טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(דניאל.) #1217

קודם כל, על הכל אפשר להגיד “גנטיקה” אבל בשורה התחתונה אין ספק שבן אדם שיימנע משימוש מאסיבי במחשב וTV אזי סביר להניח שהראייה שלו תהיה יותר…‘בריאה’.(בוא נוציא מהמשוואה מחלות עיניים חלילה ועיוורון).

ולא, התסכלתי באינטרנט והרכבתי לי כמה תרגילים מכל מיני מקומות; גילגול עיניים, ראייה לעצם קרוב/רחוק, מצמוץ, ראייה אלכסונית, קצת עיסוי, אפילו שמש ודברים כאלה.

העניין הוא שלא תרגיש הבדל בתקופת הזמן האפילו רחוקה (חודש נניח)- צריך הרבה הרבה זמן ובעיקר משמעת, שאצלי היא מתבטאת בלהפחית מחשב וTV באופן מאסיבי. (*לא החזקתי מעמד יותר מכמה ימים)

(Blaz00r) #1218

[QUOTE=OreoCookieh;1577779]עד 1000 בערך, אפשר קצת לחרוג אם זה שווה את זה, אך גם לא חייב להשתמש בכל התקציב :stuck_out_tongue: העיקר שיהיה כיסא שמספק את הסחורה - “אידיאלי” לישיבה רצופה וארוכה. (אין דבר כזה אידיאלי כי בסופו של דבר הגוף לא אמור לשבת, אז המטרה היא כמה שיותר לצמצם נזקים)[/QUOTE]

שמעתי המון ביקורות טובות על דגם Matrix XL של ווקסמן (שנקרא גם “F15”), כרגע במחיר של 600 שקל, אני חושב אולי לקנות כזה בעצמי. יש להם אולם תצוגה בסגולה בפ"ת אם אתה באיזור, כדאי לקפוץ ולנסות את הכסאות בעצמך.
יש גם את צרעה המוכרים, אבל הם כבר יותר יקרים. שמעתי ביקורות טובות על דגם צ’ארלי שלהם שאמור לעלות סביב 1000 שקל.

(דניאל.) #1219

אני מציע קצת לצאת מהקופסא. כשאני רציתי כיסא מיוחד לבעיות גב, הגעתי לכיסאות הבאים: http://www.doobal.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=14

אלה כסאות שלוקח זמן להתרגל אליהם, אבל הישיבה נעשית אקטיבית ולא פסיבית, מה שמחזק את שרירי הגב. המחיר שלהם בהתאם. אני לבסוף לא קניתי כי הייתי עצלן, אבל זה נראה אחלה דבר. יש עוד כסאות שאני צריך לחפש והתעניינתי בהם, אם אמצא אפרסם.

עריכה: לא מצאתי את אותו אתר שאז התעניינתי בו, אבל הנה 3 אתרים מספיק טובים:

http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702304526204579099312008694446

http://www.swopper.com/

http://www.spinalis.si/S2500/Chairs

(Lukaku) #1220

[QUOTE=דניאל.;1578205]אני מציע קצת לצאת מהקופסא. כשאני רציתי כיסא מיוחד לבעיות גב, הגעתי לכיסאות הבאים: http://www.doobal.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=14
[/QUOTE]

מה זה העינוי הזה???

(דניאל.) #1221

זה בהחלט נראה ככה אבל בטח לטווח הרחוק זה מדהים!

*כנסו לדיון של הPS4 תעזרו לי!:cry:

(Washar1) #1222

מישהו ראה את סרטי צייטגייסט?

(imblue) #1223

[QUOTE=Washar1;1578491]מישהו ראה את סרטי צייטגייסט?[/QUOTE]

סליחה על הבוטות, אבל באמת שעדיף ככה (במיוחד לחבר’ה צעירים שנופלים בזה) - גיבוב של שטויות.

(m.p.w) #1224

[QUOTE=Washar1;1578491]מישהו ראה את סרטי צייטגייסט?[/QUOTE]
המזל הוא שהם פירסמו על מלא דברים ולא רק על הדתות. כי אחרת אנשים עוד היו מאמינים להם.

(OreoCookieh) #1225

[QUOTE=Blaz00r;1578098]שמעתי המון ביקורות טובות על דגם Matrix XL של ווקסמן (שנקרא גם “F15”), כרגע במחיר של 600 שקל, אני חושב אולי לקנות כזה בעצמי. יש להם אולם תצוגה בסגולה בפ"ת אם אתה באיזור, כדאי לקפוץ ולנסות את הכסאות בעצמך.
יש גם את צרעה המוכרים, אבל הם כבר יותר יקרים. שמעתי ביקורות טובות על דגם צ’ארלי שלהם שאמור לעלות סביב 1000 שקל.[/QUOTE]

מחר אני מקווה להספיק לנסוע לפ"ת לקנות שם את הכיסא. נלך על הXL הזה אלא אם כן יש אופציות אחרות?

(Blaz00r) #1226

אתה שואל בדיוק בזמן, כי בדיוק היום חזרתי משם עם הכסא הזה בעצמי :grin:

יש שם עוד הרבה דגמים, אתה יכול לנסות בעצמך, אבל בתכלס אני הייתי הולך על הF-15 (המטריקס XL, אותו דבר). [B]ברבע שעה [/B]שהייתי שם, חוץ ממני היו עוד 3 אנשים שונים (כולם סטודנטים) שלקחו אותו (!)

(OreoCookieh) #1227

[QUOTE=Blaz00r;1579957]אתה שואל בדיוק בזמן, כי בדיוק היום חזרתי משם עם הכסא הזה בעצמי :grin:

יש שם עוד הרבה דגמים, אתה יכול לנסות בעצמך, אבל בתכלס אני הייתי הולך על הF-15 (המטריקס XL, אותו דבר). [B]ברבע שעה [/B]שהייתי שם, חוץ ממני היו עוד 3 אנשים שונים (כולם סטודנטים) שלקחו אותו (!)[/QUOTE]

היית בהרכבת 2 סגולה פ"ת נכון? לא באולם תצוגה
מקווה שלא נגמר המלאי חחחח

(Blaz00r) #1228

כן, בחנות האאוטלט

אל תדאג לגבי המלאי, יש להם מלאי במקום עצמו (בצבעים של כחול/שחור/אפור), ויש אפשרות להזמין צבע/בד ספציפי (יש מבחר גדול) עם המתנה של שבוע.

(אלכס) #1229

מקום זול בירושלים לקניית בשרים לעל האש? מדובר בבשר טחון, פרגיות, המבורגרים וכו’.

תודה מראש :slight_smile:

(Corwin) #1231

חבר שלי מחפש אתר אמין להזמין כרטיסים למשחקי NBA, יש הצעות?

(IShapira) #1232

טוב אני לא יודע אם כאן זה המקום הראוי אבל אני רוצה לשתף: החברה GetTaxi יוצאת עכשיו עם מבצע חדש של חבר מביא חבר בו המוזמן מקבל 30 שקל חינם לנסיעות בגט טקסי לשימוש יחיד, וגם המזמין מקבל 30! חבר קרוב שלי דאג להזמין 10 חברים וקיבל 300 שקל לנסיעות וכל החברים קיבלו נסיעה חינם… מי שרוצה מוזמן ביותר להשתמש בקופון שלי באפלקציה ולקבל נסיעה חינם: GTNHBEL. זה מצב קלאסי של win-win. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם ולראות בעצמכם.

אני מניח שהחברה עושה כסף בכך שהיא מעלה את המודעות לאפליקציה והשימוש בה… אבל זה כבר לא קריטי.

(Shusaku) #1233

הייתי נרשם לחרא הזה כדי שתקבל 30 שקל, אבל אני שונא אותם. הם אפסים מאופסים.

(IShapira) #1234

[QUOTE=Shusaku;1589164]הייתי נרשם לחרא הזה כדי שתקבל 30 שקל, אבל אני שונא אותם. הם אפסים מאופסים.[/QUOTE]

למה? מה קרה לך איתם?

(Shusaku) #1235

הם הורסים את הענף.

(sus) #1236

[QUOTE=Corwin;1588911]חבר שלי מחפש אתר אמין להזמין כרטיסים למשחקי NBA, יש הצעות?[/QUOTE]

Stubhub

(Corwin) #1237

[QUOTE=sus;1589204]Stubhub[/QUOTE]

זה בדיוק האתר שהוא שאל אותי עליו… הוא אכן אמין? יש לך ניסיון?