שידורי ריאל מדריד ::

ריאל-מדריד

(Alvarito) #1

הגיע הזמן לפתוח ת'רד חדש ומסודר לשידורי קבוצתנו האהובה. פה יתפרסמו לינקים, תוכנות רלוונטיות ושידורי הקבוצה בערוצי הטלויזיה.

תוכנות שימושיות:

TVUPlayer

Sopcast

אתרים שימושיים:

Myp2p

Rojadirecta

atdhe

כרגע לא ברור מה קורה עם המשחק נגד בורוסיה דורטמונד. בערוץ הספורט היו פרסומות שהמשחק ישודר בגולד, בדקתי עכשיו בלוח השידורים שלהם ואין שום איזכור למשחק.

שימו לב: אין לבקש בכל פעם מחדש לינקים. בימי המשחקים יביאו לפה לינקים מגוונים שמהם תוכלו לבחור. הודעות כגון "אפשר לינקים??" ימחקו.

(amnon_t) #2

לגבי המשחק נגד דורטמונד, הוא ישודר בגולד (הם חופרים בפרסומות על זה) והלוח שיש להם באינטרנט לא תמיד מדוייק.

(GarethBale) #4

גם בחדשות הספורט הייתה היום תיזכורת לכך שאת המשחק נגד דורטמונד ישדרו ב-5+ גולד ביום רביעי החל משעה 21:10 וגם לפני כמה דקות ראיתי פרומו למשחק, ככה שהמשחק בוודאות ישודר.

(ell capitan) #6

לפי אתר sport5 ישנו שידור.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.378.64070.html

(Siempre Fieles!) #8

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=46646&part=sports

(Alvarito) #11

הלינק הכי טוב:

sop://211.152.36.37:3912/60341

לתוכנה סופקאסט.

(T@l.D) #15

עולה לי הודעה בסופקאסט משהו בפיירפוקס.
your sopcast mainapp or web browser (IE\FireFox)is runing' please close these softwares before install sopcast-3.2.4
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

(M4dridista) #16

יש לך SOPCAST מגרסא קודמת שמופעלת, תסגור אותה. אם אין לך, תנסה לסגור את הדפדפן ואז לנסות להתקין.

(T@l.D) #17

לא זכור לי שהורדתי סופקאסט מגרסה אחרת (TVU לא נחשב נכון?) וניסיתי לסגור את כל דפי האינטרנט עדין לא מלציח.

(CF R.Madrid) #18

תסגור את כל הדפים של האינטרנט, ואז תתקין וזה יעבוד!

(T@l.D) #19

הצלחתי אחרי חמש פעמים (לא שמתי לב והדף של ספורטאנטר היה פתוח) :smiley: תודה.
נ.ב יש סיבה שזה נתקע כל הזמן?

(C.7-RONALDO) #20

אלהן חבר'ה,
רציתי לשאול אותכם האם מישהו יודע בקשר לשידורי הליגה הספרדית בערוץ הספורט?
למה אין פרומואים לקראת העונה החדשה .
אני זוכר ששנה שעברה 3 שבועות לפני פתיחת הליגה כבר היו פרומואים לקראת העונה שבפתח .
אם מישהו יודע משהו בנושא שיגיב .תודה

(|Raul|) #21

העלת נקודה חשובה. לפי לוח השידורים של ספורט חמש שנמצא באתר שלהם אין שידור של משחק הליגה של ריאל נגד לה קורוניה. בהחלט מדאיג.

(GarethBale) #22

תפסיקו להיות מודאגים לגביי השידורים. גם למשחק נגד דורטמונד הייתם כל כך לחוצים והעלו פה כל מיני נקודות לדיון שמבחינתי הן היו הזויות, בלי להעליב מישהו כמובן.

הליגה הספרדית תשודר גם השנה בערוץ הספורט, על אף שעד עתה לא היה פרומו אחד לכך. אני זוכר שבעצמי שנדב יעקובי בסוף העונה שעברה אמר שגם בעונה הבאה המשחקים של הליגה הספרדית ישודרו בערוץ הספורט.
מה גם שאם ערוץ אחר היה רוכש את זכויות הליגה הספרדית היינו שומעים על כך וזה לא היה נעשה בשקט כזה או אחר.

(|Raul|) #23

אני רק מקווה שהשידורים ישארו בספורט חמש וחמש פלוס והם לא יעיברו חלק ללייב או גולד.

(Murad) #24

המשחק היום הולך להיות משודר איפשהו ביס או בהוט, או שעוד פעם זה לינקים או צלחות לויין פרטיות?

(Nitai) #25

כרגיל: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=46953&part=sports (מחמש יפתחו הקישורים).

אין בטלוויזיה.

(ohadonyy) #26

יש לי כרטיס טלויזיה על המחשב , איך אני יכול להשתמש בו בשביל לראות את המשחק היום ?
תודה מראש .

(de_la_red) #27

באותה הדרך שאתה משתמש בו על מנת לצפות בסרטים\סדרות ובאופן כללי כל מה שמתרכש במחשב; אני אניח שאתה בכלל לא יודע איך לעשות זאת, מה שככל הנראה יהפוך את שאלתך למסובכת ויוביל אותי לשאול את השאלה הבאה: איזה כרטיס מסך יש לך?

(Niro) #30

הבא ששואל שאלה מטומטת על שידור המשחק היום מקבל באן.