פציעות, הרחקות וחדשות כלליות שונות :: שוב בייל נפצע

ריאל-מדריד

(CF R.Madrid) #7291

יש אפשרות לרכוש בחלון העברות הנוכחי ולהשאיר בהשאלה עד סוף העונה. בכללי זה הזמן להשקיע בקסטיליה.

כמובן יוגש ערעור על העונש והכול עדיין פתוח.

(t.a.l4) #7292

הדבר הכי טוב שקרה לנו,עד שסוף סוף יש לנו צעירים ששווים משהו עכשיו גם פרז לא יוכל להנחית עליהםם אף אחד!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

(West) #7293

לא חושב שהעונש כזה נורא, המצב בסגל אצלנו בסה"כ טוב ובקושי מוצאים איפה להכניס את איסקו או חאמס אז בשביל מה צריך גם את פוגבה?
צריך לזכור שיש לנו גם לא מעט מושאלים (קונטראו, יורנטה, אסנסיו, וייאחו, סילבה) שיוכלו לחזור ולהשלים את הסגל אם שחקנים יעזבו.

(borntorun) #7294

הבעיה העיקרית שתיווצר היא בעמדת החלוץ, עם כל הסיפור הפלילי של בנזמה שקשה לדעת לאן הוא יתפתח. קשה לי להאמין שבנזמה ימשיך לשחק בריאל מדריד אם וכאשר יועמד לדין. וכרגע לא נראה שאף אחד מהמושאלים או מהשחקנים האחרים בקבוצה ממש מתאים לעמדה הזו.

אגב, זה גם אומר שאין אפשרות להחזיר את מוראטה, נכון?

(סארי) #7295

תירגעו,תשתו כוס מים,ואז תדברו, יש עוד הרבה זמן עד שהעונש הזה ייכנס לתוקף,הרי ריאל הולכת לערער לכל בית דין ספורטיבי שיש,אז סביר להניח שהעונש הזה לא ייכנס לתוקף החל מהקיץ הזה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(rmdna) #7296

[QUOTE=t.a.l4;1660729]הדבר הכי טוב שקרה לנו,עד שסוף סוף יש לנו צעירים ששווים משהו עכשיו גם פרז לא יוכל להנחית עליהםם אף אחד!!

[/QUOTE]

למה לא יוכל? זה פלורנטינו פרז. אם יש מישהו שאתה יכול “לסמוך” עליו שיעשה דברים מהסוג הזה, גם בחלון העברות משני אחד, זה הוא.
האמת, אם העונש יצא לפועל, באמת אי אפשר לצפות את פעולותיו של פרז… יהיה מעניין, זה בטוח.

(Albert II) #7297

[QUOTE=סארי;1660736]תירגעו,תשתו כוס מים,ואז תדברו, יש עוד הרבה זמן עד שהעונש הזה ייכנס לתוקף,הרי ריאל הולכת לערער לכל בית דין ספורטיבי שיש,אז סביר להניח שהעונש הזה לא ייכנס לתוקף החל מהקיץ הזה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk[/QUOTE]
מחזק.

זה מה שקרה עם בארסה ד"א, אם אני זוכר נכון העונש המקורי נקבע לשני החלונות של 2014 (או לקיץ 14-ינואר 15, לא סגור על זה).

(moshe34) #7298

בארסה קיבלה את עונש מפיפא בזמנו, ערערה לפיפא הערעור נדחה.
ואז פנינו לcas (חושב שזה השם של הבית משפט לעירעורים).
ואז מגלל הערעור ניתן לנו ארכה במשך חלון אחד של הקיץ של שנה שעברה.
והעונש נידחה למעשה לחורף של שנה שעברה והקיץ.
דרך אגב, אתם תוכלו גם להחזיר מושאלים (אם יש לכם).
בקיצור, אתם תוכלו לרכוש עדיין שחקנים בחלון הנוכחי ואני מניח שגם בחלון של הקיץ הבא.
העונש הזה הוא די חסר שינים אם חושבים על זה.

(borntorun) #7299

אם אני זוכר נכון, בארסה קיבלה את העונש מאוחר יותר (בסביבות אפריל), ערערה ולכן עד שהערעור נבדק, כבר התחיל חלון העברות חדש שהעונש לא תקף בו.
ריאל קיבלה את העונש הרבה יותר מוקדם השנה, ככה שגם אם תערער עכשיו, ייתכן בהחלט שהערעור יספיק להיבדק עד יוני\יולי (ותוצאותיו יהיו רלוונטיות לחלון בקיץ הקרוב).

(gev keren) #7300

שוער - מצבינו מעולה ולא צריך כלום במשך מספר שנים.

הגנה - יש לנו הגנה צעירה ועמוקה יחסית לרוב הקבוצות בעולם. 3 בלמים שכל אחד מהם יהיה בהרכב בכל קבוצה בעולם, בלם רביעי לא רע בכלל שיכול גם לתפקד טוב כמגן ב2 הצדדים, 2 מגנים ימניים שאחד מהם מהטופ של הטופ, והשני לא רע בתור מחליף (ויש לו הרבה פוטנציאל, בכל זאת). רק מגן שמאלי זה בעיה שלמרסלו אין מחליף מלבד נאצ’ו. אבל זה משהו שאפשר להסתדר איתו כי יש לנו באמת סגל עמוק בהגנה.

קישור - פה באמת שמצבינו מעולה. הקישור שלנו כולו מאוד צעיר ככה שאפילו ירידה ביכולת בגלל זקנה לא צפויה לנו פה. זה יחייב את זידאן לתת צ’אנס לקובא סוף סוף בקישור האחורי! ומילה שיגדל לנו פה קשר אחורי מעולה…
כמובן שמודריץ סוגר לנו את ה50-50 לתקופה ארוכה ואיסקו וחאמס את עמדת הקשר ההתקפי. ובנוסף יש לנו בסגל את קרוס שהוא קשר התקפי ו50-50 מעולה (פשוט לא אחורי) ואת קאסמירו שהוא קשר אחורי מעולה.

ה"בעיה" היחידה היא ההתקפה - רונאלדו מזדקן וכבר רואים עליו, ובנזמה לא ברור מה יהיה איתו. אבל גם פה קודם כל אם בגלל העונש נאלץ לשחק פתאום ב4-4-2 (אם זה בגלל שבנזמה לא יוכל לשחק או שרונאלדו יחלש יותר) זה יהיה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו אי פעם.

עכשיו אגיד מה לדעתי יקרה.
אנחנו נקבל את הקיץ הזה כחלון אחרון, עד אז מאמין שזידאן ינסה את קובא בקישור האחורי, אם יצליח מה טוב ואם לא אז נלך על קראק (וראטי) בכל מחיר. וככה כבר הקיץ הקישור שלנו יסגר ויהיה לנו את הקישור המפחיד בעולם (גם אם קובא יממש את הציפיות שלי ממנו זה לא יהיה פחות טוב)
בהתקפה כנראה ינחיתו פה איזה שחקן גדול כמו האזארד או רויס שגם שם יסגור את הסיפור שלנו למספר השנים הקרובות.

לריאל יש סגל מעולה שבאמת לדעתי אפשר לקבל את העונש כבר עכשיו ועדיין להיות הכי טובים

(titi camara) #7301

442 יהיה הדבר הכי טוב שקרה לנו אי פעם ?
תזכיר לי מתי פעם אחרונה קבוצה ששיחקה בשיטה הזאת זכתה בליגת האלופות או באליפות בליגה הספרדית ?

(Tronas) #7302

אתלטיקו הגיעה לגמר ליגת האלופות, כמו גם יובה.

(FútbolEs) #7303

שאלה - האם יהיה ניתן לרכוש בחודש הזה שחקן ששיחק בחצי העונה הזו בליגת האלופות (כלומר לא יוכל להירשם למפעל עכשיו) ולרשום אותו בקיץ למפעל?
ברצלונה למשל אמנם יכלה לרכוש שחקנים אך לא יכלה לרשום אותם.

(m.p.w) #7304

ברור שאפשר. ברצלונה הייתה כבר בתוך העונש כשהיא רכשה אותם.

(titi camara) #7306

כל שחקן שירכש עכשיו אפשר יהיה לרשום אותו לכל מפעל שרוצים, אפשר יהיה לרכוש שחקנים בקיץ אבל אי אפשר יהיה לרשום אותו עד לתחילת עונת 2017.

Tronas,

קודם כל הקבוצות שציינת לא זכו, אבל לא משנה, זה לא ה 442 שאני מדבר עליו, ואני מניח שזה גם לא המערך שהחברים כאן מדברים עליו, יובנטוס ואתלטיקו בעצם שיחקו עם 4 קשרים מרכזיים בתפקידם כרבעיית הקישור, הם בעצם ויתרו על שחקן תוקף כדי להכניס עוד שחקן שעושה עבודת הגנה כדי לעבות את הקישור ולשחק על מתפרצות ולנסות לעקוץ.
פה מדברים על 442 היותר קלאסי…כלומר שיהיו גם שחקנים יותר התקפיים בקישור, האם מישהו יהיה מוכן לקישור הכולל את קובאצ’יץ’, קאסמירו, קרוס ומודריץ’ ולוותר על חאמס, איסקו ובנוסף גם על אחד מבייל או רונאלדו ?
בשנים האחרונות כל קבוצות הצמרת עברו לשחק עם שלישיית קישור, בגלל זה ה-442 הממש קלאסי מת, כשאני אומר קלאסי אני מתכוון שני שחקנים במרכז ושני שחקנים בצד, במצב כזה אתה נותר בנחיתות מספרית בקישור מול קבוצות שמשחקות עם שלישיית קישור, ראינו זאת בבירור בקלאסיקו כשבניטז היה מספיק טיפש לעלות עם קרוס ומודריץ’ מול השלישייה של ברצלונה.
יש את שיטת היהלום בקישור שזה בעצם ויראציה של שיטת שלוש הקשרים עם עוד שחקן יותר חופשי מאחורי החלוצים, אבל אז יש לך בעיה בכנפיים, וגם יותר קל לצאת למתפרצות עם שלישייה קידמית אתה יותר ערוך ופרוס נכון ברגע שזוכים בכדור כדי לצאת למתפרצות, והכי חשוב שזה בעצם טימטום לשחק את השיטה הזאת כשיש לך את בייל ורונאלדו בסגל.

(m.p.w) #7307

[QUOTE=FútbolEs;1660765]ברצלונה לא יכלה לרשום את וידאל וטוראן במהלך העונש, רק עכשיו. למשל אם נחתים את הזארד (נלך על פי השמועות), אמנם בליגה יהיה אפשר לרשום אותו אבל בליגת האלופות בעונה הבאה אני לא יודע אם זה נחשב שחקן חדש או לא…[/QUOTE]
בטעות כתבתי רשמה, התכוונתי רכשה. ליגת האלופות זה רק עניין טכני, אם ריאל תרכוש שחקן היא תוכל להחליט האם לרשום אותו או לא בהתאם למגבלות הטכניות.

(nirsh) #7308

[QUOTE=borntorun;1660733]
אגב, זה גם אומר שאין אפשרות להחזיר את מוראטה, נכון?[/QUOTE]
מצטרף לשאלה, מאחר והחוזה של מוראטה די לא ברור בהקשר של העונש.

(m.p.w) #7309

לגבי מוראטה בקיץ לא תהיה אפשרות לקנות אותו (לקנות כמובן אפשר אבל לא לרשום). האס מדווח שריאל יכולה להפעיל את הסעיף כבר עכשיו, בהתאם כמובן לרצונו של השחקן. ברשת רצים כל מיני שמועות האם זה נכון או שריאל יכולה רק בקיץ להפעיל את סעיף הקנייה.

(אוהד כדורגל) #7310

זה מגביל את ריאל אם היא רוצה להיפטר מרונאלדו ? או שהעונש הוא רק על צירוף שחקנים חדשים ? עדיין אפשר לקבל עליו איזה 90 מיליון, ולקנות איזה שחקן צעיר ומבטיח כמו פוגבה נגיד.

(m.p.w) #7311

זה מדבר רק על צירוף שחקנים חדשים.