בטח שמתם לב ש - מהדורת "ריאל"

ריאל-מדריד

(hmmm) #1

הדיון הפופולרי עושה עלייה. דגש אחד חשוב: הדיון הזה לא נועד להתנצחויות עם הברסאים. לפני שאתם רוצים לפרסם משהו שקשור אליהם, תחשבו. ואז תחשבו שוב. ואז תחשבו עוד פעם, ואם אתם ממש בטוחים שכדאי שזה יופיע פה, תפרסמו.

GL

בטח שמתם לב שמסוט אוזיל הוא ספק האסיסטים המוביל לרונאלדו. 12 בישולים בעונה שעברה (מתוך 53 השערים שהוא כבש), ואחד נוסף נגד סראגוסה.

ואפרופו סראגוסה, סאן איקר עשה את הופעתו ה-421 בליגה הספרדית, ובכך עקף את קאניזרס עם 420. היעד הבא הוא ריקרדו זאמורה האגדי (שעל שמו קרוי הפרס), עם 455. השיא הוא של זוביזרטה עם 622. לרשימה המלאה.

(אמיליו) #2

בטח שמתם לב שבעוד שבועיים ב 17.9 יש עוד קלאסיקו
ותיקי ריאל נגד ותיקי בארסה

http://www.marca.com/2011/08/31/futbol/equipos/real_madrid/1314787654.html

(hmmm) #3

צ'אבי אלונסו כבש שני שערים בשלושה משחקים רשמיים העונה. בעונה שעברה הוא כבר שער אחד בלבד. לכל אורך הקריירה שלו, העונה בה הוא כבש הכי הרבה שערים הייתה בליברפול של 05\06, עם 5 שערים בסך הכל.

(ys26) #4

צ'אבי אלונסו בהחלט נהיה בזמן האחרון "סקורר" הוא גם הבקיע 2 שערים במשחקים של ספרד במהלך הקיץ. יחסית לתפוקה שלו מבחינת כיבושים זה הרבה.

(Blu) #5

צ'אבי אלונסו כבש שני שערים בשלושה משחקים רשמיים העונה.

שני השערים היו מחוץ לרחבה, שני הראשונים שלו מחוץ לרחבה מאז הגיע למדריד. סוף סוף הרגל המדויקת והנהדרת שלו מתורגת גם לשערים ולא רק לכל שאר האספקטים.

(Shearer) #6

בטח שמתם לב שלאיקר הקדוש חסרות 3 הופעות בלבד בנבחרת ספרד על מנת להשוות את שיאו האגדי של אנדוני זוביזרטה, לו יש 126 הופעות בנבחרת ! אין שחקן ספרדי שיותר מגיע לו מאשר איקר, אם הוא ימשיך בכושר המעולה שלו עוד מספר שנים הוא יכול להגיע בסוף להישג בלתי נתפס ברמת הנבחרות ולעבור את השיא של זוביזרטה בהרבה.

(Shearer) #8

אנשים מתעלמים מזה וכנראה זה כי הוא שוער, אבל עם כל הכבוד לצ'אבי אינייסטה ואפילו אלוהים. עם ההישגים של הקדוש אין להתווכח - האם הוא הספרדי הגדול ביותר בהיסטוריה? אני חושב שכן. האם הוא השוער הגדול בהיסטוריה? אחרי הזכיות במונדיאל וביורו אני חושב שמאוד קשה להגיד שלא, ההישגים שלו בלתי נתפסים. גם מבחינת יכולת וגם מבחינת תארים אישיים וקבוצתיים.

(Caballero de Blanco) #9

גם בצ'לסי תחת מוריניו קרבאליו זעם על כך שהודח מההרכב

זוהי אינה הפעם הראשונה שריקרדו קרבאליו מביע את מורת רוחו על כך שאינו נכלל ב-11 הפותחים. מקרה נוסף אירע באוגוסט 2005, כאשר שיחק בצ'לסי תחת ז'וזה מוריניו. הבלם הפורטוגלי היה רגיל לקבל מקום של קבע בהרכבה של צ'לסי, אך כאשר מוריניו החל להמר על וויליאם גאלאס, הביע קרבאליו את תסכולו בתקשורת הבריטית - "אני לא יודע למה אני בספסל. הוא סיפר לי על כך (מוריניו), אבל אני לא מצליח להבין למה. זה לא מובן לי בכלל".

מוריניו, שלא אוהב לקבל מסרים דרך העיתונות, הגיב בחריפות: "לקרבאליו כנראה יש בעיה להבין מה אני אומר, אז שיעבור מבחן איי.קיו כי הוא מתאמן תחתי כבר במשך ארבעת העונות האחרונות. הוא כנראה צריך לראות רופא. הקיץ אמרתי שיש לנו סגל יוצא מן הכלל ועכשיו הגיע תורו להיות סבלני. כולם יקבלו את ההזדמנות שלהם. מה כל כך קשה להבין במה שאמרתי? אני מקווה שהוא יישב בשקט אחרת אני לא אסבול התנהגות כזאת". לבסוף, נקנס הבלם הפורטוגלי ב-97 אלף יורו.

(Jack Ruby) #10

קביעות הסטוריות מהסוג הזה תמיד הרגישו לי חסרות בסיס. מה אנחנו באמת יודעים על חנטו או על תלמו זארה, מלבד מה שמסופר בויקיפדיה?
אך לצורך הדיון, אם נניח שמבחינת הישגים, השחקן הספרדי הגדול בהסטוריה חייב להבחר מהדור הנוכחי - מה שסביר בהחלט - נדמה לי שאיקר עומד בשורה אחת עם צ'אבי.
קשה להפריד בין השניים. שניהם זכו בהכל, שניהם היו דומיננטים בדרכם, הן ברמת המועדונים והן בנבחרות השונות ואם לוקחים בחשבון כיצד ברסלונה הנוכחית נשקפת בראי ההיסטוריה, הקפטן הקטאלאני ככל הנראה זוכה בבכורה.

(Caballero de Blanco) #11

כושרו הפיזי של רונאלדו הוא המפתח לשעריו הרבים

בעונה שעברה כבש רונאלדו 24 מתוך 40 שעריו במחצית השנייה, כש-11 מהם נכבשו ברבע שעה האחרונה של המשחק.

(מני.) #12

בטח שמתם לב שפפה בישל שני שערים מתוך הארבעה שלנו בסופר קופה. לא רע בשביל בלם...

(Blu) #13

בטח שמתם לב שפפה בישל שני שערים מתוך הארבעה שלנו בסופר קופה. לא רע בשביל בלם...

מישהו שם לב שפפה הוא זה שבישל לאלונסו את הגול במשחק הראשון ? וואו, עד עכשיו לא היה לי מושג. הייתי בטוח שזה בנזמה. אפילו הפרשנים בטוחים שזה הוא.

(Blu) #15

עד עכשיו לא שמת לכך לב? רואים שזה פפה עוד לפני הריפליי.

לא. ככה זה כשרואים שידור מהארץ והפרשנים והשדרנים הפנטסטיים שלנו מציינים שזה בנזמה. אה, ושכחתי להגיד שראיתי את המשחק דרך הטלוויזיה של האייפון. בקיצור, מה הסיכוי ?

(MARCELO) #16

בטח שמתם לב שנורי שהין חוגג 23 שנים היום והוא חתום עד גיל 31. בנתיים הוא פצוע בפעם השלישית מאז שחתם. חתול בשק?

(t.a.l) #17

מי אמר לך שהוא חתום עד גיל 31?
הוא חתם בגיל 22,אז זה אומר שהוא חתם על חוזה ל-9 שנים? אם אני לא טועה הוא חתם ל-6 שנים.

(Shearer) #20

החוזה של נורי ל-6 עונות, 8 זה כבר פוטבול.

לא רק שפפה בישל צמד נגד בארסה, גם לראמוס יש בישול. שלושת רבעי מהשערים שהבקענו מולם בושלו ע"י שחקני הגנה. האם זה טוב או רע? האם בכלל יש לזה משמעות או שמא זה סתם צירוף מקרים?

(Chico89) #24

בהתחשב בזה ששלושה שערים היו ממצבים נייחים, זה לא ממצא מפתיע.

(Blu) #25

בנזמה בישל לאוזיל את הראשון בברנבאו, פפה את השני לאלונסו. בקאמפ נואו בנזמה בישל את הראשון לרונאלדו, ופפה את השני לבנזמה. איפה ראמוס ?

(Chico89) #26

אתה צודק.

הוא דיבר על ה-1-1 בקאמפ נואו (השער של רונאלדו), שלא ממש ברור לגמרי מה היה שם. ראמוס היה מעורב במהלך, למרות שאני לא בטוח שהוא נגע בכדור ואם היה נבדל או לא.

(Shachar_) #27

הוא התבלבל, ראמוס בישל את השער למרסלו ב6-0 מול סראגוסה. גם באתר של ריאל מדריד ציינו היום את העובדה שלשחקני ההגנה יש שלושה בישולים בשלושה משחקים רשמיים.