איסקו :: איתנו עד 2022

ריאל-מדריד

(Madridista#1) #30

עוד תכונה שחאמס עדיף על איסקו - יכולת הכיבוש. חאמס סקורר הרבה יותר ממנו, וזה מוסיף לנו עוד שחקן מלבד הBBC שאשכרה מהווה ממש סכנת חיים עבור השוער של היריב(כמו אתמול למשל). תוסיפו לזה את יכולת המסירה הנהדרת(אני אוהב שהוא מקפיץ את הכדור מעל ההגנה, כמו נגד ליברפול) ותקבלו שחקן הרבה יותר תכליתי, מספר 10 אמיתי.

איסקו שחקן נדיר, וכל המעלות של חאמס לא מורידות ממנו. צריך סגל רחב וספסל עמוק, ככה שלא צריך לבוא בטענות לאנצ’לוטי. לאיסקו יהיו הרבה הזדמנויות לשחק, כמו למשל במשחק הקרוב בעקבות כל החיסורים של רונאלדו וחאמס וקרוס.

(Niro) #31

רון, הסיפור של איסקו לא דומה בכלל לסיפור של השחקנים שציינת, ולו רק בגלל העובדה שהוא ספרדי (מעבר לזה שלטעמי הוא הרבה יותר טוב מהם, בטח פוטנציאלית). המועדון משווע לשחקנים ספרדים טובים ולא ימהר לשחרר אחד כזה שיכול להתפתח לממדים של הגדולים ביותר (ראול, צ’אבי, אינייסטה…)

(~-Ron-~) #32

אני דווקא חושב שהסיפור מאוד דומה בין איסקו והאחרים שהקלף שהוא ספרדי זה היחידי שמבדיל בניהם, זה חוכמה בדיעבד לדבר על השחקנים האלה בלשון עבר אצלנו שכרגע בקבוצת העכשוויות שלהם הם לא בשיא אבל שאוזיל היה אצלנו דיברו עליו כפוטנציאל למבשל הגדול בכל הזמנים, את די מריה אוהדי יונייטד כבר השוו לרונאלדו לפני שהגיע והיגוואין אחרי עונת קאפלו היה הדבר החם הבא (הוא נישאר אצלנו יותר זמן מהאחרים והוא כבר ‘מיצה’ את התלהבות האוהדים).

יכול להיות שאתה צודק ואיסקו פוטנציאל יותר גדול מהשאר לא משהו שיהיה הסכמה כוללת עליו בקרב האוהדים בעולם אם זוכרים את הייפ סביב אותם שחקנים שציינתי בגיל של איסקו עכשיו אבל זה נכון שהמועדון משווע לשחקנים ספרדים צעירים אך מציאות לחוד ורצונות לחוד גם ייארא ומוראטה היו חלק מהנבחרת המצויינת שזכתה באליפות אירופה כאן בישראל ולא נתנו להם יותר מידי צ’אנס יחסית למועדון שמשווע לצעירים ספרדיים בשתי המקרים יכלו לתת יותר אמון ויותר צ’אנסים וזה ניראה שזה הולך באותו כיוון לחסה כרגע.

איסקו מקבל הרבה תמיכה מהתקשורת, דבר שאני לא זוכר אצל שחקן כל כך צעיר בריאל מדריד בשנים האחרונות ועוד פעם זה בגלל הקלף שהוא ספרדי בעיקר, אני לא לוקח ממנו את היכולת המצויינת שלו ואת הפוטנציאל העצום שלו ואני מסכים איתך באמירה שהוא יכול להיות בלבל של הספרדים הגדולים ביותר אבל סבלנות וריאל מדריד לא הולכים ביחד זה הרבה תלוי בילד ובסבלנות שלו, מצד אחד הוא יכול לעשות את הפריצה ובאמת להיות שחקן הרכב אך כל עוד פלורנטינו נשיא קשה לי לראות את זה קורה ומצד שני הוא יכול להיות גוטי 2 , שחקן מצויין עם הרבה פוטנציאל שנע בין הרכב לספסל הרבה שנים במועדון.

(Niro) #33

על מה אתה מדבר? איסקו בנוי מחומרים אחרים לגמרי, למי בדיוק הוא דומה מהחבורה שציינת למעלה? לאוזיל האדיש שלא ירד לגליץ’ כל הקריירה? לדי מאריה התרנגול בלי הראש? להיגוואין בשום שלב בקריירה לא היה פוטנציאל להיות “הדבר הבא”, הוא היה ועודנו חלוץ טוב, לפני הפציעה בגב אולי היה אפילו חלוץ נהדר, אבל שחקן עם ייחוד כמו של איסקו? ממש לא.

איסקו רץ יותר קילומטראז’ כבר עכשיו ממה שרץ גוטי כל הקריירה שלו (כולל באימונים). כששחקן בנוי מחומר נכון רואים את זה דיי בקלות. אני [B]מאוד [/B]אופתע אם איסקו לא יגדל להיות שחקן מפתח בריאל מדריד.

אייארה ומוראטה כנראה פשט לא מספיק טובים. אזרחות ספרדית לא מבטיחה לך מקום בהרכב של ריאל מדריד (אחרת לא היו כ"כ הרבה מובטלים בספרד), צריך גם להיות מספיק טוב בכדורגל.

(royb) #34

ניר, הדמיון הוא בסיטואציה בה איסקו נמצא כרגע והנ"ל היו נמצאים בעבר, ולא ביכולת. מבחינת יכולת אני מסכים עם מה שכתבת- איסקו טוב יותר ויהיה עוד יותר טוב כשהוא יגיע לגיל של הנ"ל.

ולמרות זאת, הסיטואציה שלהם די דומה לדעתי: שחקנים שיש להם מקום בהרכב אצל קבוצות גדולות אחרות אבל לא בריאל מדריד (בעיקרון יש לו, אבל בפועל זה לא המצב כשכולם כשירים). אני יודע שכחילוף ראשון בקישור הוא אמור על הנייר לשחק לא מעט משחקים, אבל עדיין לדעתי הוא ירגיש מצד אנצ’לוטי לא מוערך מספיק, כי הוא תמיד ירגיש שהוא רק גיבוי (אמנם גיבוי שאנצ’לוטי מאוד יאהב בניגוד לגיבויים האחרים על הספסל, אבל עדיין גיבוי) שלא בצדק ברוב הזמן, ורוב המשחקים שלו כנראה יהיו מול גרנאדות למיניהן. במשחקים החשובים מול הקבוצות הגדולות הוא כנראה לא ייפתח אלא אם כן מישהו יהיה לא זמין למשחק.

אני גם מעריך שהוא יהיה שחקן מפתח אצלנו, אבל זה די תלוי בסבלנות שלו. אם הוא יאבד את הסבלנות בקרוב, אז הוא עלול לעבור לקבוצה אחרת. אני מאוד מקווה שזה לא יקרה.

(~-Ron-~) #35

דווקא בין איסקו ודי מריה יש המון דימיון בתהליך שהם עברו תחת אנצ’לוטי שניהם הגיעו כקשרים התקפיים, איסקו כפליימאקר ודי מריה כווינגר קלאסי ואת שניהם אנצ’לוטי הוריד למרכז המגרש והפך אתם ל-‘60/40’, איסקו ממש לא הגיע אלינו כיורד לגליצ’ים סדרתיים או רץ קילומטרים עצומים אנצ’לוטי הפך אותו לכזה והוא עצמו מודה בכל ראיון ששואלים אות על אנצ’לוטי על התרומה שלו בהפיכתו לשחקן שהוא היום, די מריה לעמות זאת תמיד היה פיטבול אך לא תכליתי וראינו שאנ’צלוטי מיקד אותו זה ניגמר עם גביע עשירי ואין מישהו שיחלוק על התרומה שדי מריה בקבוצה בשנה שעברה, ואי אפשר לדעת למרות שזה לדבר בנידמה לי אבל יכול להיות שגם מאוזיל והיגוואין אנצ’לוטי יכל להוציא יותר ממה שמוריניו הוציא (למרות שאני בספק אני חסיד גדול של מוריניו).

גם די מריה וגם וגם אוזיל הגיעו לקבוצות מהטופ העולמי בתג מחיר חסר תקדים לכל קבוצה שהגיעו בגלל היותם בעלי פוטנציאל ענק, היגוואין נפל איפהשהו בין הכיסאות והגיע לבסוף לנאפולי ואני בטוח שהוא יכל להגיע לקבוצה יותר גדולה אם לא הסיטואציה בה עזב את מדריד. [B]שוב [/B]שלא תבין אותי לא נכון, [B]אני מאוד רוצה[/B] שאיסקו יתפתח אצלנו ויהפוך לשחקן מוביל בריאל מדריד אבל כפי שהעבר מלמד אותנו מאוד קשה להצליח בתור שחקן צעיר תחת פלורנטינו ולא רק כשחקן צעיר, אם לא הגעת עם תג מחיר מפוצץ תמיד יהיה העדפה עלייך, סרחיו ראמוס הוא אולי היחיד שיוצא מן הכלל בכל עידן פלורנטינו וגם הוא בתפקיד פחות ‘סקסי’ ממה שפלורנטינו אוהב.

חאמס כאן כדי להישאר וכך גם קרוס, יש דיבורים חזקים על פוגבה או וארטי שיגיעו הקיץ או בקיץ הבא וזה בכלל לא תלוש מהמציאות, כל עוד פלורנטינו בראש איסקו יצטרך לעשות דברים לא פחות מדהימים ממה שעושה עד עכשיו כדי לקבל הרכב, מקום בסגל מובטח לו השאלה אם הוא יסתפק רק בזה.
עד שלא יבוא מאמן עם ביצים, סטייל מוריניו שיהיה המאמן/המנג’ר ובעל הדעה אנחנו נמשיך לראות מאמנים בובות שתג המחיר ישחק אצלהם תפקיד ולא דווקא היכולת על המגרש כמו שאנחנו רואים שבייל מועדף על איסקו באופן שיטתי למרות שלא כך צריך להיות הדבר.

(Niro) #36

לדעתי אתה פשוט שוגה בתפיסה. אין יותר דבר כזה הרכב ראשון, כמעט בכל הקבוצות מהטופ העולמי יש 12-13 שחקנים דיי שווים במעמדם וגם בדקות המשחק שלהם. המציאות מוכיחה שאיסקו משחק לא פחות מחבריו לקישור והנסיבות לא כ"כ משנות, פציעות והשעיות תמיד יהיו.
אתה לא נותן לאיסקו מספיק קרדיט, האחראי העיקרי לכך שהוא הפך לשחקן שלא מפסיק לרוץ ולהלחם זה הוא עצמו. כמובן שלאנצ’לוטי יש יד בדבר, אבל אני נותן לאיסקו את רוב הקרדיט - הוא שחקן בוגר מאוד ומבין מצוין את הסיטואציה. לכן אני גם לא חושב שהוא יעזוב את ריאל מדריד, הוא מבין שהוא במקום שמאפשר לו את התנאים הטובים ביותר כדי להיות השחקן הכי טוב שהוא מסוגל להיות, הוא עושה ועוד יעשה את ההתאמות הדרושות, וכמעט שאין לי ספק שהוא יצליח - כי הוא באמת באמת טוב.

אגב, שוב אני לא מתחבר להשוואה שלך לדי מאריה - במקרה של איסקו נראה כאילו הוא נולד לעמדה הזו, אצל די מאריה זה היה נראה מאולץ מההתחלה ועד הסוף. רוצה לומר: איסקו הבין והתחבר לחלוטין לעמדה החדשה שלו, די מאריה המשיך לשחק שם כאילו הוא קיצוני.

(~-Ron-~) #37

יכול להיות שהתפיסה שלנו שונה באמת ומפה נובע כל הדיון, אני מסכים איתך שיש 12-13 שחקנים שדי שווים בדקות וברוטאציות אבל בכל קבוצה תמיד יש את העמדה שעוברת הכי הרבה שינויים, אז יכול להיות שארבלואה-קראבחל מתחלפים בלי סוף וכך גם ואראן-פפה אבל העונה שכולם כשירים (ואני מסכים שיהיו תקופות של הרחקות/השעיות ופצועים אבל גם יהיו תקופות שלא) חאמס הוא הבנקר הכי גדול של קרלו מבחינת דקות עד לפני הפציעה שלו, כנ"ל גם שלישיית ה-BBC כשהיא הייתה כשירה - היא שיחקה, גם אחרי שמערך 4 המהנדסים עבד כל כך טוב. כנ"ל מודריץ וקרוס למעשה היחידי שהוא לא באנקר בחלק הקישור של ריאל וההתקפה שכולם כשירים הוא איסקו.

וזה נכון ש[RIGHT]המציאות מוכיחה שאיסקו משחק לא פחות מחבריו לקישור אבל כאן אני חולק עליך הנסיבות כן משנות, אז העונה כן בייל וחאמס נפצעו לזמן ממושך אך מה יהיה בעונה הבאה אם הם לא יפצעו לתקופה כזאת ארוכה ? מה אם ינחיתו קראק לקישור מה שסביר מאוד להניח שיקרה ? מה עם המקום בסגל הנבחרת כבר לא יהיה כל כך בטוח לאיסקו והוא ירצה עוד דקות ?

יכול להיות שאני לא נותן מספיק קרדיט לאיסקו ונותן יותר קרדיט לאנצ’לוטי, אני לא בטוח שהוא חושב שאנחנו זה המקום הטוב ביותר בשבילו, אין ספק שאנחנו אחד הטובים ביותר אבל בשבילו כל האופציות פתוחות כל קבוצת טופ עולמי תקבל אותו בזרועות פתוחות ויכול להיות שיהיו מקומות שישחקו בשבילו ששם יהיה לו יותר קל. אין לי שום ספק שאיסקו יצליח ויהיה שחקן גדול השאלה היא איפה - בריאל מדריד או בקבוצה אחרת.

ובקשר לדי מריה-איסקו אין ספק שאתה צודק שאיסקו נראה כאילו הוא נולד לעמדה הזו כי הוא שחקן יותר חכם מדי מריה וידע לבצע את ההתאמות מהר ויודע מה דורשים ממנו ומה צריך לעשות, ונכון שדי מריה המשיך לשחק שם כמו קיצוני כמו שכתבת אבל זה גם הפלוסים והחיסורים של כל אחד, די מריה שיחקו שם כמו ‘קיצוני’ מה שגרם לו להיות הרבה יותר תכלס, שיחק יותר מהר, נגע פחות בכדור, עשה יותר פריצות מאשר איסקו שהוא גם מצויין אבל לפעמים נוגע יותר מידי בכדור ומנסה את הדבר המתוחכם והקשה על הפשוט והקל.[/RIGHT]

(hasanElmatador) #38

אני מסכים עם רון בקשר לאיסקו. זה נכון שאף אחד לא שונא את זה שהשחקן ה-12/13 שלנו הם איסקו וואראן שמקבלים כמות דקות כמו כל 11 הבנקרים ושניהם פותחים ברוב קבוצות הטופ, אך להבדיל מואראן שמחכה לעמדה של פפה לאיסקו אין שאיפה ברורה, אולי מבטיחים לו את העמדה של מודריץ’ (או של CR7??) וזה בהנחה שלא מחתימים עוד כוכב עם תג מחיר אסטרונומי.

לפי דעתי המעמד של איסקו מאוד שברירי ובכל רגע נתון הוא יכול להחליט ללכת לאיזה סיטי או PSG שישלמו עליו הון ובמקביל יקבל מעמד של כוכב.

(Chagi) #39

[QUOTE=hasanElmatador;1610703]אני מסכים עם רון בקשר לאיסקו. זה נכון שאף אחד לא שונא את זה שהשחקן ה-12/13 שלנו הם איסקו וואראן שמקבלים כמות דקות כמו כל 11 הבנקרים ושניהם פותחים ברוב קבוצות הטופ, אך להבדיל מואראן שמחכה לעמדה של פפה לאיסקו אין שאיפה ברורה, אולי מבטיחים לו את העמדה של מודריץ’ (או של CR7??) וזה בהנחה שלו מחתימים עוד כוכב עם תג מחיר אסטרונומי.

לפי דעתי המעמד של איסקו מאוד שברירי ובכל רגע נתון הוא יכול להחליט ללכת לאיזה סיטי או PSG שישלמו עליו הון ובמקביל יקבל מעמד של כוכב.[/QUOTE]
לדעתי יכולת להגיד את זה גם על מרסלו המגן שהגיע בגיל 18 מברזיל ובכל רגע נתון יכלו להחליף אותו עד שהוא נהיה מה שהוא נהיה היום. אני חושב שאיסקו מבין את זה והוא יהיה בקרוב מאוד אחד השחקנים הטובים בעולם (להערכתי).

(Merengue) #41

עוד כמה שנים גם זה יהיה לו, נכון שהבדלי הגילאים ביניהם לא הוא לא בפער משמעותי מאוד, אבל יש כאלה שיש להם את זה מההתחלה ויש כאלה שעוד שנה שנתיים יהיה להם את זה ומה שיש להם כרגע גם פנומנאלי.

אגב אם היה לו את ראול בקבוצה אני בטוח שהמשחק החכם בנגיעה היה נטמע בו יותר מהר.

(Raulito-7) #42

השני גרוש שלי לדיון שלכם:

ברור שאין דבר כזה חולצת הרכב הראשון, לא כל שחקן הוא גם כריסטיאנו שיכול לחרבן על המגרש חודש ולהמשיך לפתוח בהרכב(ובצדק). מצד שני, די ברור שאיסקו בעמדה מעט נחותה מחאמס, ושלא נדבר על בייל. איסקו יצטרך להיות הרבה יותר טוב משניהם כדי לשחק בהנחה שכולם כשירים. חאמס עד עכשיו מספק את הסחורה, חייבים לומר את זה להגנתו ומוסר העבודה שלו גבוה. גם אני הייתי רוצה לראות את איסקו משחרר את הכדור יותר מהר וזה היה תורם לנו גם להתקפות המתפרצות, והוא לא מסר לכריסטיאנו בניגוד לחאמס. אבל השליטה של איסקו בכדור הרבה יותר טובה ושחקנים שיודעים לכדרר צריכים לכדרר. אני חושב שיש שיפור באספקט הזה. אגב, איסקו העונה הרבה פחות בא לידי ביטוי בסטט’ עצמה אבל הוא משחק נהדר, גם אם נעזוב לרגע את התרומה ההגנתית, אני מדבר התקפית פרופר. ואני די מרוצה מכך שגם בחודשים הגרועים שלנו הוא היה טוב, נניח נגד אתלטיקו שכל השלישייה הקדמית הייתה פח אשפה - הוא ו[B]מרסלו[/B] (שחקן המפתח שלי לקראת אתלטיקו - כתבה שלי עליו, שווה קריאה!) לא נגררו לחולשה הכללית.

השאיפה היא שאיסקו וחאמס ישחקו ביחד מול אתלטיקו אבל זה לא יקרה, לבייל יש טאבו בהרכב ואנצ’לוטי ימשיך לעשות את אותו הדבר(את עשרת המפתחות שלי לניצחון אכתוב בהמשך). המשחקים הכי טובים של ריאל בעונה שעברה היו מול באיירן ובגמר הגביע. ב-4:0 המטורף ההוא גוארדיולה קצת השתגע עם המערך ולא ספר אותנו משום מה. כמובן שאסור לשכוח את הקלאסיקו העונה. חאמס משחרר כדור יותר מהר והוא כוח במתפרצות ואיסקו גונב יותר כדורים ויודע לפצח בונקרים.

(Merengue) #43

בקיצור בייל יותר כוכב, שילמו עליו יותר. זה העניין למה איסקו לא יפתח כנראה, אין הפתעות בקטע הזה, כמובן שהייתי רוצה שזה יהיה שונה, אבל אנצ’לוטי לא רוצה להוריד מהשחקנים המובילים שלו. זה כמו בפיפא, אתה תשחק עם השחקנים הכי טובים שיש ברשותך, אני מאמין שלא הרבה היו פותחים עם איסקו בצד במקום בייל כשאתה רוצה לנצח בפיפא. זה פחות או יותר הסיפור פה.

(=Skyline=) #45

מזל טוב לאיסקו שחוגג 23 שנים היום:)

(דניאל.) #46

התייחסתי בהודעה שלי על המשחק נגד סלטה לאיסקו. אני אצטט; [RIGHT]נדמה שלאיסקו כבר אין חשק לקבוצה יותר. הוא כל הזמן נחשב “הקלף” או השחקן שישלים ובעצם המעמד שלו לא יישתנה בגלל הכסף שמשחק בהרכב (רובו, אגב, בצדק [חאמס…]) וגם בתקופה של הפציעות הוא היה מעולה וכשכולם חזרו הוא חזר לספסל, נראה לי שנמאס לו, שדיי- לא משנה מה הוא ייעשה זה לא יעזור.

לקראת העונה הבאה, אני לא בטוח אם הוא יישאר. לא כי נדב יעקבי ושות’ אומרים, אלא כי אני מרגיש שהוא מתוסכל מאוד וזה מתבטא גם בשפת גוף שלו ואפילו באדישות שלו לא פעם. חבל ששחקן כ"כ מוכשר לא מצליח לפרוץ עוד יותר קדימה בגלל מס’ אלמנטים ושהוא צריך לעשות כל הזמן התאמות כאלו ואחרות ועדיין זה לא מספיק.

אני מפחד שהוא לא יילבש יותר לבן מהעונה הבאה. אתם לא מרגישים שהוא קצת איבד עניין?[/RIGHT]

(Chagi) #47

דווקא אני לא בטוח. העונה הסגל לא נבנה בצורה חכמה (בהנחה שאכן ההנהלה הופתעה מהרצון של אלונסו לעזוב ושלא הספקנו להביא קונטרה נורמלית).

אני חושב שיעשו הרבה חושבים ויביאו לפחות קשר אחורי אחד שהוא יהיה וורלד קלאס נניח פוגבה/וראטי, + קשר אחורי בק אפ כזה דמות טיאגו מפסז׳ או משהו בסגנון.

אז קרוס/איסקו/ומודריץ׳ ירוצו על שתי עמדות ובמידת הצורך גם חאמס ייכנס לשחק שם . אני חושב שזו העונה האחרונה של הרבה שחקנים אצלנו (בנזמה,ארבלואה,קונטראו,יאראמנדי,חדירה ואולי גם חסה) אבל לא של איסקו.עדיין לא.

(Raulito-7) #48

[RIGHT]

[B]

משחק מאכזב לאיסקו בהופעתו ה-100 במדי ריאל מדריד.[/B] הקשר התקשה לתפקד בעמדה בצד שמאל ובניגוד לדרבי ביום רביעי במהלכו הציג שיפור ניכר במחצית השנייה - הפעם זה לא קרה. ונחזור לרזומה שלו: העונה איסקו רשם 47 הופעות והוא מקווה מאוד שאם הכל יילך כמו שצריך הוא יצליח לשפר את המאזן מאשתקד(53 מש’). [U][B]החלוקה המלאה:[/B][/U] 62 משחקי ליגה, 21 משחקים בליגת האלופות, 13 משחקים בגביע המלך ועוד 4 משחקים ‘נוספים’ - הסופר-קאפ האירופי, הסופר-קופה הספרדי ואליפות העולם למועדונים. בשנתייים אצלנו איסקו כבש 16 שערים(11 אשתקד ו-5 העונה) ובישל עוד 17. עם איסקו, ריאל השיגה 77 נצחונות, 9 תוצאות תיקו ו-4 הפסדים. הנתון המדהים מצד איסקו הוא שהקשר השתתף ב-100 מתוך 111 המשחקים של הקבוצה עד היום. הוא לא סבל מאף פציעה(טפו-טפו-טפו) והעונה היה מושעה בגלל צבירת צהובים ממשחק ליגה אחד. אם משווים לשחקנים אחרים, אז גם מסוט אוזיל הצליח להגיע למאה הופעות תוך שנתיים, בניגוד לאנחל די-מאריה, כריסטיאנו רונאלדו(פציעות) או צ’אבי אלונסו. איסקו התרגש מהמספר המיוחד והעלה תמונה ופוסט לחשבון האינסטגרם שלו. הנה מה שכתבנו עליו לפני חודשיים - [B]‘איסקו-מאניה!’[/B].

הופעת הבכורה של איסקו(הגיע ממאלגה) בקבוצה, למי שזוכר - הייתה מושלמת. במשחק הראשון של עונת 2013/14 נגד בטיס בברנבאו הוא בישל לבנזמה וכבש בעצמו את שער הניצחון(2:1). איסקו כבש גם במשחק ליגת האלופות הראשון שלו במדי הקבוצה, במהלך ה-6:1 המטורף על גלטסראיי בתורכיה והיה זה שפתח את חגיגת השערים. כנראה ששערו החשוב ביותר בקבוצה עד עתה היה במשחק 1/4 גמר ליגת האלופות נגד דורטמונד אשתקד(3:0), כשכבש בבעיטה מסובבת ומדויקת את השער השני לרשת של ויידנפלר. הוא זכה עם הקבוצה בארבעה תארים וניצח ב-77% מהמשחקים. וכמו שאומרים - את האסתטיקה והתרומה האדירה שלו למשחק - לא תמיד רואים בסטט’, וזה בסדר…[/RIGHT]

(~-Ron-~) #49

רגע לפני המפגש מול האקסית מחר ה-AS בחר את שלושת שעריו הגדולים של איסקו במדי מאלגה.

[B]איסקו נגד דפורטיבו לה קורוניה[/B]

[YT]Fdjoo81nBXE[/YT]

[B]איסקו נגד פורטו[/B]

[YT]WNy_jWhE0r0[/YT]

[B]איסקו נגד זניט

[/B][YT]LiE22j3tMBM[/YT]

(~-Ron-~) #50

[B]
איסקו עבר ליד אזור העיתונאים אחרי המשחק אמש של ריאל מדריד נגד שחטאר דונייצק במסגרת ליגת האלופות וענה לכתבים בקשר למשחק, לקלאסיקו ולכרטיס האדום אותו ספג.

[/B][B]הניצחון על שחטאר[/B]אנחנו צריכים לשמוח על הניצחון שלנו היום וללמוד מהטעיות שעשינו, אני מקווה שטעויות כאלו לא יקרו שוב כי אנחנו יכולים לזכות בצ’מפיונס.

[B]הקבוצה ספגה 10 שערים ב-3 משחקים[/B]
זה לא נורמאלי מה שקורה כרגע, אנחנו חייבים לעבוד על זה כדי למנוע מהמצב הזה לקרות שוב.

[B]הקריסה בסוף המשחק[/B]
היום שיחקנו טוב מאוד והורדנו את הרגל מהגז בשלב האחרון של המשחק אך אנחנו מנסים לתקן את הטעויות האלו עם ניצחונות כמו היום.

[B]הקלאסיקו[/B]
אנחנו לא אוהבים להפסיד בבית, בטח שלא ככה. מה שאנחנו צריכים לעשות זה להפוך את הדף ולפתוח אחד חדש ולהמשיך ולהשתפר. אנחנו רק בנובמר והעונה אפילו לא קרובה לסיומה.

[B]התחלת על הספסל בקלאסיקו[/B]
זה משחק שכל שחקן רוצה להיות חלק בו ולשחק אך המאמן הוא זה שמחליט מי ה-11 שיפתחו. התוצאה הרבה יותר כאבה לי מאשר זה שלא פתחתי.

[B]העבירה על ניימאר והכרטיס האדום
[/B]אני לא מרגיש גאה בזה. אני מקווה שזה לא יקרה שוב. זה הייתה פעולה שלא מאפיינת אותי.

[B]המשך העונה[/B]
אני שאפתן, אני מנסה לשחק כמה שיותר ולעשות כמה שיותר טוב לקבוצה. יש עוד הרבה מאוד משחקים ואנחנו צריכים להתחלק בדקות האלו, המאמן יבחר איך.

(Raulito-7) #52

[B]ציון הדרך של איסקו: 150 הופעות בלבן.[/B] אין ספק שהילד הספרדי מסוגל להוציא מעצמו הרבה יותר. למרות השליטה הפנטסטית בכדור והרצון והמלחמה - זה עדיין לא זה. בכל-מקרה, בלי ששמנו לב, המשחק נגד סביליה היה ה-150 של איסקו במדי ריאל מדריד! בהם כבש 22 שערים. רקורד משחקים מצוין לשחקן שנמצא כאן בסה"כ שלוש עונות ולא תמיד היה שחקן הרכב. איסקו כבש כבר בהופעת הבכורה שלו בקבוצה במשחק נגד בטיס בפתיחת עונת 2013/14. בשתי העונות הראשונות בקבוצה רשם 53 הופעות כשבעונת הבכורה הרשית גם 11 פעמים, ואשתקד רשם 43 משחקים בהם כבש חמישה שערים. חלוקה למפעלים - 97 הופעות ליגה, 34 בליגת האלופות, 14 בגביע המלך - פתח בהרכב בגמר ב-2014, שתי הופעות בסופר-קופה האירופי, שני משחקים באליפות העולם לקבוצות ועוד הופעה בסופר-קופה הספרדי.

• [U]ועכשיו בואו ננסה לפתוח את הדיון מחדש:[/U]
    האם איסקו מסוגל להצליח בריאל מדריד?
    מסכימים עם הטענה שהוא קיבל מספיק הזדמנויות ביחס לשחקן ספסל?
    האם לדעתכם הוא למד למסור בזמן והבעיה היחידה היא המחסור בגולים או ובישולים?
    עד כמה משנה העמדה בה הוא משחק - בצד שמאל או בעמדה אחורית יותר?
    והאם גם אתם חשתם את הנסיגה ביכולת שלו מאמצע העונה האחרונה של אנצ’לוטי שדווקא היה נראה שמצליח ללמד אותו לשחק את ה-50\50