טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(Washar1) #1264

[QUOTE=or-deco;1604124]מישהו יודע האם עבודה בתחנות דלק כבר לא נחשבת עבודה מועדפת?[/QUOTE]
נחשבת לדעתי, בכל אופן אתה יכול ללכת לסניף של ביטוח לאומי בעיר שלך ולשאול.

(OreoCookieh) #1265

קורס רענון נהיגה, זה חובה לביצוע כמה שיותר מהר מקבלת הזימון? או שאני יכול לדחות את הקורס עד לסוף תקופת תוקף הרישיון?

(Sari Falah) #1266

[RIGHT]קניתי נעליים כאלה:

משהו שקנה יכול לתת המלצה איך אפשר לנקות אותם ?
יש לי כמה כתמים אפורים/שחורים ומחיפוש קצר שעשיתי באינטרנט יש מלא רעיונות, שחלק אמרו שגם הרסו להן את הנעליים.

[/RIGHT]

(Lopo) #1267

רוב יצרניות הנעליים מציעות למכירה אמצעים לשמירה וניקוי הנעליים, גם רדבק. לא ידוע לי האם החברה מציעה משלוחים לישראל ובמידה וכן מה עלותם, אך כל אמצעי ניקוי עשוי שעוות דונג דבורים (Beeswax) מגן היטב על נעלי עור.

(דניאל.) #1268

יש לי שאלה בקשר לדרכון אירופאי, מקבלים גם דרכון של אותה מדינה אליה אתה משתייך (רומניה, פולין, גרמניה…) וגם דרכון כחול כזה של האיחוד?

מדבר על זה : http://www.perros2.com/wp-content/uploads/2012/01/pasaporte.jpg

(Corwin) #1269

[QUOTE=דניאל.;1623231]יש לי שאלה בקשר לדרכון אירופאי, מקבלים גם דרכון של אותה מדינה אליה אתה משתייך (רומניה, פולין, גרמניה…) וגם דרכון כחול כזה של האיחוד?

מדבר על זה : http://www.perros2.com/wp-content/uploads/2012/01/pasaporte.jpg[/QUOTE]

אני מחזיק דרכון גרמני, וזהו. אין לי גם דרכון של האיחוד האירופי.

(Wildman) #1270

גם אני מחזיק בדרכון גרמני ואין לי עוד שום דבר. השאלה אם רק בחלק מהמדינות באירופה זה מספיק או משהו כזה. תברר עפ"י הדרכון האירופאי שיש לך.

(דניאל.) #1271

תמיד חשבתי שמקבלים גם משהו כחול כמו התמונה הנ"ל. אולי זו אשרת עבודה?

(דניאל.) #1272

שאלה למבינים - אם נפצעתי בעבודה בעקבות קטטה שלא באשמתי (פלילי), האם אני יכול לתבוע את ביטוח העבודה של המקום בלי מתן עדות למשטרה על מה שקרה?

(דניאל.) #1273

אם נפצעתי בתאונת עבודה בעקבות עבירה פלילית של מישהו כלפיי, אני זכאי לתבוע פיצויי תאונת עבודה בלי לתת עדות למשטרה בקשר לעבריין?

(Washar1) #1274

[QUOTE=דניאל.;1624444]אם נפצעתי בתאונת עבודה בעקבות עבירה פלילית של מישהו כלפיי, אני זכאי לתבוע פיצויי תאונת עבודה בלי לתת עדות למשטרה בקשר לעבריין?[/QUOTE]

תפנה לעורך דין פנים אל פנים או שתתעזר בייעוץ משפטי באינטרנט. ככה תקבל תשובה אמינה

(steve_g) #1275

מירוצי אופנועים בישראל - מי יודע?

(דניאל.) #1276

למי שמבין בטלוויזיות, יש לי בחדר TV 32 אינץ’ של פנסוניק. אני רוצה לתלות אותה על הקיר, יש לי מתלה/זרוע, אבל אין לי ברגים. איך אני יכול לדעת אילו ברגים יתאימו לסוג טלוויזיה שלי? (דגם Thl32c20M) .

(ערן א.) #1277

לא ידעתי איפה לכתוב את זה, ומכיוון שאין כאן ת’רד על תאוריות קונספירציה (רציתי פעם לפתוח אבל לא נתנו לי), אז אני שם את זה כאן :
http://shtieble.net/פוענח-רצח-רבין-השבכ-ירה-ברבין-את-הכדור/

(Ronen99) #1279

איך עושים לייק? :slight_smile:

(gass12) #1280

[QUOTE=Ronen99;1631348]איך עושים לייק? :)[/QUOTE] ראשית תודה . אין לי מושג מדוע אין אצלי את האופציה ללייקים נוספים בכלל או ממך בפרט? אולי זה מרגיז מישהו:-). אם אכן כך אז הלייק שלך שווה פי כמה כי הוקדש בתגובה נפרדת ומלווה בחיוך. יותר אהבת חינם מזה אין:grin:

(Corwin) #1281

[QUOTE=Ronen99;1631348]איך עושים לייק? :)[/QUOTE]

אתה לא יכול לתת פרגון אם אין לך 20 הודעות בפורום, עד כמה שאני זוכר. עוד מעט תוכל…

(Lopo) #1283

אשמח לדעת האם יש משתמש בפורום בעל ניסיון עם הדסטארט.

(Forza Lazio) #1284

מה קרה לפיראט ביי של טורנט?
יש אתר חלופי להורדות?

(sh4rky) #1285

[QUOTE=Forza Lazio;1640767]מה קרה לפיראט ביי של טורנט?
יש אתר חלופי להורדות?[/QUOTE]

דבר איתי בפרטי