פציעות, הרחקות וחדשות כלליות שונות :: שוב בייל נפצע

ריאל-מדריד

(Daniel 23) #1

העונה מתחילה והת’רד הכי מסריח בפורום חוזר :slight_smile:
כל הפציעות, ההרחקות והחדשות שאין להן שום מקום אחר - כאן.

כרגע יש לנו פצוע אחד:

גונזו נפצע בטורניר הרכבות וצפוי להחמיץ את המחזור הראשון נגד אתלטיקו. שאר הפצועונים מהתקופה האחרונה: ראמוס (קלקול קיבה), גוטי ורוד כשירים למהדרין.

  • במארקה נכתב שמקורות בפורטוגל טוענים שפפה כבר קיבל את את הדרכון הפורטוגזי שלו ולא יתפוס מקום של זר העונה בריאל מדריד. מעכשיו, סקולארי יוכל להזמין את הבלם למשחקי הנבחרת. בכך נותרו לנו שלושה זרים - רוביניו, דיארה ומרסלו.

La Prensa :: כל מגע עם התקשורת
(ארז) #2

הפורטוגזי הראשון במועדון מאז האיש והאגדה לואיס פיגו, יום חג למדרידיסימו. אני פשוט לא יכול לעצור את ההתרגשות. :cry:


(Guy) #3

פפה, טורס, ראמוס ואיקר - כולם פצועים של היממה האחרונה. השלישייה הראשונה סיימה פגועה את המשחק נגד סביליה, בעוד הקדוש נפצע באימון הנבחרת מתיקול של ססק פאברגאס >:frowning:

איקר וראמוס לא ישחקו כנראה עם הנבחרת ביום רביעי הקרוב, אבל שניהם אמורים להיות כשירים לשבת. מעריכים שגם טורס ופפה.


(Ace) #4

ריאל מדריד חוזרת להתאמן לאחר יום מנוחה, החדשות הטובות הגיעו מכייונו של גוזנאלו היגוואין שחזר להתאמן יחד עם הקבוצה.

החלוץ הארגנטינאי שנפצע בשריר הראשי ברגלו הימנית, ממשיך בתהליך ההחלמה שלו על מנת לחזור לסגל של שוסטר כמה שיותר מהר.


(Daniel 23) #5

ווסלי שניידר ופאביו קאנאברו סיימו את המשחק אתמול עם פציעות קלות. לפחות עפ ההולנדי עצמו, הפציעה שלו לא חמורה והוא יהיה כשיר למחזור הבא מול ויאריאל. קאנאברו נפגע בקרסול השמאלי שלו, והוא אמר שהוא מקווה להתאושש תוך יומיים-שלושה. באימון היום(11:30), הרופאים יאבחנו את הפציעות.


(Daniel 23) #6

מהאימון היום נעדר ווסלי שניידר, שנמצא בהולנד באישור המועדון. למעט ההולנדי, עוד שחקן שנעדר מהאימון הוא היגוואין שממשיך בהתאוששות שלו בפציעה. שאר השחקנים חולקו לשתי קבוצות - אלה שפתחו בהרכב אתמול עבדו בחדר הכושר, ואלה שלא עשו אימון פיזי על כר הדשא עם ג'ורדי גארסיה.

החדשות המרכזיות מגיעות מכיוונו של גבריאל היינצה, שהתאמן היום לראשונה כרגיל(נכלל בחלק השני של השחקנים באימון). רובן ממשיך בתוכנית שלו להגיע לכושר אופטימלי כמה שיותר מהר. במארקה נכתב לפני כמה ימים שהקיצוני ההולנדי יערוך את הופעת הבכורה רק אחרי פגרת הנבחרות.


(דוד.פ.) #7

דרנתה בספק למשחק מחר.
הסיבה: הבחור, התנגש הלילה במכונית משטרה. מלבד אוטו מחוץ, וקנס משמעותי, הוא צפוי לקבל נזיפה גם מראשי המועדון. כנראה הוא שכח שאסור להשתמש בסמים בספרד. ::slight_smile:
הבחור, יצא ללא פגע משמעותי.

המארקה כבר יוצא בכותרת:


(Roberto-Carlos) #8

דרנתה בספק למשחק מחר.
הסיבה: הבחור, התנגש הלילה במכונית משטרה. מלבד אוטו מחוץ, וקנס משמעותי, הוא צפוי לקבל נזיפה גם מראשי המועדון. כנראה הוא שכח שאסור להשתמש בסמים בספרד. ::slight_smile:
הבחור, יצא ללא פגע משמעותי.

זה היה היום החופשי שלו , הוא היה באוטו עם חברה שלו ועוד שני חברים , אחד מהם לפי מה שהבנתי נפגע , דרנטה יצא ללא פגיעה.
והתוצאה של האלכוהול יצאה שלילית.


(Orhan) #9

מהאימון היום,יום לפני המשחק על גביע הברנבאו,נעדרו פפה וקנאברו בגלל פציעות.
ורובן שעבד בחדר כושר כדי להדביק את הכושר שלו לשאר חבריו לקבוצה.

שאר השחקנים כולל מיגל טורס שהחלים לחלוטין מפציעותיו,ורויסטון דרנתה שיצא מהתאונה שלו ללא פגע, עשו ריצות ותרגילי סלאלומים למיניהם.(Daniel 23) #10

מאימון הבוקר היום - שהתחיל בדקת דומייה לזכור של אנטוניו פוארטה - נעדרו לא פחות מתשעה שחקנים. רובן ממשיך בתוכנית שהכינו לו בכדי לחזור לכושר משחק. קאנאברו, שנפגע בקרסולו השמאלי בהמלך הדרבי מול אתלטיקו, גם כן התאמן בנפרד. ווסלי שניידר ופפה גם נעדרו עקב פציעות קלות, אך שניהם צפויים להיות כשירים למשחק מול ויאריאל ביום ראשון. במידה והאיטלקי לא יתאושש, מצלדר יחליף אותו במרכז ההגנה.

ראול וגוטי - כקפטנים של הקבוצה - וסביולה, ראמוס ובפטיסטה - כשחקנים ששיחקו עם פוארטה בעבר, הצטרפו לקלדרון ומיאטוביץ' בסביליה כדי לתת כבוד אחרון לשחקן.


(Guy) #11

פפה קיבל היום זימון בכורה לנבחרת פורטוגל, אבל בתום אימון הבוקר חש בכאבים וכעת מתברר שהוא ייעדר שבועיים-שלושה. חבל מאוד.

נגד ויאריאל הוא לא ישחק, גם לא בפורטוגל, וספק גדול לגבי אלמריה בעוד שבועיים.


(Daniel 23) #12

אריין רובן, שהיה אמור לערוך את הופעת הבכורה שלו מול אלמריה בעוד כשבועיים, ייאלך לחכות שבוע נוסף, לפחות עפ רופאיו. השחקן אמור להיות כשיר ב-100% רק בעוד 20 יום, אם כי ישנה אפשרות שהוא יחלים לפני כן. הקיצוני ההולנדי יתחיל לרוץ על הדשא ביום שני הקרוב, ובהמשך השבוע הוא אמור לגעת בכדור סוף סוף.


(mamadu) #13

המועדון הודיעה באופן רשמי כל מספרי החולצות של השחקנים:

1 איקר
2 מיצ'ל
3 פפה
4 ראמוס
5 קאנברו
6 דיארה
7 ראול
8 גאגו
9 סולדאדו
10 רוביניו
11 רובן
12 מרסלו
13 קודינה
14 גוטי
15 דרנטה
16 היינצה
17 רוד
22 טורס
19 בפטיסטה
20 היגואין
21 מצלדר
24 בלבואה
23 סניידר
18 סביולה
25 דודק

רק דבר אחד אני לא מבין, לרוד לא מגיע הספרה 9 ?!
הרי שרונאלדו בא 9 היה תפוס עי מורו, וכשזה עזב רונאלדו ישר השתלט על המספר 9.


(Capitan) #14

רק דבר אחד אני לא מבין, לרוד לא מגיע הספרה 9 ?!
הרי שרונאלדו בא 9 היה תפוס עי מורו, וכשזה עזב רונאלדו ישר השתלט על המספר 9.

קצת ערכים, חביבי. כל שחקן בית שלי יועדף על כל סופרסטאר פיצ'יצ'י שיבוא לקבוצה. סולדאדו יהיה 9 וטוב שכך. אולי ייתן לו עוד רעב. לראייה - קודינה מספר 13 המיתולוגי לעומת דודק (שוער הרבה יותר מנוסה וטוב ממנו) שקיבל את 25.

אני מבסוט.

נ.ב.
אף אחד לא ייגע ב27 עד שהיפיוף יחזור! הבנתם#@?%@#?


(דוד.פ.) #15

קצת ערכים, חביבי. כל שחקן בית שלי יועדף על כל סופרסטאר פיצ'יצ'י שיבוא לקבוצה.

ye sure, כאילו שאנחנו מאמינים לך ושוחכים איזו קבוצה אנו אוהדים.
הסיבה שרוד לא לקח את ה-9 שאני יודע עליה, היא שפשוט הוא לא רצה בכך. הריי כבר מינואר בשנה שעברה, המספר היה פנוי ולא היה שום שחקן בית 'שילחם על המספר הזה'.


(San_Iker) #16


חדשות טובות: אריאן רובן יוכל לשחק נגד אלמריה.


(Arjen Robben) #17

אולי ייתן לו עוד רעב. לראייה - קודינה מספר 13 המיתולוגי לעומת דודק (שוער הרבה יותר מנוסה וטוב ממנו) שקיבל את 25.

על איזה 13 מיתולוגי אתה מדבר בדיוק ? בספרד, בשונה מאנגליה, השוער השני בדכ מקבל את המספר 25 והשוער השלישי 13. לא תמיד המספר הקטן יותר מצביע על מעמד יותר גבוה של שחקן.
אבל זה לא כלל ברזל, לדוגמה שוער העבר שלנו סיזאר שמשחק היום בסרגוסה היה עם המספר 13 על הגב כשהיה השוער הראשון של ריאל, בעוד שאיקר הצעיר נשא את המספר 1 למרות שהיה השוער השני .


(רובסון 10) #18

חדשות טובות: אריאן רובן יוכל לשחק נגד אלמריה.

מה שאומר שאו גוטי או רוביניו יירדו לספסל כדי לפנות לו מקום. אני לא מאמין שראול ובטח לא שניידר ייצאו מההרכב אחרי המשחק האחרון, מה שאומר רוביניו או גוטי.

אני כמעט בטוח ששוסטר יעדיף את רוביניו על המגרש גם בגלל היריבה וגם בגלל ששניידר אחד מספיק במרכז לצידו של דיארה.

הרכב כזה הוא סופר התקפי, הכי התקפי שריאל יכולה לעלות. התקפה של שניידר, רוביניו(כמובן אם הוא בכושר), רובן וואן ניסטלרוי שווה 3 שערים לפחות במשחק. פשוט התקפה קטלנית, ומול קבוצות כמו אלמריה ניראה הצגות.


(Arjen Robben) #19

מה שאומר שאו גוטי או רוביניו יירדו לספסל כדי לפנות לו מקום. אני לא מאמין שראול ובטח לא שניידר ייצאו מההרכב אחרי המשחק האחרון, מה שאומר רוביניו או גוטי.

מוקדם מדי להוריד אחד משחקני ההתקפה לטובת רובן, הוא אולי השחקן הכי יצירתי בהתקפה שלנו, לפחות על הנייר, (ולא רוצה להכנס לויכוחים סתמיים על זה), אבל הוא עוד לא שיחק דקה אחת במשחק כלשהו עם ריאל, ולכן, במיוחד כשריאל משחקת טוב מאוד, קשה לי לראות את רובן בהרכב הפותיח כבר במשחק הבא.


(רובסון 10) #20

לא מסכים. ברגע שיש לך שחקן כמו רובן, כשיר- הוא חייב לפתוח. לא מדובר בברצלונה שצריך להתלבט אם להוציא את מסי או רונאלדיניו. רובן שחקן יותר טוב מכל שחקני ההתקפה של ריאל, וכמו שאמרתי כשהוא בכושר משחק הוא חייב לפתוח. אני יכול להבטיח לך שאם הוא יגיע בכושר הוא ייפתח.