שידורי ריאל מדריד ::

ריאל-מדריד

(Oleguer 23) #1949

שיעשה לכם קצת טוב על הלב:

(Madridista09) #1950

לא יודע לגבי אחרים, אבל אני בטח לא נהנה “לרדת על שידורי הספורט בארץ”. צפייה במחשב היא הרבה פחות איכותית מהטלוויזיה, לפחות אצלי (וכן, אני משתמש בסופקאסט). מה גם שמספיק שהשידור נתקע פעמיים-שלוש לאורך המשחק והשטף נהרס.

כשהליגה הספרדית שודרה בספורט 5, הטענה היחידה שלי היתה כלפי חוסר הידע וחוסר המקצועיות של אלי אוחנה ושלמה שרף (שהצטרף לצוות בשנה האחרונה). נדב יעקבי שידר בהתלהבות ובעיקר היה בעל ידע עצום על עולם הכדורגל והליגה הספרדית. שגיא כהן, אבי מלר, עמיחי שפיגלר ומוטי איווניר ששידרו ופירשנו בשנים האחרונות, שלטו בסגלים של הקבוצות, עשו הכנה לשידור ולרוב היו מקצועיים. בטח בהשוואה לוואן. נקודה נוספת שמפריעה לי היא השתקת השדר המקומי. בספורט 5 ובצ’רלטון נוהגים לתת לצופים לשמוע את השדר המקומי ומדי פעם מתערבים בשידור. בוואן לא שומעים את השדרים מספרד לאורך כל המשחק ואנחנו נאלצים לשמוע את הגאונים מישראל.

משום מה בוואן חשבו ששחקני עבר טובים יכולים לפרשן ברמה גבוהה. זה לא המצב. ברקו עושה שכונה מהשידור כאילו הוא חזר ליציע העיתונות, זורק הצהרות לכל עבר ולא מסוגל לבטא נכון שמות של שחקנים. רביבו חסר מושג, לא עוקב אחרי הליגה אותה הוא מפרשן, לא מסוגל לבטא שמות של שחקנים ואני בספק אם הוא עשה קורס בסיסי בשידור ספורט (הוא לא מסוגל לבטא נכון את המילה “תיקו”). איציק זוהר יוצא בהצהרות כמו ברקו, מגיע עם רעיונות ודעות מוכנות מראש וקוטל שחקנים. יורם ארבל לא מסוגל לזהות את השחקן, לקרוא את שמו מהדף, שוכח את התוצאה ולעיתים גם את חוקי המשחק למרות הניסיון הבלתי נגמר שלו. שדר/פרשן חייב להיות אובייקטיבי ולהתייחס למה שקורה על הדשא. ממש לא מעניין אותי שרביבו בעד ריאל למען תחרותיות הליגה - זה לא מקצועי וטוב שזה מעולם לא קרה בספורט 5, הם גם לא אמרו מעולם בשידור שהם רוצים שריאל תפסיד. אתם מסוגלים לדמיין שדר אנגלי שמצהיר באמצע השידור שהוא בעד צ’לסי כדי שתחזור לצמרת? בדיחה.

אני צופה בליגה האיטלקית, הצרפתית ובליגת האלופות בערוצי ספורט 5. בליגה האנגלית, הגרמנית והליגה האירופית בספורט 1/2 ובליגה הספרדית בערוץ וואן. הפער ברמת השידור הוא גדול ומפריע לצפייה. למיטב הבנתי זהו אשכול שמתייחס לשידורי ריאל מדריד ולכן אני רואה לנכון לציין פה את מה שמפריע לי בשידורים של ריאל. לא הצטרפתי לפורום כדי להגיב בשביל “הפואנטה”.

(דניאל.) #1951

בקשר לסופקאסט, איפה אתם מוצאים שידורים טובים? לרוב אני צופה באתר שהבאתי לכאן עשרות פעמים, אבל סופקאסט דיי קשה לי למצוא.

(Dovi) #1952

Livetv.sx
בעיקר ברוסית.
יש בדרך כלל מדד אמין כמה הערוץ שוטף, יכול להיות נפילה פתאום באמצע משחק (בעיקר במחציות) אבל רוב הפעמים זה עובד טוב כל הזמן (בכפוף למהירות האינטרנט והמחשב שלך).

יש כמובן משחקים שיש יובש אבל זה נדיר.

(ערן א.) #1953

[QUOTE=Madridista09;1645452] שדר/פרשן חייב להיות אובייקטיבי ולהתייחס למה שקורה על הדשא. ממש לא מעניין אותי שרביבו בעד ריאל למען תחרותיות הליגה - זה לא מקצועי וטוב שזה מעולם לא קרה בספורט 5,[B] הם גם לא אמרו מעולם בשידור שהם רוצים שריאל תפסיד.[/B] אתם מסוגלים לדמיין שדר אנגלי שמצהיר באמצע השידור שהוא בעד צ’לסי כדי שתחזור לצמרת? בדיחה.

[/QUOTE]
לגבי המשפט שהדגשתי- אני לא יודע כמה פעמים יצא לך לראות את ריאל בספורט 5 בארסה, הם אמרו את זה מפורשות יותר מפעם אחת, ואם לא שמעת כנראה שלא רצית לשמוע, בעקבות מספר פעמים שזה קרה, שלחתי מכתב זועם למנכ"ל הערוץ והתלוננתי בפניו על חוסר האובייקטיביות הזה, כתוצאה מכך הם הפסיקו לאמר משפטים כאלה בצורה ברורה, ועברו לרמזים, ולשידורים של ריאל שבכל משחק הם משווים לבארסה ותמיד בארסה יותר טובה, או משקפים דעות מוטות לחלוטין, לגבי אירועים כמו נבדלים גבוליים, פסילת שערים, כרטיסים אדומים, וכו’- לטובת בארסה. כלומר לדוגמא כשפעם במשחק של ריאל כששחקן של ריאל בעט כדור ופגע לשחקן היריבה ביד בתוך הרחבה הם טענו שהייתה יד צמודה ולא מגיע פנדל, ושבוע לאחר מכן, קלאסיקו שחקן של בארסה בועט יד צמודה של שחקן ריאל ברחבה אותו מצב בדיוק כמעט אחד לאחד, ואז פתאום זה פנדל ברור…
היו עוד אינספור מקרים כאלה… וצרה היריעה מהלכיל את כולם. וגם לא צריך שהשדרים או הפרשנים יגידו בפירוש שהם שונאים את ריאל, מספיק לשמוע אותם בשידור, ואת ההבדלים התהומיים ביחס שלהם כלפי ריאל לקבוצות האחרות ובמיוחד בארסה, כדי להבין את זה לבד.

כמו שכתבת פרשן צריך להיות אובייקטיבי, זה הא,ב של מקצוענות בשידור ובעיתונאות, מותר לפרשנים לאהוד קבוצות אבל בזמן שהם משדרים הם צריכים להפסיק להיות אוהדים ולהתחיל לפרש, ברגע שהם חורגים מהכלל הזה, אין להם יותר מקום במקצוע הזה, כי הם מבזים אותו.

לגבי האמירה של רביבו- נכון היא לא מקצועית כי גם היא הבעת דעה לא אובייקטיבית, אבל שמחתי עליה רק משום העובדה שבמשך כל השנים שראיתי משחקים ב"ספורט 5 בארסה" (לא סתם זה שמו) סבלתי מהשידורים האלה, ולכן האמירה של רביבו הייתה שינוי מרענן מבחינתי אחרי שנים של סבל בזמון שידורי משחקי ריאל.

למרות כל מה שאמרתי, ולמרות שעד כה אני מרוצה מהשידורים בוואן לפחות מהפן האובייקטיבי, אני עדיין מעדיף כשיש לי את האפשרות (גישה לחמשב ) לראות משחקים של ריאל בערוצי האינטרנט השונים עם או בלי תכנת סופקאסט, ובכל שפה שהיא לא עברית !!!

(bblanko) #1954

אלי אוחנה פשוט מביך, כמה שהיה שחקן גדול ככה הוא פרשן קטן. אם נקשיב לו אז מסתבר שארבלואה הוא קשר אחורי והמחליף של קסאמירו הוא חאמס. ורק כדי להוסיף חטא על פשע גם אין לו מושג מה המשמעות של “ברירת מחדל”. פשוט מביך.

ודרך אגב [ואני יודע שזה לא קשור לאשכול] יש לי הרגשה חזקה שברצלונה כבר מכינים הצעה כדי לקנות את המגן הימני של מאלמו, איזה שחקן גדול… שחקן תיאטרון ז’תומרת :lol:

(ליאור גל) #1955

תשמעו שאני הופתעתי גם מהרמה של יעקבי, בהתחלה הוא אומר הנה קרבאחל כבר שכחנו ממנו מה מאז שהליגה לא משודרת בערוץ הספורט הוא לא עוקב? כבר חודש שרק קרבאחל משחק.

אוחנה זה כבר באמת לא לרמה הזו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Santi Yago) #1956

שידור מביך של יעקובי ואוחנה. כמה טעויות של חוסר ידע. כמה טעויות של חוסר תשומת לב.

השחקן של מאלמו הורחק בצהוב שני והם טוענים שזה אדום ישיר, למרות שראו את השופט מניף כרטיס פעמיים. איך אפשר לטעון שאין לו צהוב אחרי שהם כבר הזכירו במהלך המשחק שהוא קיבל צהוב. הזוי. גם מה הבעיה לבדוק באתרים השונים אם יש לו או אין לו צהוב. זה לא משהו שאמורים לטעות בו.

(David_Silva) #1957

השידור שופע טעויות כמו גם בוני שאמר קובאצ’ביץ’ או אוחנה שנותן דגש במקום לא נכון בשם שלו.

(רמי.א) #1958

אם עוד פעם אני אשמע קא[B]רא[/B]באחאל אסון יקרה באולפני הספורט. לעזאזל כתוב בפירוש carvajal בלי פאקינג a אחרי r!!!

(titi camara) #1959

תגידו מה שתגידו זה עדיף על רביבו !
למרות שאני מסכים עם ערן א. בכל מה שהוא כתב על ערוץ הספורט.

(F.Redondo) #1961

[QUOTE=ליאור גל;1645990]תשמעו שאני הופתעתי גם מהרמה של יעקבי, בהתחלה הוא אומר הנה קרבאחל כבר שכחנו ממנו מה מאז שהליגה לא משודרת בערוץ הספורט הוא לא עוקב? כבר חודש שרק קרבאחל משחק.

אוחנה זה כבר באמת לא לרמה הזו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/QUOTE]

זה רק מוכיח את מה שידעתי, כל הפרשנים בערוץ הספורט רואים רק את המשחקים שהם עצמם משדרים/מפרשנים ולא משכילים לראות משחקים אחרים מליגות אחרות, במקרה הטוב רק תקציר בחדשות הספורט לא משהו מעבר.
יעקובי באמת הפתיע עם חוסר הידע.

ידעתי שזה יקרה כאשר נגיע לצ’מפיונס הם לא יהיו מעודכנים בגלל אי השידורים בערוץ שלהם כמו שהיו בעבר.

(gggyyy) #1962

[QUOTE=titi camara;1646034]תגידו מה שתגידו זה עדיף על רביבו !
למרות שאני מסכים עם ערן א. בכל מה שהוא כתב על ערוץ הספורט.[/QUOTE]

[QUOTE=titi camara;1646034]הכי חשוב שזה כבר לא של ערוץ הספורט ואני לא חייב להנמיך את הווליום כל פעם שקבוצה עוברת את החצי(יעקבי, אויייי יעקבי כמה שאתה לא חסר), וגם לא חייבים לסבול את שיטת השידורים המשולבים המעצבנים של צ’רלטון.[/QUOTE]

אז יעקבי או לא יעקבי? י(לא)עקבי.

(יותר מדי שעות אבי מלר. מתנצל.)

אבל ברצינות, דקה פה ודקה שם עם בוני גינצבורג לא משתוות ל90 דקות מסויטות עם חיים רביבו או אייל ברקוביץ’ ועם יהורם ארבל שנכנס למשוואה, בעיניי אין כאן שום התלבטות. אני מקווה שהחוזה של ONE הוא לשנה בלבד.

(Santi Yago) #1963

אני מעדיף את ONE על ספורט5 במיוחד אם ארבל לא משדר אותנו (בינתיים הוא שידר בעיקר את ברצלונה).

עוד טעויות מביכות של יעקבי אתמול:
“רונאלדו בן 32”. הוא בן 30.

“פלה כבש 1200 שערים”, הוא כבש 727 שערים רשמיים. אלא אם כן יעקבי סופר את השערים בשכונה כמו שמודי אמר…

(ערן א.) #1964

אייל ברקוביץ’ אתמול: “קיילור נאבאס הוא לא גבוהה ולכן אין לו כריזמה” .

בלי ספק אחד המשפטים הכי הזויים והכי מטומטמים ששמעתי אי פעם מפרשן/שדר כדורגל.

(!CR7) #1965

זה ידוע שבכל הפרשנים והשדרנים במדינה שלנו כיום קיימים ליקויים שכליים, אין חדש תחת השמש.

מה שכן מפריע לי, זה שכבר שידור שלישי ברציפות אייל ברקוביץ’ דואג להגיע למצב שהוא אומר משהו בסגנון הזה, בד"כ אחרי מהלך של כריסטיאנו רונאלדו: “רונאלדו באמת שחקן ענק ואתלט אדיר, אבל מסי קוסם. לדעתי השחקן הטוב בהיסטוריה”.

כאילו מה נסגר איתך יא חתיכת ליצן? אלפי אוהדי ריאל מדריד צופים במשחק ושומעים אותך מדבר. איך לעזאזל אתה מדבר על ההשוואה שיכולה אולי הכי לעצבן אותם, דווקא בשידור של ריאל מדריד? אתם יודעים מה, בסדר, מילא היה אומר את זה בקלאסיקו. אז הוא תפס צד. אבל בחייאת יא אהבל, כמה אידיוט אפשר להיות?

אה ושהוא מדבר על הבן שלו (תום?) כל שידור… חחח איזה בנאדם. הוא אשכרה אמר: “התערבתי עם הבן שלי שאתלטיקו ינצחו 1-2 אז אני מת שאתלטיקו יבקיע עכשיו את שער המהפך והניצחון”. על מי אתה עובד יחתיכת דביל? תגיד שאתה רוצה שאתלטיקו מדריד תנצח, אתה לא מעניין אותי בכלל יא עלוב.

הייתי חייב לפרוק. הגעתי למצב שאתמול העדפתי לשמוע את יורם ארבל מדבר ולא את ‘ברקו’. לפעמים הוא יכול להיות כל-כך מעצבן.

(Barrett) #1966

מישהו מצא אתר נורמלי שניתן לראות בו שידור חוזר של המשחקים האחרונים?
לצערי אני לא יכול לראות משחקי ריאל מדריד בשלושה שבועות הקרובים (נמצא ביפן והפרש השעות…)

(Santi Yago) #1967

Barrett, נסה את האתר הזה

(GonzaloHiguainn) #1969

sop://broker.sopcast.com:3912/258008
תוריד סופקאסט פועל חלק בhd

1-0 ריאל דקה 8

(Madridista09) #1973

זה כבר בלתי נסבל!

שמתם לב איך רביבו לוקח את הידיעה הלא מבוססת של המארקה לגבי הפציעה של רונאלדו בברך, מעוות אותה (בכתבה דובר על שיפור במצבו שחל לאחרונה), ואז מתבסס עליה כל המשחק?

רביבו: “אתה רואה מה זה חילוף נכון? זה חילוף נכון.” בלי הסבר, בלי נימוק… הבן אדם אפילו לא מסוגל לבטא נכון את המילה ‘תיקו’!

איכות שידור ברמה הכי ירודה שיש בארץ, עם הערות של מהמרים כפייתיים מהקיוסק השכונתי. אני כבר לא יודע מי יותר גרוע, רביבו או ברקוביץ’. ניסיתי לשים על mute בכמה מקרים אבל אני לא מסוגל לראות ככה משחק. מתחילת העונה אני מוצא את עצמי מתעצבן על המשחק ועל השידור במקביל! הם פשוט פוגעים בחוויית הצפייה. רק אתמול ארבל קרא למסי ‘אוטיסט’ בתחילת המשחק של בארסה. אתם מסוגלים לדמיין שדר אנגלי אומר דבר כזה? אתם מסוגלים לדמיין את יעקבי אומר דבר כזה?
חוץ מהעונה הזאת יש לנו גם את שתי העונות הבאות לסבול את וואן; אין ספק שכל שידור מקצר לי את החיים בכמה דקות.