שחקנינו בנבחרות ::

ריאל-מדריד

(El Filósofo) #1

הגיע הזמן לרענן קצת את הפורום בדיון נבחרות חדש, כאשר בחודש הקרוב יעמדו במוקד מעשיהם של רוביניו וגאגו בקופה אמריקה. הברזילאי הוא השחקן המוביל בנבחרת בהעדר רונאלדיניו וקאקא, ונמצא במצב פיזי משובח לפי המדווח מאימוני הסלסאו. הרבה מאוד על הכתפיים שלו וגם של חברו משכבר הימים דייגו. ג'וליו בפטיסטה שחזר אלינו בינתיים מהשאלה גם הוא בסגל, וצפוי לעלות מהספסל במידת הצורך. נעקוב גם אחריו.

גאגו יאבד את המקום בהרכב שהיה שלו בשני משחקי האימון האחרונים, עקב יכולת לא גבוהה במיוחד. ימתין להזדמנות מהספסל בשלב ההתחלתי.

הלוז שלהם:

ברזיל:

הלילה שבין רביעי לחמישי (3:50) - נגד מקסיקו.
הלילה שבין ראשון לשני (1:00) - נגד צ'ילה.
הלילה שבין רביעי לחמישי הבא (3:50) - נגד אקוודור.

ארגנטינה:

הלילה שבין חמישי לשישי (3:50) - נגד ארהב.
הלילה שבין שני לשלישי (3:50) - נגד קולומביה.
הלילה שבין חמישי לשישי הבא (3:50) - נגד פראגוואי.

• רבעי הגמר ייערכו בלילות הסופש הבא (7-8 ביולי). אם ברזיל תסיים ראשונה בבית המשחק שלה ייערך בשעה מוקדמת, 11 בערב.
  • חצאי הגמר ייערכו בשני הלילות שבין ה-9 ל11 ליולי.
  • הגמר ייערך בלילה שבין ה14 ל15 ביולי, בחצות לפי שעון ישראל.

שידורים ישירים בספורט5 לייב הפתוח בתשלום ללקוחות יס בלבד.
[hr]

במונדיאל הנוער שייפתח בשבת יש לנו נציג אחד: מרסלו. גונזלו היגוואין החליט בהחלטה משותפת עם המועדון ועם מאמן הנבחרת להשאר בבית ולנוח.

בספרד הנציגים שלנו הם השוער אנטוניו אדאן, הקשרים אסטבן גראנרו, חאבי גארסיה ואדריאן גונזאלס, והחלוצים מאטה ובואנו.

(El Filósofo) #2

הפתעה (ואולי לא?) מי האתלט בעל הכושר הוב ביותר בנבחרת ברזיל של דונגה שנמצאת בונצואלה? רוביניו!! מאמן הכושר אמר שהוא נמצא ברמה אחת לפחות מעל כל היתר, והוא ייחס זאת לשגרת המשחק של רוביניו לאחרונה.

החדשות הטובות? רוביניו וואגנר לאב מסתדרים ביניהם. (הם משחקים ביחד בהתקפה)

:slight_smile:

ההרגשה שלי טובה, אולי טובה מדי. מקווה לא להתאכזב. Vamos Robinho !

בקרוב במחוזותינו. סמוך על סמוך.

(El Maestro) #3

:-*

איך אפשר לא לאהוב אותו? 3 שנים (אוטוטו 4) ללא מנוחה והוא עדיין שורף את האגף בכל משחק ומשקיע מעל ומעבר.

בזמן ששאר הכוכבים יגרבצו בבית, זו ה-הזמדנות של רוביניו לסחוף את ברזיל לתואר שירשם על שמו ולהמשיך לסלול את הדרך שלו לגדולה. רוב המעמסה ההתקפית תיפול עליו ועל דייגו. בטורניר הזה הם יכולים לכבוש את ברזיל ולסמן אותו כנקודת התחלה בדרך להפיכתם לכוכבים התורנים של הכדורגל העולמי.

רק שיקחו את הצ'אנס הזה בשתי ידיים.

(kobbi) #4

זוהי אכן הזדמנות אדירה ונדירה של רוביניו להוכיח שהוא לא רק כשרון אדיר , אלא שחקן גדול שיכול להפוך סופית לכוכב ברמה עולמית ולהיכנס לרשימת הגדולים באמת .
בהיעדרם של קאקא , רונלדיניו וגם רונאלדו ואדריאנו הבמה כולה של הנסיך שינסה להיעזר בחברו משכבר הימים כדי להוליך את ברזיל לתואר על חשבון מסי וחבורתו.

זהו מבחן רציני לאופיו של הילד לשמש כינור ראשי ולהוביל את הנבחרת על גבו . בסופו של דבר ברור שברזיל בקופה תקום ותיפול על יכולתם של צמד יוצאי סנטוס שיכולים בהחלט להוביל את ברזיל לזכייה נוספת בקופה.

אני מאוד אופטימי לגבי הטורניר , מקווה ומצפה לטורניר גדול של הילד ומי יודע אולי שיתוף הפעולה שלו עם חברו מסנטוס יוביל בסופו של דבר לרכישתו של דייגו .לא נסתפק רק בפדאלדות וסלאלומים , הציפייה כוללת גם שערים יפים ובישולים , יהיה מעניין ........

יהיה מעניין גם לעקוב אחר יכולתו של החיה בדק' המעטות שהוא צפוי לשחק ולראות מה מצבו אחרי שנה בארסנל.

(system) #5

זו ההזדמנות הגדולה של רוביניו. הוא צריך לקחת אותה בשני ידיו (רגליו) ,ולהוכיח שהוא ללא ספק יגיע לטופ של הטופ ,מבחינה אישית.
ולמרות דייגו ,הכל על הגב שלו. אם הוא יהיה טוב ,הנבחרת תצליח. אם לא ,אולי גאגו יחגוג. הכושר של רוביניו הוא נפלא ,ואני מקווה שזה יעזור לו לעלות מעל כולם.
אני מאוכזב מהמעמד של גאגו בנבחרת (ואני בטוח שגם הוא). היה לו 2-3 משחקים בינוניים ,וחבל. בסהכ הוא עדיין צעיר ,וישיבה על הספסל של נבחרת ארגנטינה היא זכות גדולה. בדרך-כלל נותנים לצעירים לשחק בקופה ,אולי זה מה שיתן לגאגו לשחק יותר. בהצלחה לשניהם ,ולצעירים שלנו במונדיאליטו.

(Guy) #6

בשלושה-חמישה משחקים מול צ'ילה, אקוודור ומכסיקו לא תהיה משמעות גדולה לשום דבר שהוא יעשה. אדריאנו לקח את הקופה אמריקה לבדו (בעצם, עם לואיס פביאנו ::slight_smile: ) וכיום הוא גולם. הזדמנות טובה לגלות מנהיגות ודומיננטיות, לא הרבה יותר מזה...

(Michael Scofield) #7

אדריאנו לקח את הקופה אמריקה לבדו (בעצם, עם לואיס פביאנו ) וכיום הוא גולם.

אל תשכח שאדריאנו, גם אחרי הקופה, היה חלוץ אדיר. פשוט תופעת טבע. כך שהקופה דווקא כן יכולה להוות קנה מידה.

הזדמנות טובה לגלות מנהיגות ודומיננטיות, לא הרבה יותר מזה...

בהמשך למה שאמרתי מקודם, אם רוביניו ייתן את הופעות חייו ******, וישחק ברמה של קאקא או רונאלדיניו , בשיאם, מה שקצת קשה לי להאמין - הוא יגלה הרבה יותר ממנהיגות ודומיננטיות. הוא יעלה לפחות ב-level אחד.
אבל לך תדע..

(Guy) #8

אתה לא יכול לשחק ברמה של קאקא נגד נבחרת אקוודור. הגדולה היא לעשות את הדברים נגד שחקנים אמיתיים במעמדים רציניים, לא נגד השוק של הקופה אמריקה.

הדוגמה של אדריאנו באה להראות שגם הופעה אדירה בקופה אמריקה לא מרמזת הרבה על העתיד. ועל כן הוא בכל מקרה לא יוכל להוכיח יותר מידיי.

(shai p) #9

אתה לא יכול לשחק ברמה של קאקא נגד נבחרת אקוודור. הגדולה היא לעשות את הדברים נגד שחקנים אמיתיים במעמדים רציניים, לא נגד השוק של הקופה אמריקה.

מסי, טבז, מסצ'ראנו, ריקאלמה,ואני כרגע לא זוכר את ההגנה של ארגנטינה,
אבל במידה וברזיל תגיע, למשחק מוליהם,(חצי גמר, גמר)שם רוביניו יצטרך להוכיח את האופי שלו, ואת הכישרון.
ואני בטוח שלא התכוונת לשחקנים שציינתי(ושכחתי חלק בטוח)השוק של הקופה אמריקה.

(eyallivnat) #10

מסי, טבז, מסצ'ראנו, ריקאלמה,ואני כרגע לא זוכר את ההגנה של ארגנטינה,

זנטי,אז'אלה,מיליטו והיינצה

(Guy) #11

אז לפי משחק אחד שאולי יהיה נגד ארגנטינה נוכל לקבוע אם רוביניו הוא שחקן ענק שעתיד להיות אלוהים או סתם שחקן. הוא כבר נתן שני משחקים טובים נגד ארגנטינה, בקונפדרציות ובמפגש הידידות האחרון. לא לפי זה אפשר לחרוץ את דין הקריירה שלו.

הנקודה היא שכל עוד סגנון המשחק (/רמה) בקופה אמריקה אינו קרוב לזה של הרמה הגבוהה ביותר, והיחס לטורניר אפילו של נבחרת כמו ארהב הוא לא הכי רציני שיש (בלשון המעטה) - כל השלכה הרת גורל על הקריירה של רוביניו היא שגויה ולא מדוייקת.

ואני בטוח שלא התכוונת לשחקנים שציינתי(ושכחתי חלק בטוח)השוק של הקופה אמריקה.

שכחת את אחד מכוכבי ההתקפה של אלופת ספרד שישחק בטורניר! עכשיו אין ספק שלא מדובר בטורניר שכונה...

(system) #12

זנטי,אז'אלה,מיליטו והיינצה

קרספו ,פאלסיו,ורון,גאגו...
גיא צודק ,אבל בכל-זאת. כל טורניר בינ-לאומי דורש אחריות וכושר מנהיגות (לפחות מהשחקנים המובילים). וגם אם אתה מוביל נבחרת אריות נגד נבחרת חיפושיות-זבל ,אתה מוביל. אדריאנו המשיך להרשים אחרי הקופה (וגם לפניה). גם בצ'מפייונסליג ,וגם בזירה האיטלקית. אז אני חושב שהוא נפצע (או שהוא נקלע לבצורת איומה) ומאז הוא מתדרדר. בכל מקרה ,זה לא קשור ליכולת שלו בקופה.

(shai p) #13

לא אמרתי שלפי זה יהיה אפשר לקבוע אם רוביניו אלוהים או סתם שחקן,
הנקודה שאני התכוונתי אליה היא, שאם וכאשר לרוביניו יהיה משחקים מאוד טובים ומנהיגות בנבחרת, ובזכותו הם יקחו את הקופה, אז זה רק יוסיף לו את הדברים שאנו נראה בשנה הבאה שלו במדריד, והכוונה להשתפרות מאוד משמעותית בביטחון העצמי שלו.

שכחת את אחד מכוכבי ההתקפה של אלופת ספרד שישחק בטורניר! עכשיו אין ספק שלא מדובר בטורניר שכונה...

איך יכולתי לשכוח מהשחקן שיעשה מכולם שכונה בטורניר הזה. :wink:

(לייזר) #14

איך יכולתי לשכוח מהשחקן שיעשה מכולם שכונה בטורניר הזה. :wink:

אה, עכשיו נזכרתי במשהו!

קודם כשגיא שאל לגבי אנשים שראו את דייגו ורוביניו משחקים יחד (כי כולם כאן קישקשו לגבי שיתוף פעולה מדהים בינהם) היה לי משהו על קצה הלשון שנעלם והמילה שכונה הזכירה לי את זה: כשברזיל לא העפילה לטורניר האולימפי של 2004, כל המדינה הטילה את האשמה על דייגו ורוביניו כיוון שהם משחקים שכונה כשהם ביחד. :smiley:

(royb) #15

גאגו מגיע עם נבחרת ארגנטינה, הפייבוריטית לדעתי לזכות בטורניר, אשר מגיעה עם סגל מלא- דבר שיקשה על גאגו לתפוס מקום בהרכב הפותח (בניגוד למקרה רוביניו-ברזיל).
לארגנטינה קישור נהדר הכולל שחקנים כדוגמת מסצ'ראנו, קמביאסו, חואן-ורון, ריקלמה, איימאר וכמובן גאגו שלנו שיצטרך להתמודד עם שחקנים אלו על מקום בהרכב.
כמובן שלארגנטינה יש הגנה טובה וחזקה והתקפה חדה ומסכונת, אבל אני לא אתייחס לזה הרבה כיוון שזה לא נוגע לגאגו (שכן הוא שחקן קישור).

אני מקווה שבאסילה, מאמן בוקה בעבר ומאמן ארגנטינה כעת, יבחין בכישרון היושב לו על הספסל ויתן לו כמה שיותר דקות משחק. אני בטוח שבסופו של דבר גאגו כן יקבל דקות בקופה אמריקה. אם הוא ינצל לטובה את אותן דקות שיקבל ויקח את ההזדמנויות שינתנו לו, אני בטוח שגם רמת הציפיות בריאל מדריד לעונה הבאה תעלה ממנו. מקווה בשבילו שיעשה זאת במשחקים הראשונים של הקופה, כך יגברו הסיכויים שלו לשחק במשחקים הבאים של השלבים היותר מכריעים של הקופה אמריקה, ואולי שם באמת להראות מה הוא שווה.

באשר לרוביניו, אמרו כבר כמעט הכל: רונאלדיניו וקאקה לא ישחקו בקופה אמריקה, לכן זאת ההזדמנות של רוביניו לקחת את המושכות ולהוכיח את עצמו ובלה בלה בלה.

בהצלחה לשניהם :slight_smile:

(Tally) #16

מה הקטע של ערוץ 5 להעלות תוכנית לקראת קופה אמריקה 24 שעות ביממה , שקופה אמריקה לא תשודר בכלל בערוץ.

עמכם הסליחה, ממורמרת שניתקו לה את הממיר.

(dkaro) #17

מה זה משנה משודר לא משודר? הרי יש באינטרנט באיכות פנטסטית!
עמכם הסליחה, ממורמר שאין לו בכלל טלוויזיה. ;D

(Tally) #18

סרטון של 3 דקות במקרה הטוב, ללא מתח ואווירה, בנפח של קוביית דמקה. פנטסטי כמו קאקה.

עמכם הסליחה, ממורמרת שקנו לה פלזמה חדשה שתאלץ לבלות שעות נוספות ביוטיוב.

(DANA) #19

מה הבעיה-

http://www.livetv.up2.co.il/

ספורט 5+ Live, השידור חלק ומעולה, הבעיה היא שלא תמיד מקבלים שידור
אבל כשזה עובד זה אחלה...
פשוט תכוונו את השעונים לרבע לארבע, או אל תלכו לישון בכלל, כמוני, ותהנו :slight_smile:

עמכם הסליחה, ממורמרת שקנו לה פלזמה חדשה שתאלץ לבלות שעות נוספות ביוטיוב.

העיקר שאת יודעת מה באמת חשוב בחיים :wink:

(אייל.) #20

כרגע הסתיים המשחק של ברזיל בהפסד 2-0 למכסיקו.
משחק פשוט זוועה של ברזיל שעלתה במחצית הראשונה עם מערך של 4-5-1
עם ואגנר לאב בודד בחוד,ורוביניו באגף.
למעט מהלכים יפים של רוביניו שכללו בעיטה יפה למשקוף אחרי כמה פדאלדות וגם מספרת יפה בתחילת המשחק, ברזיל לא הראתה סימנים של כדוררגל,במחצית השנייה דייגו יצא ופינה מקום לאלפונסו ואנדרסון שהוסיפו קצת רוח חיים למשחק של ברזיל אבל זה לא הספיק מול מכסיקו ,וברזיל סיימה את המשחק עם הפסד במשחקה הראשון.

לסיכום ברזיל במשחקה הראשון בטורניר מפסידה ומשחקת רע,אך רוביניו אולי היחיד בנבחרת שהצטיין והראה סימנים של כדוררגל בנבחרת ברזיל המאכזבת.