שידורי ריאל מדריד ::

ריאל-מדריד

(borntorun) #1906

מי הפרשן עכשיו בריאל-בטיס? באמת מהגרועים ששמעתי אי פעם… יורה שטויות בלי הפסקה. וקורא לחאמס HEMES ולג’ארת בייל GERETH

(!CR7) #1907

[QUOTE=borntorun;1639276]מי הפרשן עכשיו בריאל-בטיס? באמת מהגרועים ששמעתי אי פעם… יורה שטויות בלי הפסקה. וקורא לחאמס HEMES ולג’ארת בייל GERETH[/QUOTE]

חיים רביבו. פשוט הזוי מה שקורה בשידור

(nivp) #1908

תודה רבה רבה אחי הצלת אותי!

(SantiagoBernabeu) #1909

בא לי לירות לעצמי בראש שאני שומע את הפרשנות הזאת. איזה טמטום.

(Shachar_Madrid) #1910

לסיכום: ראינו שידורים גרועים בחיינו, שמענו פרשנים עויינים וחסרי מושג, שמענו אינספור קשקשנים, אבל לפחות אני מעולם לא שמעתי פרשן כל כך גרוע כמו חיים רביבו. לא אומר נכון שמות של שחקנים, אומר על שחקנים מצויינים כמו איסקו ודני קרבחאל שהם לא ברמה של ריאל מדריד, חורץ גורלות של שחקנים חדשים כמו קסמירו וקובאצ’יץ’ אחרי חמש דקות, חצי מהמשחק דיבר על עצמו ועל הקריירה המדהימה שלו בסלטה ויגו. בקיצור, כבר עדיף שאיציק זוהר יפרשן את המשחקים שלנו.

(Santi Yago) #1911

זאת הייתה הפרשנות הגרועה וההזויה ביותר שאני זוכר. פשוט בזיון.

רחמים על השדר שנאלץ לסבול את הדכאון של רביבו שנשמע כאילו הוא בעונש, והכריחו אותו להיות שם.

(gggyyy) #1912

מפניני החוכמה של אדון רביבו - איסקו וקרבאחל לא ברמה של ריאל מדריד, קובאצ’יץ’ וקאסמירו היו גרועים (אחרי הבישול הגאוני של קאסמירו ולמרות ששניהם שיחקו אולי רבע שעה, הוא גם טרח לציין זאת), אין שום דבר חיובי לקחת מהמשחק (חאמס באמת היה מתחת לכל ביקורת) ודנילו לא יודע להגן ולא לתקוף. את כל אלה הוא אמר תוך כדי שינה, כך לפחות זה נשמע.

געגועיי לספורט 5.

(Patience) #1913

איציק זוהר אחלה פרשן, ואני לא צוחק…

(nitzan1982) #1914

חיים רביבו איש הזוי, לא פרשנות ולא נעליים במשך 90 דקות רק קטל שחקן שחקן של ריאל.
ועוד הוא טוען שריאל לא תוכל לרוץ עם בארסה לאליפות מי ישמע איזו הצגה הם נתנו היום כולה 1-0 דחוק.

(רמי.א) #1915

חיים נשמע כאילו הכריחו אותו לפרשן ביום כיפור

(F.Redondo) #1916

ONE יקחו עילגים מהרחוב והם ידעו לבטא את השמות של חאמס, קרוס וגארת’ בייל, מה זה?!

אני כבר לא יודע מה עדיף הביזיון הזה או השכונה של ברקוביץ’ וארבל.
3 שנים יש לנו עם ONE, עד מתי?!

(Merengue) #1917

[QUOTE=רמי.א;1639343]חיים נשמע כאילו הכריחו אותו לפרשן ביום כיפור[/QUOTE]

או על חשבון הופעה של אייל גולן

(=Skyline=) #1918

התגובה של איסקו וקארבחאל לחיים רביבו:

(LUKA) #1919

אתמול מתוך סקרנות הגברתי את הווליום מעט כדי לשמוע מה יש לפרשן התורן לתרום לנו מעבר למה שאנו רואים ממילא במו עינינו. זה כמעט גרם לי להתגעגע לאלי אוחנה (לא באמת).
כבר בתחילת המשחק הכריז הגאון שהמשחק הזה הוא אחד מהחשובים מכל המשחקים האחרונים של ריאל מדריד (משחק ליגה שני. כלומר גם נגד גיחון היה מהחשובים ביותר, אם כי קשה להעריך איזה מביניהם היה לדעת הפרשן הנכבד הכי חשוב).
לאחר הגול בדקה השניה החכם מכל אדם קבע שעכשיו המשחק יהיה הרבה יותר פתוח (כלומר בהשוואה לשתי הדקות הראשונות, כן?).
מאותה נקודה הפנינים כבר זרמו בשצף קצף. קרבחאל לא לרמה של ריאל מדריד, כמוהו גם דנילו, איסקו ומי לא בעצם. מעטים הצליחו להימלט מהבל פיו של הפרשן הנחרץ. בסוף רביבו סיכם ומילמל בטונציה העייפה שלו, שלעומתה אלי אוחנה נשמע כמו נדב יעקובי על ספידים, שהוא “מאוכזב”. ולמה שלא יהיה מאוכזב? פרשן ישראלי עתיר ניסיון, כוכב שהותיר חותם עז בליגה הספרדית ושכבר עשה וראה הכל, מה כבר נותר לו חוץ מלהתאכזב לנוכח חמישיה הכוללת בין השאר מספרת מרהיבה, בעיטה חופשית אדירה, גולאסו של בייל ושער קבוצתי יפהפה.
חברים, אנחנו עוד נתגעגע ליעקובי ושגיא כהן, עם כל הצרחות והפטפוטים הבלתי נסבלים לעיתים. הם לפחות אהבו את מה שעשו וגם היה להם לא מעט מושג על מה הם מדברים.
כרגיל, הבדיחה היא על חשבוננו.

(titi camara) #1920

שגיא כהן אני מתנצל ! מצטער על כל מילת ביקורת שהשמעתי כלפיך, תחזור, בבקשה תחזווווורררררררררררררר !

(F.Redondo) #1922

יאמר לזכותו של ברקוביץ’ שהוא לפחות מעריך את קרבחאל בניגוד לאיציק זוהר ורביבו שהתייחסו אליו ככישלון בעונה שעברה.
שהוא לא משדר עם ארבל הוא פחות מעצבן .

(Madridista09) #1923

שלום לכל קוראי ומשתמשי הפורום.

אני אוהד את ריאל מעונת 2002/2003, קורא ומתעדכן באתר realmadrid.co.il בערך 10 שנים ועוקב אחר הפורום קצת פחות. כמו רבים מכם, גם אני סובל מהשדרים והפרשנים של ערוץ וואן (ומתגעגע לנדב ושגיא), ועכשיו אני צופה בעיה נוספת שאנחנו עלולים להיתקל בה. בשבוע הקרוב יערך מחזור אמצע שבוע כשריאל ובארסה ישחקו ביום רביעי. בארסה תתארח אצל סלטה ויגו בשעה 21:00 שעון ישראל, בעוד ריאל תתארח אצל בילבאו בשעה 22:00. עד כמה שאני יודע, לוואן אין אפשרות לפצל את השידורים היות ויש להם רק ערוץ אחד, וזה כנראה אומר שנצטרך לסבול שידור משולב עם המשחק של בארסה, או לחפש לינק לשידור של ריאל לפחות עד לסיום המשחק של בארסה.

האם יש למישהו מכם פרטים לגבי התוכניות של וואן למקרים כאלה? אין לי ספק שזאת לא תהיה הפעם היחידה העונה שבה המשחקים שלנו ושל בארסה יתנגשו, ולפי דעתי זאת תהיה פגיעה רצינית בחוויית הצפיה.

(t.a.l4) #1926

אבל הם בכלל משחקים מחר

(moshe34) #1927

במחזור של אמצע שבוע,מוצאי יום כיפור.
אנחנו משחקים בתשע מול סלטה ואתם בעשר מול בילבאו (שעון ישראל)

(djyakini) #1928

מקווה שONE ימצאו פתרון לטווח הארוך, ולא בדמות שידור משולב.