פציעות, הרחקות וחדשות כלליות שונות :: שוב בייל נפצע

ריאל-מדריד

(zidane21) #7410

[B]עדכון:
קאסימרו -[SIZE=3]לא מצאתי הודעה רשמית על מועד החזרה שלו, אבל אני זוכר שהוא אמור להיות כשיר ב-19.11
קאסימרו,פפה,ראמוס,בנזמה - התאמנו היום ביחד עם כדור וגם ריצה ותרגילים פיזיים לפי האתר הרשמי.
מחכים בקוצר רוח לחזרה של הפצועים והחשוב ביותר קאסימרו, אחרי הפציעה של קרוס. נחזיק אצבעות.[/B][/SIZE]

(titi camara) #7411

לפי מה שאני הבנתי ראמוס ובנזמה יהיו כשירים לדרבי, קסמירו לא יהיה כשיר וחבל ! הברזילאי יהיה כשיר לקלאסיקו.

מעניין מי יפתח בקישור האחורי, אולי פפה ? אם אני חייב להמר אז אני מהמר על מודריץ’.

(Raulito-7) #7412

[B]איזה נאחס! מוראטה הפצוע ייעדר כחודש[/B]. רצינו לומר שוירוס פיפא פסח עלינו בפגרת הנבחרות המיותרת הזו, אבל לא. [B]אלבארו מוראטה[/B] נפצע בשריר בגיד הברך הימנית במהלך משחקה של נבחרת ספרד אתמול בוומבלי(פתח על הספסל ועלה בהמשך) ואחרי שעבר בדיקות הגיעו החדשות הנוראיות - החלוץ יהיה מושבת לחודש, ועוד איזה חודש - הוא יחמיץ את הדרבי הקרוב ביום שבת כאשר גם קארים בנזמה בספק גדול ונראה שריאל תצטרך להיערך מחדש מבחינת המערך, לא ישחק גם בקלאסיקו בתחילת דצמבר וייעדר גם ממשחק החוץ נגד ספורטינג ליסבון בליגת האלופות וכן נגד בורוסיה דורטמונד ואף נגד דפורטיבו בליגה. בריאל מדריד מתחו ביקורת גדולה על הביזיון של נבחרת ספרד, הרי מוראטה נאלץ לרדת מהמגרש אחרי שנפצע נגד מקדוניה ולמרות זאת ולמרות שאמש היה מדובר בסה"כ במשחק ידידות(מחמאות לאיסקו שכבש שער שיוויון מאוחר אחרי בישול של קרבחאל) - לופטגי בחר להשתמש בו.

זוהי פציעה ראשונה של מוראטה העונה ומלך השערים שלנו בטח מאוד מתוסכל ואנחנו לא פחות. ב-AS דאגו להציג שוב את המאזן הרע של הצוות הרפואי. איך אומרים? [B]תמונה[/B] שווה אלף מילים, וגם 14 פצועים:: אנחנו אפילו לא רוצים לקחת סיכון ולרשום את רשימת השחקנים שטרם ‘נדבקו במגפה’, רק נרמוז שמדובר בחבר’ה ספרדיים. גילוי נאות: עבדכם הנאמן התחיל הבוקר לכתוב על שחקני המפתח של ריאל מדריד בדרבי. מוראטה כבר שותף בדרבי בעונתו האחרונה של מוריניו, אבל גם בעונת הדסימה. הוא נכנס כמחליף במקומו של בנזמה שספג שריקות בוז מהקהל אחרי משחק איום. מוראטה אמנם לא הבקיע אבל התקבל בתשואות אדירות וברבע שעה על כר הדשא הגיע לשלושה מצבים בניגוד לחלוץ הצרפתי. זו אבידה גדולה לריאל מדריד ואם תרצו - הזמן של כריסטיאנו לקחת פיקוד.

(CF R.Madrid) #7413

מאוד מוזר הסיפור הזה כל שנה אותו דבר, משהו כאן לא תקין, מוזר שכל הזמן יש לנו חוסר מזל כזה, אוקי רוב הסגל של ריאל הוא שחקני נבחרות, אבל זה לא רק בנבחרת.

לדעתי הצוות הרפואי של ריאל לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, הגיע הזמן שמישהו שם יתעורר, לא הגיוני כמות הפצועים הזאת.
הפציעות האלה דופקות לנו כל שנה את העונה וגורמות לנו להפסיד נקודות במיוחד בליגה.

הדבר הכי חשוב שמדוריץ ומרסלו היו כשירים(טפו טפו טפו), הם השחקנים הכי חשובים שלנו והכי שוברי שיוויון במערך של ריאל.
מקווה שהחיסרון של קרוס לא יתברר כקריטי וכך גם של מוראטה, חודש שלם של בנזמה יש לנו עכשיו.

זה הזמן של רונאלדו להתעורר.

(hasanElmatador) #7414

דבר קטן בקשר לצוות הרפואי של ריאל מדריד, אני ממש לא מגן עליהם אבל שימו לב שראמוס ומוראטה נפצעו עם הנבחרת. קרוס וקסימירו תוך כדי משחקים. ומודריץ’ בייל וקואנטראו הם פצועים כרונים. לדעתי זה יותר עניין של חוסר מזל.

(CF R.Madrid) #7415

ככה נפצעים בדרך כלל, לא נפצעים מהרוח הקדושה או מי הליכה בים, בדרך כלל נפצעים תוך כדי משחק ובנבחרות וכדו’.

לדעתי פשוט לא מתכננים נכון את העומס והשיקום אחרי משחקים כנראה לא מספיק טוב.
בעבר גם היינו מחזירים שחקנים מוקדם מידי מה שזידאן הפסיק לעשות.

חוסר מזל אפשר לאשים עונה אחת מקסימום שתיים, אבל זה כבר דרך קבע כמר לא מעט זמן עוד מתקופת מוריניו.

(hasanElmatador) #7416

[QUOTE=CF R.Madrid;1701860]ככה נפצעים בדרך כלל, לא נפצעים מהרוח הקדושה או מי הליכה בים, בדרך כלל נפצעים תוך כדי משחק ובנבחרות וכדו’.

לדעתי פשוט לא מתכננים נכון את העומס והשיקום אחרי משחקים כנראה לא מספיק טוב.
בעבר גם היינו מחזירים שחקנים מוקדם מידי מה שזידאן הפסיק לעשות.

חוסר מזל אפשר לאשים עונה אחת מקסימום שתיים, אבל זה כבר דרך קבע כמר לא מעט זמן עוד מתקופת מוריניו.[/QUOTE]

כאשר אתה רואה שחקן מקבל בעיטה או גליץ׳ מהיריב ונפצע או נוחת רע על הרגל אז אין קשר לעומס ואי-אפשר להאשים את הצוות הרפואי. את הצוות הרפואי אפשר להאשים כאשר שחקנים נפצעים לבדם בגלל עייפות למשל או כאשר חוזרים מוקדם מפציעה ואז נכנסים ונפצעים. וגם זה קרה לא מעט בעבר אך לדעתי זה לא המצב בינתיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(JRM) #7418

בייל נפגע בקרסול ימיןוייתכן שיעבור ניתוח, זמן חזרה משוער 3-4 שבועות. מהקלאסיקו בוודאות ייעדר

(Colombian Cowboy) #7420

מי הם הפצועים בנקודת זמן הזו שלא ישחקו בקלאסיקו בודאות ומי הם המתנדנדים? לא יוצא ראש מערימת הפציעות שפוקדות את ריאל ובארסה…

(סארי) #7421

בטוח לא ישחקו: מוראטה,בייל וקרוס.
מתנדנדים: פפה וקסמירו.

(Igorthecrazy) #7422

בייל בחוץ עד מרץ, העונה הזאת מקוללת עם פציעות.

עריכה : לגבי משך זמן העדרות - זה ככל הנראה ייקבע במדויק יותר לאחר הניתוח, שצפוי להיערך ביום שלישי 29 לנובמבר.

(=Skyline=) #7423

הפציעות של בייל וקרוס, שתיהן, נגרמות מהתעקמות הקרסול פנימה. לדעתי, המקרה של בייל שונה, כי הוא מריח קצת אחרת. אני אסביר.
אפשר לראות כאן:

4:21
שימו לב לרגל ימין (ובמיוחד לקרסול) של בייל ותתעלמו מהמכה שהוא חטף מהשחקן שם. את הכאב הוא הרגיש בקרסול (4:25) ולא איפה שהוא קיבל מכה - שזה היה קצת מתחת לברך.
ב - 4:22 אפשר לראות את הנחיתה של רגל ימין של בייל ואם מסתכלים על הקרסול לא רואים משהו חריג, לא רואים את הקרסול שלו מתעקם בכזאת צורה שהרצועה שלו נקרעה. מה שבעצם אני מנסה להגיד שיש סיכוי גדול מאוד ש[B]בייל עלה למשחק פצוע ו/או שחוק[/B] בכזאת רמה שתנועה קטנטנה בקרסול גרמה לו לפציעה חריפה.

זה מה שקרה לבייל:
יש שתי רצועות שנקראות Retinculum (מופיעה בתמונה ויש עוד אחת תחתיה, אך לא מסומנת) שתפקידה לשמור שהגיד ישאר במקומו וינוע במסלול אחיד ומקובע.

עיקום הקרסול פנימה מפעיל לחץ מתיחה גדול על כל מה שניתן לראות עכשיו בתמונה. במקרה של בייל ה - Retinaculum נקרע לחלוטין.

לבייל יש קרע בשריר הסולאוס. ברגע שיש לך קרע בשריר אתה נחשף לעולם חדש של פציעות כרוניות.

(=Skyline=) #7428

המועדון מעדכן שבייל עבר את הניתוח בהצלחה.

(Zizou) #7429

נקבע לו’‘ז המשחקים למחזורים 16 ו-17 בליגה, המשחק במסגרת מחזור מס’ 15 (ולנסיה במאסטייה) נדחה עקב השתתפות הקבוצה באליפות העולם לקבוצות שתתקיים ביפן.

מחזור 16 : 7.1.17 יום שבת - גראנדה בברנבאו, 14:00.
מחזור 17 : 15.1.17 יום ראשון - סביליה בראמון סאנצ’ז פיחואן, 21:45.

(t-rix) #7430

הפציעה של בייל קשה מאוד. לפי הצוות הרפואי הוא לא יחזור לשחק לפני אפריל!

(Raul Gonzalez Blanco) #7432

קצת על אליפות העולם לקבוצות:

זהות הקבוצה שתתמודד מול ריאל בחצי הגמר בחמישי נקבעה לפני כמה שעות, וזאת קבוצת קלאב אמריקה המקסיקנית, אלופת מרכז אמריקה. המקסיקנים ניצחו 1-2 את יונבוק מוטורס בשלב רבע הגמר.

המשחק יתקיים ביום חמישי בשעה 12:30 שעון ישראל, חצי הגמר הראשון בין אתלטיקו נאסיונאל לקאשימה אנטלרס יתקיים ברביעי.

זידאן המריא עם כל הסגל ליפן שכן כולם בריאים (טפו טפו טפו) חוץ מבייל.

(Ender) #7436

אני לא רוצה להתסיס ואני מאמין שאני מפספס משהו ולכן שואל פה.

ברצלונה עשתה איזה משהו לא חוקי עם ילדים בלה בלה וקיבלה עונש העברות לשני חלונות.

ריאל מדריד עשתה [B]אותה עבירה בדיוק[/B], אחרי שברצלונה כבר עשתה אותה (או במקביל, והנושא רק צף באיחור), וקיבלה [B]עונש קל יותר[/B].

זה נשמע מופרך ולכן ברור לי שאני מפספס משהו. האם אתם מצליחים להבין מה?
(שואל פה ולא בפורום המקביל כי לא מחפש תשובות בסגנון “שחיתות” ו"הקבוצה של המלך" - מאמין שהסיכוי שלהן לצוף פה קטן יותר…)

(SantiagoBernabeu) #7437

אדם, לאף אחד פה אין את התשובה. אוהדי ריאל יצדיקו פה את ההחלטה ואוהדי בארסה ימצאו למה ההצדקות האלו לא נכונות.

אם אני זוכר נכון גם העונש של בארסה קוצר, אבל זה לא באמת משנה. זה קשור לאופא ולא לריאל מדריד. אוהדי ריאל, בטח אלו שלא בקיאים בפרטים של שני המקרים, לא יוכלו לתת לך תשובה אמיתית.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

(HJKL) #7438

Ender,

בקיצור, פירוט מלא של ההחלטה ישוחרר בתחילת 2017 (לא ברור לי אם ישוחרר באופן פומבי או רק לשני הצדדים).

הציטוט החשוב:

In essence, the Sole Arbitrator found that some of the rule violations alleged by FIFA could be upheld, but not all of them. Considering that the infractions committed by Real Madrid were less serious and less numerous than argued by FIFA, the Sole Arbitrator ruled that the sanctions imposed on Real Madrid had to be reduced.

אני לא בקיא בזה באמת, אבל לפי רדיט ואנשים אקראיים בטוויטר מדובר על הילדים של זידאן וסולארי + בחור בשם achraf hakimi שמשחק בקסטיליה ונולד בכלל במדריד.

[RIGHT] זה קשור לאופא ולא לריאל מדריד.[/RIGHT]

זה לא קשור לאופ״א, פיפ״א היא המתלוננת, וזה גם לא קשור אליהם, CAS הוא גורם עצמאי שמנותק מפיפ״א.

(SantiagoBernabeu) #7439

Hjkl,
התכוונתי שההחלטה לקיצור העונש תלויה בגורם שאינו ריאל מדריד. אופא, פיפא, FBI, לא באמת משנה מבחינתנו…

Sent from my LG-H960 using Tapatalk