טוב לדעת - שיתוף ידע אישי

(Santiago_Munez) #1375

מישהו פה שמע על קיירוס (Kairos)?

(מיקי מאוס) #1376

חיפשתי קצת פעם והבנתי שזה פרמידה לכל דבר. אין כסף קל, עזוב אותך שטויות.

(Santiago_Munez) #1377

גם אני חשבתי ככה בהתחלה, ובחיים לא סכמתי לשמוע על שום עוקץ מהסוג הזה כאשר אנשים רצו להיפגש איתי, אבל זה נשמע כמו משו שונה לגמרי.
נפגשתי עם חבר רחוק ומה ששונה בחברה הזאת שלא חייב לצרף אנשים אלה זה רק בונוס, אפשר להשקיע סכום כסף ולשל אותו בתור שנה.
כמובן שזה נשמע לי טוב מדי בשביל להיות אמיתי, אבל אולי בכל זאת שווה לנסות להשקיע סכום מינימלי?
יש פה מישהו שמכיר מישהו שהצטרף?

(מיקי מאוס) #1378

זה בדיוק העניין, זה נשמע אחרת וזה בדיוק מה שמנסים למכור לך, שזה לא באמת פרמידה.
תחשוב על זה רגע, למה לחברה לשלם לך אלפי דולרים על כביכול שטח אחסון במחשב, בלי לבדוק איזה מחשב יש לך או אינטרנט או לא יודע מה, לדעתי זה סתם הסוואה בשביל לתת לך לחשוב שאתה אשכרה עושה משהו בשביל הכסף, להסיח את דעתך.
יכול להיות שהפרמידה הזו בשלבי התחלה ולכן עוד לא צצו אנשים שנפלו בזה, ויכול להיות שתווריח גם, אבל לך תדע מתי הפרמידה תפול ומי מהחברים שלך שצירפת ידפק…
ראית איזה סרטון ביוטיוב על מישהו שמדבר עם נציג ושואל אותו אם אני לא מצרף אנשים האם אני עדיין מרוויח כסף והנציג די התחמק כמה פעמים מלענות, גם זה שאין על זה באמת יותר מדי מידע גם מרתיע, לדעתי לפחות.
אבל וואלה אתה מוזמן לנסות, ספר לנו איך היה אחרי זה :slight_smile:

(אלכס) #1380

אהלן חברים, אשמח להמלצות על מועדוני מיינסטרים טובים ללכת אליהם בתל אביב (ובפרט בסילבסטר), בעדיפות בשביל חברה בגילאי 23-24 :slight_smile:

(Danny-) #1381

מישהו יודע איך להפוך תמונת 360(JPG) לסרטון 360 בלי להעלות את התמונה לפייסבוק?

(Alessandro Del Piero) #1382

אם יוטיוב רלוונטי, אז המדריך הזה יכול לעזור לך:
https://www.quora.com/Can-I-convert-a-photosphere-jpeg-image-into-a-360-video

(Bliss) #1383

טוב, בלי שאף אחד ביקש הקיץ כבר עוד מעט כאן, ואמנם זה פורום כדורגל וגברים וטסטוסטרון אבל יש לי שאלה - איפה אפשר לקנות חולצות טי שירט יפות(למי שצופה, בסגנון החולצות שדן לובש באח הגדול)? עדיפות לחנות שאני אשכרה אוכל למדוד את הפריט אבל אם אתם מכירים אתר חביב זה גם אחלה.
תודה!