שחקנינו בנבחרות ::

ריאל-מדריד

(Raulito-7) #3319

ולמה הכושר הנפלא של קרבחאל בסיום העונה לא משנה את התמונה? הרי אם אלברו נגרדו נניח היה מבקיע בצרורות כמו בחצי הראשון שלו העונה בסיטי - הוא היה נכלל בסגל הנבחרת במקום טורס, אין לי ספק בכך. קרבחאל התחיל בהיסוס ואפשר להבין למה, ובואו לא נשכח שבתחילת העונה הוא וארבלואה כמעט עשו את ‘השבוע-שבוע’. קרבחאל התקשה בקלאסיקוס בליגה, אבל בגביע זה היה סיפור אחר והוא הציג משחקים נפלאים מול דורטמונד ובעיקר מול באיירן. הוא גם לריברי להיראות אובד עצות, הוא בקושי הצליח לעבור אותו אם בכלל. אפשר להבין בחירה בחואנפראן אבל אני לא חושב שזה כל-כך חד-משמעי. מה שכן חד-משמעי הוא שקרבחאל יותר טוב מאזפיליקווטה שזומן, בטח בפן ההתקפי.

המונדיאל מתקרב והנה המשנה שלי לגבי שאר השחקנים שלנו -
גארת’ בייל - לפחות הוא נח ויושב בבית.
בנזמה - צפוי לנוח גם על כר הדשא, לא מצפה ממנו לכלום.
ואראן - הזדמנות טובה להציג את היכולת שהוא מסוגל לה, הוא צריך להיות שחקן ההגנה הדומיננטי.
מרסלו - הנציג שלנו בנבחרת ברזיל. פיליפה לואיס היה הרבה יותר טוב ממנו. בכל-מקרה, נקווה שיביא את הברק.
די-מאריה - יכול להוות את הערך מוסף של הנבחרת כשכל העיניים נעוצות כלפי מסי. רק שירים פחות.
כריסטיאנו - שלא יצפו ממנו להיות אותו רונאלדו מריאל. ורק שישמור על הרגליים, הכי חשוב.
פפה - שחקן ההגנה הכי טוב שלנו העונה, ימשיך להיות בטון.
קונטראו - אם יידע לצאת קדימה בביטחון - יועיל מאוד לנבחרת. סיים את העונה נהדר.
מודריץ’ - המנוע של קרואטיה, ברור.
חדיירה - אמור להיות שחקן הרכב בגרמניה. צריך לשחק את הקשר היותר אחורי.
ראמוס - ה-בשורה של נבחרת ספרד. מנהיג, לוחם, קיר. אפשר לסמוך עליו.
איקר - חולם על להניף עוד מונדיאל. שכח את הטעות מהגמר מול אתלטיקו, אני בטוח.
אלונסו - אקורד הסיום בנבחרת חייב להיות חיובי.

(XA14) #3320

בנזמה עם תצוגה גדולה במשחק ההכנה האחרון של צרפת, שהסתיים בנצחון 8-0 על ג’מייקה.

שני שערים פנטסטיים ([U][B]כמעט שלושער[/B][/U]):

//youtu.be/HjQ-VkMQJuM

//youtu.be/nFiuREF2YrM

שלושה בישולים:

//youtu.be/xu1jBUTj2go

//youtu.be/rlJMLdiJSmA

//youtu.be/CCoVX1hUsL0

בעוד שבוע מחכה לו נבחרת הונדורס, במשחק הפתיחה של הטריקולור בברזיל.

(vakum) #3321

[QUOTE=dkaro;1539424]לא יודע. הטיעון הזה של ביטול טורניר הנבחרות עלה כבר כמה פעמים וקשה לי להתווכח עם ההגיון מאחוריו, אבל אי אפשר לקחת את האמוציונאליות שיש לכדורגל הנבחרות להציע בשונה מעולם המועדונים, שם בסופו של דבר הכסף מדבר.

ברור שרמת הכדורגל בצ’מפיונס לצורך העניין גבוהה הרבה יותר, אבל את מה שטורניר כמו המונדיאל נותן לצופי הספורט בעולם אף כדורגל מועדונים לעולם לא יוכל לתת. כרגע, לטעמי, יש עוד הרבה מקום לכדורגל נבחרות.[/QUOTE]

מה המונדיאל נותן לצופי הכדורגל? חודש של כדורגל פושר? אמוציות? ממש לא מתרגש ממשחקי נבחרות, לא ברור לי מה מרגש במשחקים האלו, הרמה נמוכה. הדבר היחיד שמיוחד בטורנירי נבחרות הוא ה 4 שנים שיש בין טורניר לטורניר, לא יותר. מבחינת כדורגל מדובר בטורנירים מיותרים לחלוטין שרק פוגעים ברמת המשחק של המועדונים מכיוון שהשחקנים נשחקים לחלוטין. וזה בלי לציין את הנזק העצום שנגרם בכל פגרות הנבחרות למיניהן ששחקנים צריכים לעלות לטיסות מיותרות לכל מיני משחקים בכל מיני מקומות בעולם, כאילו שאין להם מספיק מזה גם ככה.

המונדיאלים גם נהיים יותר ויותר משעממים עם השנים. האחרון היה נוראי, הבא בטח יהיה עוד יותר נוראי. בתור אוהד כדורגל שרוצה להנות מכדורגל ברמה הגבוהה ביותר, אני די בטוח שביטול כדורגל נבחרות יאפשר לי להנות יותר מהכדורגל במהלך העונות הסדירות. זה שווה לי הרבה יותר מחודש כל שנתיים של טורניר מעפן.

(Raulito-7) #3323

[B]זמן מונדיאל:[/B] ריאל מדריד שולחת למונדיאל הזה לא פחות מ-12 שחקנים - שני נציגים יותר מאשר ב-2002, 2006 ו-2010.

[B][/B]
[B][U]מונדיאל 1998:[/U] 9 נציגים

[/B]
ראול, היירו, מוריינטס וקניזארס - ספרד; רוברטו קרלוס - ברזיל; קראמבו - צרפת; סיידורף - הולנד; דאבור סוקר - קרואטיה; פדג’ה מיאטוביץ’ - יגוסלביה.

[U]נותרו בחוץ -
[/U]
[B]כריסטיאן פאנוצ’י[/B] - הגנת הברזל של איטליה כללה את שחקני ההגנה הטובים בעולם. מאלדיני, קנבארו, נסטה ועוד. המגן שהציג עונה בינונית במדי ריאל - לא מצא את מקומו.

[B]פרננדו רדונדו[/B] - ריב מתוקשר ומעניין עם המאמן פאסרלה מנע את השתתפותו במונדיאל. ‘פעמיים זימנתי אותו לסגל הנבחרת ופעמיים רדונדו לא הגיע מסיבות שונות, אז הבנתי שהוא לא מספיק מחויב לנבחרת’, סיפר המאמן. רדונדו עצמו אמר שהיה בכושר נהדר 'אבל המאמן לא אהב חלק מההתנהגות שלי משום מה והכריח אותי להסתפר. לא קיבלו אותי כמו שאני אז נאלצתי לסרב".
[B][U]
מונדיאל 2002:[/U] 10 נציגים.

[/B]
קסיאס,היירו,הלגרה,ראול,מוריינטס-ספרד; זידאן ומקאללה-צרפת; פיגו-פורטוגל; רוברטו קרלוס-ברזיל; ג’רמי(קמרון).

[U]נשארו בחוץ - [/U]
[B]סנטיאגו סולארי [/B]- גם חצי עונה שני מצוין בריאל לא הספיק בגלל עומס בלתי-רגיל בהתקפה הארגנטינאית.
[B]סטיב מקמנמן[/B] - אריקסון התאכזב מאוד מחוסר רצינותו במשחקים בהם עלה מהספסל ולכן חתך אותו מהסגל.
[B]מיצ’ל סאלגדו[/B] - היה באנקר בהרכב הנבחרת אך נפצע ברגע האחרון ולא זומן. מיצ’ל לא שיחק באמת באף טורניר גדול בנבחרת.
[B]גוטי [/B]- 13 שערים ב-46 משחקים, רובם כמחליף - לא עשו רושם על קמאצ’ו. בעצם - הרומן של גוטי והנבחרת מעולם לא היה.

[U][B]מונדיאל 2006:[/B][/U] [B]10 נציגים.

[/B]
קסיאס,ראמוס, סאלגדו, ראול-ספרד; רונאלדו, רוברטו קרלוס, רוביניו וסיסיניו-ברזיל; זידאן-צרפת; בקהאם-אנגליה;

[U]נותרו בחוץ:
[/U]
[B]ג’וליו בפטיסטה[/B] - הסגל של ברזיל היה עמוס כוכבים ופשוט לא היו לו מקום, מה גם שעבר עונת בכורה בינונית עם שיפור ניכר לקראת סופה.
[B]
ג’ונתן וודגייט[/B] - הפצוע הנצחי! היה פצוע גם בתקופת המונדיאל! סתם, לא באמת. זוכרים את הופעת הבכורה שלו בריאל אחרי שנה וקצת? גול עצמי וכרטיס אדום מול בילבאו. מרשים.

[U][B]מונדיאל 2010:[/B][/U] [B]10 נציגים

[/B]
קסיאס, ראמוס, ארבלואה, אלביול, צ’אבי אלונסו-ספרד; כריסטיאנו ופפה-פורטוגל; היגואין-ארגנטינה;קאקא-ברזיל;ואן דר-וארט-הולנד;

[U]נשארו בחוץ -
[/U]
[B]קארים בנזמה[/B] - עונת בכורה רעה מאוד במדי ריאל מדריד וגם מאמן מטורלל שהעדיף את הנרי המזדקן.
[B]מרסלו[/B] - במשחקים מסוימים באותה עונה, פלגריני ניסה אותו כקשר. עדיין לא ביצע את הפריצה המיוחלת שהגיעה עם מוריניו.
[B]פרננדו גאגו[/B] - אמנם שיחק הרבה בחצי השני של העונה במדי ריאל, אבל המשיך לבלוט בחוסר האגרסיביות והצורך ‘בקשר אחורי טוב’ לצידו.
[B]לאס דיארה[/B] - היה ידוע באופיו הבעייתי. עם דומאנק - זה בכלל היה יכול להיגמר בפיצוץ עצבני.

[U][B]מונדיאל 2014:[/B][/U] [B]12 נציגים[/B]

קסיאס, ראמוס, אלונסו-ספרד; כריסטיאנו, פפה, קונטראו-פורטוגל; בנזמה ו-ואראן-צרפת; די-מאריה-ארגנטינה; מרסלו-ברזיל; קדירה-גרמניה; מודריץ-קרואטיה

[U]נותרו בחוץ:
[/U]
[B]דני קרבחאל[/B] - פיניש פנטסטי של העונה כשגולת הכותרת היא צמד המשחקים נגד באיירן וריברי וגמר ליגת האלופות - לא נתנו לו מקום טוב יותר מהסגל המורחב. דל-בוסקה העדיף את חואנפראן, ואזפיליקווטה(!)
[B]גארת’ בייל[/B] - פשוט נולד במקום הלא-נכון. אנגליה הייתה רק חולמת על שחקן ברמה שלו שהיה גואל אותה מייסוריה או לפחות חוצה איתה את רף רבע הגמר.

[U][B]הנה מה שצפוי במונדיאל:[/B][/U]

[B]איקר קסיאס[/B] - זכה לאמון מלא מדל-בוסקה לאורך כל השנה האחרונה הקשה שעברה עליו. איקר הציג יכולת טובה ועם המאזן הנפלא שלו בגמרים - גם הטעות הנוראית שלו בגול של גודין לא השפיעה. השנה הוא שבר את שיא אי-הספיגות בריאל והוא מקווה לסמן ‘וי’ גם על שיא חשוב במונדיאל - והוא צריך לשמור על שער נקי במשחק נגד הולנד. כמו בגמר ב-2010. בתקווה ששוב יניף את הגביע…
[B]סרחיו ראמוס[/B] - מגיע למונדיאל כבלם הטוב באירופה והאיש החתום יותר מכולם על הזכייה בליגת האלופות. פיקה אמנם נמצא בכושר גרוע מאוד - אבל הנבחרת הרוויחה מחדש את ראמוס, לו 116 הופעות בנבחרת כבר בגיל 26 וזהו טורניר חמישי שלו!
[B]צ’אבי אלונסו[/B] - עדיין לא הודיע רשמית, אבל סביר להניח שכאן יסתיים הפרק שלו בנבחרת. מקומו בהרכב מובטח, כפי שקורה מאז מונדיאל 2010.
[B]כריסטיאנו רונאלדו[/B] - בפורטוגל מחזיקים אצבעות שיהיה כשיר למשחק הפתיחה נגד גרמניה, היריבה העיקרית על ראשות הבית. ולכריסטיאנו, שהשתפר משמעותית במדי הנבחרת בשנה האחרונה - לא הולך נגד הנבחרת הזו.
[B]פפה [/B]- פציעה מרגיזה במשחק נגד ויאדוליד גרמה לו להחמיץ את גמר ליגת האלופות. פפה אמור להיעדר גם נגד גרמניה, בתקווה שיהיה כשיר למשחק השני בבית. הבלם הכי טוב שלנו העונה, למי ששכח.
[B]פאביו קונטראו[/B] - מגיע למונדיאל בראש שקט אחרי ש’התחבר מחדש’ לריאל בחצי העונה האחרונה וחוזהו יוארך עד 2019. והציג משחקים נפלאים במאני-טיים יחד עם תרומה התקפית מכריעה. חלק חשוב מהגנת הברזל של הנבחרת של בנטו.
[B]קארים בנזמה[/B] - במצב של פיגור בגמר ליגת האלופות - אנצ’לוטי ויתר עליו. למרות סטט’ טובה במדי ריאל - רחוק מלהיות מנייה בטוחה בנבחרת. בנזמה עדיין לא כבש בטורניר גדול.
[B]רפאל ואראן [/B]- ההתקדמות המטאורית שלו נעצרה לחלוטין בגלל פציעות מרגיזות העונה. שיחק היטב בגמר ליגת האלופות ואמור להרכיב הגנה חזקה לצרפת.
[B]אנחל די-מאריה[/B] - כל העיניים יהיו נשואות למסי, אבל כמו שבגמר האלופות כולם הסתכלו על כריסטיאנו ובייל - די-מאריה יכול להיות זה שייתן את הערך מוסף לנבחרת כחצי קשר מרכזי וחצי קשר שמאלי.
[B]מרסלו[/B] - הפייבוריט של סקולארי ואולי בחסד - כי פיליפה לואיס עשה עונה גדולה. מרסלו עדיין לא חזר לכושר הטוב שאפיין אותו לפני הפציעה. אבל הטכניקה שלו על שטח קטן חשובה מאוד לנבחרת ברזיל אפורה יחסית.
[B]סמי קדירה[/B] - אמור להיות שחקן הרכב בנבחרת הנפלאה של לאב למרות הפציעה הקשה שעבר, החלודה ועודף הקשרים הנפלאים בסגל. זה באמת יהיה הישג עבור סמי.
[B]לוקה מודריץ’[/B] - כבר במשחק הראשון הוא פוגש את ברזיל. מודריץ’ שהיה כנראה הקשר הטוב באירופה בעונה האחרונה - צריך להמשיך להיות העוגן של קרואטיה והציפיות ממנו גבוהות מאוד.

(vakum) #3324

[QUOTE=dkaro;1541676]נאור, כן, אמוציות. אתה אישית אולי לא, אבל עולם הכדורגל מתרגש מטורניר כמו מונדיאל (כן, בין השאר בגלל שהוא רק אחת ל-4) הרבה יותר מאשר טורניר צ’מפיונס, שרמתו כמובן הרבה יותר גבוהה. כדורגל משחקים לא בשביל רמה גבוהה אלא בשביל הספורט והרגש, ואת זה המונדיאל נותן יותר מכל דבר אחר.[/QUOTE]

סתם שיעמומון. וברגע שאנשים יפסיקו לחשוב עם הלב ויתחילו לחשוב עם המוח כולנו נהנה הרבה יותר מכדורגל יותר איכותי. כרגיל הרגש הוא אויב הרציונאל ומביל לטעויות רבות.

(BAmBA_bePItA) #3325

רגש ואמוציות זה מה שעושה את הכדורגל למה שהוא, פחות הטיקי טקה והדריבלים המשגעים, שכמובן כיף מאוד לעין לראות,
אך רגש ואמוציות, לדוגמא השער של ראמוס בגמר, שווה מבחינת הרגשה לרמה אחרת לגמרי.

במונדיאל יש יותר רגש ואמוציות לשחקנים עצמם, בלי קשר לרמה הנמוכה וכמובן שלאוהדים שמעודדים את הנבחרת שלהם עצמם, תקווה משולבת עם גאוות עם מביאה את הרגש לרמות מאוד גבוהות.
אותנו, בתור אוהדים שאוהדים נבחרת פעם ב4 שנים, שפחות קשורה אלינו, המונדיאל פחות מרגש ממשחקים של הקבוצה שלנו וזה ברור,
אבל אנחנו היוצאים מין הכלל, אנחנו אלה שלא מכירים איך זה להיות קשור לנבחרת דרך הטבור.

לי אישית, אין פייבוריטית, ריאל מאז שאני זוכר את עצמי היא הפייבוריטית שלי וכל אחד ואחד משחקניה.
מה שאני הכי הייתי רוצה לראות זה שחקן של ריאל מככב וגונב את ההצגה, כריס, ראמוס ואפילו די מריה בתנאי שמסי נותן מונדיאל מחורבן.

(t.a.l4) #3326

איקר וראמוס משלימים 90 דקות איומות נגד הולנד,אלונסו הוחלף בדקה ה-60 אחרי שכבש בפנדל,וגם הוא לא היה במיטבו.

(Washar1) #3328

מקווה שכולם ראו את המשחק של קסיאס. ושלא תגידו לי שזה טעות, זאת היכולת של קסיאס ולא מאתמול. אם כבר, אז פעם ב… הוא תופס משחק, והנורמה שלו היא כמו אתמול.

(=Skyline=) #3329

אתה לא יכול “לתפוס פעם ב… משחק” ולשמור על רשת נקייה 952 דקות ברצף. די כבר עם הקטע הזה של קסיאס. חפרתם.
[B]כל הנבחרת נראתה זוועה[/B], מהחלוץ ועד השוער. מה לעשות, כשחלוץ או קשר עושים טעות זה לא כמו ששוער עושה טעות - כי זה כבר עולה בגול.

(Niro) #3330

המשחק הזה בטח לא משקף את היכולת האמיתית של קסיאס (אנשים פה קצת התבלבלו, בכל זאת מדובר בשוער ענק), אבל הוא בהחלט מדגיש (אמנם בהגזמה) את שני החסרונות המרכזיים שלו - משחק הגובה ומשחק הרגל.
בגול השלישי אמנם נעשתה עליו עבירה, אבל באיזה קלילות הוא ויתר על כדור הגובה. הביטחון המופרז הזה שהוא יקבל שריקה יכול להוציא אותי מהכלים. לכדור גובה יוצאים באגרסיביות, ראבק, שוערים לפעמים מאגרפים ראשים של שחקני הגנה כדי להגיע לכדור כזה, רק איקר עושה שני צעדים, קופץ בנונשלאנט ומוותר כשמבין שמישהו העז לגעת בו ברחבת החמש. זאת בושה.

(Raulito-7) #3331

ראמוס ואיקר עדיין שיכורים מהחגיגות בלה-דסימה.

כל העכברים ייצאו מהחורים ויפסלו את ההישגים של איקר, יהיו חכמולוגים שיגידו שהוא אוברייטד ולעולם לא היה ברמה של בופון וקאן, כבר נתקלתי בשטויות כאלה. כאילו ששנה וחצי לא טובה משקפת קריירה מדהימה של למעלה מעשור. המשחק אתמול לא הראה את איקר האמיתי אבל כן הראה…מדוע מוריניו בחר לספסל אותו. יכולת מקצועית נטו. ודייגו לופז גם היה בשיאו בחצי הראשון שלו אצלנו ולכן איקר לא ראה דשא. המשחקים בגביע המלך לא דומים לרמה בליגה. אני גם לא רוצה לקחת לאיקר את מה שהוא נתן העונה בליגת האלופות, אבל אני לא חושב שראינו ממנו באמת הצלה מדהימה שמזכירה את הימים ההם. לא מול יובה עם נגיחות פה ושם, לא מול גצה בברנבאו(הצלות, אבל הצלות סבירות) ואולי רק מול דורטמונד בחוץ. איקר שוער ענק והוא ייצא מזה והאחריות היא לא רק עליו מן הסתם. למה אוליבר קאן לא קיבל גול שטותי בגמר מונדיאל(ומאז לא חזר לעצמו?). גם אם הוא יחרב לספרד את שני המשחקים שנותרו וספרד תיעצר בבתים וגם אם הוא יהיה גרוע ביורו 2016 - היחס בין המשחקים האלוהיים שלו במעמדים הגדולים לבין הפשלות יהיה עדיין מדהים.
וכן, השער השלישי ממש הרגיז, שוער צריך להיות מלך הרחבה.

בנוגע לראמוס - היה מאוד איטי במירוץ אחרי רובן, לא ניצח באף מאבק וכנראה חשב על הקרן והרגע בו הוא יתקע עוד גול עם הראש כי הכל הולך לו. כנראה שהוא היה צריך את הכאפה הזו.

השבלונה של ספרד בהתקפה השפיעה גם על ההגנה ואחרי השער השלישי זו הייתה היפקרות - אף-אחד לא חזר להגנה. מאז שאלונסו הוחלף(לא מסכים בלב שלם עם שיבוצו מלכתכילה) - הנבחרת איבדה את הראש.

(ys26) #3332

אין כמו שמחה לאיד. זה העונש של דל בוסקה על הקיבעון שלו, על ההחלטה לא לזמן את איסקו וקרבחאל, על העובדה שהוא לא מוכן לזוז במילימטר מהסנגלים של 2010 ו2012. ישבתי אתמול מול הטלוויזיה וחייכתי. כולי תקווה שספרד תעוף בשלב הבתים ואיתה הזקן שפעם החשיב את עצמו מדרידיסטה. ואוי,צהצביעות - כשספרה מנצחת זה בזכות שחקני ברצלונה, כשהיא מפסידה זה באשמת איקר. ההתקפה השבלונית היא שהפסידה את המשחק הזה. אם מה שהנבחרת מצליחה להשיג מול 4 אלמונים בהגנת הולנד ב90 דקות זה התחזות בקושי של הבהמה, אז הנה לכם מה שווה הטיקי טאקה. אם דל בדקה לא היה מאמן אין מצב שצ׳אבי שחקן הרכב אחרי עונה כזו. אבל אין בעיה שימשיך, אנחנו המדרידסטאס נשב בצד ונצחק.

(ElFideo) #3333

אוי כמה שהביקורת על איקר מוגזמת,אוי כמה שהיא מוגזמת…
נכון,היה לו משחק גרוע,אבל חייבים לקחת את זה בפרופורציות ולהפסיק להספיד שחקנים אחרי משחק אחד,כי אז עולם הכדורגל היה נראה הרבה יותר גרוע.
אני פשוט לא מבין את הביקורת הזאת,כי חוץ מהגול הרביעי שהיה כל כולו באשמתו,אני לא רואה עוד שערים שהיו באשמתו.
אפשר להגיד שבשער השלישי הוא היה צריך להיות יותר אגרסיבי,אבל הייתה עבירה עליו וזה סתם לטחון מים…זאת לא אשמתו.
בשאר השערים הוא פשוט נשאר לבד ואי אפשר להאשים אותו,אולי אולי רק במיקום בשער הראשון כשגם זה ניתן לוויכוח.

(bixente) #3334

אוהבי איקר יגידו שזה סתם הייתה מעידה ושהוא היה מדהים בהזדמנויות שניתנו לו
שונאי איקר יגידו שזו היכולת של איקר לאורך הקריירה שלו
שום דבר כאן לא נכון
איקר עד לפני 4-5 שנים היה מדהים ובין השוערים הגדולים בעולם ואולי אפילו הכי גדול.

מאז הוא נהיה שוער טוב אבל לא מיוחד, וב3 שנים האחרונות הוא רק יורד ביכולת.
העונה ?
נתן הופעות מעולות בגביע המלך ובמשחק הגומלין מול דורטמונד באלופות , ועם זאת טעות שהתרגלנו אליה ב2:2 נגד יובה.
מאז המשחק מול דורטמונד איקר לא נתן דבר וחצי דבר עבור ריאל באלופות. נגד באיירן לא היו לו הצלות ששוה לדבר עליהן , אלא אם כן בעיטה גרועה של גצה למרכז השער נחשבת כמשהו טוב (ואם אתם אוהבים את איקר אז לקרוא לזה הצלה זה מעליב שוער ברמות האלו). ומעבר לזה - הוא זה שכמעט חירב לנו את הדסימה, למזלו ראמוס היה שם כדי להציל אותו. אתמול בספרד הוא חטף שני שערים באשמתו הישירה כשאני סבור שגם בגול הראשון של ואן פרסי יכל לעשות יותר אבל אני לא חד משמעי כי בינתיים צפיתי בשער הזה רק בהילוך חוזר.
אם נתעלם מאיקר לרגע - אני שמח שאיקר טעה רק כי לדל בוסקה מגיע להענש על בחירה לא מקצועית של השוער שלו.
בשום מקום אחר מאמן נבחרת לא היה לוקח שוער ששיחק 30 אחוז ממשחקי הקבוצה שלו. זה פשוט לא ייתכן.

(Gordi) #3335

[QUOTE=ElFideo;1546696]אוי כמה שהביקורת על איקר מוגזמת,אוי כמה שהיא מוגזמת…
נכון,היה לו משחק גרוע,אבל חייבים לקחת את זה בפרופורציות ולהפסיק להספיד שחקנים אחרי משחק אחד,כי אז עולם הכדורגל היה נראה הרבה יותר גרוע.
אני פשוט לא מבין את הביקורת הזאת,כי חוץ מהגול הרביעי שהיה כל כולו באשמתו,אני לא רואה עוד שערים שהיו באשמתו.
אפשר להגיד שבשער השלישי הוא היה צריך להיות יותר אגרסיבי,אבל הייתה עבירה עליו וזה סתם לטחון מים…זאת לא אשמתו.
בשאר השערים הוא פשוט נשאר לבד ואי אפשר להאשים אותו,אולי אולי רק במיקום בשער הראשון כשגם זה ניתן לוויכוח.[/QUOTE]
בשער הראשון קסיאס לא אשם בכלל, אני יכול לספור על יד אחת כמה חלוצים מסוגלים לעשות את מה שואן פרסי עשה אתמול, הרוב פשוט היו נוגחים חזק לפינה, ואז היציאה של קסיאס היתה אפקטיבית.
בשער הרביעי הוא האשם היחידי, איבוד הכדור לואן פרסי היה מביך וזה משהו שאסור שיקרה לשוער, גם בגול החמישי יש לו אשמה, כמו כל ההגנה גם הוא לא הצליח למנוע מרובן לפרפר אותו…
ראמוס במשחק חלש שכח שהוא לא משחק עם פפה וקואנטרו הממושמע אלא עם אלבה שלא עשה הגנה ועם פיקה. הוא פשוט הפקיר את שניהם לחסדיו של רובן, שרק לפני פחות מחודשיים נראה כמו הצל של השחקן ששיחק אתמול…

(C.R0naldo) #3336

[QUOTE=bixente;1546705]אוהבי איקר יגידו שזה סתם הייתה מעידה ושהוא היה מדהים בהזדמנויות שניתנו לו
שונאי איקר יגידו שזו היכולת של איקר לאורך הקריירה שלו
שום דבר כאן לא נכון
איקר עד לפני 4-5 שנים היה מדהים ובין השוערים הגדולים בעולם ואולי אפילו הכי גדול.

מאז הוא נהיה שוער טוב אבל לא מיוחד, וב3 שנים האחרונות הוא רק יורד ביכולת.
העונה ?
נתן הופעות מעולות בגביע המלך ובמשחק הגומלין מול דורטמונד באלופות , ועם זאת טעות שהתרגלנו אליה ב2:2 נגד יובה.
מאז המשחק מול דורטמונד איקר לא נתן דבר וחצי דבר עבור ריאל באלופות. נגד באיירן לא היו לו הצלות ששוה לדבר עליהן , אלא אם כן בעיטה גרועה של גצה למרכז השער נחשבת כמשהו טוב (ואם אתם אוהבים את איקר אז לקרוא לזה הצלה זה מעליב שוער ברמות האלו). ומעבר לזה - הוא זה שכמעט חירב לנו את הדסימה, למזלו ראמוס היה שם כדי להציל אותו. אתמול בספרד הוא חטף שני שערים באשמתו הישירה כשאני סבור שגם בגול הראשון של ואן פרסי יכל לעשות יותר אבל אני לא חד משמעי כי בינתיים צפיתי בשער הזה רק בהילוך חוזר.
אם נתעלם מאיקר לרגע - אני שמח שאיקר טעה רק כי לדל בוסקה מגיע להענש על בחירה לא מקצועית של השוער שלו.
בשום מקום אחר מאמן נבחרת לא היה לוקח שוער ששיחק 30 אחוז ממשחקי הקבוצה שלו. זה פשוט לא ייתכן.[/QUOTE]

אנשים פה זורקים האשמות באמת חסרות בסיס,שכחתם את ההצלה המטורפת של איקר במצב של 1-0 בשאלקה שבעצם גמרה את המשחק לטובתנו?!שכחתם משחקים טובים מאוד של איקר השנה?!אמנם יש ירידה ביכולת אבל המשחק הזה הוא ממש לא פקטור בנושא.העבירה שנעשתה עליו בשער השלישי היא עבירה בלי שום צל ספק ומדהים כמה פיפ"א ארגון דבילי מספיק לשרוק פנדל שלא היה ולא נברא לברזיל ולספרד אבל עבירה על השוער השופטים שלה מתעלמים.

אין צורך להגן על איקר כי אכן המשחק שלו היה לא טוב,גם בשער ה-5 הוא היה צריך לצאת לרובן מוקדם יותר לדעתי ואם כבר אתה יוצא עליו תן מכה לכדור עם הידיים,לדעתי האשמה העיקרית נופלת על דל בוסקה והקישור החלש מאוד(!) של ספרד.אמר פה מקודם NIRO שברגע שאלונסו יצא המשחק עבר לחלוטין לצד של הולנד,והוא צודק לחלוטין.צ’אבי ה"גדול" מזמן לא אותו צ’אבי ולתת לו להחזיק לבד קישור שלם עם בוסטקס זאת התאבדות לשמה.משחק המסירות של ספרד נעלם,אינייסטה שבדרך כלל מתעלה במשחקים כאלו בקושי נגע בכדור ובמחצית הראשונה דויד סילבה תפקד מעולה אך בשנייה נעלם גם הוא.

ראמוס שגה בשער של רובן אך ההגנה של ספרד הייתה קטסטרופה בראשות פיקה וגם ג’ורדי אלבה שלא יכל לעצור כלל לא את רובן ולא את ואן פרסי.

דל בוסקה צריך לעשות בידיוק שינויים בהרכב במשחק הבא להחליף את צ’אבי בקוקה,להחליף את חואנפראן באזפיליקווטה ואני הייתי שוקל להחליף גם את פיקה בחאבי מרטינז.הרכב כזה בהחלט יהיה חזק,אגרסבי והרבה יותר מתאים לשיטה של ספרד.

(דניאל.) #3337

[QUOTE=ys26;1546661]אין כמו שמחה לאיד. זה העונש של דל בוסקה על הקיבעון שלו, על ההחלטה לא לזמן את איסקו וקרבחאל, על העובדה שהוא לא מוכן לזוז במילימטר מהסנגלים של 2010 ו2012. ישבתי אתמול מול הטלוויזיה וחייכתי. כולי תקווה שספרד תעוף בשלב הבתים ואיתה הזקן שפעם החשיב את עצמו מדרידיסטה. ואוי,צהצביעות - כשספרה מנצחת זה בזכות שחקני ברצלונה, כשהיא מפסידה זה באשמת איקר. ההתקפה השבלונית היא שהפסידה את המשחק הזה. אם מה שהנבחרת מצליחה להשיג מול 4 אלמונים בהגנת הולנד ב90 דקות זה התחזות בקושי של הבהמה, אז הנה לכם מה שווה הטיקי טאקה. אם דל בדקה לא היה מאמן אין מצב שצ׳אבי שחקן הרכב אחרי עונה כזו. אבל אין בעיה שימשיך, אנחנו המדרידסטאס נשב בצד ונצחק.[/QUOTE]

זו תגובה שצריך למסגר.

אני לא מבין למה אתם כל כך מתרגשים מספרד? אני כבר שנים סולד מנבחרת ברצלונה הזו והתבטאתי כמה פעמים רבות בנושא הזה. שמחתי שהם הפסידו, אבל למען האמת רק בגלל המדרידאים לא רציתי שיפסידו בתוצאה כזו, אף על פי שזה באמת היה צריך להגמר ב6,7,8 חתיכות (רובן עם חוסר פירגון ועוד שאר מצבים).

אני גם אשמח מאוד אם ספרד תעוף בשלב הבתים ופשוט סיכמת את ההודעה כמו שצריך: דל בוסקה- מגיע לו. מקובע, לא מזמן שחקנים נכונים, רץ עם סגל שהוא לא בשיאו, ה"מדרידיסטה" הזה בגללו וגם בגלל ארגונס הפסקתי לאהוד את נבחרת ספרד; גם כי את ראול לא זימנו ולפחות בתקופה של ארגונס הגיע לו זימון וראול זה הדבר הכי חשוב מבחינתי וגם אם נדבר בפן המקצועי- כל הנבחרת הייתה ברצלונה וקראתי לה מאז “נבחרת ברצלונה” ולכן לא היה לי מה להזדהות עם הנבחרת הזאת.

נבחרת משעממת ומאוסה לדעתי. יצא לי להתלהב מהבישול של צ’אבי (אני חושב שזה היה הוא) למתחזה המגעיל שנפל, אבל בכללי אני חושב שזו נבחרת שקופה ולא מעניינת, פס ועוד פס ועוד פס וחלאס נשבר כבר.

הפסד 1,2,3 היה מתקבל יותר טוב כי שוב מדובר גם בשחקנים שלנו.

(gev keren) #3338

אנשים פה שוכחים לאיקר הצלות טובות מאוד שהוא עשה.
גם בגמר ליגת האלופות מלבד הטעות היו לו מספר הצלות לא רעות.
לא יודע למה אתם מצפים? שכל משחק תהיה לו הצלה סטייל ההצלה נגד סביליה (שהיו עליו 2 על 1 והוא רץ וזינק והציל גול של 100%) רוב ההצלות של השוערים לא תמיד כאלה יפות, אבל פשוט לעשות את העבודה ולעשות הצלות בלי פוזות זה גם חשוב, וכמו הגנה, כשלא שמים לב אליך זה אומר שתפקדת מעולה.
אולי תגידו גם על קורטואה שהוא לא שוער טוב, הרי חטף מאיתנו רביעיה בגמר האלופות… אבל יש מישהו בעולם שלא אומר שהוא שוער גדול?
ספרד המקובעת קיבלה את מה שמגיע לה.
צ’אבי כבר מזמן לא מה שהוא, באמת שאני לא מבין מה הוא בכלל עושה בסגל, יש יותר היגיון להחזיר את ראול לנבחרת מאשר לזמן את צ’אבי. ולא תגידו שעל העמדה של צ’אבי אין את מי להביא, זאת העמדה שלספרד יש הכי הרבה את מי להביא!
יש לך את בוסקטס ואלונסו מאחורה, יש לך את אינייסטה שיחסית עושה הגנה, תביא שם קשר שעושה עבודה התקפית גם במקום צ’אבי, כמו די מריה אצלינו.
ולא תגיד שלספרד אין שחקנים לעמדת הקשר ההתקפי יותר מבין הקישור: איסקו, קוקה, אפילו פברגאס היה עדיף שם לדעתי, מאטה, סילבה…
מה גם שהטעות הכי חמורה זה הקיבעון על מודל ברצלונה במרכז, אם ברצלונה הייתה מצליחה העונה או לפחות משחקת כמו לפני שנתיים אז וואלה ההפסד לא היה כזה נורא, אבל כל העונה הזאת היה הוכחה שברצלונה כבר מזמן לא מה שהיא, שכל כך הרבה מאמנים כבר יודעים איך להתמודד איתם, שהשחקנים שלה עייפים ומה לא, אבל למרות שדל בוסקה ראה במו עיניו את הכישלון של ברצלונה הוא חשב שבנבחרת ללא מסי זה יעבוד יותר טוב משום מה…
נכון שזה לא רק ברצלונה, אבל צורת המשחק שלה והשחקנים המרכזיים בצורת המשחק הם מברצלונה.
עם כל הכבוד לשחקנים, ההפסד היום רשום בגדול על שם דל בוסקה. שפשוט לא לומד, שעושה טעויות של מאמנים קטנים, שהולך לפי שמות גדולים ולא לפי איך שהם משחקים העונה

(Número_Siete) #3339

דל בוסקה האשם העיקרי,הוא הציב את בוסקטס שנתן עונה חלשה במקום להציב בתפקיד של הקשר האחורי את אלונסו שנתן עונה ענקית.
אלונסו העונה כבר שיחק מס’ פעמים כקשר תוקף,הוא לא ביצע את התפקיד כראוי.
הציב את קוסטה הלא כשיר לגמרי מול קבוצה מהירה וחזקה,בקושי נגע בכדור.סחט פנדל לא חוקי.
הציב את צ’אבי בהרכב,לאחר עונה פושרת שלו כשיש לו בספסל את קוקה/מאטה שנתנו עונה מצויינת.

אני לא מבין את העליהום שנוצר על קסיאס,כן הוא טעה בשער הרביעי,זה כבר היה כשספרד הייתה על הקרשים בייחוד ההגנה.
השער הראשון,המיקום של קסאיס מצויין,ואן פרסי עשה את הבלתי אפשרי ונגח בצורה גאונית.
[B]בכל המשחק,המרחק שהיה בין ראמוס לפיקה היה פשוט בושה וחרפה.זה מה שהוביל לתבוסה הכואבת.[/B]
מה לגבי ההצלה של קסיאס בתחילת המשחק מול סניידר??
מה לגבי שני ההצלות הענקיות בדקה 87 שהיו מעלות את הולנד לשישה שערים??
לגבי השער השלישי,יציאה לא טובה של קסיאס,הייתה צריכה להישרק עבירה אבל זה לא מקל רבות בטעות של קסיאס.

במקום שיציב את אינייסטה בקישור,הוא הציב אותו בהתקפה כשהתרומות היחידות של אינייסטה במשחק היו מהקישור,כמו הכדור הענק שהוא סידר לסילבה שהיה חייב להעלות את ספרד ל-2-0.

אם דל בוסקה היה מציב את אלונסו בקישור האחורי,אז אלונסו היה כל הזמן יורד להגנה כבלם שלישי וסוגר את החורים בין ראמוס לפיקה,בדיוק כמו שעשה העונה בריאל.
זה היה משנה המון במשחק ההגנה של ספרד.
איפה פדרו שנתן עונה טובה מאוד בברסה??

ההרכב שדל בוסקה היה צריך להציב:

קסיאס
אותה רביעיית הגנה
אינייסטה קשר שמאלי,אלונסו קשר אחורי,קוקה קשר ימני
פדרו בשמאל,ווייה במרכז,סילבה בשמאל

מחליפים:פאברגס,מאטה,אם אלונסו עייף אז בוסקטס.

רובן וואן פרסי במשחק מטורף

(ElFideo) #3340

[QUOTE=Gordi;1546706]בשער הראשון קסיאס לא אשם בכלל, אני יכול לספור על יד אחת כמה חלוצים מסוגלים לעשות את מה שואן פרסי עשה אתמול, הרוב פשוט היו נוגחים חזק לפינה, ואז היציאה של קסיאס היתה אפקטיבית.
בשער הרביעי הוא האשם היחידי, איבוד הכדור לואן פרסי היה מביך וזה משהו שאסור שיקרה לשוער, גם בגול החמישי יש לו אשמה, כמו כל ההגנה גם הוא לא הצליח למנוע מרובן לפרפר אותו…
ראמוס במשחק חלש שכח שהוא לא משחק עם פפה וקואנטרו הממושמע אלא עם אלבה שלא עשה הגנה ועם פיקה. הוא פשוט הפקיר את שניהם לחסדיו של רובן, שרק לפני פחות מחודשיים נראה כמו הצל של השחקן ששיחק אתמול…[/QUOTE]

גם אני חושב שלא האמת,פשוט יש כאלה שיגידו שיש לו חלק בשער הזה…(לא אומר שהם צודקים)
בקשר לחמישי,הוא היה לבד לגמרי מול רובן,מה הוא היה צריך לעשות?הוא הצליח לעכב אותו שנייה וחצי וזה כבר יפה,אחרי זה אחד השחקנים שירדו להגנה היה צריך לצאת על רובן ולא ללכת לשער כמו מפגר,כי הסיכוי שהכדור יפגע בו ולא ייכנס כשיש לרובן כל כך הרבה זמן קטן מאוד.