מחזור 5 :: תם הרצף. מחמיצים בלי סוף ומפסידים לבטיס 0-1 בברנבאו

ריאל-מדריד

(HJKL) #23

כמובן שקרו דברים מעולם, וזה כולה שבע נקודות בליגה ארוכה וכל הנקודות דיבור הרגילות - אבל זה פער שבעיני גדול מסתם 7 נקודות בגלל שאף אחת מהיריבות לא הייתה קשה במיוחד ואלו היו שלושה משחקי בית. יש לך ״מאגר״ מסויים של נקודות שאתה יכול להפסיד נגד קבוצות מבטן הטבלה ומטה. משהו כמו 10-12 בעונה, לרוב אלו משחקי חוץ, כאלו שנופלים על וירוס פיפ״א, או שנתקעים לפני מפגשים קריטיים בצמ׳פיונס, טעות שיפוט קריטית שדופקת אותך, דברים כאלו. ריאל כבר קרובה מאוד לשרוף את ״המאגר״ שלה על איבודי נקודות בלי שום נסיבות מקילות.

====
לא שבייל היה אפילו קרוב להיות השחקן הכי רע על המגרש (רונאלדו זוכה לכבוד בקלות), למען האמת היה אחד הטובים מהצד שלנו אבל כל כך קשה לי להתחבר לשחקן הזה, גם במשחק טוב שלו. על כל פעולה טובה הוא עושה לפחות שתיים שמעצבנות אותי. מהדקה ה75 והלאה הוא בכלל נעלם לגמרי. אני באמת באמת לא מתכוון להפנות שום חץ מאשים אליו היום, אבל מרגיש לי טריוואלי לרשום שלקרבאחל היה משחק רע. מה שאני משוכנע בו יותר מתמיד זה שבייל לא יכול להיות בעל הבית בקבוצה.

(Tomerick) #27

הרשו לי להרגיע… בלי לזלזל בקבוצות שבארסה פגשה עד כה ובמשחקיה, שכן בארסה אכן נראית טוב ממשחק למשחק, היא עוד לא נתקלה באף מוקש עדיין, דברים רבים עדיין אינם פתורים אצלנו ועל דמבלה אי אפשר לסמוך עד אחרי הקלאסיקו הראשון בברנבאו לפחות. עוד מעט בילבאו בחוץ, אתלטיקו בחוץ, סביליה בבית… עוד לא באמת התחלנו אץ המירוץ האמיתי ומדריד תהיה במירוץ הזה גם אם הנשיא שלכם, בניגוד לנמושה המושחתת שלנו, יצטרך להביא חלוץ מהטופ שבאירופה כבר בינואר.

(bixente) #30

זידאן הרג אותנו. ועזבו את המשחק היום שבו הוא נתן לבייל הדביל לפתוח במקום אסנסיו הנהדר, עזבו גם את זה שהוא הוציא את השחקן הטוב על המגרש (לוקה) והשאיר את החסר תועלת קרוס, יודעים מה? עזבו גם שהמשחק שלנו היום היה מבוסס ב80 אחוז על הרמות. זידאן גמר אותנו עוד לפני שהתחלנו בכלל את הליגה. זידאן גמר אותנו בעונה שעברה , כשמוראטה מהספסל כבש יותר מבנזמה וזידאן נתן לו להתייבש בספסל גם אחרי שלושער שהוא כובש, וגם אחרי שמוראטה ברבע שעה כובש יותר מבנזמה ב5 מחזורים. הוא גרם לזה שמוראטה שחולה על ריאל ירצה לעזוב כי מגיע לו לשחק. אז סבבה דחפת חלוץ על החוצה והשארת חלוץ נכה, לפחות תביא מחליף? לא אנחנו ריאל הענקית אנחנו לא צריכים חלוץ מחליף, בנזמה הוא אלוהים, והוא גם צרפתי.
שלחת את חאמס החוצה , מה עם שחקן יצירתי ? מה עם שחקן חכם שיכול לתת בישולים ומספרים בכללי כמו של חאמס? עזבו אני יכול להסתדר בלי זה , אני זידאן שהעולם הפך אותו לגאון.
טוב לפחות תמכור את בייל , מנצ’סטר מוכנה לשפוך 100 מיליון, מה אתה אומר? אין מצב , ולא רק שלא אמכור אותו , אני אתן לו לשחק כל משחק לפני שחקנים טובים יותר ממנו (אסנסיו לדוגמא) כי אני בובה של פרז. אנחנו עדיין מאמינים שבייל טוב ומתאים לריאל.

בדיחה. קדימה, עכשיו נחכה עוד 5 שנים לאליפות ?
במקום להתחזק מקדימה ולהפוך לקבוצה הכי מפלצתית ל3-4 שנים הקרובות הפכנו את עצמנו לבדיחה בגלל שאננות ויהירות מכוערת.

אולי בינואר נביא את שכטר

(JRM) #31

נמתין עד לעונה הבאה כדי ללמוד. השחקנים/המאמן/ההנהלה לא לומדים עד שמאבדים תארים. זה משחק שלישי בברנבאו שאנחנו לא מצליחים לנצח. אני יודע שעוד מוקדם, אבל מבחינתי הליגה גמורה . תגידו שיש עוד 1000 נקודות בקופה, הקבוצה הזאת תנצח כמה משחקים ואחרכך תחזור לאותם טעויות, תחזור לשאננות ויהירות שכל כך מסמלת אותה.

אבל היי תסתכלו על הצד החיובי העונה, עושים שיפוץ ענק לברנבאו

(Footy) #32

בזמן שכתבת את ההודעה, ברתומיאו כבר מעביר לחשבון הבנק של ואלורדה את מענק האליפות.
הליגה הזאת לפרוטוקול בלבד וגם אם לא מאמין שהשופטים ידאגו לכך שכן.
אפילו האוהדים הכי “פסימיים” שלכם יודו בזה.

תמיד כשברצלונה זוכה באליפות(מתי זה לא קרה?) היא עושה זאת בפער עצום ושריאל עושה זאת(פעם בעשור) היא צריכה לירוק דם במחזור האחרון.

לדעתי, זה לא קשור לחלוץ או לעמדה כזאת אחרת בריאל. הגישה שלהם היא זאת שהורסת להם.
אולי עכשיו שאין להם כבר מה להפסיד הם יזכרו איך לשחק.

(Tomerick) #33

בשוק מהתגובה שלך האמת. בארסה מפוצצת בעיות, אני פשוט מת שמה שאתה אומר יהיה נכון ומדויק אבל לא יתכן שאתה מעלים עין כך:

1. הליגה כמו שאמרתי לא התחילה עד שחווינו כמה משחקי עונה בכל צד. בארסה לא אלופה עוד כי היא ניצחה את בטיס, אלאבס, חטאפה או אייבאר. די עם זה.

2. תמיד מנצחים משחקים בקלילות? גוליאדות הן דבר שכבר זמן רב אוהדי בארסה מכירים רק לעתים רחוקות. משחק הקישור הברסאי נטול גוון כבר זמן רב מה שמקשה עלינו מול רוב הקבוצות וגרם לכאב רב בעונה שחלפה. מה שיש עכשיו זו מוטיבציה ואנרגיה יותר מאשר פיתרונות אמיתיים לתלות במסי, לתלות בבוסקטס, למחסור בחילוף הגיוני לאינייסטה, לבלם שלישי שהוא לא מסצ’ראנו הגמור, לכושר הכיבוש הבעייתי של סוארס כבר זמן רב… יש עוד אבל חבל.

3. אומטיטי הוא אוצר ואמן שימשיך כך טפו טפו טפו. אבל ההופעה של פיקה ב 2010 יחד עם פויול, אחת מתצוגות ההגנה הגדולות שראיתי מול מדריד של רונאלדו בקלאסיקו ההוא של זלאטן, זהו זיכרון רחוק מאוד עבורי. פיקה ירד ביכולותיו, מתקשה לסגור גם באתגרים פשוטים למדי, וצריך פשוט אולי תחרות. ואין, כי מסצ’ראנו לא מהווה לאחת ובטח לא תומאס ורמאלן הפצוע הבלגי.

4. אינייסטה היה פצוע המון שנה שעברה וזה הרג אותנו. מסי לפני 2 עונות היה פצוע זמן ממושך ורק במזל (ובניימאר) שרדנו. וידאל נכנס למומנטום טוב בעונה שעברה וגמר את העונה דווקא אז. בוסקטס היה בין הפצועים גם כן. אפילו אומטיטי היה פצוע לחודש בערך מה שעלה לנו בנקודות. תוסיף לזה סגל קצר מדי גם ככה ומאמן עקשן ובעייתי ותראה שאין בזה אמת.

5. רכש בול? די נו. 2 שערים של פאוליניו והרכש הוא בול? אתה באמת חושב שחצי עולם כותב על הגעתו אלינו דברים לא מחמיאים סתם? מחוסר היכרות? כדי לעשות דווקא? יקח הרבה בשביל שיוכיח את עצמו וזהו עדיין לא הפיתרון לקישור. אז מה כן? דאולופאו? עדיין לא רכש מרקיע שחקים. דמבלה מצוין, סמדו גם כן (תודה באמת על מגן ימני אחד מסכן) אבל איפה עוד קשר כמו סרי עליו ויתרו, מישהו שיכול לקחת אחריות כשאין אינייסטה? איפה עוד בלם מבלי להשאיר אותנו עם אומטיטי, פיקה שחייב ריענון, מסצ’ראנו הגמור וורמאלן שבכלל לא נספר? מה עם מישהו אפילו אחד חוץ ממסצ’ראנו שיוכל לעמוד במקומו של בוסקטס, עוד איש שלא ניתן להחליף? מאת’ייה, ארדה, דוגלאס… רכש בול.

הרגע ניצחתם בפאקינג אנואטה בלי רונאלדו, בלי מרסלו, בלי בנזמה, בייל במשחק רע ועם רוטציות כמו מיוראל ותיאו הרננדז. מדמיין את בארסה מגיעה לשם ברוטציות כאלה, בלי מסי גם, ויוצאת ב"ניצחון קליל"? Come on.

(Raul Gonzalez Blanco) #34

סיוט, סרט אימה, השפלה. 2 נקודות מ-9 אפשריות בבית… אני לא זוכר דבר כזה. אין לי הסבר לאימפוטנטיות העלובה הזאת.

קצת סטטיסטיקה בשבילכם:
בשלוש השנים האחרונות, האלופה בספרד איבדה בממוצע טיפ-טיפה יותר מ-21 נקודות. ריאל שלנו איבדה כבר 7, ויש עוד 33 משחקים לשחק. כלומר - איבדנו שליש מהנקודות בכמעט שמינית מהמשחקים. זה מטורף.

ברור שכל עונה שונה ולכו תדעו מה יהיה אבל השורה התחתונה היא שאנחנו כנראה נצטרך לראות משהו מאוד מאוד מיוחד מריאל בשביל להתחרות על האליפות. משהו סטייל רצף הניצחונות של אנצ׳לוטי לפני 3 שנים או 12 המשחקים האחרונים בעונת 15-16.

הבעיה האמיתית היא שאני לא רואה הרבה סיבה לאופטימיות, או לאיזושהי אינדיקציה לזה שאנחנו מסוגלים לעלות על רצף. וזה מעבר ליכולת לנצח בפאקינג בברנבאו. הקבוצה הזאת לא ממש משכנעת אותי. מתגעגע לימים שהיינו דורסים קבוצות בבית עם רביעיות וחמישיות בלי לראות בעיניים, היום בלי לשים לב זה כבר די נדיר. זה אולי היה משעמם אבל לא היית צורח מתסכול על המסך במשך שעה שלמה, ובשונה מהשנה שעברה - אנחנו לא מצליחים למצוא דרך לצאת עם 3 הנקודות.

זחיחות? בטח. עזיבת שחקני מפתח? אין ספק. אבל אני רוצה להעלות את הטענה שאולי השחקנים כבר לא רעבים כל כך. לא יודע להסביר, מאין תחושה שיש לי. בנוסף, אני חושב שזידאן עם כל הדיבורים הוא מאמן שלא שם זין על ההגנה. סליחה על הגסות אבל אני רק רוצה להדגיש כמה לא אכפת לו. כמובן היו את החילופים הביזיוניים, אבל אני מדבר גם על ההפקרות ההגנתית שאנחנו רואים מריאל כל משחק ומשחק. באיזשהו מקום אני שמח שבטיס תקעו לנו את הגול הזה בדקה ה-93. קצת צדק, על טעויות משלמים. כמה כבר אפשר לשרוד מתפרצות של 4 על 2? כמה פעמים קאסמירו יכול להציל את המצב בתיקול מכריע ליד הרחבה? והכי חשוב - כמה עוד ראמוס, בלם פותח וקפטן ריאל מדריד, יכול להמשיך לזרוק על ההגנה בכזאת בוטות בלי שהפאקינג מאמן יגיד לו משהו? איזה גועל נפש. אנשים ראו את טוני קרוס עושה ג׳וגינג ורצו גם? אני לא מבין את זה.

זאת התקופה הכי קשה של זידאן מאז שהוא קיבל את המשרה. השאלה אם הוא יעשה איזה שינוי בפילוסופיה או שלא. להזכירכם זה אותו בחור עקשן שהתעקש שהסגל הזה מספיק טוב בשביל לרוץ איתו ולתת את אותה התפוקה של שנה שעברה. ואין פה עכשיו שפן שאפשר לשלוף מהכובע. אין יותר מוראטה שיבוא להציל את המצב כמו נגד ויאריאל, ליסבון או בילבאו. זאת הקבוצה ועם זה צריך לעבוד בחודשים הקרובים. בוא נראה איך הוא מתפקד בתקופה של משבר. משום מה יש לי תחושה שפילוסופיית ה״תכבשו, אנחנו נכבוש יותר״ לא ממש עובדת יותר.

(El Rojo) #35

הברנאבאו הפך לבית בושת.
בושה וחרפה שהאוהדים במקדש צריכים לראות מראות כאלה.
אנחנו לא בתשעה באב.

כל משחק מחדש צמד המילים מחיר היוהרה קופץ לי לראש מתחילת העונה.
כאילו דה פאק זידאן כמה אפשר לתלות יהבך על ילדים בני עשרים שיקחו את הקבוצה על הכתפיים ויצילו לך את התחת בעוד מושאי הערצתם מסריחים את הדשא(דווקא בייל היה מצויין לטעמי).
בשביל מה שיחררנו את מוראטה? בכנות הייתי מוציא 70 מיליון רק כדי להשאיר אותו, פאקינג שחקן בית. מצד שני המגמה במדריד היא לרקום קבוצה של חבורת הזבל, ככל ששחקנים מסריחים יותר את הדשא הם מקבלים יותר קרדיט. קרבאחל למשל ממשיך את המגמה של בנזמה מתחילת העונה. הספסל ממתין. יש מושב פנוי ליד מודריץ’.

מסכן קאסמירו(אגדה) שצריך לשחק עם למלם ולנקות את החרא של מרסלו וראמוס.
המערכים ההזויים שלנו פשוט שוחטים את הקישור האחורי.

צריך לקוות לנס בינואר, סטייל מודריץ’ בזמנו, כדי אולי לעשות משהו משמעותי העונה.

עם הרבה כאב, אני שמח שהפסדנו.
אין לי ציפיות מהעונה בין אם זה בגלל השובע,.תסמין עונת פוסט אליפות ובין אם העובדה שאני לא רואה איך דברים משתנים בעתיד הקרוב.

(gev) #36

ריאל מדריד של הכמה שנים האחרונות לא משחקת עם שיטה. היא בונה על יתרון ביכולת אישית ותו לא. אין איזה משחק התקפה מסודר או משחק מעבר, פשוט הצלחה של אינדיבידואלים.
בגלל זה פעם אחר פעם אנחנו מוצאים את עצמינו תוקפים מהאגפים דרך המגנים המאוד מוצלחים שלנו (על אף פתיחת עונה רעה של קרבאחל).

אנשים לא יסכימו איתי אבל קובא חייב לפתוח לטעמי, הקשר היחיד שאשכרה משחק מהר ומאיים על השער. ובוא בזמן תורם להנעת הכדור ולמשחק ההגנה. קרוס פשוט פרווה, עד היום לא מבין מה תופסים ממנו והמסירות שלו עם כמה שמדויקות לא שוות כלום, מודריץ לפחות משחרר מלחץ טוב ובעל דריבל. רוצה לראות את קישור הקרואטים כשקאסמירו מאחור יותר.

כמובן שזה לא יפתור הכל, עדיין נשארנו עם התקפה מאוד מקובעת. בתור התחלה אסנסיו חייב לפתוח ורונאלדו בחוד, שבייל ובנזמה יתחרו ביניהן על העמדה השלישית

תגובות כמו “ההנהלה פירקה את הקבוצה” או “בושה איך שאנחנו נראים העונה” הן קצת מגוחכות.

אנחנו משחקים בדיוק כמו ששיחקנו בעונה שעברה. בעונה שעברה היו הרבה תלונות על זה. שום דבר לא השתנה.
בעונה שעברה לקראת הסוף, ריאל הגבירה הילוך ונהנתה ממזל.
אין הבדל בין העונה הזאת לעונה שעברה.

(matanel1) #39

אחד הדברים המאתגרים ביותר לאוהד קבוצת כדורגל הוא המתח שבין תשוקת ההנאה וההתענגות מקבוצתך לבין אובייקטיביות כלפיה.
כך קורה שאתה מנצח קבוצה גדולה וכ"כ רוצה להאמין שזה ניצחון שכולו פערי איכות עד שהדברים מטשטשים. אותו דבר עם שחקנים, בעיקר שחקני בית. אתה כ"כ רוצה שיצליחו עד שאתה מאבד את יכולתך להיות גם שופט אובייקטיבי.

האמת שזה הסיפור שלי עם מדריד של זידאן. שתי אליפויות אירופה ואליפות ספרד בפחות משנתיים. קשה שלא להתרשם מההישג הזה, אבל האם באמת אלה תארים שהראנו בהם עליונות? אני לא בטוח. ראינו מה קרה לנו בשנה שעברה בקלדרון וראינו מה קרה באליאנץ ארנה עד שמרטינז הורחק.
דבר משמעותי מאוד שאני לא אוהב בזידאן והאמת שגם באנצלוטי הוא הגישה הקלילה שלהם. כאילו תבואו להנות. הגיון יהיר של אתם כוכבים ולכן זה מה שיכריע את המשחק.
וזה ההסבר הטוב ביותר למסע הרכש הזחוח שלנו העונה.

הנה אני קורא את התגובה של זידאן לאחר המשחק והוא עוד פעם הוא בורח ל"הכדור לא נכנס". עוד פעם מילים שמטרתם להכחיש בעיה גדולה יותר בקבוצה.

בקיצור, ריאל נראית רע. זה לא עניין של מזל או שטות דומה. אוי לאלופת אירופה שמשחקת בביתה מול קבוצה כמו בטיס וכל מה שהיא עושה זה להרים כדורים כדי להשיג הכרעה.

(7Number7) #40

תמיד אומרים מה שעובד לא מתקנים, אך צריך גם לזכור שאם דבר עובד, אין סיבה לא לשפר אותו. ריאל מדריד מעונה שעברה מתבססת דיי הרבה על משחק האגפים, כשיש לה את שני המגנים הטובים בעולם עם יכולות התקפיות מרשימות. אתמול מרסלו כמעט ולא תרם כלום התקפית, וקרבחאל לא עשה פעולות “שוברות שוויון”, לכן נראינו כך.

אמנם קרוס ומודריץ’ ניסו לבעוט מרחוק, אך לדעתי זה לא נוצר כתוצאה מ"שיטה" אלא יותר בגלל התסכול ממשחק האגפים. לדעתי ריאל צריכה להמציא את עצמה מחדש מבחינת ייצור המצבים, יש לנו שחקנים טובים כל כך בהרבה אספקטים מכדי שהמשחק יתבסס על כדורים לרוחב. אני אמרתי את זה בזמנו על ברצלונה של גווארדיולה בסיום “התקופה” שקבוצה צריכה תמיד לאתגר את עצמה ולעשות דברים חדשים.

אך חייב לציין שהיה לנו חוסר מזל משווע, אם אני זוכר נכון שני כדורים בקורה, רונאלדו בסיומת פשוט איומה (לשמיים כמה הזדמנויות טובות), והכדורים של קרוס פשוט סירבו להיכנס…
אולם, למרות ההגנה הזו שאני מציג למשחק של ריאל, לדעתי באף שלב במשחק לא שיחקנו בקצב ראשון, תמיד זה נראה כאילו שיש לנו עוד חצי שעה, ועוד חצי שעה, וככה גם נראו המשחקים האחרים שלנו בברנבאו. הייתי מכניס לאלמנט המשחק של ריאל כמה דברים:

1. מודריץ’ וקרוס (וגם איסקו), חייבים לאיים על השער לפחות 3 פעמים כ"א, גם אם זה הולך לשמיים, כדי לרווח שטחים והביא שחקנים לכיוון שלהם.
  2. חייב להיות שלב במשחק, אפשר ב10 הדקות הראשונות כמו בארסה בזמנו, שהשחקנים מתנפלים על השער באטרף כאילו מדובר ב5 הדקות האחרונות של גמר ליגת האלופות ולהרוג משחק. 1:0 קטן עד הדקה ה20 משנה לגמרי את המשחק.
  3. לשנות שיטות תוך כדי משחק כדי לבלבל את היריב.

ועוד…

(Eliav1993) #41

משהו במנטליות של ריאל מדריד כבר עשור פשוט מביש. פעם חשבתי שהסיבה שיש לנו אליפות אחת מאז 08/09 זה בגלל מסי וברצלונה האימתנית, אבל זה פשוט המנטליות של הקבוצה הזאת במשחקי ליגה. לא סתם עם הרכב הרבה יותר חסר את סוסיאדד הצלחנו לנצח ולבטיס עם הרכב מלא הפסדנו ועוד בברנבאו. ההרכב ששיחק אתמול הוא הרכב יוצא מן הכלל. למעט אסנסיו במקום בייל אולי זה בין ההרכבים הטובים בעולם, כשביריבה שלנו מברצלונה יש הרכב מאוד מאוד לא מאוזן שתלוי בעיקר בשחקן אחד. ברצלונה פשוט יודעת לשמור על רמת מתח גבוהה ברוב משחקי הליגה, ריאל לא. היה לי ברור שננצח את סוסיאדד כי היינו עם הגב לקיר וככה אנחנו הכי טובים, הסתערנו עליהם מההתחלה. בדיוק מאותה סיבה שניצחנו את באיירן מינכן ארבע פעמים, וניצחנו את ברצלונה 2-1 בקאמפ נו לפני שנתיים. אנחנו טובים רק שאנחנו עם הגב לקיר, כנגד כל הסיכויים, רק אז הקבוצה יודעת להתעלות. אני מאמין שזאת גם הסיבה שזכינו 3 פעמים בליגת אלופות בארבע שנים, והגענו לחצי הגמר כל כך הרבה פעמים. אנחנו טובים בגמרים, כשזה הכל או כלום. אני באמת לא מרגיש צורך להאשים את זידאן אלא יותר את השחקנים עצמם, שמשהו בהם פשוט שבע. משהו בהם לא מצליח להתעלות גם במשחקים הקלים. לא חושב ששחקן כזה או אחר זה מה שיעזור.

אני חושב שיש לאוהדי ברצלונה זכות גדולה מאוד לצחוק עלינו שעם ההרכב המעפן שלהם וההנהלה המושחתת שלהם ועוד עם דמבלה בחוץ לחצי עונה הם הולכים לזכות באליפות ועוד נראה שדי בקלות. פשוט מביך.

*ד"א אני גם בטוח שאם היינו מפסידים לברצלונה בסופר קאפ היינו נראים הרבה יותר טוב בליגה, זה פשוט הרדים אותנו לגמרי צמד המשחקים האלה.

(gilam) #42

חשבתי שאני מאוכזב. הייתי בטוח שרק אני לא מת על זידאן כמאמן, אבל מה
שהולך כאן הוא פשוט הזיה.
מי שיקרא כאן תגובות יחשוב שזה אחד הסגלים הכי חלשים שהיו לנו. שזידאן נכשל
שנה אחרי שנה והוא ממשיך בגלל הקשרים שלו.
גם אני לא אוהב את איך שריאל משחקת תחתיו, גם אני חושב שאין שום דבר מקצועי
ביחס לבנזמה ואי הבאת שוער [קידום הילד שלו?].
אבל בחייכם. הבן אדם זכה בכל תואר חשוב שהוא התחרה עליו בלי להפסיד אף גמר שהגענו
אליו. הקבוצה מגיעה לשיא היכולת שלה בדיוק בשליש האחרון של העונה.
זאת אותה קבוצה שאנסה את ברצלונה בסופר קאפ. כן הפער גדול מאוד ביחס לליגה הספרדית. אבל כל משחק שמסי יפסיד זה איבוד נקודות פוטנציאלי.

קרבאחל: מקדם העונה הוא נראה מעבר לזוועה ומשתדלים פה לא לדבר על זה.
הוא מאבד כדורים באזור הרחבה. המסירות שלו לרוב הולכות לשום מקום, הוא מאבד את הראש בקלות.כאשר כל אירוע כזה הוא על סף כרטיס ואולי הרחקה.
אבל אנשים כאן עדין בשיכרון חושים מהפציעה של בנזמה שזה ביזיון בפני עצמו.

ראמוס: לא בטוח שיש שחקן בסגל שאני אוהב יותר מראמוס. אבל השנה הבחור הגיעה
לרמות חדשות של ביזיון וזלזול. כל התקפה שלישית הוא ברחבת היריב, לבחור יותר חשוב לעבור את ה10 כיבושים ולהשיג חוזה חדש וכדור הזהב מאשר לעשות את העבודה כבלם ולזכות בתארים. הסיבה היחידה שההגנה שלנו כל כך חלשה לאורך השנים היא בגלל שראמוס הוא באנקר שאסור לגעת בו.
הוא תמיד היה חסר אחריות, הוא לא קורא את המשחק נכון והוא משתמש בפיזיות כדי לפצות על חוסר אינטליגנצית משחק. אי אפשר להישאר אדיש אליו או לא לאהוב אותו אבל בלם גדול כמו היירו לדוגמא, הוא בחיים לא יהיה.

אסנסיו: אין גבול לאן שהוא יכול להגיע. אבל מדובר בילד בן 19 שימשיך להיות לא יציב לאורך העונה. במיוחד אם תשימו לב לעובדה שהוא לא מוצא את עצמו בשיטת היהלום. הכוח שלו זה להגיע מהכנף. העקשנות של זידאן לשחק בשיטת היהלום פלוס העובדה שאי אפשר להתעלם מהילד כמו בשנה שעברה מביאה לנו משחקים שהוא בקושי נוגע בכדור.

איסקו: השחקן מספר אחד בסגל. אבל בעל מספר האיבודים בכי גדול בכל משחק.
לא יודע אם זה הצפיפות והעובדה שמשחקים בלי חלוץ שיודע לעשות תנועה של חלוץ.
לא יודע אם זה כושר רע או שאולי כשחקן אגף שחותך לאמצע יותר קל לו לבוא לידי ביטוי.

אז חברה אם באים בטענות, אז שלא יהיו פרות קדושות. יש עדיין ליגה בטח שאירופה.
וגם אם לא יש לנו לבנות כמה ילדים בעלי כישרון להיות הטובים בעולם בתפקיד שלהם
ועליהם להוסיף 1-3 כוכבים ולהסתער על הכל בעונה הבאה.
יש לנו קבוצה פנטסטית, אבל לא מושלמת כמו שקיווינו. יש לנו קבוצה ששווה שער בכל משחק. אבל לא תכבוש העונה ממוצע של 4 שערים למשחק. אבל אלו צרות של עשירים תשאלו את האיטלקיות והאנגליות שחולמות לעבור שוב את שלב הבתים.

(Santi Yago) #43

מבחינת היכולת של ההרכב הראשון וסגנון משחק אתה צודק. אבל אתה מתעלם מהבדל אחד קטן, שנה שעברה זידאן יכל להקים מהספסל את מוראטה וחאמס כדי להציל את המצב. אתמול הוא שלח למערכה את לוקאס ומיוראל…

שלושת משחקי הבית שלנו עד עכשיו:
ולנסיה - שלושה בלמים לא כשירים, קאסמירו משחק בלם וזידאן עולה בלי קשר אחורי טבעי. יורנטה היה חייב לשחק. למרות הטעויות של זיזו עדיין היינו יכולים לנצח אם בנזמה היה סקורר.

לבאנטה - זידאן מוותר על קשר ועולה עם שני מגנים שמאליים שרק מפריעים אחד לשני. בנוסף הוא מוותר על חלוץ בספסל, בנזמה נפצע ואין אופציה ב’. עדיין יכלנו לנצח אם בייל היה שם את אחד המצבים שלו.

בטיס - זידאן מוותר על חלוץ טבעי בהרכב. שוחק את קרבחאל בלי לתת לו מנוחה. חילופים הזויים ועדיין יכלנו לנצח אם רונאלדו ומודריץ’ מנצלים את המצבים שלהם.

ההצלחות והמחמאות עלו לזידאן לראש. במקום לשחק בהרכבים או מערכים שהוכיחו את עצמם הוא מנסה לשחק בלי קשר אחורי או בלי חלוץ.

חלק מהשחקנים נראים כבויים ושבעים. קרבחאל משקיע הרבה אבל לא בפוקוס מתחילת העונה. מרסלו נראה שבע ואתמול הוא בכלל נראה מבואס שקיצרו לו את עונש ההרחקה והוא היה צריך לשחק.

ההנהלה סיימה את הקיץ עם רווח של 80 מיליון יורו בשוק ההעברות. הבעיה ש-80 מיליון יורו בבנק לא יכבשו שערי ניצחון. עם כל הבדיחות על ההנהלה של בארסה הם לפחות הביאו תחליף הולם לאבידה היחידה שלהם (דמבלה במקום ניימאר) ובנוסף חיזקו את הקבוצה במקומות אחרים. הסגל שלנו העונה חלש יותר מבעונה הקודמת. כנראה שאי אפשר היה להשאיר את מוראטה וחאמס אחרי הייבוש שקיבלו מזידאן בעונה שעברה אבל עדיין היו צריכים להביא שחקנים במקומם.

בעונה שעברה ההרכב המשני שלנו שיחק יותר טוב מהראשון. כדורגל טכני, שוטף עם הרבה תחכום ושערים. המהלך המתבקש היה לקדם כמה מהם להרכב (אסנסיו ומוראטה למשל) ולמכור שחקנים מאכזבים מההרכב הראשון (בנזמה ובייל). בנוסף להביא מחליפים במקום השחקנים שאתה מוכר. מה הגאונים שמנהלים את הקבוצה עשו? בדיוק ההפך.

כמו שאני רואה את זה זידאן, פרס והשחקנים כולם אשמים. הליגה כבר אבודה. זה לא רק 7 נקודות זה גם איך ומול מי. הכשלון מערכתי ולא בטוח שיהיה אפשר לתקן בינואר. שחקנים טובים לא עוברים קבוצות בינואר. בסוף נביא עוד איזה למלם מדרום אמריקה כמו לוקאס סילבה.

(t-rix) #44

לא יודע מה כל המהומה כאילו יש קריסה טוטאלית.
ממה שאני ראיתי ריאל הייתה שווה לפחות 5 שערים ורק החמצות מסמרות שיער מנעו מהמשחק הזה להיות next כבר במחצית.
אני גם חושב שההרכב שעלה הוא הכי טוב שלכם ואולי ה 11 הטובים באירופה בקבוצה נתונה.

(Raulito-7) #45

חלק מהמיתוס של ריאל מדריד זה כל רוח החואניטו והמדרידיסימו, האליפות של קאפלו, הדסימה וגם בשנה שעברה ניצחנו המון ברגע האחרון - קרבחאל נגד סביליה בסופר-קאפ האירופי היה רק הפריויו. אני יודע שזה נשמע תבוסתני להגיד ואסור לאוהד ריאל מדריד לחשוב ככה אבל יש לי זוג עיניים בריאות, חיכיתי הרבה זמן כדי לכתוב על המשחק כשהעצבים נרגעו, ואי-אפשר להתחמק מזה: הליגה גמורה.
היו לי סימני שאלה בקיץ, לא אהבתי את היהירות והטמטום ששידרו החבר’ה ‘מגבוה’ - לא מביאים חלוץ, הספסל פרווה, ועדיין - לא יכולתי לדמיין בחלומות הכי גרועים את הקטסטרופה הזו, ראבאק, היה לנו משחק אחד קשה עד עכשיו. אין הסבר, אין תירוצים. על הזין הרצף של פלה, אין ליגה.

נקודתית למשחק אתמול - אין לנו שקט נפשי, אין לנו קור רוח, ידעתי שנחטוף. זידאן עשה תוהו ובוהו מוחלט, שלח טריליון שחקנים קדימה ואיבדנו את זה לחלוטין, לא הצלחנו לזכות בכדור אחרי שאבד. אוי ואבוי, וזה המשבר הגדול הראשון שלו כמאמן. המאזן שלנו בברנבאו בדיחה, צריך ללכת אחורה איזה עשור נראה לי כדי לבדוק מתי לא ניצחנו כל-כך הרבה זמן ברצף, פלאשבקים לעונת המוריניו.
מודריץ’ היה צדיק בסדום, מחצית ראשונה גדולה, עשה ב-45 דק’ יותר מהלכים מסוכנים מאשר הוא עושה בחודש אחד, אבל אף-אחד בקבוצה הזו לא חד. רונאלדו היה רע מאוד, דווקא בייל אמנם קיבל בוז אבל שיחק בסדר וגם נלחם והשקיע - הבעיה שבסדר זה לא מספיק. קרבחאל עדיין נמצא במסיבת העיתונאים או בעונה שעברה בכלל, לא השתלט על כדור אחד בצורה נורמלית.
היינו שלומיאלים וחסרי ביטחון, את מס’ המצבים הטובים אפשר לספור על כף יד אחת. זה לא היה העתק המשחק נגד ולנסיה אלא דווקא נגד לבאנטה.

ב-2016/17 היה יותר כיף| 'אז מתי הצ’מפיונס?| אם זה לא היה עצוב ושורף בלב - זה היה מצחיק| המגלומניה עולה על שפיות, ככה זה בריאל מדריד.

(royb) #46

אני אמביוולנטי לגבי רונאלדו. מצד אחד, הוא אגדת כדורגל והוא היה מסמר הערב כמעט בכל משחק במאני טיים בעונה שעברה. מצד שני, אף פעם לא התחברתי אליו ללא קשר ליכולת וכאשר הוא נראה רע - והיו לא מעט רגעים כאלו בעיקר בחצי הראשון של העונה שעברה - באופן מיידי הוא עולה לי על העצבים. כל פעם שאני חושב שהמועדון צריך להיפרד ממנו הוא מגיח עם הצגה ששמורה לגדולים ביותר.

אתמול הוא הזכיר לי את הצד בי שרוצה להיפרד ממנו. כמעט כל כדור שהוא קיבל הוא בעט לשער על אוטומט, זה חירפן אותי. רבאק, תמסור! די לחרב התקפות. בנוסף, הנוכחות שלנו משנה את צורת המשחק, או לפחות אתמול שינתה: מחפשים בעיקר אותו וכיוצא מכך מגביהים כדורים לרחבה על מנת למצוא אותו אם הוא לא נמצא בקרבת מקום לפס.

אני ממש לא אוהב את הסגנון הזה, סגנון הלדחוף את הכדור למרסלו וקרבחל ולשגר חלליות לרחבה. זה סגנון שיותר אפיין אותנו כאשר שיחקנו עם הBBC וקישור כמעט נטול יצירתיות. זה לא המצב כרגע וזה לא צריך להיות כך! בהרכב עם רביעיית הקישור איסקו צריך להיות בעל הבית והכדורים צריכים ללכת בעיקר לרגל שלו, גם אם הוא לפעמים טועה ומאבד, כי הוא יכול לעשותם עם הכדור דברים מעניינים, אתמול שוב הוא השאיר את בייל מול השער בכדור קשתי שחתך את כל ההגנה. הבעיה, כאמור, כל פעם שהכדור הגיע לרונאלדו שם נגמרה ההתקפה.

החילופים גם לא עזרו במיוחד. לדעתי קרוס ורונאלדו היו צריכים לצאת ואסנסיו ומיוראל להיכנס.

אנחנו לא תלויים ברונאלדו כמו שברצלונה תלויה במסי במובן שפציעה של אחד מהם מחלישה את קבוצתו באופן משמעותי- די ברור שפציעה של מסי הרסנית לברצלונה ואילו פציעה של כרסיטיאנו לא כזו נוראית עבורנו. אנחנו כן תלויים ביכולת שלו במובן שכאשר הוא משחק אנחנו צריכים אותו חד ולא אנוכי, אחרת זה נראה די רע.

שתהיה שנה טובה ושנהיה לאיסקו ולא לBBC :slight_smile:

(whykds) #47

אנשים פה לגמרי בהיסטריה. אמנם נעשו טעויות בקיץ, אבל ברור שהליגה עדיין פתוחה. מה גם שעם כל השיפור של בארסה היא א. לא התמודדה עם יריבה חזקה וב. גם לה אין סגל אידאלי.
לעזאזל, זה כדורגל, עוד לא למדנו שלא אומרים שהכל גמור במחזור חמישי?

(asaf.cbc) #48

אין ביניכם אוהדים אופטימים?
ככה זה אוהדים בארץ, פתאום אין שיטה, אין קישור, אין מאמן, אין הנהלה!! אז מה יש???