טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(דניאל.) #1150

[QUOTE=Blaz00r;1551820]בטוח.

[/QUOTE]

אוקיי, אבל מכשירי אלקטורניקה זה מס שונה.

(Blaz00r) #1151

ברור, על כל סחורה משלמים רמות שונות של מע"מ/מכס, מדובר פה ספציפית על ביגוד. על סמארטפונים למשל משלמים סה"כ 35% מס.

(DoctorGonzo) #1154

rosetta stone

תן לזה צ’אנס. בכל מקרה הייתי מציע לך לשאול בשגרירות.

(דניאל.) #1155

אתה מדבר מניסיון?

(דניאל.) #1157

הבנתי שרוזטה סטון לא מלמדת באופן מלא, כלומר בלי יותר מדיי דיקדוק והתוצר הסופי הוא תוכי.
אני מאמין שכדאי ללמוד לא באופן ווירטואלי, אלא ממש בכיתה עם מורה ואנשים, המחיר עדיין לא מסתדר לי בראש אם איטלקית עולה פי 3 בערך (11,000 לעומת כ3000+), אבל זה מרגיש לי הרבה יותר אידיאלי.

בכל אופן תודה, אשמח לעוד תגובות!!:thumbup1:

(Shusaku) #1158

מצטרף לשאלה. מתעניין בעיקר בדיבור וקריאה, כתיבה הרבה פחות מעניינת.

(אלכס) #1160

פרח שזאת לא העונה שלו - אפשרי בכל זאת למצוא איפשהו או שאבוד לי?

(Andrea Pirlo) #1161

המלצות לאפליקציות עם מידע סטטיסטי על כדורגל / כלכלה יתקבלו בברכה.

תודה

(Scouser) #1162

יש את האפליקציה של FourFourTwo שיש בה סטטיסטיקות כדורגל…

(Lopo) #1163

Squawka, בין הטובות שיש לשימוש פרטי.

(DoctorGonzo) #1164

על מערכות מספרים בינאריות, הקסות וכול’:

(דניאל.) #1165

יש כאן דוברי ספרדית? אם כן, אשמח לשאול אתכם כמה שאלות ממש חשובות על השפה! תודה.

(DoctorGonzo) #1166

(דניאל.) #1168

האם למישהו בפורום יש אזרחות אירופאית כלשהי (דגש על רומנית/גרמנית) והוא יוכל לענות לי על מספר שאלות?

(Corwin) #1169

[QUOTE=דניאל.;1567959]האם למישהו בפורום יש אזרחות אירופאית כלשהי (דגש על רומנית/גרמנית) והוא יוכל לענות לי על מספר שאלות?[/QUOTE]

יש לי אזרחות גרמנית, כבר עניתי על שאלות פה בעבר… אתה מוזמן לחזור אחורה ולחפש או אם אין לך כוח, לשאול.

(Washar1) #1170

קורווין, במידה ויש לי אזרחות ודרכון אירופאי אני יכול פשוט לקנות כרטיס טיסה לארצות הברית ולדפוק שם בדלת?

(Corwin) #1171

[QUOTE=Washar1;1568296]קורווין, במידה ויש לי אזרחות ודרכון אירופאי אני יכול פשוט לקנות כרטיס טיסה לארצות הברית ולדפוק שם בדלת?[/QUOTE]

לגבי דרכון גרמני - כן. דרכון גרמני מעניק ויזת תייר אוטומטית לשלושה חודשים (אח שלי השתמש בזה כבר פעמיים ולכן אני בטוח בכך). לגבי מדינות אחרות אני לא בטוח אבל אני מניח שמדינות כמו בריטניה וצרפת זה משהו דומה. עם זאת, הייתי מוודא את זה לגבי המדינה הספציפית.

(Washar1) #1172

והוא מחדש את הויזה בזמן שהוא נמצא על אדמת ארה״ב?

(Corwin) #1173

[QUOTE=Washar1;1570823]והוא מחדש את הויזה בזמן שהוא נמצא על אדמת ארה״ב?[/QUOTE]

אם אני זוכר נכון, ניתן לצאת (לקנדה למשל) ואז לחזור וכך הויזה מתחדשת אוטומטית. אבל אני לא סגור על זה. בכל מקרה אח שלי לא היה שם יותר משלושה חודשים.

(t-rix) #1174

מישהו יודע איך אני משתמש בסנגוריה הציבורית? כלומר מגישים בקשה או ברגע שהולכים לבית משפט ביום הדיון מבקשים סנגוריה ציבורית?