מדרידיסטאס בגלות :: על קאנטראנוס, מושאלים ואקסים אהובים

ריאל-מדריד

(amos12) #1575

[QUOTE=Artur Kopit;1693318]אז יש פה בעיה גדולה,כי כל פלוץ שנתן עונה אחת טובה לא מצדיק הבאה.היגוואין הוא הדוגמא המושלמת-עונה יוצאת מן הכלל בנאפולי אצלינו חוץ מעונה אחת הוא בקושי עבר את ה22 שערים בליגה,לא נדבר על ליגת האלופות ששם הוא לא עשה כלום.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk[/QUOTE]

יש לו גם עונה של 27 שערים בעונה.

(Artur Kopit) #1576

[QUOTE=amos12;1693445]יש לו גם עונה של 27 שערים בעונה.[/QUOTE]
תקרא מה שכתבתי.לא אמרתי שאין לו עונות של מעל 22 שערים,אלא שחוץ מעונה אחת אין לו עונות של מעל 22 שערים.

כל השערים האלו שווים לתחת,הם לא הביאו לנו כלום.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(amos12) #1577

[QUOTE=Artur Kopit;1693318]אז יש פה בעיה גדולה,כי כל פלוץ שנתן עונה אחת טובה לא מצדיק הבאה.היגוואין הוא הדוגמא המושלמת-עונה יוצאת מן הכלל בנאפולי אצלינו חוץ מעונה אחת הוא בקושי עבר את ה22 שערים בליגה,לא נדבר על ליגת האלופות ששם הוא לא עשה כלום.

הם הביאו אליפויות וגביעים. היגוואין כבש נגד בארסה לא מעט עם זיכרונינאינני מטעה, וגם היה אחראי על הרבה רמונטדות.

גם רונאלדו זכה באליפותנאחת בריאל מתוך 6 עונות. מזה קשור?

לא הכל תלוי בשחקן אחד. בפועל, היגוואין חלוץ על, ואחד הסקוררים הגדולים בעולם.

(morientes_99) #1578

[QUOTE=matanel1;1693441]היגואין נכשל בגדול בכל מה שקשור למשחקים גדולים. פעם אחר פעם. שהסטטיסטיקה לא תטעה אותך.[/QUOTE]
so fucking what?
היגוואין צ’וקר רציני כשזה מגיע למאני טיים, אבל הוא גם מהמבקיעים המצטיינים בעשור האחרון בכדורגל האירופי. אנחנו מדברים על שחקן ששבר את שיא השערים בליגה האיטלקית בכל הזמנים(!) למען השם. אוהדי ריאל יזכרו לו את ההחמצות מול ליון ודורטמונד אבל היו גם שערי אליפות מול מאיורקה ואספניול למי ששכח(ארתור למשל שכח :whistle:).

(morientes_99) #1580

[QUOTE=Artur Kopit;1693449]רונאלדו הביא תארים לריאל.
היגוואין סקורר אדיר ,אז מה?אזמהההה?
אם הוא לא מבקיע במאני טיים הוא לא שווה כלום.
2 שערים בליגת האלופות!!!2 שערים!!!
גם בנאפולי הוא לא הבקיע מול יובה.
טוב נגד הקטנות. לא נציין את העליבות שלו בנבחרת.

אתה פשוט מדבר שטויות.
א.
//youtu.be/f3Vd2Pu2JQI

והיו גם מול שאר היריבות של נאפולי לצמרת - פיורנטינה,אינטר, מילאן וכו…
ב. 2 שערים באלופות במדי ריאל, מה עם השערים במדי נאפולי מול ארסנל,דורטמונד ומרסיי בבית המוות?
ג. בארגנטינה הוא היה מצויין כמעט בכל שלב וטורניר עד הגמרים המכריעים כמובן.

(Artur Kopit) #1581

[QUOTE=morientes_99;1693466]אתה פשוט מדבר שטויות.
א.
//youtu.be/f3Vd2Pu2JQI

והיו גם מול שאר היריבות של נאפולי לצמרת - פיורנטינה,אינטר, מילאן וכו…
ב. 2 שערים באלופות במדי ריאל, מה עם השערים במדי נאפולי מול ארסנל,דורטמונד ומרסיי בבית המוות?
ג. בארגנטינה הוא היה מצויין כמעט בכל שלב וטורניר עד הגמרים המכריעים כמובן.[/QUOTE]

צר לי,אבל הפסקתי לעקוב אחריו בנאפולי.
פיורנטינה,מילאן ,אינטר וכו…כבר לא גדולות כמה וכמה שנים.
2שערים האלופות במדי ריאל!!!זה בדיחה.
ג.מה זה משנה מה הוא עשה בלפני?כל גמר במדי הנבחרת הוא החמיץ.

(morientes_99) #1582

טוב זה אוף-טופיק מטורף כבר, מנהלים מוזמנים להעביר לתרד האקסים.

[QUOTE=Artur Kopit;1693467]צר לי,אבל הפסקתי לעקוב אחריו בנאפולי.
פיורנטינה,מילאן ,אינטר וכו…כבר לא גדולות כמה וכמה שנים.
2שערים האלופות במדי ריאל!!!זה בדיחה.
ג.מה זה משנה מה הוא עשה בלפני?כל גמר במדי הנבחרת הוא החמיץ.

אם הפסקת לעקוב נא לא לפלוט שטויות, פשוט מאוד.
הם עדיין יריבות ישירות של נאפולי בליגה והוא הבקיע מולן פעם אחר פעם.
ברור שזה משנה כי אין לדעת אם ארגנטינה הייתה מגיעה לטורנירים והגמרים בהם הוא החמיץ ברשלנות, ללא השערים הרבים אותם הבקיע קודם.

(Artur Kopit) #1583

[QUOTE=morientes_99;1693468]טוב זה אוף-טופיק מטורף כבר, מנהלים מוזמנים להעביר לתרד האקסים.

אם הפסקת לעקוב נא לא לפלוט שטויות, פשוט מאוד.
הם עדיין יריבות ישירות של נאפולי בליגה והוא הבקיע מולן פעם אחר פעם.
ברור שזה משנה כי אין לדעת אם ארגנטינה הייתה מגיעה לטורנירים והגמרים בהם הוא החמיץ ברשלנות, ללא השערים הרבים אותם הבקיע קודם.[/QUOTE]
אל תדבר שטויות. היגוואין הוא צ’וקר ברגעי האמת.לא משנה איך תנסה לסובב את זה.

הקבוצה היחידה שנחשבת גדולה מאז שהוא הגיע לליגה האיטלקית היא יובה,כ ל השאר הן קבוצות הקריסה ובבנייה מחדש החל מהעונה(על אף ההיסטוריה שלהן).

לא ממש מזיז לי מה הוא עשה בנאפולי,כיוון שבריאל הוא חוץ מ2 העונות הראשונות הוא לא תרם הזכייה בתארים,כנל בנאפולי ששם אין לו שום תואר.
גם עם הנבחרת אין לו שום תואר,וזה בעיקר בגללו.

(gev keren) #1584

רונאלדו זכה בתארים והיגוואין לא…
היגוואין הוא חלק מהזכיה ב2012 והוא הדמות המרכזית ומי שבא במאני טיים ב2008/9. כך שהוא זכה בתארים בריאל ואחד מהם הוא הביא במו רגליו.

מצחיק אותי שאמרת מה זה משנה מה הוא עשה עד הגמר אם בגמר הוא לא שיחק טוב.
הרי רונאלדו הביא את פורטוגל לגמר היורו, אבל בגמר הוא לא עשה כלום.
רונאלדו הביא את ריאל לגמר האלופות וגם שם בגמר הוא לא עשה הרבה.
אז אולי גם רונאלדו פלופ?

היגוואין הבקיע הרבה שערים חשובים, אם מישהו רוצה הוא מוזמן לבדוק כל שער ושער שלו ומבטיח שתמצאו שם כמות יפה מאוד של שערים שניצחו משחק או הצילו מהפסד.

אז נכון היגוואין לא שווה 94 מיליון, ונכון שהוא פישל הרבה פעמים במאני טיים בריאל. אך אל תתעלמו ממה שעשה. וכן גם מה שעשה בנאפולי זה ממש יפה ועשה משהו שאף חלוץ ששיחק בליגה האיטלקית לא עשה (ושיחקו שם חלוצים מעולים כמו זלאטן) והוא לא עשה את זה מהקבוצה הכי טובה בליגה כמו יובה מילאן או אינטר, אלא מנאפולי הצנועה

(Artur Kopit) #1585

[QUOTE=gev keren;1693474]רונאלדו זכה בתארים והיגוואין לא…
היגוואין הוא חלק מהזכיה ב2012 והוא הדמות המרכזית ומי שבא במאני טיים ב2008/9. כך שהוא זכה בתארים בריאל ואחד מהם הוא הביא במו רגליו.

מצחיק אותי שאמרת מה זה משנה מה הוא עשה עד הגמר אם בגמר הוא לא שיחק טוב.
הרי רונאלדו הביא את פורטוגל לגמר היורו, אבל בגמר הוא לא עשה כלום.
רונאלדו הביא את ריאל לגמר האלופות וגם שם בגמר הוא לא עשה הרבה.
אז אולי גם רונאלדו פלופ?

היגוואין הבקיע הרבה שערים חשובים, אם מישהו רוצה הוא מוזמן לבדוק כל שער ושער שלו ומבטיח שתמצאו שם כמות יפה מאוד של שערים שניצחו משחק או הצילו מהפסד.

אז נכון היגוואין לא שווה 94 מיליון, ונכון שהוא פישל הרבה פעמים במאני טיים בריאל. אך אל תתעלמו ממה שעשה. וכן גם מה שעשה בנאפולי זה ממש יפה ועשה משהו שאף חלוץ ששיחק בליגה האיטלקית לא עשה (ושיחקו שם חלוצים מעולים כמו זלאטן) והוא לא עשה את זה מהקבוצה הכי טובה בליגה כמו יובה מילאן או אינטר, אלא מנאפולי הצנועה[/QUOTE]

א תה מדבר כל כך הרבה שטויות במטרה להגן על ליצן.
רונאלדו הבקיע בגמר האלופות.
רונאלדו עשה לחץ בלתי נפסק בגמר השני.
גמר היורו-הוא נפצע ויצא כבר בדקה ה18.

שערים חשובים,לא אומר שזה שערים במאני טיים.

השערים בליגה האיטלקית -נאפולי כבר כמה שנים אחת מהקבוצות הטובות באיטליה.לעומת מילאן ואינטר שהן פשוט בדיחה.

(gev keren) #1586

רונאלדו כבש פנדל כשהתוצאה 3-1
ובגמר השני הוא כבש פנדל, נכון שמכריע אבל לא יותר מכל שאר הפנדלים של ראמוס וואסקז וכו.
למה אתה לא מדבר על הלחץ של היגוואין? שחקן שנתן מעצמו הרבה ולא סתם היה כזה אהוב, הוא פשוט נא וויתר וכל הזמן ניסה.

שלא ישתמע לא נכון, אני מת על רונאלדו ואני לא רוצה את היגוואין בריאל, אבל נמאס לי שמורידים לו מהיכולת.

כשהשוויתי למילאן ואינטר אמרתי שגם להם מעולם לא היה חלוץ שהבקיע כל כך הרבה גם בתקופות שהן היו קבוצות צמרת.

אתם שמים לב שכל טיעון שאתם טוענים על היגוואין אפשר לומר על המון חלוצים? גם רונאלדו מבקיע בדרך כלל נגד קבוצות פח, פשוט רוב הקבוצות הן פח ונגדן קל יותר להבקיע, אבל ככה רוב החלוצים.
ואגב נאפולי קבוצה טובה אך גם היום כשמילאן ואינטר בירידה היא הקבוצה ה3-5 באיטליה. אחרי יובה ורומא, ויחד עם אינטר ומילאן. היא פשוט נתנה עונה גדולה בעיקר בזכות היגוואין.

(LOS BLANCO) #1587

ארבלואה רשמית בווסטהאם:

(t.a.l4) #1588

גם מרקוס אלונסו,המגן השמאלי שגדל אצלנו עובר לצ׳לסי (???) תמורת סכום של 25 מיליון (???).

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Raulito-7) #1589

[B]חסה רודריגס[/B]. החלוץ הצעיר שהגיע הקיץ לפריס פתח בהרכב לראשונה העונה במשחק נגד סנט-אטיין אך שיחק כחלוץ, היה לא רלוונטי והוחלף לפני הדקה ה-60. הוא היה מתוסכל ובעט בדברים בספסל. החלוץ התראיין ל-לה-פריסיאן ודיבר על תחילת דרכו: “לא עזבתי את ריאל מדריד לפריס כדי להיות שחקן ספסל”.

הסוד לזכייה באלופות. “המפתח הוא שכולם יהיו מאוחדים. עלינו להיות כמו משפחה. יש לנו את האיכות ונצטרך להיות בכושר שיא בזמן המתאים וכמובן גם קצת מזל”.
עזיבתו. “זה היה קשה מאוד כי ביליתי עשר שנים בריאל מדריד שהיא קבוצה גדולה ונולדתי בספרד. אבל פריס היא מועדון גדול וטוב לעתידי. אני כאן כדי להשתפר ולזכות בתארים רבים”.
פתיחת העונה הלא טובה. “אני לא מרגיש רע, זו בסה"כ ההתחלה מכל הבחינות. אני בטוח שאקבל עוד הזדמנויות להציג את היכולת שלי”.
הצעות רבות בקיץ. “היו הרבה קבוצות שרצו אותי אבל בחרתי בפריס שהייתה הכי רצינית והכי מפתה. הם רצו אותי מההתחלה. זו קבוצה רעבה לזכות בתארים והיא דומה ומתאימה לי באופי. לא היה לי ספק לרגע שאגיע לכאן”.
אל תרגיש שאתה נכשלת: ". לא, שלב חדש זה לראות את זה כהזדמנות להציג את השחקן אני"
המאמן אוני אמארי. “הוא לא דיבר איתי לפני החתימה בניגוד למה שחושבים. אבל הוא רצה לצרף אותי עוד כשהיה מאמן סביליה. הוא לא הבטיח לי שום דבר, זה לא עובד ככה. צריך להרוויח את האמון כל פעם מחדש וגם אם אהיה טוב לא תמיד זה יספיק כי יש כאן שחקנים גדולים”.
העמדה האהובה עליו. "במשך שנים שיחקתי גם כחלוץ ‘9’ אבל אני מעדיף להיות חופשי יותר בצד ימין או שמאל.
המטרות. “ברמה האישית אני רוצה לכבוש למעלה מעשרה שערים”(לא הצליח לעשות זאת כשחקן בוגרים בגלל פציעות).
ההשוואות לראול וכריסטיאנו. “זה לא השפיע עליי. לקחתי את זה רק כמחמאה ודירבון. הם שחקנים גדולים, ענקיים, ברמה עולמית. אני חייב לעבוד קשה כדי להתקרב אליהם. הניסיון שלי איתם היה חיובי מאוד”.
הפריצה כשחקן. “זה עדיין לא קרה בגלל שחסרה לי המשכיות. בהתחלה בגלל פציעה קשה ואחר-כך בגלל דקות משחק מעטות. אני משוכנע שכאשר אקבל את הצ’אנס - אתפוצץ על המגרש מרוב תשוקה”.
סעיף בחוזה נגד מוזיקה. “זה לא נכון, לא קיים אף סעיף בחוזה שלי שאוסר עליי לעשות מוזיקה. זו האהבה השנייה הגדולה שלי אחרי הכדורגל”.

[U]עוד אקסים:[/U]

• [B]היגואין [/B]הגיע ליובה עם רף ציפיות ענק ובעודף משקל אבל בינתיים מספק את הסחורה עם שלושה שערים בשלושה משחקי ליגה, בשבוע האחרון צמד קל נגד סאוסאולו. כל שער חשוב לביטחון של היגואין לקראת הדבר האמיתי - ליגת האלופות, עקב האכילס שלו. היגואין אגב הגיע ל-260 שערים בקריירה.
  • גם חברו בקבוצה, [B]סמי קדירה[/B] - פתח את העונה היטיב ובצורה לא שגרתית עם שני שערים בשני מחזורי הפתיחה - מול פיורנטינה במחזור הראשון וכן שער ניצחון חשוב במשחק החוץ באולימפיקו נגד לאציו במחזור השני.
  • גם [B]חוסה קאייחון[/B] מלהטט באיטליה עם ארבעה שערי ליגה בשלושת מחזורי הפתיחה. השער הבא שלו יהיה ה-50 במדי נאפולי.
  • [B]צ’אבי אלונסו[/B] היה השחקן הספרדי הראשון איי-פעם שכובש את שער הפתיחה של הבונדסליגה, ועל הגולאסו שלו במשחק פתיחת העונה כשבאיירן הביסה 6:0 את וורדר ברמן - כבר דיברנו. מעבר לכך, [B]אנצ’לוטי[/B] כמובן שומר על מאזן מושלם עם שני נצחונות, כאשר באחרונה קרלו ניצח 2:0 את שאלקה בחוץ.
  • על עלילותיו של [B]מוריניו[/B] במנצ’סטר יונייטד דובר בכל מקום אפשרי. הפסד מאכזב 2:1 בדרבי הביתי לסיטי נטולת אגווארו עם כדורגל די רע.

(Raulito-7) #1590

[B]ד"ש ממקאללה[/B]. הצרפתי בן ה-43 התראיןי לאתר אופ"א וסיפר על כך שהעריץ את פלה בתור יחד. אבל הוא גם דיבר על ריאל מדריד. הוא וזידאן היו ביחסים מעולים בתקופה שלהם יחד בריאל מדריד. זידאן רטן בזמנו על ההנהלה שהעזה לוותר עליו ואיפשרה לו לעבור לצ’לסי.
הקשר האחורי התראיין לאתר אופ"א ואמר על זידאן - “הוא גאון ששינה את הכדורגל העולמי”, וסיפר - “זידאן היה נשאר איתי קבוע אחרי האימונים לתרגל את האחד על אחד שלו וגם אני נעזרתי בשירותיו. הוא כישף את הכדור אבל בעטתי בו הרבה”.
מקאללה הוסיף שקאנטה הוא השחקן המודרני שיכול לעשות היטב את ‘תפקיד מקאללה’ ונשאל מי השחקן הכי טוב ששיחק איתו - “אני לא אגיד זידאן כי הוא חבר, ולבחור ברונאלדו זה משעמם, הם שני גאונים אבל שחקנים שונים. אני אבחר בהלגרה שהיה קשר אחורי נהדר ועבר הסבה לעמדת הבלם. הייתה לנו כימיה נהדרת. היינו נהנים לאכול אחד ליד השני. אנחנו לא צריכים לדבר. היינו מסתפקים במבט אחד וכל אחד ידע היכן השני נמצא”.

הייתה חסרה לי שאלה לגבי פלורנטינו פרס, אבל אני זוכר ציטוט יפה שלו(מקאללה) בעבר - “הרגשנו בלתי-מנוצחים בחדר ההלבשה”.

• אתמול [B]רונאלדו פנומנו חגג יום-הולדת 40[/B]. ב-‘ידיעות אחרונות’ כתבו 9 סיבות למה הוא הגדול מכולם, בין היתר - אנושי - התפרק בגמר המונדיאל, ההתגברות על הפציעות, גיבור הנבחרת האחרון, הגול המדהים במדי ברצלונה ב-1997 וגם השלושער באולד-טראפורד והסטנדינג אוביישן. אהה, כן, ולמרות שהיה שמן - תמיד אבל תמיד היה יותר מהיר משחקן ההגנה.

(Michael Scofield) #1591

[QUOTE=Raulito-7;1695527]

הייתה חסרה לי שאלה לגבי פלורנטינו פרס, אבל אני זוכר ציטוט יפה שלו(מקאללה) בעבר - “הרגשנו בלתי-מנוצחים בחדר ההלבשה”.
[/QUOTE]
זכור לי ראיון איתו בו אמר שההרגשה הייתה שהם רק היו צריכים לעלות למגרש ולהחליף כמה מסירות ביניהם וזה היה מספיק להם כדי לנצח.

(Raulito-7) #1592

בזמן שטריו ה-B-B-C שלנו מתקשים לכבוש - [B]האקסים[/B] דווקא מרעידים רשתות.

• קרלו אנצ’לוטי בודד בפיסגה הבונדסליגה עם 4 מ-4 ואתמול באיירן מינכן פירקה בקלילות 3:0 את הרטה ברלין. אריאן רובן רשם קאמבק נהדר בהופעת הבכורה שלו העונה וכבש את השער השלישי בצורה אופיינית עם חיתוך לרחבה ובעיטה מסובבת לרשת. לצ’אבי אלונסו אגב יש כבר שני שערים העונה בליגה - ושניהם גולאסוס של ממש.
  • עדיין בגרמניה - הונטלאר כבש שער מהיר עבור שאלקה אך זו נכנעה 3:1 לקלן כשהיא סופגת את השיוויון בבית מייד לאחר שהוליכה.
  • גונזלו היגואין עלה רק כמחליף בדרבי ד’-איטליה בין אינטר ויובה בסאן-סירו ביום ראשון והפעם הוא חזר להרכב ועזר ליובה לשכוח מאותו משחק. יובה התבססה בפיסגת הטבלה עם ניצחון 4:0 קליל בבית על קליארי כשפיפיטה כובש את השער השני בדקה ה-34. מדובר בשערו הרביעי של היגואין העונה בסרייה A בחמישה משחקים.
  • ומה עם פתיחת העונה של חוסה קאייחון? שני רק למאורו איקרדי בטבלת הכובשים. אמנם אתמול הוא ונאפולי נתקעו עם תיקו מאופס בחוץ מול גנואה, אבל הקשר שפותח את עונתו הרביעית בקבוצה רשם חמישה שערי ליגה בחמשת המחזורים הראשונים ובכלל הגיע ל-50 שערים בנאפולי(במהלך הניצחון הביתי 3:1 על בולוניה) ב-164 משחקים - כבוד.

(Raulito-7) #1593

[B]
השיא של מרקוס יורנטה.[/B][RIGHT]זה היה משחק אנושי? כנראה שלא. הקשר האחורי שהגיע לאלאבס מקבוצת המילואים של ריאל מדריד כנראה גורם לאוהדי הבלאנקוס לתפוס את הראש, כשרשם סטט’ פנטסטית בעיתוי הזוי - דווקא בעת הפציעה של קאסמירו. הקשר חילץ לא פחות מ-17 כדורים במאסטייה במשחק בו אלאבס נכנעה לולנסיה ברגע האחרון - שיא בכל חמש הליגות הגדולות באירופה. יורנטה ניצב ראשון בליגה הספרדית בחילוצי כדור - 44 בכל העונה עד עתה וכל זה כשהוא משחק בארבעה משחקים בלבד. כמוכן הוא מחלק כ-70 מסירות בממוצע לערב כשהוא משלים את כל 90 הדק’.

[B]הקאמבק של סרחיו קנאלס[/B]

רק לאחרונה הוא חזר לכשירות מלאה אחרי הרבה דם, יזע ודמעות ועבודה קשה. סרחיו קנאלס שנפצע דווקא נגד ריאל מדריד בברנבאו ב-30 בדצמבר אשתקד - כל-כך חיכה לרגע הזה. בדקה ה-64 במשחק נגד לאס-פלמאס זה קרה - הוא עלה כמחליף במקומו של זורוטוזה והתקבל ע"י הקהל המקומי בתשואות. זה היה המשחק הראשון שלו לעונת 2016/17. “אני מאוד שמח לחזור לשחק ורוצה לעזור לקבוצה כמה שניתן. עברתי המון ברמה הפיזית וגם הנפשית ואני מקווה שהתקופה הרעה והקשה מאחוריי”. קנאלס סיפר - “הייתי רואה משחקים בטלוויזיה ומדמיין את הרגע בו אחזור שוב לכר הדשא, מתרגש כל-כך וידעתי שזה מתקרב”. על קבוצתו אמר - “חבריי ביססו את הניצחון ולכן יכולתי לקבל את הקרדיט מהמאמן. זה היה הרגע המתאים ביותר כדי לחזור. יש קבוצה חזקה ואני מאמין שנחבר תוצאות טובות ונתקדם למעלה”.

[/RIGHT]

(t.a.l4) #1596

קצת אירוני שיורנטה עושה הכי טוב באירופה דווקא את מה שחסר לנו-חילוצי כדור.
פשוט חבל שהוא לא בסגל שלנו,התלהבתי מאוד מכל דקה שראיתי אותו משחק,במשחק כמו אתמול היה נותן לנו המון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Raulito-7) #1597

[B]צ’אבי אלונסו[/B] זכה לכתבת שער [B]במארקה[/B] אתמול לקראת המפגש של באיירן מינכן עם אתלטיקו מדריד מחר. ברוב הראיון הוא מתמקד בבאיירן הנוכחית ופחות נשאל על ריאל מדריד. בכל-מקרה הוא מעלה זכרונות בערגה מהדסימה ומדבר גם על מודריץ’ וראמוס. החלום שלו ברור - “החלום שלי הוא לזכות פעם נוספת בליגת האלופות”.

[RIGHT]“הזיכרון הגדול ביותר שלי מהמשחקים נגד אתלטיקו?? המשחק שלא שותפתי בו” - “הזכייה בדסימה עם ריאל מדריד עולה על כל המשחקים האחרים. סבלתי ביציע, רציתי לבעוט במשהו בגלל שלא יכולתי לשחק בשל השעיה. הגול של ראמוס הוא ללא ספק אחד הרגעים המאושרים בחיים שלי ולא רק בכדורגל. זה היה כל-כך קשה וכל-כך מתוק. התפרצתי לדשא עם כל השחקנים, לא יכולתי לעצור את עצמי. זהו-זה, עמדנו במשימה. חגגתי גם את הגול של בייל, יש כאלה שלא זיהו האם זה צ’אבי אלונסו, אבל הרגשתי חלק מהר געש שהתפוצץ. זה היה גול נדיר עם גאווה גדולה. כל אוהד ריאל מדריד רצה לעשות את מה שעשיתי”.

אלונסו אומר שהגיבור שלו תמיד היה השותף שלו בליברפול, סטיבן ג’רארד ואת תצוגת המנהיגות שלו בגמר באיסטנבול הוא לא ישכח לעולם. וכשנשאל על ריאל מדריד אמר - “את לוקה מודריץ’ מאוד אהבתי כשחקן וכאדם. הוא מאוד אינטיליגנט ומגוון במשחק שלו ונותן הכל למען הקבוצה”. “והגיבור שלי הוא סרחיו ראמוס - האיש שהבקיע את השער החשוב מכל”. על טוני קרוס - “יש לי פינה חמה אליו בלב. לא יצא לנו לשחק יחד באמת אבל הוא שחקן שעושה הכל על המגרש ובאיכות גבוהה. הוא מתקל, מנהל משחק, כובש ומבשל. לקח לו זמן להשתלב מן הסתם אבל זה טבעי. אם יותר טוב למסור ימינה הכדור יגיע לשם ולא שמאלה, שיקול הדעת שלו נפלא”.

[/RIGHT]
[B]מה כבר, נהיית סקורר לעת זקנה?[/B]

• “ראית מה-זה?!?(צוחק). אני שמח שהקבוצה מנצחת ואם אני יכול לכבוש מה שאני לא עושה בדרך-כלל - זה נהדר. הקבוצה חזקה וזה מה שחשוב”.
    [B]אתה כבר בן 34 ונראה נהדר, ככה דמיינת את הקריירה שלך?[/B]
  • “גם כשערכתי את הופעת הבכורה שלי בריאל סוסיאדד לא האמנתי שאוכל להגיע כל-כך רחוק ככדורגלן. הגעתי לפיסגה, פשוט ככה ולא הייתי משנה דבר”.
    [B]באיירן היא התחנה האחרונה שלך במועדוני העל?[/B]
  • "אני לא רוצה לחשוב רחוק אבל אני מניח שכן. כרגע אני עדיין מסוגל לעמוד בלחצים הפיזיים והנפשיים אבל לא נותר לי עוד זמן רב. אם הייתי צעיר יותר אולי הייתי מנסה הרפתקאה חדשה - באיטליה.
    [B]החוזה שלך מסתיים בסיום העונה הנוכחית.[/B]
  • “לא יודע מה יקרה. אחכה לראות איך ארגיש ומה יחשבו ראשי המועדון. אני מרוכז כולי בהצלחת הקבוצה. יש לי את החופש להחליט וזה טוב”.
    [B]האם אתה רואה את עצמך מאמן? האם החוויה של אביך שינתה אצלך משהו לטובה?[/B]
  • “אני לא פוסל את זה. חוויתי הרבה ככדורגלן ונראה לי שאוכל להצליח כמאמן מה גם שעברתי הרבה תחנות ומיטב המאמנים אימנו אותי. יש לי את הידע. מצד שני אימון זה משהו חשוב וקשה, חוויה אחרת ולא קלה לעתים. לא מספיק להבין בכדורגל ולהיות טקטיקן, צריך להיות מנהל קבוצה”.
    [B]מוריניו, גוארדיולה, אנצ’לוטי.[/B]
  • “אין ספק ששלושתם הם מהאליטה של המאמנים. כל אחד רואה כדורגל בדרך אחרת אבל המטרה היא לנצח. מכולם למדתי ולקחתי פלוסים אחרים. אני לא יכול ‘למזג’ את שלושתם”.
    [B]בעצם נשאר לך לזכות בליגת האלופות עם באיירן מינכן וגם במונדיאליטו ותוכל לסגור מעגל?[/B]
  • “אני רוצה לזכות בליגת האלופות עם באיירן, זה החלום שנשאר לי, אנחנו בכל עונה מכוונים לשם ומאוד קרובים. מצד שני זה לא באמת ישפיע על תיאור הקריירה שלי. יש יוקרה סביב המפעל הזה וכולן רוצות לנצח. יש סיבה שאף קבוצה לא הצליחה לשמור על התואר הזה”.
    [B]האם אתה מרגיש את הלחץ לנצח ולזכות בליגת האלופות?[/B]
  • “זה לא חדש לי, זה היה ככה גם בריאל מדריד עם מוריניו והגענו שלוש פעמים לחצי הגמר לפני הדסימה, היינו מאוד קרובים. בטורניר הזה מספיק לא ‘יום רע’ אלא דקה רעה ואתה בחוץ. קשה לנצח את ההיסטוריה”.
    [B]איך אתה רואה את היריבה הבאה שלכם, אתלטיקו?[/B]
  • “אני רואה אותם כמו תמיד - יהיה מדובר במשחק קשה מאוד. שתי הקבוצות עם מאמנים טובים על הקווים והן מכירות זו את זה מצוין, לא השתנה כלום מהעונה שעברה לדעתי. כמוכן בשלב הבתים המשחקים מעט שונים מאשר בשלבי הנוק-אאוט. אתלטיקו היא ההשתקפות של המאמן שלה שגורם להם להאמין שהכל אפשרי ויצר קבוצה מנצחת. הם קבוצה גדולה”.
    [B]האם יש רצון לנקמה?[/B]
  • “לא, ממש לא. לפעמים אתה מנצח ולפעמים אחרים, זה הכדורגל. בשנה שעברה היינו קרובים אבל נפלנו בדברים הקטנים וזה יכול לקרות. אנחנו צפינו בהם בגמר מהטלוויזיה ויכול להיות שהשנה זה יהיה הפוך”.
    [B]נחזור לעונה שעברה - איפה איבדתם את הכרטיס לגמר - בבית או בחוץ?[/B]
  • “היו מפתחות רבים. קודם כל לא כבשנו שער חוץ וזה מאוד מאכזב, נענשנו על כך. תמיד חייבים להשיג תוצאה טובה במשחק הראשון. ובמשחק השני עשינו משחק מרהיב אבל החמצנו פנדל”.
    [B]במשחק בקאלדרון הייתם קצת שמרנים יותר?[/B]
  • “הרעיון שלנו הוא מאוד ברור - לשלוט במשחק ולהרגיש נוח יחד עם משחק חכם. אנחנו מודעים גם למעלות של היריבה שממול. לא רצינו שהם יגנבו לנו את הכדור ויעשו לנו צרות”.
    [B]ומה השתנה עם אנצ’לוטי בבאיירן? מה התוספת נתן לקבוצה?[/B]
  • “הבסיס הוא אותו בסיס בגדול מאז הזכייה של באיירן בטרבל. יש שחקנים חשובים ומנהיגים בחדר ההלבשה. שילוב של שחקני בית, שחקנים מקומיים וגם שחקני רכש מבחוץ כמוני. נבנה כאן תהליך מנצח, פרויקט של חילופי דורות. אבל באיירן היא אותה באיירן”.
    [B]האם פתיחת העונה המושלמת נותנת לכם ביטחון לקראת המשחק בקאלדרון?[/B]
  • “אנחנו שמחים על איך שהתחלנו את העונה אבל אנחנו יודעים שאתלטיקו מדריד יריבה קצת יותר חזקה מאלה שפגשנו עד עכשיו, אפילו היריבה הראשונה שנתמודד איתה. הרי ב-90 דק’ יכולים לשכוח את כל מה שעשינו”.
    [B]“אתלטיקו זה כמו ללכת לרופא השיניים, אתה יודע שיהיה לך קשה”. האם אתה מסכים עם הקביעה הזאת?[/B]
  • “זו קבוצה שאי-אפשר לנצח אם מציגים יכולת פחות ממושלמת. עלינו להיות מוכנים לכך. הם קבוצה מאוד תובענית ותחרותית שרצה בלי הפסקה”.
    [B]מה דעתך על מה שעושה סימאונה באתלטיקו?[/B]
    -“זה מדהים כל מה שקורה שם, הם חלק מהאליטה של הכדורגל האירופי. יש לו כריזמה מדהימה והוא מנהל את השחקנים בצורה מדהימה, סוחף אחריו גם את האוהדים. יש לו קשר נהדר עם כולם. אני רואה אותו באינטר או נבחרת ארגנטינה בעתיד כי הוא מתאים לשם. הוא לא ילך לאמן בכל קבוצה כי חשוב לו החיבור הרגשי. אין ספק שהייתי רוצה להיות שחקן שלו אבל זה כנראה לא יקרה”.
    [B]היו לך הרבה מאבקים עם אתלטיקו מדריד בכל הקבוצות שלך. הזיכרון הגדול ביותר?[/B]
  • “המשחק שלא השתתפתי בו[צוחק]. הזכייה בדסימה עם ריאל מדריד עולה על כל המשחקים האחרים. סבלתי ביציע, רציתי לבעוט במשהו בגלל שלא יכולתי לשחק בשל השעיה. הגול של ראמוס הוא ללא ספק אחד הרגעים המאושרים בחיים שלי ולא רק בכדורגל. זה היה כל-כך קשה וכל-כך מתוק. התפרצתי לדשא עם כל השחקנים, לא יכולתי לעצור את עצמי. זהו-זה, עמדנו במשימה. חגגתי גם את הגול של בייל, יש כאלה שלא זיהו האם זה צ’אבי אלונסו, אבל הרגשתי חלק מהר געש שהתפוצץ. זה היה גול נדיר עם גאווה גדולה. כל אוהד ריאל מדריד רצה לעשות את מה שעשיתי”.
    [B]האם הופתעת מהקפיצה ביכולת של גריזמן?[/B]
  • “אם אני כנה אז בטח שכן. הוא היה שחקן שכיף לצפות בו, תמיד, אבל הוא שיפר את המספרים שלו ואף להיות אחד הטובים בעולם. הוא אחד השחקנים הטובים ביותר. הוא גורם לחשמל במשחק שלו”.
    [B]האם אתה רואה אותו מגיע לרמה של כריסטיאנו או מסי?[/B]
  • “הוא משחק נפלא אבל הוא עדיין לא ברמה שלהם, וההשוואות לא חשובות. אני לא יודע אם הוא קרוב או רחוק אבל שני אלה הם משהו ייחודי של פעם בחיים. אני מכיר את רונאלדו מקרוב, שיחקתי איתו שנים רבות. הוא יכול לכבוש פעמיים תוך חמש דקות”.
    [B]מיהן היריבות החזקות בליגת האלופות השנה?[/B]
  • “ובכן אני לא אהיה מקורי מידי - הקבוצות הספרדיות, יובנטוס ומנצ’סטר סיטי”.