טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(Bob Sacamano) #1175

רשת סלולר משתלמת?
אני בעיקר מחפש חבילות עם נפח גלישה כמה שיותר גדול + מהירות גלישה נורמלית. כרגע אני באורנג’ ומשלם לדעתי הרבה יותר מידי -
500 הודעות\דקות + ג’יגה גלישה ב-79 ש"ח.

(oshri7) #1176

[QUOTE=Bob Sacamano;1572921]רשת סלולר משתלמת?
אני בעיקר מחפש חבילות עם נפח גלישה כמה שיותר גדול + מהירות גלישה נורמלית. כרגע אני באורנג’ ומשלם לדעתי הרבה יותר מידי -
500 הודעות\דקות + ג’יגה גלישה ב-79 ש"ח.[/QUOTE]
הוט מוביל 49 בלי הגבלה הכל 3 גיגה גלישה.

(דניאל.) #1177

האם יש פה מישהו שמבין קצת בביטוח לאומי?

לפני כחודש נפתח לי הראש בעבודה, הייתי בבית חולים והושבתתי לכשבוע וחצי בלבד. הייתי צריך ללכת ליעוץ משפטי מכל מיני סיבות והעו"ד ציין סכום שבין 6000-12000 ש’'ח פיצוי. נראה לי תמוה.

איך עניין הפיצויים והתביעות הולך שם, כמה תכל’ס מגיע לי?

(Shusaku) #1178

גולן ממשיך להראות לישראלים כמה הם פראיירים.

(serginhо) #1179

אשכרה.

תגידו, כשאני מתנייד מחברה לחברה, הוראת קבע לחברה הישנה מופסקת אוטומטית ברגע שאני מתנייד לחברה אחרת או שצריך לסגור את זה מול החברה שהייתי בה?

(imblue) #1180

עד היום התניידתי 4-5 פעמים ובכל פעם התשלום פסק אוטומטית.
לגבי מהירות גלישה אני חושב שאין תחרות לפלאפון (גם מהם התניידתי). אני מציע למי שרוצה גם לחסוך בחשבון וחשובה לו מהירות הגלישה להתחבר אליהם, אחרי חודש לעזוב למפעיל אחר ואז הם יתקשרו ויציעו מחיר נמוך (40-50 לחודש). כל המשפחה שלי עשתה את זה והיום הם משלמים 39 לחודש.

(k_700) #1183

[QUOTE=AlexDP;1573527]לא בטוח אם זה הת’רד המתאים, אז אין לי בעיה שתעבירו אם יש בכך צורך.

מישהו יכול להמליץ על מקומות נחמדים בארץ שאפשר ללכת עם חברה לעשות קפינג לכמה ימים? לא מקומות שעמוסים אנשים כמובן, ושאפשר גם לעשות הייקינג וכל מני. צפון או דרום הארץ לא משנה.[/QUOTE]
ירדנית יש מקום מצוין לקמפינג, תכנס דרך השער האחורי של דגניה(תשאל בקיבוץ ינחו אותך), ככה אתה מגיע בדיוק לאיזור השקט יותר.

אחלה מקום לאוהל, פוייקה, מנגל וכיוצא בזה. ואם תשחו קצת פנימה תראו שיש גם טרזן(ככה קוראים לזה עדיין?) מקומבן כזה של 4-5 מטר גובה.
אל תשכחו אל תוש.

(Corwin) #1184

[QUOTE=AlexDP;1573527]לא בטוח אם זה הת’רד המתאים, אז אין לי בעיה שתעבירו אם יש בכך צורך.

מישהו יכול להמליץ על מקומות נחמדים בארץ שאפשר ללכת עם חברה לעשות קפינג לכמה ימים? לא מקומות שעמוסים אנשים כמובן, ושאפשר גם לעשות הייקינג וכל מני. צפון או דרום הארץ לא משנה.[/QUOTE]

אני וחברה שלי היינו בחניון בארות לפני כחודש (ליד מצפה רמון). מקום ממש נחמד אבל אנחנו ספציפית היינו שם בלילה לצפות במטר מטאורים, אני לא יודע עד כמה כיף יהיה לבלות שם את היום כי יהיה חם בטירוף בטח. כדאי לכם לכוון יותר לכיוון הצפון (גליל).

[QUOTE=דניאל.;1573541]שאלה מתבקשת: מה אתם עושים בשישי צהריים/שבת כשמתחיל להיות מדכא(לקראת מוצ"ש)? עושה רושם שהזמן נבלע ופשוט אין כלום לעשות![/QUOTE]

מחר יש מספיק כדורגל לראות, אבל אני אישית משחק Leauge of Legends… :wink:

(דניאל.) #1185

league of legend זה כמו כל המשחקים MU WARCRAFT וכ’‘ו… שאתה דמות מסויימת נכון? שוקל לחזור לשחק במשחק כזה. חשבתי גם על CSS אבל הוא הופך אותי לזומבי, סיפור אמיתי: יום אחד מיני ימים ושעות רבות שהייתי משחק במשחק (משהו כמו 8 שעות ומעלה ביום!) הרגשתי רטוב ברגל. שיחקתי באותו יום עם קרוקס וזה היה יום קיץ חם, אז למי שמכיר קרוקס-הרבה פעמים מזיעים איתן. טוב, המשכתי לשחק, התעלמתי מהעניין והייתי בטוח שזה בגלל החום והעובדה שאני כה שקוע במשחק ומתאמץ עבורו ואז כבר הרגשתי רטוב מעל הכף רגל…’’[U] פה חשדתי’’;[/U] מסתכל למטה לכיוון הריצפה לראות מה לעזאזל קורה לרגליים שלי ומה אני מגלה? פאקינג HUGE שיטפון בכל החדר שהגיע מהפאקינג חדר כביסה ועבר את כל הבית והציף אותו. זה היה אחד הרגעים הכי מוזרים ומפגרים שהיו לי…

מאז הבטחתי לעצמי שכל פעם שאני משחק אני פשוט מניח סמרטוטים בכל הבית למקרה ש… (לא…לא באמת) :grin:

(Gamaker9) #1186

שיטפון ברצפה, נוגע לך ברגל, ואתה חושב שזה זיעה? תבדוק את זה :rollmyeyes:

(Corwin) #1187

[QUOTE=דניאל.;1573626]league of legend זה כמו כל המשחקים MU WARCRAFT וכ’‘ו… שאתה דמות מסויימת נכון? שוקל לחזור לשחק במשחק כזה. חשבתי גם על CSS אבל הוא הופך אותי לזומבי, סיפור אמיתי: יום אחד מיני ימים ושעות רבות שהייתי משחק במשחק (משהו כמו 8 שעות ומעלה ביום!) הרגשתי רטוב ברגל. שיחקתי באותו יום עם קרוקס וזה היה יום קיץ חם, אז למי שמכיר קרוקס-הרבה פעמים מזיעים איתן. טוב, המשכתי לשחק, התעלמתי מהעניין והייתי בטוח שזה בגלל החום והעובדה שאני כה שקוע במשחק ומתאמץ עבורו ואז כבר הרגשתי רטוב מעל הכף רגל…’’[U] פה חשדתי’’;[/U] מסתכל למטה לכיוון הריצפה לראות מה לעזאזל קורה לרגליים שלי ומה אני מגלה? פאקינג HUGE שיטפון בכל החדר שהגיע מהפאקינג חדר כביסה ועבר את כל הבית והציף אותו. זה היה אחד הרגעים הכי מוזרים ומפגרים שהיו לי…

מאז הבטחתי לעצמי שכל פעם שאני משחק אני פשוט מניח סמרטוטים בכל הבית למקרה ש… (לא…לא באמת) :grin:[/QUOTE]

סיפור גדול, אהבתי… LoL הוא MMO, כן, אבל שלא כמו MMO-ים רבים הוא חינמי. והוא מצויין, לטעמי. שווה לנסות.

(דניאל.) #1188

אשקול בכובד ראש, אף על פי שיש לי משחק בקטגוריה הזו :slight_smile:

(Corwin) #1189

[QUOTE=דניאל.;1573645]אשקול בכובד ראש, אף על פי שיש לי משחק בקטגוריה הזו :)[/QUOTE]

אם אתה מתחיל, דבר איתי, נשחק ביחד (אחרי שתעבור את דרגה חמש, כי לפני לא תוכל לשחק עם שחקנים מנוסים :wink:).

(דניאל.) #1190

אולי אני אזמין אותך למשחק שלי ואני אחכה עד שתהיה רמה 80? :wink:

(Niro) #1191

LOL משחק ענק, אבל אני נפלתי חזק ל- clash of clans. אם יש פה מישהו רציני שמשחק בזה שידבר איתי.

(Corwin) #1192

[QUOTE=דניאל.;1573691]אולי אני אזמין אותך למשחק שלי ואני אחכה עד שתהיה רמה 80? :wink:[/QUOTE]

לא נראה לי שאני אתנתק מ-LoL… חלק נכבד מהזמן הפנוי שלי מוקדש לזה. יהיה קשה מאוד להעביר אותי למשחק אחר.

[QUOTE=Niro;1573725]LOL משחק ענק, אבל אני נפלתי חזק ל- clash of clans. אם יש פה מישהו רציני שמשחק בזה שידבר איתי.[/QUOTE]

חברים שלי שיחקו בזה ונמאס להם. הם אמרו שבאיזשהוא שלב זה נהיה ממש משעמם. אני אישית לא שיחקתי בזה מעולם.

(דניאל.) #1193

מה עושים בCLASH OF CLANS? אני חושב שאני אוריד LOL רק כדי לשלול אותו, אחרת זה יהיה לי מוזר להתחיל משחק חדש של שלבים ורמות.

(Niro) #1194

COC זה משחק אסטרטגיה, המטרה היא להתפתח, וזה קורה מאוד מאוד לאט (אלא אם כן אתה שופך המון כסף). אני מאוד אוהב את זה, אבל לא לכולם זה מתאים.
בין היתר אתה גם חלק מקלאן ומשתתף במלחמות קלאנים (אלמנט אחר לגמרי של המשחק). לי אישית יש קלאן שאני וחבר ממש טוב פתחנו, אבל רוב הישראלים מצטרפים לקאלנים קיימים.

לדעתי, משחק גדול, אבל אין ספק שLOL, למשל, נחשב למשחק הרבה יותר טוב ממנו. אגב, COC היא האפליקציה הריווחית ביותר בAPPSTORE, כך לפחות קראתי לפני כמה חודשים.

(Corwin) #1195

ב-LoL פשוט יש כל כך הרבה רבדים שזה מדהים. אתה יכול לבחור מבין עשרות צ’מפיונס שונים (וכל משחק צ’מפיון אחר כמובן); אתה יכול לבנות לעצמך כמות עצומה של דפי Masteries ולהשתמש בהם; אתה יכול ליצור שילובים רבים מאוד של Runes; ובמשחק עצמו אתה יכול לשנות את ה-Build לפי מה שמתאים לך באותו הרגע (Build - כינוי לחפצים שאתה קונה); וכמובן שגם סגנון המשחק יכול להשתנות ממשחק למשחק - הגנתי, התקפי, לוחץ וכו’, כתלות בצ’מפיון, הרכב הקבוצה, הרכב היריב ואיך מתנהל המשחק, כשכל זה כמובן בזמן אמת. בקיצור, זה משחק סופר-מאתגר וכיפי (ולפעמים מתסכל, כי זה משחק קבוצתי, ולא משנה כמה טוב תהיה, אם הקבוצה שלך תהיה גרועה אתה תפסיד - אבל זה חלק מהעניין).

(דניאל.) #1196

[QUOTE=Niro;1574020]COC זה משחק אסטרטגיה, המטרה היא להתפתח, וזה קורה מאוד מאוד לאט (אלא אם כן אתה שופך המון כסף). אני מאוד אוהב את זה, אבל לא לכולם זה מתאים.
[/QUOTE]

אוקיי, אני הבנתי מה זה. מהר מאוד זה נמאס, שיחקתי בכמה משחקים כאלה: בהתחלה זה פשוט כיף אבל לאט לאט זה משעמם.

אסף, באתר של LOL איזה איזור לבחור להורדה?