שידורי ריאל מדריד ::

ריאל-מדריד

(Santi Yago) #1974

לדעתי רביבו היה בסדר גמור, לא צריך לחפש על מה להתלונן בכוח.

אני מעדיף את השידורים של וואן (במיוחד כשיורם ארבל לא משדר אותנו) על פני אלה של ספורט 5.

לפחות אנחנו זוכים לראות את כל המשחקים שלנו ב-HD ולא צריכים להתפלל שלא תהיה הארכה בערב הכדורסל של ישראל…

(Madridista09) #1975

“בסדר גמור” זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על רביבו לדעתי, ו-“להתלונן בכח” לא מופיע ברשימת המטלות שלי.

השידורים בוואן הורסים לי את חוויית הצפייה, ולפי הביקורות ברשתות החברתיות בכלל ובספורטאנטר בפרט גם לרבים אחרים. צוותי השידור לא מקצועיים ואני לא אתחיל לפרט שוב את מה שמפריע לי כי עשיתי את זה בהודעות קודמות.

אם יש כאלה שהשידורים בוואן לא מפריעים להם, אני באמת מקנא בהם, אבל אני לא רואה סיבה שצריכה למנוע ממני להביע את התסכול על השידורים כאן בפורום.

(GonzaloHiguainn) #1976

אני לא מבין למה אתה כל כך סובל ולוקח קשה…דווקא אותי זה מאוד משעשע הזוג ליצנים שנבחר לשדר אותנו כל שבוע.
ספורט 5 לא יותר טובים,וכמו שחברי ציין

[RIGHT]לפחות אנחנו זוכים לראות את כל המשחקים שלנו ב-HD ולא צריכים להתפלל שלא תהיה הארכה בערב הכדורסל של ישראל…[/RIGHT]

פשוט תהנה מיזה…גם משחק של ריאל וגם סטנדאפ של הפרשנים,אני אישית צוחק בקול עם אחי כשהם אומרים משהו שטותי. :grin:

(real^madrid^life) #1977

יש לינק לשידור של המסיבת עיתונאים עכשיו ?

(Bob Sacamano) #1978

אימון הבכורה כעת בשידור ישיר באפליקציה.

(Oleguer 23) #1981

הם בכלל ערבבו פה 3 עונות: קאפלו ב2007, התאריך ב2008 והקלאסיקו במחזור ה34 היה ב2009 בכלל. אני רק תוהה אם הוא באמת אמר שקאפלו אימן או שרק כתוב את זה.

(Merengue) #1982

אם אני לא טועה גם אמר

(Equilibrium) #1983

[QUOTE=Oleguer 23;1660040]הם בכלל ערבבו פה 3 עונות: קאפלו ב2007, התאריך ב2008 והקלאסיקו במחזור ה34 היה ב2009 בכלל. אני רק תוהה אם הוא באמת אמר שקאפלו אימן או שרק כתוב את זה.[/QUOTE]

אתה צודק בהחלט, המשחק שוחק בשביעי במאי (יום העצמאות שלנו) במחזור ה36. ולמען האמת הוא אמר את הדברים האלו

(imblue) #1984

חברים אני זקוק ללינק לטלפון נייד לקלאסיקו היום.
אודה לעזרתכם

(Michael Scofield) #1985

תוריד סופקאסט במידה ואתה עם אנדרואיד. אם אין בחנות חפש בדפדפן של המכשיר, מניסיון (מילואים) עובד מצוין. אם זה אייפון, שהאלים יעזרו לך…

(moshe34) #1986

תנסה פה, זה אומנם בערבית. אני ראיתי את המשחק מול סלטה והיה שידור די טוב.
אם לא עובד לך הסופקסט ואין לך תחליף יותר ראוי זה תחליף לא רע.
http://www.yalla-shoot.com/live
כנס רבע שעה לפני המשחק כמובן.

(Merengue) #1988

מי שבחר להתעלם מהשידור הישראלי ובחר בשידור הזה. נראה לי נכנס לאופוריה מטורפת.
פשוט תעבירו קדימה לשער של רונאלדו. (2:50)
[YT]5XfAgKfwSVA[/YT]

(Netanel S) #1989

רק דבר אחד לא ברור לי (מאז שיש ONE, אני צופה קבוע בערוץ ישראלי כי אני נהנה מהHD. לפני זה לא ראיתי בערוץ הספורט) - איך יכול להיות ש-3 פרשנים, קריין ומנחה רואים 14 פעמים (כן, ספרתי) את ההילוך החוזר (פלוס פעם אחת בשידור חי) של ה"הכשלה" על מסי - ודנים האם היה מחוץ לרחבה או בפנים, איפה הכדור, איפה המגן ואיפה החלוץ והאם זה היה פנדל.
ואף אחד לא מדבר על זה שלא היה בכלל פאול!!!

(Merengue) #1990

[QUOTE=Netanel S;1670592]רק דבר אחד לא ברור לי (מאז שיש ONE, אני צופה קבוע בערוץ ישראלי כי אני נהנה מהHD. לפני זה לא ראיתי בערוץ הספורט) - איך יכול להיות ש-3 פרשנים, קריין ומנחה רואים 14 פעמים (כן, ספרתי) את ההילוך החוזר (פלוס פעם אחת בשידור חי) של ה"הכשלה" על מסי - ודנים האם היה מחוץ לרחבה או בפנים, איפה הכדור, איפה המגן ואיפה החלוץ והאם זה היה פנדל.
ואף אחד לא מדבר על זה שלא היה בכלל פאול!!![/QUOTE]

כי לא צפית באולפן טיפוסי. צפית באח הגדול VIP !

(titi camara) #1991

ערוץ ONE קיבלו כבר בעונת השידורים הראשונה שלהם אולי את העונה הכי מותחת בליגה הספרדית והם כמעט ומצליחים להרוס את הכייף עם הפרשנים האלה, גם רביבו וגם חזן לא מפסיקים לחפור, אלוהים כמה שהם חופרים ! כבר יש לי כאבי ראש ואוזניים, במקום לשתוק ולתת לנו להנות מכדורגל משובח הם מתעקשים להרוס את כל ההנאה.

תשתקו קצת ! תלמדו מהשדרים והפרשים האנגלים…

ואם הם היו יודעים על מה הם מדברים זה כבר היה חצי נחמה, הבעיה שכל מה שיוצא להם מהפה זה שטויות, פינת “המהלך המדוייק” של בוני זה מדע טילים לעומת מה שיוצא מהפה של שני הליצנים של ערוץ ONE.

(Michael Scofield) #1992

אלון חזן… וואו. אמן שהבנאדם הזה יפסיק להגיד לי מה אני רואה, פשוטו כמשמעו. זה אפילו לא נחשב שידור, זה משהו חדש.
הפרשן השני הכי גרוע בארץ אחרי ניר לוין.

(LUKA) #1993

אני חושב שאתה עושה קצת יותר מדי כבוד לאלי אוחנה, אבל כן, זאת בעיה. אלון חזן לא מסוגל לסתום את הפה וחפירותיו הן מהמייגעות ביותר שספגו אוזניי. הצרה היא שחזן, כמו פרשנים רבים אחרים בביצה, נשמע כמו אוהד שצופה במשחק עם חבריו (אם כבר אז כבר, אולי פיצוח גרעינים היה מדלל מעט את שטף ההגיגים) ולא כמו פרשן. מילא העילגות, על כך עוד אפשר לסלוח, אבל אין בבליל פטפוטיו שום ערך מוסף. כלום. ועל מנת לחדד אף יותר את האפקט הקומי-טרגי, הברברת האינסופית הזו מתובלת גם בחשיבות עצמית ויומרנות שאין לדעת את בסיסן. לא האמנתי שאתגעגע עד כדי כך למופע הצווחות ההיסטריות ופילוסופיית הוצאת החוץ של יעקובי את כהן.

(nivp) #1994

חברים שאלה חשובה, יום רביעי הגומלין של החצי גמר נופל על ערב יום השואה יש למישהו עצה איך אפשר לראות את המשחק?

(Michael Scofield) #1995

להתקין על המחשב סופקאסט או אייסטרים, להיכנס לאחד האתרים שמביאים לינקים למשחקים ולראות בצפייה ישירה דרך אותן תוכנות.

(Bale11) #1996

אני הבנתי מכמה חברים שהם אוהדי בארסה (מנוסים במשחקים שנופלים על יום השואה) שאפשר לקנות את השידור מהאתר של אופ"א באיכות HD. עכשיו השאלה אם זה נכון ואם כן כמה יעלה לי לקנות את השידור?