פציעות, הרחקות וחדשות כלליות שונות :: שוב בייל נפצע

ריאל-מדריד

(Juanito 7) #7507

אם הוא באמת יחמיץ את באיירן והקלאסיקו, השחקן הזה הוא לא פחות מקומדיה מהלכת.
חתול בשק של מאה מיליון יורו, שמבלה יותר זמן עם ד"ר אלמו במרפאה, מאשר על הדשא. בדיחה.

(bixente) #7508

לבייל אסור להשאר עוד רגע אחד בריאל מדריד אחרי הקיץ הקרוב.
על המגרש הוא יכול לבטא את עצמו בערך ב3-4 משחקים בעונה כשנותנים לו קצת שטחים פתוחים (לרוב זה לא קורה אלא רק נגד יריבות מאוד מסויימות). ובלי קשר הוא גם לא יודע מה זה להיות על המגרש יותר מ2 משחקים ברצף. הוא פשוט לא מפסיק להפצע, אריאן רובן מסתכל ואומר “בואנה איזה שביר הבייל הזה”.
אני חושב שאם ניפטר ממנו בקיץ הקרוב עוד נוכל להרוויח עליו לא רע, אחרי זה כל דקה שעוברת הערך שלו רק יורד ויורד. הגיע הזמן לסיים עם הבדיחה הזו

(Juanito 7) #7509

הפצוע האנגלי (ליתר דיוק הוולשי) לא יכלל בסגל לחיחון. לא ידוע אם יחזור לבאיירן. ואמוס אסנסיו!

קראתי בכמה מקורות שהוא התאמן בחדר הכושר באימון האחרון בגלל אי נוחות, והוא לא יכנס לסגל נגד חיחון אבל אין כרגע הנחה שהוא לא יהיה כשיר לבאיירן ולקלאסיקו.

בכל מקרה של כשירות או לא, בייל לדעתי לא ישאר בעונה הבאה בריאל מדריד. מכירה שלו ושל חאמס הן דבר נדרש בקיץ ועם הכסף ממכירה (והמשכורות העצומות שירדו מהפרק) ריאל בהחלט יכולה להרשות לעצמה לעשות חיזוקים נדרשים בסגל (שוער, מגן שמאלי לרוטציה, קשר אחורי נוסף, חלוץ (אולי במקום בנזמה) וקיצוני נוסף).

(t.a.l4) #7511

כולכם שכחתם שרק לאחרונה בייל האריך חוזה?
אני לא חושב שיש סיכוי שהוא יעזוב בקיץ הקרוב…

חוזים בכדורגל העכשווי שווים לקליפת השום. שחקנים נקנים גם עם 4 שנים בחוזה, עם סעיפי שחרור הזויים ועם סעיפי מכירה בחזרה לקבוצה איקס שנמכר לy.

דניס סוארס הושאל לסביליה, עבר במכירה לויריאל ואז נקנה בחזרה על ידי בארסה באחת מעסקאות הקנייה הכי הזויות שראיתי בחיי. תקנו אותי אם אני טועה אבל גם סוארס האריך חוזה בליברפול כמה חודשים לפני שנקנה על ידי בארסה (בעיקר כדי לדרוש עליו סכום גבוה ומוצדק ליכולת).

אחרי הדיונים הארוכים על היכולת של רונאלדו והאם צריך לרדת לספסל, להימכר או להמשיך להיות באנקר עלתה גם השאלה של היום אחרי רונאלדו. גם חאמס (שעד לפני שנתיים היה מבחינתי אחד השחקנים הטובים בסגל עוד לפני הירידה ביכולת של רונאלדו ושל מודריץ) וגם בייל לא יכולים להוביל את ריאל קדימה לדעתי. הגיע הזמן למכור את שניהם ולהביא צוות מסייע טוב יותר. קיצוני שמאלי (דרקסלר אומנם נקנה לא מזמן אבל הוא בעל פוטנציאל עצום) להחזיק את צד שמאל בזמן שרונאלדו משחק יותר כחלוץ/שחקן חופשי שנכנס לרחבה בכל הזדמנות שבא לו, או קיצוני ימני בעל שתי רגליים חזקות שיוכל לעלות ביחד עם אסנסיו ולהחליף איתו צדדים לאורך המשחק.

בכל מקרה הרעיונות הם רבים וטובים, אבל עד שריאל לא תמכור את השחקנים הענקיים (מבחינת משכורת ומעמד, לא מוצדק לרוב) שנעים בין הספסל לחדר הטיפולים היא לא תוכל להתקדם באמת מבחינת כדורגל.

(Raulito-7) #7513

בייל לא יהיה נגד באיירן. לא שאתם מופתעים: במארקה כתבו הבוקר שהוולשי לא מצליח להחלים מהפציעה וזידאן כדרכו לא יסכן את השחקנים שלו. המאמן מתלבט בין איסקו והפארטידזו אמש לבין אסנסיו כשחקן שימלא את מקומו וריאל מדריד תשנה מערך. שימו לב שבייל רשם העונה 25 הופעות ובקצב הזה הוא עלול לסיים עם פחות משחקים מהעונה שעברה(31) שהייתה ‘הקצרה’ ביותר שלו מאז 2009 עם טוטנהאם. זידאן היה שומר את בייל בצמר גפן בגלל הבצקת גם אם המשחק הבא אחריו לא היה הקלאסיקו, ולגבי האפשרות שבייל ישחק נגד ברצלונה נדע רק בהמשך.

(gev) #7514

עצוב שפציעה של השחקן הכי יקר בקבוצה לא מבאסת אותי ורק עושה אותי יותר אופטימי…

(Merengue) #7515

הדבר הטוב היחיד בפציעות שלו זה ששחקנים מקבלים צ’אנסים לשחק במקום שהוא יהיה באנקר בהרכב כל משחק, ואז אנחנו שוכחים מקיומו.

(Raulninyo) #7516

יש חדשות לגבי מועד החזרה הצפוי של וראן?
וקצת יותר מאוחר, של פפה?

(El Maestro) #7517

וראן התאמן היום כרגיל ואמור לשחק מחר.

בייל עם מתיחה בשוק וייעדר לחודש. אולי משהו אחד טוב יצא מהקלאסיקו הזה. אם זה מה שצריך לקרות כדי ששחקנים כמו איסקו ואסנסיו יראו דשא so be it, גם ככה הוא לא פקטור חצי עונה בנוהל.

(Guy) #7518
  • פציעה מספר 6 של בייל באותו שריר מאז שהגיע אלינו. וזה רק ברגל שמאל, יש לו גם אחת באותו שריר של רגל ימין (חודשיים העדרות בעונה שעברה אחרי המשחק הראשון של זידאן).

• במארקה הביאו רופא שיספר שזה שריר שרגיש במיוחד לפציעות חוזרות.

• זידאן אמר שלפי כל חוות הדעת, כולל של בייל עצמו, הוולשי היה כשיר במאה אחוז לפני הקלאסיקו.

(HJKL) #7519

זה מרגיש כאילו יש במועדון אמניזיה…

(סליחה על הספאם)

(Raulito-7) #7520

אני כבר כתבתי את דעתי ארוכות בנוגע לבייל, לצערי לא התפתח דיון בת’רד שלו - כתבתי את זה מייד ביום המיוחד ההוא - 3 שנים מגמר הגביע של בייל - והחידה שלא נגמרת. בקצרה: לא מספיק חכם, לא רב-גוני, הגיע כשחקן מבטיח ולא התקדם בניגוד לניימאר למשל ומעבר לכך - פציעות, פציעות, פציעות. זה לא יקרה אבל ריאל מדריד חייבת למכור אותו ולשים סוף לגנון הזה.

שימו לב שבייל יסיים את העונה הזו עם פחות הופעות מאשר בעונה שעברה: 31 הופעות אשתקד לעומת 26 העונה בלבד. עכשיו נלך ונשווה את בייל לשני שחקנים ‘הפצועים’ ביותר שלנו בשנות ה-2000 - חוץ מג’ונתן וודגייט - קוראים להם אריאן רובן ורונאלדו ‘השמן’.

• רובן שיחק 28 משחקים בעונה הראשונה| ועוד 37 בעונה השנייה - וקחו בחשבון שהיינו קבוצה לא מספיק טובה, הודחנו מוקדם מהגביע בשני המקרים ובצ’מפיונס נתקענו בשמינית המקוללת.
  • רונאלדו בעונה האחרונה המלאה בלבן: 27 משחקים בסה"כ, העונה בה ‘שמר את עצמו’ למונדיאל ושיחק בצ’מפיונס רק בנוק-אאוט - וקחו בחשבון שהיינו קבוצה לא מספיק טובה, באירופה נפלנו בשמינית ולא היו לנו את אליפות העולם לקבוצות\סופר-קופה\ווטאבר.

(JRM) #7521

אני לא יודע מה יותר מצחיק, הפציעה של בייל או השמועות על מחליף למוראטה

(SantiagoBernabeu) #7522

הבעיה שלי עם בייל היא לא המגבלות שלו כשחקן, הבעיה שלי עם בייל היא האופי שלו. הוא מתגלה כנרקסיסט ומפונק.

זה הופיע בפעם הראשונה לפני המעבר שלו אלינו. הוא עשה שרירים מול טוטנהאם כדי להכריח אותם למכור אותו אלינו ופשוט לא הופיע לאימונים. אבל את זה עוד אפשר להבין, הוא רצה להתקדם ובטוטנהאם לא התחשבו במה שהוא רצה.
זה המשיך עם אנצ’לוטי שהחליט לתפקד אותו בימין, ובמקום לדבר איתו ישר רץ לפלורנטינו ובכה לו שהוא מסרס אותו כי הוא לא נותן לו לתפקד באמצע.
זה המשיך עם שורה של הופעות בזיוניות בתחילת העונה שבהם הוא פשוט עמד על הדשא ולא עשה כלום. לא תנועה, לא ניסיון ליצור משהו. כאילו הוא משחק בשחצנות כזאת ובאפתיות מעצבנת.
השיא היה אך כאשר הוא חזר מפציעה ונתן ריאיון לאחד העיתונית הבריטים, שם הוא אמר ‘אנחנו יכולים לשחק 45 דקות ולגמור את המשחק, במחצית השניה אנחנו מעבירים את הזמן’. יומיים לאחר מכן שיחקנו מול אחת הקבוצות הפחות טובות בליגה (לא זוכר כרגע מי מהן, נדמה לי לאס פלמאס בתקופה הגרועה שלה בתחילת 2017), ירדנו למחצית בפיגור כשהוא לא תורם כלום ושום דבר, ואז בייל קיבל אדום שחצני ומטומטם שהרס לנו את כל תוכנית המשחק. עוד חזרנו למשחק עם שערים בדקות האחרונות וחילצנו תיקו אבל בכל זאת זה היה מבחיל לראות את זה.

תוסיפו לכל זה את הפציעות, את הגיל והיכולת שלו שנמצאת בנסיגה, ואין לי ספק שצריכים למכור אותו למרבה במחיר הקיץ…

אחח אם רק לא היה דחוף לפלורנטינו להיפטר מרובן באותו קיץ של רונאלדו וקאקה. עד היום האגף שנו היה סגןר שם.

(royb) #7523

יש עדכון לגבי קרבחל?

(orelh94) #7524

רק מאחר יעבור בדיקות, עפ’'י מה שנאצ’ו אמר בראיון שלו זה לא נראה כזה חמור, אבל זה רק נאצ’ו אומר.

(Juanito 7) #7525

קרבחאל בחוץ לשלושה-ארבעה שבועות, כך כותבים ב’אס’.
לליגה הוא כנראה כבר לא יחזור, אבל נסתפק גם בקארדיף. זה הזמן שלך נאצ’ו…

(Raulninyo) #7526

אני מאמין שדנילו ישחק