Heyman) #54

הכרזת ההחתמה הכי פחות החלטית וברורה אי פעם.

יותר סימני שאלה מתשובות מההחתמה הזאת.

נחכה ונראה - הפרה טמפורדה הזאת עם וואלוורדה הולכת להיות במינימום - מרתקת.

(Shusaku) #55

דאולופאו מאוד פגוע מההתנהלות מולו ב2014 (חזר מהשאלה באברטון, הובטח לו סגל, עשה את כל הפרה טמפורדה עם הקבוצה הבוגרת, הפגין יכולת טובה, ונזרק בדקה ה90). מובן למה הוא לא רצה לחזור. מקווה שואלורדה יוכל לתקן את הנזקים שנעשו מול השחקן.

(Aimarito) #56

לפי MD ובארסה מאניה טייו סגר אצל בטיס תמורת 4 מיליון פלוס משתנים.

(aldrrian) #57

אחלה רכש לבטיס. לדעתי הוא שחקן מוכשר שלא הצליח ממש להביא את עצמו לידי ביטוי.

לגבי דאולו - קצת קצרת טווח ההחתמה הזו לא…?

טקטיקה 2017/18:: ה-4-4-2 של וואלוורדה
(Aimarito) #58

אל תתפוס אותי במילה לגביי זה, אבל ההרגשה שלי היא שזה מגיע מהשחקן שלא הראה נכונות מלכתחילה לחתום ורוצה לבחון את מצבו בקבוצה אחרי לפחות עונה אחת, שלאחריה בארסה תהיה בלחץ למכור אותו במידה והוא לא יראה לנכון להאריך את החוזה בקבוצה.

(Paul Heyman) #59

מסי רשמי עד 2021!

חוזה ל-3 שנים + אופציה לשנה נוספת (2022). סעיף שחרור של 300 מיליון יורו.

(Aimarito) #60

7 תגובות אוחדו לנושא קיים: ליאו מסי :: לא רע הילד הזה

(Aimarito) #67

3 תגובות אוחדו לנושא קיים: ליאו מסי :: לא רע הילד הזה

(Aimarito) #68

כל הדיונים של אם מסי עשה טעות או לא הועברו לדיון של מסי. בבקשה לשמור על הדיון פה כאינפורמטיבי בלבד.

(Paul Heyman) #69

אז הסיכוי להגעה של מארקו וראטו הפכו לקלושים לחלוטין אחרי המילים הבאות של הסוכן שלו היום (מקור - בארסה מאניה):

בהתחלה עקץ ״מרקו הוא אסיר בידי השייח של פאריס״.

אחר כך נשמע יותר דואג לעתיד של השחקן שלו בפאריס:

״אנחנו מדברים הרבה על אמבפה, אבל בינתיים פאריס לא הביאה שום שם גדול״.

״
מרקו מכיר היטב את ההתחייבות שלו בחוזה מול פאריס, ברור שהוא מוחמא מהתעניינות של ברצלונה״.

״חאמד אל תאני, האמיר של קטאר, פועל ברקע של פאריס סן ז׳רמן, יש לו כמות כסף אין סופית. הוא לא ישחרר את וראטי גם ב-100 מיליון. זה עניין של כבוד״ (רשמנו לכם את אותן המילים לפני יומיים).

״נאסר אל קאליפי הדגיש לי שלמרקו יש חוזה עד 2021, והוא לא ימכור את וראטי בחיים כי הוא רואה בו כאלוף וסביבו יבנו קבוצה מנצחת. הוא אמר שאם ימכור אותו, הוא מסכן את את עמדת הנשיאות שלו ובדוחא בחיים לא יסלחו לו״.

"מרקו חזק מספיק כדי להתמודד מול הביקורת שהטיחו בו ברשתות החברתיות (אוהדי פאריס)״.

צריכים להתחיל להסתכל על האפשרויות האחרות.

ז’א מישל סארי שהיה כבר רגל וחצי ברומא לפני שבועיים, אבל מאז שום דבר לא זז בנוגע לזה, אולי הוא עדיין החתמה אפשרית.

השם שכמובן עולה בימים האחרונים הוא סבאיוס של בטיס, עליו אנחנו מתחרים יחד עם ריאל מדריד. הם מציעים לו יותר כסף (כשכנראה הם מתכוונים להשאיל אותו בחזרה לבטיס עם הרכישה), אנחנו מציעים לו דקות בקבוצה הראשונה של ברצלונה (כי אנחנו חייבים קשר מרכזי איכותי).

רק בחיאת דינאק, מספיק עם השטויות האלו על פאוליניו - זה פשוט מביך.

בורטמאו בשורת הראיונות שלו הבוקר “להצלת הכסא” מדבר על רכש (מתוך בארסה מאניה):

״החיזוק יהיה 2-3 שחקנים. מגן ימני, קשר ושחקן התקפה”.

“מרלון יהיה חלק מהקבוצה הראשונה. אחרי הקדם עונה ואלוורדה יחליט מי עוד יצטרף מבארסה ב׳״.

“ואלוורדה מעדיף סגל קצר״.

״דיברנו עם הרבה שחקני התקפה שלא רוצים לבוא בגלל השלישיה שלנו״.

״אותו מצב היה עם הקישור כשצ׳אבי, בוסקטס ואינייסטה היו בשיאם, שחקני קישור אחרים לא רצו לבוא״ (ערימה של קשקוש)

“שום שחקן של בארסה לא מועמד למכירה״ הכתב תקף אותו על מאתייה שנמצא במבחנים עם ספורטינג ליסבון - ״הוא יעשה שם מבחנים ונראה״

“סעיפי השחרור שקיימים רק בספרד מעמידים אותנו בעמדת נחיתות”.

״וראטי הוא בקשה של הצוות הטכני, השחקן הביע את הנכונות לבוא אבל כשהרמתי טלפון לפריז, הם אמרו שהם לא מוכרים. זה קרה לנו גם עם ססק, בארסנל לא רצו למכור אותו והשתכנעו רק אחרי 2 עונות״.

״אני לא יודע אם יצא לנו לשבת עם פריז על וראטי עד סוף הקיץ״

אז הכיוון הוא כנראה ביירין בעמדת המגן הימני (לפחות זאת התקווה של ההנהלה לדעתי), למרות שיש חתיכת מכשול ברכישה הזאת בשם ארסנל.

על קשרים דיברתי למעלה.

מבחינת ההתקפה: דמבלה הוא שחקן פנטסטי ואולי הוא יהיה אפשרות אם הרכישות האחרות יהיו במחירים הגיוניים (קשה לראות), אבל אפילו אז קשה לראות את דורטמונד מוכרת אותו - כשהיא הצהירה במפורש שהיא לא מעוניינת בשום אופן בזה.

בצד של המכירות - אני חושב שברטומאו סתם מנסה פתאום אחרי חמש שנים לשחק אותה “קשה” עם ההצהרה שאין אף שחקן למכירה, מת’ייה כמעט בוודאות בדרך החוצה (כנראה לספורטינג ליסבון) ונשאר רק לקוות שנקושש עליו כמה אגורות.

הסוכן של ארדה ממשיך להצהיר בכל מקום שארדה מאושר בברצלונה ולא עוזב, אבל אם תגיע הצעה… אם…

העיתונים בספרד מדווחים שבארסה דחתה גם הצעה של 45 מיליון על אנדרה גומש ו-35 מיליון על סרג’י רוברטו.

(האחיין של קרלס) #71

חייב לדעת: אתה מתכוון לשמועות מביכות או מביך מצד ההנהלה שרוצים אותו?

(Paul Heyman) #72

מתכוון לכוונה של ההנהלה.

אין לי מושג בנוגע לאמת, אבל כל פעם שאני שומע שברצלונה מציעה מיליונים על פאוליניו…

(Paul Heyman) #73

רשמי.

הג’ינג’ והעשן עובר בחינם לספורטינג ליסבון.

(Paul Heyman) #75

שביב תקווה?

(תרגום: בארסה מאניה)

אחרי שסקולארי מאמן הקבוצה טען בהתחלה שפאוליניו לא יימכר בסכום נמוך מסעיף השחרור (40 מיליון יורו), נשיא גואנגג׳ואו אומר: ״אנחנו צריכים להתייחס לא רק לשיקולים הפיננסיים של העסקה, אלא גם למצב הספציפי של הקמפיין הנוכחי שלנו״.
״לפאוליניו יש הזדמנות של פעם בחיים להצטרף לברצלונה ואנחנו מייחסים לכך חשיבות רבה, אבל לא נרצה לתת לו לעזוב במהלך העונה״.
״המועדון בדיוק הגיע לנקודת אמצע העונה, זה לא בא בחשבון שנאפשר לשחקן מפתח כזה ללכת״.
״אני מבין את הרגשות של פאוליניו אבל אנחנו מקווים שיבין ויתחשב במועדון. למרות ההצעה מברצלונה, הוא עדיין משחק כל משחק בשיא היכולת שלו״.
״אני קורא לכל השחקנים ללמוד מהמקצוענות של פאוליניו״.

(Paul Heyman) #76

לפי בארסה מאניה והתקשורת המקומית בפורטוגל:

רוברט פרננדס, חאבייר בורדס וראול סאנייהי - כולם נמצאים בליסבון כרגע בשביל לסגור את עסקת סמדו.
נחכה לעידכונים.

(האחיין של קרלס) #77

אחרי הפגישה עם נציגי בנפיקה, עסקת סמדו כמעט נסגרה והוא צפוי להיות שחקן בארסה. הסכום יהיה 30 מיליון יורו + 5 מיליון בבונוסים עתידיים או 35 מיליון + משתנים נוספים. חוזה ל-5 שנים (אפשרות ל-4 + אופציה לשנה נוספת).

דיון הפנטזיות :: כאן המקום לדסקס על העברות פוטנציאליות
(Paul Heyman) #78

תגובה אוחדה לנושא קיים: דיון הפנטזיות :: כאן המקום לדסקס על העברות פוטנציאליות

(Paul Heyman) #79

סקולארי, מאמן גואנגג׳ואו: ״ההצעה של ברצלונה נדחתה. פאוליניו נשאר״.

בארסה מאניה גם מדווחים שהקבוצה הסינית שוקלת להתלונן לפיפ"א על בארסה שפנתה לשחקן מאחורי הגב של המועדון.