שחקנינו בנבחרות ::

ריאל-מדריד

(Ender) #3385

[QUOTE=EJB;1551169]אגב, נקודה ששמתי לב שלא התייחסו אליה, ולא ידעתי אם לשים אותה פה או בדיון על השחקן:
קסיאס סופסל במשחק האחרון של ספרד בטורניר, ועוד ע"י מאמן שמרן כמו דל-בוסקה. מקרי? אני לא חושב.[/QUOTE]
כמו חצי מההרכב הראשון, במשחק שהיה חסר חשיבות גם מתמטית, ועם רצון לתת דקות גארבג’ (אשכרה זה היה משחק גארבג’) למחליפים… גם ג’ו הארט סופסל היום במשחק של אנגליה, אז?

(EJB) #3386

בד"כ גם כשמספסלים חצי הרכב, השוער נשאר בפנים (הוא לא מתעייף וכו’), ולגבי המעמד של הארט באנגליה אפשר לדבר רבות (יש עליו המון ביקורות, והוא פותח מתוך ברירת מחדל, ולא בזכות). מובן לי שאין בספסול הזו שום אמירה מוחלטת, אבל אני כן רואה בו איזושהי אמירה.

(Ender) #3387

זה לא היה ספסול נגד עייפות (הטורניר נגמר בשבילם), זה היה ספסול כי למשחק אין ערך ספורטיבי וזו הזדמנות לתת דקות לעוד שחקני סגל שזומנו ועשו את כל הדרך הארוכה לברזיל. במצב כזה השוער לא חסין יותר מהאחרים. ולגבי המעמד של ג’ו הארט באנגליה - אני לא חושב שהיום הוא בגדר ברירת מחדל, אבל אתה מוזמן לשאול את האוהדים האנגלים שלבטח ייתנו לך תשובה טובה יותר.
אפשר להגיד שהיה לקסיאס טורניר נוראי גם ברמה האישית, ואפשר לתהות האם חלק מהמהפך הצפוי בנבחרת ספרד יכלול הפרשה שלו, אבל אני לא חושב שצריך לחפש רמזים איפה שאין.

(EJB) #3388

ואפשר לשאול- אז אם ככה, למה לא לספסל את כל הסגל, ולהעלות מחליפים שעשו את כל הדרך הארוכה לברזיל?

(Ender) #3390

[QUOTE=EJB;1551204]ואפשר לשאול- אז אם ככה, למה לא לספסל את כל הסגל, ולהעלות מחליפים שעשו את כל הדרך הארוכה לברזיל?[/QUOTE]
האמת שזה לא כל כך רחוק ממה שקרה… זה ההרכב הספרדי מהמשחק נגד אוסטרליה:

[RIGHT]ריינה
חואנפראן, אלביול, ראמוס, אלבה
אינייסטה, אלונסו, קוקה, קאסורלה
טורס, וייה

ריינה - השוער השני.
בהגנה - חואנפראן ואלביול הם שחקני הספסל, ה-5 האחרים (ראמוס, פיקה, מרטינז, אלבה, אזפי) היו שחקני הרכב לכל דבר, אז היית חייב לבחור 2 מהם. אני הייתי מעדיף את מרטינז ואזפי שבאמת קיבלו עד כה פחות דקות בנבחרת (באופן כללי) מהאחרים, אבל זה פחות קריטי.
בקישור - ססק היה בתכניות ההרכב אני חושב, עד שהוא התחצף לדל בוסקה. חוץ ממנו, שחקן הספסל היחיד שחסר פה הוא מאטה, שהיה כביכול צריך לפתוח במקום אינייסטה.
בהתקפה - קוסטה היה חלוץ ההרכב כל הטורניר, והינה טורס ו-וייה פותחים.

בכל מקרה, אפשר לראות שרוב מוחלט של המחליפים פתחו (ומאטה וססק שולבו בהמשך). לא יודע למה אינייסטה פתח, אולי כי בכל זאת דל בוסקה רצה לנצח את אוסטרליה החלשה (הספיקו לו הפדיחות משני המשחקים הקודמים) אז הוא השאיר את השחקן הכי טוב שלו על המגרש. לא חושב שזה סותר את כל תהליך החשיבה שראינו פה.[/RIGHT]

(EJB) #3391

אני רואה כאן 5 שחקני הרכב (חואנפראן, ראמוס, אלבה, אינייסטה, אלונסו) שפתחו, וע"פ קו החשיבה שלך הם היו אמורים לפתוח על הספסל.
מה שמעניין, בנוסף, הוא ש-4 מהחמישה הנ"ל הם שחקני הגנה/קש"א, כך שמי שבולט בהיעדרו הוא קסיאס. שוב, אני לא מבין מה פתאום נחלצים פה אוהדי בארסה להגנתו של קסיאס, אבל אני חושב ששאר המשתמשים פה הבינו את 2 הצדדים וכל אחד יכול להמשיך להחזיק בדעתו בשקט.

(Ender) #3392

[QUOTE=EJB;1551213]אני רואה כאן 5 שחקני הרכב (חואנפראן, ראמוס, אלבה, אינייסטה, אלונסו) שפתחו, וע"פ קו החשיבה שלך הם היו אמורים לפתוח על הספסל.
מה שמעניין, בנוסף, הוא ש-4 מהחמישה הנ"ל הם שחקני הגנה/קש"א, כך שמי שבולט בהיעדרו הוא קסיאס. שוב, אני לא מבין מה פתאום נחלצים פה אוהדי בארסה להגנתו של קסיאס, אבל אני חושב ששאר המשתמשים פה הבינו את 2 הצדדים וכל אחד יכול להמשיך להחזיק בדעתו בשקט.[/QUOTE]
עכשיו אתה בכוח עוצם עיניים, מצטער. במקום מי יכולת להחליף את שחקני ההגנה? כל שחקני ההגנה המחליפים שלך גם פתחו במשחק הזה! להזכירך, דל בוסקה לקח למונדיאל שמיכה הגנתית מאוד קצרה. אפשר להתווכח לגבי חאבי מרטינז שהיה צריך לפתוח במקום ראמוס (אבל קשה להגיד על חאבי מרטינז שהוא לא היה שחקן הרכב, הרי הוא קיבל הרכב במשחק הסופר חשוב נגד צ’ילה), אפשר להתווכח לגבי אזפי במקום אלבה (למרות שגם פה ברור ששניהם היו שחקני הרכב, פשוט אלבה מרגיש אולי יותר באנקר כי זה לא טורניר ראשון שלו) - אבל בגדול, [B]שני המחליפים המובהקים [U]היחידים[/U] בהגנה (אלביול וחואנפראן) פתחו.[/B]

סתם לפעמים כשאני רואה דיונים אקראיים עם הודעות אקראיות שנראות לי מוטעות או לא מדויקות אני כותב את דעתי על זה, זה הכל. לא קשור לבארסה או לקסיאס, זו במקרה הודעה שלכדה לי את העין וחשבתי שיהיה מעניין לדבר עליה. מסכים שהנושא מעל למוצא ואפשר להמשיך הלאה…

(dkaro) #3393

EJB, לא צריך סתם להתעקש. ספרד פתחה במשחק הזה עם הרכב מחליפים לכל דבר. אלונסו היה בהרכב כי זה משחק הפרישה שלו, ואינייסטה, ראמוס ואלבה כנראה סתם כדי להשאיר קצת הרכב סביר שיחזק את הסיכוי לנצח באופן מכובד. מה גם שחאבי מרטינז כבר פתח במשחק הקודם כך שאין כאן את העניין של להעניק לו דקות, וזו כנראה הסיבה להרכב שקיבל ראמוס.

אין שום משמעות לעובדה שאיקר היה בספסל במשחק הזה.

(F.Redondo) #3397

הרגע הזה שאתם שם לב 2 המדרידיסטאס היחידים בגמר המונדיאל הם 2 שחקנים שכנראה יעזבו את הקבוצה .

(האחיין של קרלס) #3398

[RIGHT]צאבי אלונסו גם הודיע רשמית על פרישה מהנבחרת הלאומית!

אלונסו משחק 11 שנים בנבחרת, וכבש 16 שערים ב114 הופעות (42 פחות מהשיא), בהם היה חלק בלתי נפרד מהתקופה ההיסטורית של הנבחרת עם מונדיאל ושני גביעי אירופה.

עידן חדש עומד בפתח הסלקסיון, עם גל פרישות שכולל את צ’אבי אלונסו כעת, פויול, ארבלואה, וייה וצ’אבי הרננדס.

[/RIGHT]

(Raulito-7) #3400

[B]“הכי קשה הוא לדעת מתי להיפרד”(צ’אבי אלונסו)

[/B]

"אני רוצה לדווח כי סיימתי את הזמן שלי בנבחרת. הדבר הקשה ביותר הוא לדעת מתי להיפרד ולאחר מחשבה רבה, אני חושב שהגיע הזמן.

התקופה הנפלאה שלי בנבחרת התחילה לפני 11 שנים, הייתי חלק מדור היסטורי שהגשים את חלומם של מיליון אוהדים, מה שהופך משהו ייחודי כמו גביע העולם ושתי אליפויות אירופה בארבע שנים. מאז בתאריך ה-30 אפריל 2003 ערכתי את הופעת הבכורה שלי בגיל רק 21 שנים, היו לי רק רגעים טובים בנבחרת, אז יש לי רק מילות תודה לכל אלה שהיו השותפים שלי במשך יותר מעשור. אני רוצה להודות לכל המאמנים, חבריי לקבוצה, העובדים השונים של הבית הזה שלי ומיליוני מעריצים שתמיד הראו לי חסד וכבוד.

אינסקי סאנז, לואיס ארגוניס הבלתי-נשכח, ויסנטה דל בוסקה הם דמויות שתמיד ישארו בליבי על כך ששיפרו אותי מקצועית ומנטאלית.
לא יכולתי למנות את כל החברים אשר שיתפו פעולה איתי ולבשו את החולצה הזאת, אבל מכאן אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכל אלה שהראו לי ולימדתי אותם בתקופה בלתי נשכחת הזה של החיים שלי. איני יכול להתעלם כל אנשי המקצוע שעבד עבור RFEF, שהראה לי את אהבתם ומסירות עליונה, תוך שימת התנאים הטובים ביותר מכל הבחינות להרגיש בבית.

תודה לריאל סוסיאדד, ליברפול וריאל מדריד לפתיחת הדלתות להיות חלק מחלום אחד גדול. בכל המועדונים שלי תמיד עזרו ותמכו בי כדי לגרום לזה לקרות. לבסוף, אני רוצה להעביר את תודה הכנה שלי לאוהדים. שאנחנו חולמים ביחד וחולקים את התהילה. היו לי הרבה רגעים בלתי נשכחים, כאשר הדמויות הם אתם. מזל טוב לכל מי שממשיך לעבוד ולהילחם על החולצה הזאת, אני בטוח שתגיעו יחד להצלחות חדשות.

תודה ולהתראות".

• המאמן ויסנטה דל-בוסקה אמר - “יהיה קשה מאוד למצוא יורש ושחקן שיתן את אותה התרומה. הוא משאיר אחריו מורשת נהדר, תמיד היווה דוגמא על המגרש ומחוצה לו והתנהג ללא דופי”. אלונסו רשם 67 הופעות מאז שדל-בוסקה מונה לתפקיד.
  • צ’אבי אלונסו הוא השחקן עם מספר ההופעות החמישי הכי גבוה בנבחרת - 114 (פרננדו טורס העלוב יעבור אותו בקרוב).
  • [B]גלריית תמונות[/B] עשירה מה-AS עם לא פחות מ-30 כאלה על עידן אלונסו בנבחרת.

לדעתי השתהה מידי עם ההחלטה, זה היה ברור שהוא יפרוש. אלונסו כבר לא ילד והוא לא צריך לעמוד בעומס כבד כזה, גם ככה בריאל מדריד הוא העוגן ומשחק מתי שהוא רק כשיר. מה גם שאלונסו השיג הכל עם הנבחרת הספרדית ושירת אותה נאמנה לאורך שנים. כנראה שהסיום היה בטעם כל-כך מר(לאף שחקן גדול לא הגיע להיפרד ככה מהנבחרת אבל הביזיון במונדיאל הוא גם על השחקנים) - ולכן שחקנים התמהמהו, וכמו שהוא אמר - תמיד קשה לדעת מתי להיפרד, אז מה נגיד על הרגע בו מס’ 14 הגאון יתלה את הנעליים? בינתיים נדחיק את זה. אצל לואיס ארגוניס הוא היה שחקן משני אבל דל-בוסקה שיבץ אותו בהרכב, הפך את ספרד ליותר ‘הגנתית ומשעממת’ אבל גם למכונת כדורגל וקבוצה ששולטת במשחק באופן ברור. רגע השיא לדעתי ברמה האישית היה הצמד שלו נגד צרפת ברבע גמר יורו 2012 - אחד בנגיחה ואחד בפנדל. בקיצור, עוד אחד מהגדולים ביותר נפרד מחולצת הנבחרת אבל אני מאמין שבכל-זאת ספרד תהיה חזקה מאוד לקראת היורו והטראומה מאחוריה. בואו נגיד שבינתיים טוב שיתרכז בריאל מדריד ויירמאנדי לא בדיוק היורש. אין יורש.

(~-Ron-~) #3401

אחרי החדשות הנפלאות שאיסקו וקראבחל זכו לזימון לנבחרת הבוגרת של ספרד מגיע עוד חדשות טובות.

[RIGHT]פאולו בנטו מאמן נבחרת פורטוגל אמר במסיבת העיתואנים לקראת המשחקים של פורטוגל שהוא לא זימן את רונאלדו עקב כך שהוא לא כשיר, מה שאומר שכריסטיאנו יוכל לנוח כמו שצריך סוף סוף.

[/RIGHT]

(F.Redondo) #3402

דני קרבחאל ערך הופעת בכורה בנבחרת ספרד הבוגרת בהפסד של ספרד לצרפת 1:0 .
90 דקות, משחק סולידי והיה מהבולטים בעיקר במחצית הראשונה .

במשחק הזה שיחקו גם ואראן ובנזמה 90 דקות(לבנזמה נפסל שער חוקי) וסרחיו ראמוס ענד את סרט הקפטן כשאיקר על הספסל .
איסקו נכנס מהספסל והיה לא רע .

(Raulito-7) #3403

[U][B]סקירה קצרה[/B][/U]על שחקנינו בנבחרות במשחקי השבוע האחרון:

נתחיל עם [B]גארת’ בייל[/B] שהציל את ווילס ממבוכה גדולה כשכבש צמד והפך פיגור מוקדם מול אנדורה לניצחון. אנדורה הובילה מפנדל בדקה השישית אך בייל איזן בנגיחה בדקה ה-21. הוולשי, שמוכן לדרבי כנראה, שמר את הטוב לסוף ובדקה ה-81 הוא סובב בעיטה חופשית נהדר מ-20 מטר וקבע 2:1. ווילס שמשחקת ‘בבית הישראלי’ נהנתה מאוד גם מההפסד המפתיע של בוסניה בבית מול קפריסין. בייל עומד על 14 שערים בנבחרת ב-45 משחקים עכשיו.

השבוע בייל העלה איתנו תמונה משותפת באינסטגרם ובטוויטר יחד עם גביע האלופות, ונעבור ל[B]לוקה מודריץ’[/B] שחגג יום-הולדת 29 בסטייל עם גול יפה מחוץ לרחבה במשחק של נבחרת קרואטיה. הנבחרת פתחה גם היא ברגל ימין את דרכה ליורו עם 2:0 ביתי על מלטה. בדקה ה-46 מודריץ’, בהופעה 80 בנבחרת, קיבל כדור מסרנה והניף את הרגל מחוץ לרחבה עם בעיטה שטוחה לרשת. עכשיו נקווה שמודריץ’ יכנס לפורמה מתאימה לקראת היורו. במשחק ידידות נגד קפריסין אחרי המונדיאל, מודריץ’ שיחק 61 דקות והיה פושר.

[B]טוני קרוס[/B] ואלופת העולם פתחו עם 2:1 לא פשוט על נבחרת סקוטלנד. קרוס שיחק בעמדה אחורית מאוד לאור מכת הפציעות של הנבחרת שכוללת בין היתר את סמי קדירה(וגם שוונשטייגר) ודייק ב-92% מהמסירות שלו. תומאס מולר כבש צמד. גרמניה בינתיים רק שלישית בבית ד’ בעיקר לאור ההפגזה של פולין מול גיברלטר. במשחק ידידות שנערך ימים ספורים קודם לכן, גרמניה הובסה 4:2 על-ידי ארגנטינה, בטח שמעתם. קרוס שיחק 70 דקות.

על הפיאסקו הפורטוגלי כבר שמעתם בטח ואיזה מזל שכריסטיאנו רונאלדו נח והוא לא חלק מזה. [B]פפה[/B] לעומת זאת שיחק גם שיחק וראה את אלבניה חוגגת על חשבונו עם ניצחון חוץ 1:0 מגולאסו אמיתי מהאוויר. גם [B]קונטראו[/B] פתח כמובן. הביקורת בפורטוגל מרקיעה שחקים לגבי מעמד המאמן פאולו בנטו. פורטוגל שחייבת דם חדש בנבחרת תעפיל כנראה ליורו בגלל השיטה של פלאטיני, אבל מעבר לכך אנחנו לא יכולים להתחייב.

נבחרת ספרד פגשה את צרפת במשחק ידידות בפריז ודל-בוסקה קיווה להיכנס לרשימה מצומצמת של מאמנים שמנצחים שלוש פעמים בפריז. אבל זה לא קרה. הנבחרת שיחקה סביר-מינוס אך לא בעטה אפילו לא פעם אחת למסגרת. [B]סרחיו ראמוס[/B] פתח בהרכב וקיבל את סרט הקפטן כ[B]שאיקר[/B] סופסל לטובת דויד דה-חאה ולא שותף. אבל מי שיזכור בעיקר את הערב הוא [B]דני קרבחאל[/B] שרשם הופעת בכורה בנבחרת הבוגרת! ושיחק היטב במשך 90 דקות. [B]איסקו [/B]עלה מהספסל רק בדקה ה-78 ולצערו ולצער כולנו האמת שיחק שוב כחלוץ מזויף. ובצד של צרפת שהייתה טובה יותר: [B]בנזמה[/B] כבש שער אך הוא נפסל ו-ואראן שיחק היטב בהגנה.
במשחק הפתיחה של מוקדמות היורו זה כבר נראה יותר טוב עבור ספרד שניצחה 5:1. ראמוס (68 דקות) פתח את החגיגה עם פנדל יפיפה בצ’יפ מעל השוער למרכז השער(שער עשירי בנבחרת). אלקסר עשה 2:0 אבל מקדוניה צימקה אחרי פנדל שלא היה ו[B]איקר[/B] נכנע, אבל השוער רשם קודם לכן הדיפה טובה מבעיטה לחיבורים אם כי ממרחק גדול, והציג יכולת סבירה. איסקו עלה מהספסל בדקה ה-56 ולא הספיק לבלוט. דני לא שותף בגלל פציעה כמובן והוא בספק חמור לדרבי. ונחזור למשחק עצמו - בוסקטס כבש שער חשוב ממש על סף הירידה להפסקה(3:1) בבעיטה שפגעה בשחקן הגנה. פדרו בהקפצה וסילבה, בשער שהקפיץ אותו למקום התשיעי בטבלת הכובשים של ספרד(21 שערים) - חתמו. עוד על המשחק של ספרד - בפורום הספרדי.
ואצל הטריקולור, מארחת יורו 2016 להזכירכם - היא סיימה בתיקו 1:1 נגד סרביה במשחק הידידות הנוסף. פוגבה העלה ליתרון וקולארוב הישווה עשר דקות לסיום.[B] בנזמה[/B] הבינוני הוחלף בדקה ה-60 לטובת רמי, החלוץ החדש של צ’לסי, כ[B]שואראן[/B] שיחק את כל הדקות.

בשחזור רבע גמר המונדיאל האחרון, קולומביה פגשה את ברזיל. [B]חאמס[/B] שיחק 77 דקות במשחק אגרסיבי למדיי. ברזיל ניצחה 1:0. [B]מרסלו[/B] לא שותף גם במהלך הניצחון 1:0 על אקוואדור לפנות בוקר. דונגה הציב במקומו ובצדק, במהלך שהיה צריך להתרחש עוד במונדיאל - את פיליפה לואיס מצ’לסי.

הנבחרת הצעירה של ספרד עד גיל 21 איכזבה כשאיבדה יתרון משער של סארבייה וספגה את שער השיוויון עמוק בתוספת הזמן(94’) מול אוסטריה, והמשחק הסתיים רק ב-1:1. [B]פאצ’קו[/B] השוער לא שותף אבל במשחק הידידות בו ניצחה הנבחרת 1:0 את הונגריה - הוא כן פתח בהרכב.

(Halla_Madrid) #3404

לקראת שבוע נבחרות עמוס למדי:

• נתחיל עם הנבחרת הלאומית שלנו, ספרד, שתתמודד במוקדמות היורו. הזוכה - רק להזכירכם - בפעמיים האחרונות. שלושה שחקנים זומנו - איקר קסיאס, קרבאחל וראמוס. ראמוס נופה בהמשך בגלל הפציעה בשוק, שגרמה לו לרדת במחצית המשחק מול אתלטיק בילבאו.
    לספרד מצפים שני משחקים, מול סלובקיה (חמישי, 21:45, שידור ישיר בספורט2) ולוקסמבורג (ראשון, ב-21:45). שווה לעקוב אחרי ההתפתחות של הנבחרת, בעידן פוסט ספרד 2008-2014.

קרבאחל לא מוצא את עצמו מבחינה חברתית בנבחרת הבוגרת ויוצא בקריאה מרגשת לחבריו בנבחרת U 21.

//youtu.be/TszZ6quCLAQ

• אגב ספרד U-21. איסקו ופאצ’קו זומנו להתמודדות מול סרביה U-21, בפלייאוף העלייה לאליפות אירופה U-21. איסקו התמודד עם בעיות בקיבה, אבל הוא התגבר עליהן וצפוי לפתוח בהרכב.

איסקו פגש חבר ותיק:

• מתקדמים לנבחרת פורטוגל, עם רונאלדו ופפה (קונטראו עדיין פצוע ושוחרר חזרה למדריד אחרי שנבדק ע"י רופאי הנבחרת). פורטוגל, עם מאמנה החדש סנטוס, תשחק מול צרפת (שבת, 21:45, 5LIVE), במשחק ידידות יוקרתי בסטאד דה פראנס ושלושה ימים לאחר מכן תתארח בדנמרק (שלישי, 21:40, 5LIVE) למשחק קריטי במוקדמות היורו.

פפה מצלם סצנת טבע כלשהי. כנראה כוללת חיות אוכלות אחת את השנייה או משהו כזה.

• הטריקולור, עם קארים ו-וארן. הם מארחים את היורו, אז בינתיים הם נהנים להם במשחקי ידידות. המשחקים הקרובים הם מול פורטוגל, כאמור ומול ארמניה (שלישי, 19:45). היה חשש שקארים נפצע, אבל כרגיל הוא הדהים את כולם, התאמן היום ושוב הוכיח שהוא עשוי מחומר אחר! (שומן כנראה).

• ווילס עם גארת’ בייל - שחקן השנה בווילס בפעם ה-1232 ברציפות, תתמודד מול בוסניה הרצגובינה (שישי, 21:45) וקפריסין (שני, 21:45). גארת’ חדור המוטיבציה מדבר על כך שעלייה ליורו תהיה שווה מבחינתו לזכייה בליגת האלופות.

• טוני קרוס, הזוכה הטרי במונדיאל עם גרמניה, יתמודד מול פולין בחוץ (שבת, 21:45) ומול אירלנד בבית (שלישי, 21:45), במסגרת מוקדמות יורו 2016. טוניטו אומר שהמשחק מול פולין הוא כנראה הקשה ביותר בשלב הבתים מבחינתם. סמי ח’דיירה הפצוע לא זומן מן הסתם.

• הלאה, למודריץ’ וקרואטיה, שיתמודדו מול בולגריה (שישי, 21:45) ומול אזרבאייז’אן (שני, 21:45) במסגרת מוקדמות היורו. מאמן קרואטיה, קובאץ’, משווה את מודריץ’ לפירלו, במסיבת העיתונאים.

הלאה, ליבשת הריקודים הקצביים.

• מרסלו שלנו הולך לקראת תקופה מאתגרת תחת דונגה, מאמן נבחרת ברזיל החדש. פליפ לואיס AKA “סוג השחקן שדונגה אוהב”, כנראה הולך להיות המגן השמאלי פותח. בכל מקרה, ברזיל תתמודד מול ארגנטינה ביפן (שבת, 15:45) ומול יפן עצמה (שלישי, 12:45), כחלק ממסע משחקים באסיה. לא מצאתי תמונה של מרסלו מהימים האחרונים עם הנבחרת, אז קבלו את היורש, בתמונה חמודה. :becool:

עריכה: מתברר שמרסלו לא זומן! אבל נשאיר את הפסקה, בעיקר בגלל התמונה של היורש.

• קולומביה בוגדת בדרום ויוצאת למסע משחקים בצפון אמריקה, למשחקים מול אל-סלבדור (שבת בבוקר, ב-3) ומול קנדה (רביעי בבוקר, 04:15). חמאס ספק מטריל את כל העולם ומוציא תמונה לחשבונות הציבוריים שנראית כאילו ערוכה בפוטשופ. אולי הוא בכלל בקולומביה, רוקד במועדונים לצלילי ה-RAS TAS TAS. מי יודע.

• קיילור ימתח איברים באסיה, במשחקים מול עומאן (שישי, 17:00) וקוריאה הדרומית (שלישי, 14:00). אין משהו מעניין לומר, אז נאמר שהוא דומה לתפוח אדמה חמוד מאוד.

• צ’יצ’אריטו ישחק מחר מול הונדורס (חמישי, 23:00) ומול פנמה (ראשון, 19:00). כאן - http://instagram.com/p/t5kn3kynaj/ - תמצאו אותו חותם למעריצים.

שיהיה בהצלחה לכולם ותביאו את הגביע!!!

(האחיין של קרלס) #3405

[RIGHT]על הנציגים בצרפת-פורטוגל אמש: בנזמה נכנס לתקופה טובה ופורת שערים? החלוץ סיים עם שער ובישול לפול פוגבה בניצחון 2-1 במשחק ההכנה מול פורטוגל. וראן ופפה גם שותפו. כריסטיאנו שיחק 75 דקות וסחט הצלחה גדולה מהשוער מנדנדה עם נגיחה מצוינת. רונאלדו הוחלף וצולם בסיום עם חבישה (שנראית כמו פציעה) עם קרח וכאבים קלים ברגל השמאלית. בתשקורת בספרד טוענים שהכל בסדר וזה בסה"כ ליתר ביטחון.
[/RIGHT]

//youtu.be/ntIMwBBUhdI

(HJKL) #3407

השער של קרוז היום:

LittleShorttermConey

השער של רונאלדו:

SpeedySmoggyArcticfox

(בהזדמנות זאת הרשו לי לציין שוב שאני שונא את נבחרת פורטוגל ואני שונא את עצמי שאני ממשיך לראות משחקים שלהם)

(Halla_Madrid) #3408

[QUOTE=HJKL;1580347]השער של קרוז היום:

LittleShorttermConey

השער של רונאלדו:

SpeedySmoggyArcticfox

(בהזדמנות זאת הרשו לי לציין שוב שאני שונא את נבחרת פורטוגל ואני שונא את עצמי שאני ממשיך לראות משחקים שלהם)[/QUOTE]

הצמרמורת…

לא ראיתי את המשחק, אבל שילובו של אדר מספר הכל כנראה…

(HJKL) #3409

לא נורא, חאמז ארגן לי פיצוי :slight_smile:

BoldLeafyDoe

(!CR7) #3410

[QUOTE=HJKL;1580347]השער של קרוז היום:

LittleShorttermConey

השער של רונאלדו:

SpeedySmoggyArcticfox

(בהזדמנות זאת הרשו לי לציין שוב שאני שונא את נבחרת פורטוגל ואני שונא את עצמי שאני ממשיך לראות משחקים שלהם)[/QUOTE]

[QUOTE=HJKL;1580361]לא נורא, חאמז ארגן לי פיצוי :slight_smile:
http://gfycat.com/BoldLeafyDoe[/QUOTE]

איזה ערב אדיר.

[YT]ZO-BxMXvdCU[/YT]