השערים\המהלכים המועדפים עלינו אי פעם ::

ריאל-מדריד

(HJKL) #23

אני מופתע שזה לא הוזכר עדיין, אבל ליל הסדר שנת התש"ס, רבינו רדונדו מבצע שפטים במנצ'סטר יונייטד - [yt]gjDcPQPXN08[/yt]

אני עדיין זוכר את עצמי בתור ילד יושב בחדר שלי, ועוצר את עצמי מלשחרר איזה צעקת וואו (חג, בית דתי וכו'..) כשאני לא מאמין מה ראיתי כרגע.

אגב, לא יצאתי מהמשחק הזה כאוהד ריאל מוחלט, אבל זו בהחלט הייתה ההתחלה. התחלתי לראות את כל המשחקים של ריאל ומה שסגר את הסיפור עבורי הייתה העונה הבאה עם לואיס פיגו ועדיין ללא זידאן, כשרוב האחריות הייתה עליו. זה פשוט סוג של שחקנים שכבר נעלם מהמשחק, הwinger הקלאסי שפשוט טוחן את האגף ומשחרר הגבהות מדהימות. היום כולם חותכים פנימה... :cry:

(Michael Scofield) #24

אחד השערים המבריקים ביותר של גוטי, בתקופה שהוא היה הרגל המסיימת, דקה 3:11 :

[YT]mF0z6vnhhds[/YT]

אגב, למי שצפה בקליפ המלא, שימו לב שחלק נכבד מבעיטות הוולה המפורסמות ביותר של העת האחרונה מבשל רוברטו קרלוס האדיר, מה שמעיד לא מעט על טכניקת ההרמה הפנטסטית שלו, מלבד ליכולות של הכובש.

(lilialn) #25

מסתבר שהגול של היגוואין מול חטאפה כבש הרבה לבבות ואני חשבתי שאני היחידה ...:kiss:
זה לא שהגול היה כל כך יפה או מיוחד אלא התחושה שליוותה אותו , הרעב הזה בעיניים שאומר אנחנו ריאל מדריד ואנחנו ננצח בכל מחיר .

http://www.youtube.com/watch?v=TrYp9cxauC0

(F.Redondo) #27

מעקב של רדונדו לעקב של גוטי מהשערים המרגשים של רוד ברומארדה ועד לשער הנדיר של היגוואין נגד חטאפה בדקה האחרונה דברים מדהימים יש פה!

אין מה לעשות השערים הזכורים והאהובים עלינו הם השערים שמביאים ישירות תארים, כמו השער הבלתי נשכח של זידאן בגלאזגו שהביא את התשיעי, והנגיחה של רונאלדו שהביאה את גביע בהארכה נגד ברצלונה אחרי בצורת מתארים.
אבל השער של היגוואין בפמפלונה שהביא לנו את האליפות ה-31 הוא השער שהחלטתי לבחור.

[yt]_d7-elTLx9E[/yt]

(Raulitos) #28

איפה השחקן הזה איפה?!? איפה היגוואין שהיה היחיד שהתנחמתי במקומו בהרכב על חשבון המלך ראול? ללא ספק אחד השחקנים היותר מרגשים שראיתי והיחיד, מאז ראול, שגרם לי לאהוד שחקן בודד.

ועכשיו עוד רגע קטן של גאונות מצד המלך, הפעם באסיסט יפייפה לVDV שהוביל לגול מדהים.
(0:11)

http://www.youtube.com/watch?v=06H0Ii0PeZM

(ret79) #30

http://www.youtube.com/watch?v=dwsmBdL9jR8
זה היה לפי דעתי רגע של גאונות לא פחות גדול!!

(ret79) #31

השנאה שהצטברה כלפי הפיפי קקה המאוסים גרמה לי לצרוח עד שאיבדתי את מיתרי הקול, וזה היה באחת בלילה משהו כזה..... אין ספק שהיה פה שילוב של נצחון מתוק מדבש+שמחה לאיד לכל הפלצנים הסגלגלים המאוסים!

(Caballero de Blanco) #33

זהו לא שלושער אלא צמד.

ממשחק זה הגיע אומנם דעיכתו של ראול, אך לא ביכולתו אלא בדקות המשחק. זהו משחקו האחרון של ראול בהרכב ריאל מדריד.

[YT]EnsS-Bxb7_M[/YT]

(Raulito-7) #34

הוא לא התכוון למשחק הזה בכלל.
אלא למשחק נגד ויאדוליד בעונת 2003-04 כשריאל מדריד ניצחה 7:2 בסנטיאגו ברנבאו במחזור השלישי.

ראול כבש את הראשון עם העקב אחרי הגבהה של פיגו;
השער השני הגיע בהקפצה - ואסילינה נהדרת מעל השוער אחרי כדור ארוך של רוברטו קרלוס ממחצית המגרש;
והאחרון היה שער ממזרי כשראול הקפיץ מעל שוער השוכב על הדשא ונתן עקב קטן לרשת.

הנה השערים לצפייה ולהורדה:

ראול נגד ויאדוליד - 1
ראול נגד ויאדוליד - 2
ראול נגד ויאדוליד - 3

באותו יום חזינו גם בשער המטורף של זידאן מוולה אחרי מסירה של בקהאם מ-50 מטר וגם רונאלדו נתן את המנה הקבועה שלו - משחק לפנתיאון.

מאז אותו משחק, ובגלל ההתעקשות לא להסתפר - החלה הדעיכה של ראול. להוציא משחק-שניים(אולי השלושער נגד סביליה בפיחואן במשחק סופר-חשוב בעונת 2008-09, רגע לפני הסופר-קלאסיקו; וגם צמד נגד ולנסיה בעונת 2007-08 במשחק בו הוא גם נתן הופעה אדירה) - לא באמת ראינו את ראול הישן והטוב מאותו נרגע, אלו היו רק הברקות מידי-פעם.

הדיון הזה הוא פשוט רע מבחינתי כי אם אתחיל לקבץ ולו חלק מהרגעים הגדולים זה פשוט לא יגמר. מספיק להסתכל על אגף משחקים גדולים באתר ולהבין על מה אנחנו מדברים פחות או יותר. אבל אם נתחיל לפאר את ריאל מדריד הגלאקטית זה לא יגמר לעולם. רמת המשחק הקבוצתי, הכישרון כשחקנים יחידים - ראול-פיגו-זידאן-רונאלדו...עדיף לוותר. חבל שהקבוצה הזו לא החזיקה קצת יותר זמו.

אם נסתכל על העידן המודרני - רגעי ההכרעה של עונת 2006-07. היינו חבורה קבועה ומצומצמת של אנשים וראינו את המשחקים ב-באזט-סטופ שבוע אחרי שבוע. החל מהקאמבק נגד אספניול, השער של רוברטו קרלוס נגד רקראטיבו הואלבה במתפרצת וכמובן 'ועכשיו, אספניול משווה ל-2-2'. לא היה ולא היו דברים כאלה.

(שרון.) #35

אני לא יודע אם יש היום מישהו עם רגל כמו של בקאהם וסיומת כמו של רונאלדו, מדריד של אז כזאתי יעילה בהתקפה שלה,לא גול מהמם אבל רק מראה את היכולת המדהימה של אם מדריד תרצה לשים גול היא תשים אותו, גם אם זה מפס נדיר ונגיעה של החלוץ.

http://www.youtube.com/watch?v=F6QyPrwDwko&feature=fvwp&NR=1

(ראול אהבת חיי) #37

משחק שבו כבשנו רביעייה נגד היריבה העירונית ללא מענה..
http://www.youtube.com/watch?v=jUoNIZTkHdM.

צמד המשחקים נגד מנצסטר היו לדעתי גולת הכותרת בעשור הקודם.

(Michael Scofield) #39

כשמוח וכישרון מתפוצצים על המגרש..
[YT]0Mo8CkN_YuI&NR=1[/YT]

עוד מהלך מדהים של זידאן, אמנם לא במדי ריאל אך מצאתי לנכון להעלותו כיון שמדובר במשחק בין שני שחקני ריאל וחבריהם:

[YT]rKMdolhRwVc[/YT]

(Krasic) #40

שני שחקני יובנטוס מככבים בסרטון הראשון:grin:

(Efm89) #42

כבר העלו כאן את התקציר מ2002/2003 של ה3:4 באולד טראפורד עם השלושער של רונאלדו, אבל מי שהעלה כתב על הגול השלישי. אני דווקא אהבתי יותר את הגול השני שהגיע אחרי מהלך קבוצתי אדיר.

עוד שער שאני לא אשכח מהעונה הזו קרה ב1:4 על ולנסיה בליגה. הרביעי הגיע מבישול ענק של זידאן לפורטיו:
http://www.youtube.com/watch?v=DNQ98MtWqqc

(Alvarito) #43

רגע השיא שלי כאוהד ריאל מדריד:

[yt]soqOSoa0xrA[/yt]

אחרי זה:

[YT]zEUix2DNzDE[/YT]

(F. Hierro) #44

יש הרבה ביקורת, ובצדק, על נדב יעקבי. אבל זה אחד הרגעים שמראים למה הוא מהשדרים האייכותיים ביותר בישראל.

בלי קשר, משחק מדהים. לחימה עד הסוף, בלי פשרות, עם רוח המדרידיסטה האמיתית.

(Equilibrium) #45

אני מתפלא איך אף אחד עוד לא שם את השער הזה. גם שבר קללה, גם בישול אדיר וגם שער של הגולם. זה, ביחד עם השער של זיזו בצ'מפיונס אחד השערים היפים שזכיתי לראת

[yt]o1x73hmxFEQ[/yt]

(esproN) #46

מדהים כמה קור רוח וביטחון עצמי צריך בשביל לספק בישול כזה,אבל זה ידוע של-גוטי בחיים לא היה חסר משני הדברים האלה !

(CF R.Madrid) #47

אחד השערים הגדולים שראיתי משחקן של ריאל מדריד, זה הגול הבלתי יאמן הזה של רוברטו קרלוס נגד טנריפה:

[yt]ZnXA0PoEE6Y[/yt]

פשוט לא יאמן!

עריכה מ-hmmm: כל מי שרוצה לשים קישור מיוטיוב, שיעתיק רק את מה שהמופיע אחרי ה-"v=".

(Raulitos) #48

גול מבריק שחשבתי שרק לזידאן יש יכולת לעשות משהו כזה, איזו טכניקה טהורה של גונזו..

[yt]7cMCwUZLUf0[/yt]