טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(Ricardo) #1238

אמנם לא חוויתי אישית (עדיין) אבל מאנשים שאני מכיר כן, אמין לגמרי. אם אני לא טועה האתר תחת איביי או משהו כזה וזה לקנות כרטיסים מאנשים פשוט.

(sus) #1239

יצא לי להיות בארה"ב רק בקיץ ובסתיו, אז לא ממש קניתי לNBA אבל קניתי שם לבייסבול ועבד מצוין. דוד שלי משתמש בזה די הרבה ובמקרה הוא מבקר אותי היום אז אני אשתדל לענות לך בערב.

בכל זאת, כמעט בטוח שזה אמין לחלוטין

(sus) #1242

שוסאקו,אם החברה מרוויחה סכומים משמעותיים אבל עדיין יותר משתלם לקחת מונית כיום דרך גט טקסי אתה לא חושב שזה אומר שנהגי המוניות ממש יקרים בלי שום סיבה? אני לא משתמש הרבה במוניות אבל אני מרגיש נהדר שהשוק גדל ובשל כך מוצעים מבצעים שכאלו.

לפי דוד שלי STUBHUB 100% אמין

(Shusaku) #1243

סוס, ממש לא. אין לי בעיה להתחיל להרחיב פה, אם זה מעניין אנשים, אבל לנהגי מוניות יש הוצאות עצומת, בין אם אתה פרטי או שכיר.

מה שעושה גט טקסי זה להיכנס עוד יותר לכיס של הנהגים, כי כפי שאתה אמרת זה חשבון פשוט: יותר הכנסות לחברה, יותר זול לנוסעים, מישהו חייב לשלם את המחיר.

(Shusaku) #1245

הנהגים בגט טקסי משלמים מס של 5% על כל נסיעה והבנתי שרצו גם להגדיל את זה בעבר. בנוסף, אסור להם לקחת את התוספת “הזמנה” שנקבעה ע"פ משרד התחבורה. כל זאת ללא התשלום של ה800 שקלים.

ההוצאה הגדולה ביותר של המוניות זה הדלק. כשאתה אומר שהם יקבלו פחות פר נסיעה, אבל יעבדו יותר, אז גם ההוצאות שלהם גדלות. שלא לדבר על זה שמשמרת של נהג מונית היא לעולם לא 8 שעות כמו של אנשים אחרים. נהג מונית שרוצה לפרנס בית בכבוד עובד מינימום 12-13 שעות ביום. יש כאלה שיותר.

עוד משהו, לעבוד עם גט טקסי ועוד תחנה זה תשלום של כמעט 2000 שקל בחודש. לך זה לא נראה הפסד גדול, כי הנסיעה במונית עולה לך יקר, אבל בסופו של דבר כדי שהענף יהיה רווחי, נהגי מונית בקושי רואים בית.

(Nico79) #1247

פעם קניתי באינטרנט חולצות שנראות 1 ל1 כמו המקוריות רק במחירים מצחיקים של 19 דולר ופחות…
היום רובם נסגרו או אני מאמין החליפו כתובת…
יש לכם אתר כזה בבקשה?
זה כמו אלה בפייסבוק רק בלי שעושים עליך קופה !

(JayJayDimaggio) #1248

[QUOTE=Nico79;1592869]פעם קניתי באינטרנט חולצות שנראות 1 ל1 כמו המקוריות רק במחירים מצחיקים של 19 דולר ופחות…
יש לכם אתר כזה בבקשה?
זה כמו אלה בפייסבוק רק בלי שעושים עליך קופה ![/QUOTE]

יש את אלי אקספרס - http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20141225104603&SearchText=premier+league+shirts

אומנם המשלוח נורא איטי אבל כבר קניתי משם חולצה של טרי ועכשיו עוד אחת של קוסטה בדרך אליי.

(Blaz00r) #1249

[QUOTE=Nico79;1592869]פעם קניתי באינטרנט חולצות שנראות 1 ל1 כמו המקוריות רק במחירים מצחיקים של 19 דולר ופחות…
יש לכם אתר כזה בבקשה?
זה כמו אלה בפייסבוק רק בלי שעושים עליך קופה ![/QUOTE]

http://www.hipsoccer.com/

איכות מצויינת, זמן משלוח סביר+ (כשבועיים), שירות טוב. מנסיון שלי ושל כמה חברים שהזמינו.

תהנה :wink:

(Nico79) #1250

תודה לשניכם, אבל יש עוד אתרים?
אני מחפש חולצות שאין שם…

(אלכס) #1251

בלנסטון מעור הפוך - עד כמה הן נהרסות בגשם?

(DoctorGonzo) #1253

יש לי זוג בלנסטון מעור הפוך ועם הזמן זה הופך ליותר יפה. לא נהרס ולא כלום

(אלכס) #1255

לפני שנים רבות קק"ל (כמדומני) קיבלה תרומת לארץ ישראל (טרם הקמת המדינה) ובתמורה לכך חילקה בעלויות על אדמות בארץ. השאלה אם מישהו התעסק עם הדבר בעבר, או לפחות שמע איך אפשר למצוא קצה חוט לרשימות התורמים הללו.

מדובר בשאלה מאוד חשובה, ככה שכל עזרה תתקבל בברכה.

(AlexDP) #1256

אני מאוד אמשח אם מישהו יכול לעזור באיזושהי דרך בזיהוי צמחייה. בסמגרת עבודה שאני צריך להכין, אני צריך לדעת את סוגי הפרחים/צמחים/עצים וכו’, וכל המגדרי צמחים באינטרנט הם לא יעלים בעליל. למישהו יש המלצה לדרך יותר טובה לזיהוי צמחייה?

(Corwin) #1257

[QUOTE=AlexDP;1602673]אני מאוד אמשח אם מישהו יכול לעזור באיזושהי דרך בזיהוי צמחייה. בסמגרת עבודה שאני צריך להכין, אני צריך לדעת את סוגי הפרחים/צמחים/עצים וכו’, וכל המגדרי צמחים באינטרנט הם לא יעלים בעליל. למישהו יש המלצה לדרך יותר טובה לזיהוי צמחייה?[/QUOTE]

כעיקרון הדרך הכי נכונה היא להשתמש במגדיר צמחים אמיתי - לקחת את הפירות, העלים והפרחים ולהגדיר אותם בדרך הישנה והטובה. אבל זה מאוד קשה ומסובך, במיוחד למישהו שאין לו ניסיון בנושא. יש אפשרות להשתמש באתרי צמחים רציניים, בהנחה שיש כאלה לאיזור ממנו אתה לוקח את הצמחים. מעבר לכך אני לא כל כך יודע.

(Bliss) #1258

דייל אוויר - מישהו התנסה / מכיר מישהו שהתנסה בעבודה הזו ויכול לשתף אותי בחוויותיו?

(sus) #1259

תחבורה ציבורית לירושלים- אם אני לוקח אוטובוס שזמן ההגעה שלו הוא 4 אני בסדר?

(אלכס) #1260

במידה ועבדתי במהלך חודש עבודה 27 ימים והעבודה שלי מכניסה לתלוש רק 21 ואת השאר שמים לי בתור ימי חופש, האם אני יכול לדרוש את הכסף?

(gass12) #1261

טריק מגניב לקילוף ביצה קשה במספר שניות

(or-deco) #1262

מישהו יודע האם עבודה בתחנות דלק כבר לא נחשבת עבודה מועדפת?

(chelsea777) #1263

שאני מזמין כרטיס למשחק - E ticket באלקטרוניק דילברי, אני מקבל את זה במייל?