Pretemporada 2017/18 :: מנצחים את פיורנטינה 2-1 בגביע הברנבאו

ריאל-מדריד

(F.Redondo) #1

Pretemporada 2017/18

העונה רק נגמרה וכבר פנינו מועדות לעבר העונה הבאה.
קדם העונה הקרוב יהיה השני של ריאל מדריד תחת זינאדין זידאן.
גם הקיץ הקבוצה תשהה בארה"ב וכמו בקיץ הקודם נשחק מול קבוצות תחרותיות מהטופ העולמי.
זידאן ימשיך לנסות ולהפחית כמה שיותר את העומס על הקבוצה, למדו את הלקח מלפני שנתיים שם הקבוצה בילתה בעיקר בטיסות ארוכות בסין ובאוסטרליה.
ריאל מדריד תשחק 4 משחקי אימון בארה"ב ותחזור לספרד כדי להתכונן למשחקי הסופרקאפ האירופי והספרדי.
דבר מאוד פיקנטי שיקרה הקיץ הוא שנפגוש את יריבות הסופרקאפ לפני כן במשחקי ידידות במסגרת גביע האלופות הבינלאומי המסורתי בארה"ב.
גולת הכותרת בקיץ הזה הוא כמובן הסופרקאפ האירופי, המשחק היוקרתי מול זוכת הליגה האירופית מנצ’סטר יונייטד של האקס מוריניו בסקופיה שבמקדוניה.
לאחר מכן יהיו 2 משחקי סופרקאפ ספרדי מול ברצלונה שהמשחק הראשון יהיה בחוץ והגומלין אצלנו בבית.

הקיץ יערכו גביע הקונפדרציות ואליפות אירופה עד גיל 21 בפולין ולנו יש נציגים ב-2 הטורנירים.
כריסטיאנו רונאלדו ישתתף בגביע הקונפדרציות עם נבחרת פורטוגל שיחל ב-17 ביוני ויסתיים ב-2 ליולי.
טוני קרוס קיבל מנוחה מהמאמן הגרמני והוא לא בסגל לטורניר.
מ-16 עד 30 ביוני יתקיים טורניר יורו הצעירות בפולין. בנבחרת ספרד הצעירה יהיו לנו מס’ נציגים.
אל מרקו אסנסיו יצטרפו המושאלים שלנו חסוס ואייחו, מרקוס יורנטה ובורחה מיוראל.
הבלם הצעיר חסוס ואייחו והקשר האחורי מרקוס יורנטה כמעט בוודאות חוזרים אלינו העונה לאחר השאלות מוצלחות בפרנקפורט ואלבאס, אז יהיה שווה לעקוב אחריהם בקיץ הזה.

זידאן ועוזרו דויד בטוני ושאר הצוות המקצועי הכינו כבר מראש את קדם העונה.
מה שברור לצוות המקצועי זה שהוא רוצה קדם עונה רגוע שיאפשר לקבוצה לנוח בין אימונים בלי טיסות ארוכות.
ב-10 ליולי רב שחקני הקבוצה יחזרו מהחופשות ויתכנסו בולדבאבס שם יעברו בדיקות רפואיות ויחלו באימונים קלים על מנת להוריד חלודה.
לאחר מכן הקבוצה תטוס ממדריד לארה"ב שם תערוך מחנה אימונים בן עשרה ימים ומשם תטוס למשחקי הידידות שלה ברחבי המדינה.
2 משחקי אימון הראשונים יהיו מול הקבוצות ממנצ’סטר במדינת קליפורניה בסנטה קלרה ובלוס אנג’לס.
משם הקבוצה תטוס ותשחק במיאמי ושיקאגו ואז תחזור למדריד ב-3 לאוגוסט שם יקבלו מס’ ימי מנוחה לפני חזרה לאימונים לקראת הסופרקאפ האירופי ב-8 לאוגוסט.
בארה"ב נפגוש את מנצ’סטר יונייטד, מנצ’סטר סיטי וברצלונה כולן קבוצות ליגת אלופות.
משחק האימון האחרון בארה"ב יהיה מול כוכבי ה-MLS שם אנחנו צפויים לשחק מול האקס קאקא ועוד מס’ שחקנים מוכרים כמו דויד וייה, בסטיאן שויינשטייגר והשוער טים הווארד.

ריאל מדריד תצטרך לעבוד קשה בקיץ ולהוריד חלודה כמה שיותר מהר כדי להגיע כשירים ומוכנים למשחקים הרשמיים הראשונים של העונה.
הקבוצה תנסה לזכות באליפות שנייה ברציפות לראשונה מאז 2 האליפויות הרצופות מלפני 10 שנים.
גם גביע המלך הוא מטרה חשובה של הקבוצה לאחר שלא זכינו בו מ-2014. כמובן תנסה לשבור את המיתוס שקבוצה לא יכולה לזכות ב-3 גביעי אירופה רצופים.

אפרסם במידה ויחולו שינויים.

לוח הזמנים של קדם העונה :

10.07 - התייצבות בולדבאבס וחזרה לאימונים.
20.07 - חשיפת לוח המשחקים של הליגה הספרדית.
23.07 - משחק ידידות נגד מנצ’סטר יונייטד בסנטה קלרה קליפורניה(24:00).
26.07 - משחק ידידות נגד מנצ’סטר סיטי בלוס אנג’לס קליפורניה(06:30).
29.07 - משחק ידידות נגד ברצלונה במיאמי פלורידה(03:00).
02.08 - משחק ידידות נגד כוכבי ה-MLS בשיקאגו אילנוי(04:00).
03.08 - חזרה למדריד.
08.08 - סופרקאפ אירופי נגד מנצ’סטר יונייטד בסקופיה מקדוניה(21:45).
13.08 - סופרקאפ הספרדי נגד ברצלונה בקאמפ נואו.
16.08 - גומלין סופרקאפ הספרדי נגד ברצלונה בברנבאו.
19.08 - תחילת הליגה הספרדית.
23.08 - גביע סנטיאגו ברנבאו נגד פיורנטינה(23:45).
24.08 - הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות במונאקו(19:00).

  • משחקי הידידות בארה"ב ומשחקי הסופרקאפ הספרדי ישודרו בצ’רלטון כשהסופרקאפ האירופי ישודר בערוץ הספורט.
    אין בינתיים שעות ותאריכים רשמיים למשחקי הסופרקאפ הספרדי.

(dkaro) #2

(F.Redondo) #4

עוד פחות משבוע ב-10 ליולי השחקנים יחזרו מהחופשות ויתייצבו בולדבאבס, יום למחרת הם יטוסו למסע בארה"ב.

זידאן זימן לקדם העונה 4 שחקנים מקבוצת הנוער אותה מאמן גוטי שרק זכתה בטרבל ההיסטורי(אליפות המחוז, אליפות ספרד וגביע המלך) ויעמדו לרשותו במסע בארה"ב.

ארבעתם ילידי שנת 1998 והם יעלו בעונה הקרובה לקבוצת המילואים ריאל מדריד קסטיליה של סולארי.

  • קפטן קבוצת הנוער הקשר אוסקר רודריגס.
  • הקשר פרנסיסקו פאיסייאר המכונה ‘פראנצ’ו’.
  • הבלם מאנו הרננדו.
  • החלוץ דני גומס.

ב-10 ליולי תיאו הרננדס הרכש מאתלטיקו שהושאל לאלאבס בעונה האחרונה יוצג ביציע הכבוד בברנבאו, באותו יום השחקנים יחזרו מהחופשות ויתייצבו בולדבאבס כך שתיאו צפוי להצטרף לקבוצה לקדם עונה בארה"ב.

3 ימים לפניו ביום שישי הקרוב הבלם שחזר מהשאלה בפרנקפורט חסוס ואייחו יוצג גם הוא ביציע הכבוד בברנבאו.
בניגוד לתיאו שאמור לטוס עם הקבוצה לארה"ב, ואייחו יחד עם אסנסיו ומרקוס יורנטה שחוזר גם הוא מהשאלה מוצלחת באלאבס לא יטוסו עם הקבוצה לארה"ב משום שהם יהיו בחופשות לאחר יורו הצעירות שהסתיים עבורם ב-30 ליוני.

יש גם לציין שקיילור נאבאס ויתר על טורניר גביע הזהב אליפות צפון/מרכז אמריקה בו משתתפת קוסטה ריקה בשביל קדם העונה של הקבוצה ויעמוד לרשותו של זידאן ב-10 ליולי.


(F.Redondo) #5

החלוץ בורחה מאיוראל ששיחק בעונה החולפת בהשאלה לוולפסבורג יחזור לשורותיה של ריאל מדריד.
הוא יתייצב לאימונים ב-21 ביולי יחד עם שחקני נבחרת ספרד הצעירה מרקוס יורנטה, חסוס ואייחו ומרקו אסנסיו.
עדיין לא סופי אבל יש אופציה ממשית שמיוראל יהיה החלוץ השלישי בסגל.


(Raulito-7) #6

אוהבים את אמריקה

ריאל מדריד ממשיכה את המסורת ושוב מקיימת את קדם העונה שלה באמריקה. זמן טוב כדי להיזכר בהיסטורייה ארוכת השנים שלה בארה"ב. לפני 90 שנה היה הביקור הראשון ומאז היו 18 ביקורים סה"כ.

תמיד אמרו על שחקני ריאל מדריד שהם ‘כוכבים’ כמו הבוורלי הילס. בשנת 1927 רשמה ריאל מדריד את משחקה הראשון בהיסטוריה על אדמת אמריקה, כבר 90 שנה חלפו. מאז, היחסים בין המועדון והארץ האמריקנית הם טובים מתמיד. 18 פעמים בסה"כ ריאל מדריד הגיעה לארה"ב, 11 מהן באלף הזו. בעידן הנוכחי ריאל מדריד בעיקר בוחרת בין שתי אפשרויות - אסיה והמזרח הרחוק - תשאלו את בקהאם, או ארה"ב.

לואיס דה אורבטיחו היה ‘החלוץ’ בהבאת ריאל מדריד לארה"ב. הנשיא הלבן המכהן ב-1927 החליט לבקר בארה"ב וממש לקחת את הקבוצה ‘מסביב לעולם’ בקצת פחות מ-80 יום. ריאל מדריד קיימה מסע ארוך במיוחד וביקרה גם בארגנטינה, אורוגוואי, פרו, קובה ומקסיקו. נגד היריבה המקומית בניו-יורק SC גליציה, סיימה ריאל מדריד בתיקו 1:1. כעבור יותר מ-30 שנה, הפעם עם הכוכב הגדול אלפרדו די-סטפאנו וכן שותפיו פושקאש וחנטו - ריאל מדריד חזרה לארה"ב אחרי שזכתה בארבעה גביעי אירופה רצופים. הנה תמונה מהמשחקים במגרש הבייסבול בבורקלין. ב-1961 שוב אמריקה, והפעם לוס-אנג’לס, בפעם הראשונה. ריאל מדריד הביסה 9:0 את הנבחרת המקומית עם שלושער של די-סטפאנו. השחקנית המוכרת ריטה אייבהורט התכבדה בבעיטת הפתיחה. ו**הנה כאן** היא עולה ליציע ומחזיקה בעיתון מקומי.

הביקור הרביעי לארה"ב הגיע ב-1965, 'קבוצת ה-‘יא-יא’. גרוסו וזוקו היו מבין השחקנים המרכזיים שכבשו נגד אינפנדיינטה הארגנטינאית במשחק בניו-יורק. כעבור שנתיים העיר יוסטון אירחה את ריאל מדריד. יותר מ-35 אלף אוהדים נהרו למשחק נגד ווסטהאם ושתי רשתות טלויזיה מקסיקניות שידרו את המשחק בשידור ישיר. שנה לאחר-מכן ריאל מדריד ניצחה 4:1 את קבוצת ניו-יורק בתפוח הגדול. כעבור 22 שנה הגיעה גם ‘הקינטה דל-בויטרה’ שזכתה בחמש אליפויות רצופות, ובילתה 20 ימים במקסיקו וארה"ב. היא שיחקה ארבעה משחקים בלוס-אנג’לס וניצחה בשלושה מהם.

ועכשיו קפצנו לעידן הנוכחי. הביקור הראשון בארה"ב במאה ה-21 התרחש בקיץ 2002, בדיוק בשנת המאה להיווסדות המועדון. ריאל שיחקה נגד רומא במשחק חגיגי ב-‘אצטדיון הענקים’, הרכבים כמעט מלאים(קסיאס, היירו, רוברטו קרלוס, פיגו, זידאן ומוריינטס היו חלק מהשמות) אולם לאכזבתם של הצופים לא נכבש אף שער. ריאל הגיעה עם כוכבי המונדיאל אולם רונאלדו עדיין היה שחקנה של אינטר. שלוש שנים חלפו וריאל שוב בארה"ב, הפעם החלה את המסע בשיקאגו והייתה בהמשך גם בסין, תאילנד ויפן. היא ניצחה 3:1 את קבוצת צ’יבאס גולדוואחרה ואחר-כך 2:0 על לוס אנג’לס גלאקסי. במשחק הראשון שנערך בתחילת יולי, ריאל נקלעה לפיגור והשוותה רק בדקה ה-78 בזכות אלברו מחייה. גוטי(88’) קבע מהפך וחמש דקות אחר-כך כבש רוברטו סולדאדו הצעיר. סולדאדו כבש שוב במשחק השני וכן מייקל אואן עוד לפני שעבר לניוקאסל - בישול גדול של זידאן. הרבה יותר מעניין היה ‘מחוץ לדשא’ כאשר באחד הימים החופשיים ראינו את ראול, גוטי ורוברטו קרלוס מתנסים בבייסבול ע"י כוכבים מקומיים.

גם עם פאביו קאפלו נסעה ריאל מדריד לארה"ב, שני משחקים התקיימו שם. קודם לכן ביקרה באוסטריה וניצחה יריבות חלשות, כולל 10:2 על אירדינג. בהמשך היה 1:1 מאכזב נגד די.סי.יונייטד. קאסנו העלה את ריאל ליתרון אבל הקבוצה המקומית השוותה במהירות. ואן-ניסטלרוי ורוביניו דאגו לשערים במשחק השני, ניצחון 2:0 על ריאל סולט-לייק סיטי.

קיץ 2009 היה קיץ הטירוף, פרוייקט הגלאקטיקוס2. רבע מיליארד יורו השקיעה ריאל מדריד. וושינגטון הייתה העיר שנבחרה לקבל את פני כריסטיאנו רונאלדו וחבריו לפני שמונה קיצים. ריאל ניצחה 3:0 את די.סי.יונייטד שמוכרת לכם היטב. כריסטיאנו הספיק לכבוש במשחקים על אדמת ספרד וכן בביקורים הקודמים. באותו משחק, היגואין היה הכוכב עם צמד ואריאן כובש, לפני שעזב יחד עם חברו ווסלי סניידר - כבש את השלישי. באותו מסע הכנה אגב ריאל פירקה את בורוסיה דורטמונד 5:0 במשחק ענק לכבוד דורטמונד, משחק שנערך בגרמניה.

כעבור שנה הגיעה ריאל מדריד לראשונה ללוס-אנג’לס בקדם העונה. חיכה לה שם האקס האהוב דיוויד בקהאם ששיחק נגדה עם קבוצתו לוס-אנג’לס גאלקסי. ריאל ניצחה 3:2 בשני המשחקים - גם את קלוב אמריקה וגם את גאלקסי המקומית שהובילה נגדה 2:0 במחצית. היגואין השווה תוך 10 דקות(52’ ו-62’) ופדרו לאון, כן, הוא - כבש את שער הניצחון. במשחק הראשון אגב כבש סרחיו קנאלס שנראה נהדר בקדם העונה. עוד יעד חדש כבשה ריאל מדריד בקיץ הבא, קיץ 2011 - לראשונה בתולדותיה ביקרה בסאן-דייגו. היא קיימה שם שלושה משחקי ידידות נגד לוס אנג’לס גאלאקסי, צ’יבאס גוודלחרה ופילדלפיה האיחוד וניצחה בשלושתם: 4:1(הילד חוסלו בין רשימת המבקיעים), 3:0(כריסטיאנו שלושער) ו-2:1.

בקיץ 2012 ביקרה ריאל במקומות רבים - לוס אנג’לס, לאס וגאס, ניו-יורק ופילדלפיה וב-2013 גיוונה עם פיניקס, סאן-לואי, מיאמי, ושם פגשה ריאל את צ’לסי והאקס מוריניו וניצחה 3:1 עם שער יפה של מרסלו וצמד של כריסטיאנו. ב-2014 היעדים היו לוס אנג’לס, דאלאס, מישיגין. ב-2015 ריאל מדריד ‘לקחה חופש’ וחזרה לאמריקה ב-2016 כדי לשחק באוהיו, מישיגן וניו-ג’רזי. ריאל ניצחה בין היתר את צ’לסי(3:2) ובאיירן מינכן(1:0 - דנילו) החזקות, כשהיא מתקנת את הרושם אחרי משחק רע יחסית נגד פאריס סן-'ז’רמן(3:1).

גם הקיץ ריאל מדריד מגיעה לארה"ב ומקווה לפחות לשחזר את הישגי העונה שעברה. ‘עונת ששת התארים’ מתחילה עם משחקים קשים מאוד כבר בקדם העונה כהכנה לסופר-קופה האירופי נגד מנצ’סטר יונייטד ב-8/8 וכמובן הסופר-קופה הספרדי נגד בארסה שייערך ב-13.8 - יום ראשון, והגומלין כעבור שלושה ימים, ביום רביעי 16.8 בסנטיאגו ברנבאו. משחק ההכנה הראשון ייערך נגד מנצ’סטר יונייטד ב-23/7 בסאן-פרנסיסקו, כעבור שלושה ימים נפגוש את סיטי של פפ בלוס-אנג’לס ונחתום את חודש יולי במשחק ‘ידידות’, אם אפשר לקרוא לזה כך - נגד ברצלונה במיאמי. אלופת אירופה מרגישה בארה"ב כמו בבית.


(F.Redondo) #7

אסנסיו, סבאיוס, יורנטה, ואייחו. הילדים באים לעבוד.

מחר יצטרפו אל הקבוצה בלוס אנג’לס שחקני נבחרת ספרד הצעירה מרקו אסנסיו, חסוס ואייחו, דני סבאיוס, מרקוס יורנטה ובורחה מיוראל.


(Raulito-7) #8

הלילה:: משחק הכנה ראשון העונה נגד יונייטד

כבר עשרה ימים שהחבר’ה נמצאים בארה"ב ולצד אימוני הכושר המפרכים תחת פינטוס והורדת החלודה הם עושים חיים משוגעים. ועכשיו הגיע הזמן לקצת כדורגל או לפחות התחלה של משהו. “מתחיל הנתיב ל(עונת ה)ששת התארים” כתבו בשער המארקה הבוקר, בעוד ב-AS דיברו על ‘מבחן בדרך לסופר-קופה’, שכן ריאל תפגוש את יונייטד בעוד קצת יותר משבועיים בקרב על התואר הראשון של העונה - הסופר-קופה האירופי. מי שכמובן לא ישחק היום הוא כריסטיאנו רונאלדו שמקבל מהמועדון אקסטה-רגילה ויחזור להתאמן רק ב-5 באוגוסט.

יש הרבה מסביב לקראת המשחק וסביב המשחק, לא חסר. ריאל שוב נגד מוריניו, היחסים הרעועים בין הקבוצות בשל פרשת דה-חאה ואולי אך עניין העברתו של מוראטה, וכעת ריאל מדריד ומנצ’סטר יונייטד שהתאמנו ממש קרוב זו לזו - נפגשות על המגרש. בעוד עבור ריאל זו טבילת האש, יונייטד כבר רשמה שלושה משחקי הכנה כולל 5:2 על לוס-אנג’לס גאלקסי, 2:0 על סולטק לייק ו-2:0 על מנצ’סטר סיטי בבוסטון. הרכש היקר רומאלו לוקאקו כבר מצא את הרשת. עבור ריאל זהו משחק ראשון מאז הגמר בקארדיף נגד יובה, 49 ימים חלפו.

בעוד תיאו הרננדס יערוך בכורה, ייתכן שאף יפתח בהרכב ע"ח מרסלו - שאר החבר’ה הספרדייםU21 שרק בשישי-שבת נחתו בארה"ב - לא יכללו בסגל. זידאן הודיע במסיבת העיתונאים שיחלק את הדקות עבור כל שאר השחקנים, כולל הילדודס מקסטיליה. הקפטן ראמוס צפוי להתחיל כמחליף בעוד ואראן ונאצ’ו יהיו בהגנה יחד עם קרבחאל. הקישור צפוי להיות החלק החזק, בדיוק אותה הסיסטמה מהישורת האחרונה של העונה - קאסמירו-קרוס-מודריץ’ ואיסקו מתחת לשחקני ההתקפה, תחזיקו חזק:: גארת’ בייל הפצוע הכרוני וקארים בנזמה. יונייטד תעלה עם לוקאקו לצד מקטיריאן וראשפורד, גם פוגבה צפוי לשחק, דה-חאה ושאר השחקנים. זידאן אמר:“אנחנו מתרגשים מאוד” בעוד מוריניו אמר - “מדריד? אנחנו גם קבוצה ענקית”. לא פחות מ-69 אלף אוהדים אמורים להגיע למשחק. ההרכבים המשוערים::


(dkaro) #9


(SantiagoBernabeu) #10

משחק ראשון ובלה בלה בלה, אבל בכל זאת, עצוב מה שנהיה מבייל. מהשחקן אולי המהיר, או בין המהירים בעולם, הוא הפך להיות אחד האיטיים במגרש.
כל השאר בינתיים עם המון חלודה כצפוי. חוץ מנאצ’ו, הבנאדם נולד בכושר שיא ומאז לא ירד ממנו.


(סארי) #13

הצעירים שלנו נראים נהדר במחצית הזו,נחושים רגועים והם שלטו במשחק לגמרי.
חכימי נראה טוב, אני לא אשפוט אותו במשחק אחד אבל הוא באמת נראה טוב, מהיר, רגוע, חוסם, רץ ונלחם.


(marcelo.12) #14

++ משחק ההתקפה עבר מצד ימין ולא משמאל הוא עבר כמה וכמה פעמים את בלינד כאילו היה אוויר + בסוף המשחק הסתדר פיזית עם פוגבה וגבר עליו התחלה טובה של הילד.
המסקנה מהמשחק שצריכים להשתפר בפנדלים :stuck_out_tongue: .
קצת כואב לי על הקהל שבא למשחק ששילם כסף רב כדי לצפות במשחק. כל הכבוד למוריניו שנתן לכמה שחקנים מרכזים לשחק 90 דק’ מה בער לזידאן לשנות את כל ה11 במחצית תן לקהל קצת כבוד. לרובם זאת ההזדמנות היחידה לראות את השחקנים האלה משחקים מולם.


(SantiagoBernabeu) #15

עם כל הכבוד לקהל למשחק הזה היתה מטרה אחת, וזה לתת לשחקנים להתחיל לרוץ לקראת העונה. 45 דקות כשהגוף חלוד זה מצויין. זה מה שעושים במשחקי אימון, מחליפים את כולם במחצית. זה לא קשור לכבוד לקהל.

מוריניו לא החליף את כולם כי הקבוצה שלו שיחקה את משחקה הרביעי אתמול, בעוד אנחנו רק שיחקנו את המשחק הראשון וחזרנו להתאמן שבוע אחריהם.


(sh4rky) #16

מוריניו ערך 8 שינויים במחצית. 3 השחקנים שהשאיר על המגרש היו פלאייני שלקהל עדיף שלא יעלה בכלל על הדשא, דרמיאן שהוא לא כוכב גדול, ומרסיאל. אין לזה שום קשר לנסיון לרצות את הקהל או לכל התחשבות בו. מוריניו רחוק מלהיות מאמן כזה, בטח שלא במשחק ידידות בארה"ב. הסיבה שמרסיאל השלים 90 דקות היא שמוריניו ראה שהצרפתי ביכולת טובה ושהוא ‘מנסה דברים חדשים’ כדבריו.
סתם נוצר הרושם שהמשכנו עם הרכב חזק, כי שני ההרכבים היו דיי מאוזנים. קאריק, ראשפורד, לינגארד ומרסיאל במחצית הראשונה, פוגבה, לוקאקו, מקטריאן ודה חאה בשניה.


(marcelo.12) #17

אתה צודק 1001% אבל בכל זאת הקבוצות מקבלות המון כסף בשביל משחקי האימון האלה.
היית מצפה שהמאמנים יקבלו הנחיה שישלבו בין ההרכבים (הרכב משלוב של כמה שחקני הרכב ומחליפים ביחד) או שיתנו לשחקנים מסוימים לשחק קצת יותר.


(SantiagoBernabeu) #18

מה זאת אומרת המאמנים יקבלו הנחיה? המאמן הוא הסמכות הבלעדית להרכיב את ההרכב. אם מאמן מקבל הנחיה את מי להרכיב איך וכמה, זו שערורייה.


(marcelo.12) #19

אוקי ניסחתי את זה לא נכון.
שהקבוצות יתחייבו מראש (בחוזה או הסכמה בעל פה) לתת לכמה שחקנים יותר בכירים יותר דקות ואז המאמנים יהיו מחויבים (“מונחים”) לתת לZYX קצת יותר דק’.
המטרה מהמסעות האלו היא חשיפה לקהלים חדשים ולהעשרת קופת המועדון בעוד קצת כסף.


(Rock'N'Raul) #20

שזה כאין וכאפס לעומת האסטרטגיה להמשך העונה.


#21

את זה אוהדי ריאל זוכרים מ2004, שפרז לא היה מרשה לאף מאמן לגעת בבקהאם, רונאלדו או ראול.
אבויי אם זה יהיה המצב בקבוצה כלשהי. רק המאמן רשאי לקבוע הרכב.

אני חושב שזה לא משנה וצריך לתת למאמן את הקרדיט לבחור את השחקנים שישחקו במשחקי ההכנה. הקטע הזה של לתת שואו לקהלים אמריקאים ולהעשיר את קופת המועדון לא רלוונטי כ"כ כי גם עם סבאיוס ותיאו הרננדס אתם תעשירו את קופת המועדון יפה מאוד.


(Raulito-7) #22

הלילה: משחק הכנה נגד מנצ’סטר סיטי

גם הלילה ריאל מדריד תחזיק אתכם מאוחר מאוד עד השעות הקטנות של הלילה כאשר ב-03:00 תשחק נגד מנצ’סטר סיטי של פפ גוארדיולה במשחק ההכנה השני. אחרי גמגום קל נגד מנצ’סטר יונייטד כשדווקא ההרכב הראשון ישן והחבר’ה מהקאנטרה נראו טוב, במשחק שהסתיים בתיקו 1:1 והפסד בפנדלים - ריאל מדריד מחכה לרשום ניצחון ראשון.

ב-AS מגדירים את המשחק כ-‘אתגר של הקאנטרה נגד סיטי המפוארת של פפ’. בתקשורת תהו מה היה קורה אם מוריניו למשל היה עומד על הקווים של ריאל מדריד היום. זידאן נגד גוארדיולה זה מפגש ראשון ביניהם כמובן, שקט וצנוע יותר. ריאל תיהיה דומה מאוד לזו מהמשחק הראשון, בתקווה שקצת הורידה חלודה. ההרכב החזק יחסית יפתח ובהמשך ישחקו החבר’ה מהקאנטרה. הציפיות מבייל ובנזמה הם להרבה יותר. הפעם בתקשורת מעריכים שקובאצ’יץ’ יקבל את חולצת ההרכב כך שנראה את טוני קרוס על הספסל. הקפטן ראמוס יקבל מנוחה ובתקשורת דיברו על כך שיש לו אפילו כאבים באזניים. טחרו, אשרף, מאנו הרננדס - כולם כבר בטירוף ומחכים למשחק.

החבר’ה הספרדיםU21 ישחקו רבע שעה או יותר, כך לפי התקשורת, בהתאם להחלטתו של זידאן. מדובר כמובן באסנסיו, חסוס ואייחו, סאביוס ובורחה מאיורל כאשר עבור רובם מדובר בהופעת הבכורה לא רשמית בריאל מדריד. תיאו שהפגין יכולת מעולה נגד יונייטד עם כושר שמספיק למחצית אחת. בשעות הלילה המאוחרות ראינו ברשתות החברתיות את ‘המשולש’ ראול-בקהאם-זידאן והרגשנו בהחלט בוורלי הילס, אלא שעכשיו זמן לכדורגל. באקט של פיקנטריה ריאל תפגוש די מהר מאת דנילו שבדיוק לפני דקה וחצי נפרד ועזב לסיטי.

סיטי של פפ מגיעה למשחק אחרי הפסד 2:0 בדרבי למנצ’סטר יונייטד לפני ימים אחדים. מאז היא הספיקה לשפוך עוד הרבה כסף והיא קורת תיגר על השיא של ריאל מדריד מ-2009. סיטי השתוללה כבר עם 243 מליון יורו. דנילו ומנדי, שחקן ההגנה היקר בהיסטוריה - צפויים לפתוח בהרכב. גם הרכש החדש ווקר ישחק, וקו ההגנה יהיה שונה לגמרי. בהתקפה אתם יודעים - אגווארו ומאחוריו סאנה וסטרלינג לפי הדיווחים.

בתקשורת העלו מהעוב את הקרב בין ספרד וצרפת ברבע גמר יורו 2000, כשזידאן פגש את פפ וצרפת ניצחה את ספרד 2:1. הפיקנטריה עולה כיתה כשמדברים על מאבק בין שני המועדונים לגבי שירותיו של אמבפה. גוארדיולה אמר את הצפוי - כולם רוצים אותו. “מה אני אגיד על ריאל מדריד? ריאל מדריד תמיד תחרותית וחזקה, כך היה גם כשזכיתי באליפות עם 99 נק’ ולהם היו 96 נק’”. עוד הוסיף המאמן שהוא נרגש לפגוש את אלופת אירופה. בצד שלנו, קאסמירו התראיין ואמר - “בשלב הזה של העונה הכי חשוב להשתפר ולהגיע מוכנים למשחקים על התארים”. הרכבים משוערים::


(matanel1) #23

אמנם משחק ידידות, אבל לא סבבה מה שקורה כרגע.

אמנם ארבעת השערים הובקעו במחצית השניה אך מי שראה את בנזמה במחצית הראשונה מבין כמה אנחנו נואשים לאמבפה.
נעזוב את היכולת. זה האנרגיות, התשוקה, הרעב.
פשוט חרפה של המועדון הסיפור הזה.

בצד החיובי - ניצוצות של דני סבאיוס.