בטח שמתם לב ש - מהדורת "ריאל"

ריאל-מדריד

(Bob Sacamano) #3750

אני צופה עכשיו בחגיגות בערוץ הרשמי ושמתי לב שכאשר השחקנים התבקשו לחתום בספר כלשהו אחרי החגיגות ב-puerta del sol שלמרות שקרוס ימני ברגל הוא שמאלי ביד ובייל להפך שמאלי ברגל אבל ימני ביד.

(סארי) #3751

משהו קטן מהברנבאו… מחכים לשחקנים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(Pedja Mijatovic) #3752

בטח שמתם לב שפלורנטינו פרז דיבר בנאום שלו עכשיו כבר על [B]הדואודסימה[/B]. :slight_smile:

(Merengue) #3753

שיביאו אליפות מספר 33 כבר… לא פחות חשוב.

לא זוכר שמישהו הזכיר את זה פה, אבל השער האחרון של סרחיו ראמוס בליגת האלופות היה בגמר בליסבון :slight_smile:
[B]MONEY TIME GUY [/B]

(SantiagoBernabeu) #3754

רונאלדו, במהלך ה’טקס’ של העברת המיקרופון: “אני שמח ללבוש את החולצה הזאת כי היא נראית עלי בת זונה” :azn::lol:

קאסייה בחר להציג את נבאס כשוער הטוב בעולם לדעתו.

מודריץ’ חי 4 שנים בלונדון והאנגלית שלו על סף הלא קיימת… אפילו הספרדית שלו יותר טובה… wtf…

(Nadavs70) #3755

בטח שכחתם שהזכייה גם מבטיחה ראשות בית בצ׳מפיונס בשנה הבאה.

(Chagi) #3756

מישהו יודע כמה מאמנים לקחו קבוצה באמצע עונה וזכו בצ׳מפיונס ? לא ראיתי התייחסות לנתון הזה (נדמה לי שגם דל בוסקה בזכייה התשיעית הגיע באמצע העונה).

(Raulito-7) #3757

[RIGHT]* זינדין זידאן הוא הראשון בהיסטוריה שזוכה בליגת האלופות כשחקן, כעוזר מאמן וגם כמאמן ראשי. הוא השביעי בהיסטוריה שזוכה במפעל כשחקן וכמאמן לצד שמות גדולים אחרים - מיגל מוניוז, ג’ובאני טראפאטוני, יוהאן קרויף, קרלו אנצ’לוטי, פראנק רייקארד, פפ גוארדיולה וכמובן זינדין זידאן . מעבר לכך הוא המאמן הצרפתי הראשון שזוכה בגמר.* עדיין זידאן: הוא המאמן הרביעי בהיסטוריה שזוכה בליגת האלופות בעונה הראשונה שלו כמאמן - יחד עם מיגל מוניוז ב-1960, טוני בארטון(מאמן אסטון וילה ב-1984) ופפ גוארדיולה(בארסה, 2009).* [B]שבע פעמים[/B] בעבר זכתה בליגת האלופות קבוצה שהחליפה מאמן באמצע העונה. האחרון שעשה זאת לפני זידאן היה רוברטו די-מתאו עם צ’לסי בגמר 2012. שלושה מאמנים שעשו זאת - הניפו גביע בריאל מדריד - מיגל מוניוז(1960), ויסנטה דל-בוסקה(2000) וזינדין זידאן.

במידה ואתה מעוניין בעוד מספרים מהגמר - [B]הכתבה שלי[/B].

מוזמנים להציץ [B]לגירסה החדשה[/B] של המנון הדסימה. מעבר לפרצופים החדשים שלא היו חלק מהדסימה - השוער קיילור, חאמס רודריגס, לוקאס ודנילו - אפשר לשמוע טון מעט יותר גבוה. מעבר לכך גם הקליפ של ריאל מדריד חדש לגמריי. קטעים אחרים של האוהדים מחכים לאוטובוס השחקנים, מבט על הנוף הנפלא ממנהרת השחקנים בברנבאו. הטירוף של מרסלו מהדסימה, התשוקה של קאסמירו מהעונה, בכי של אחד האוהדים מהגמר בליסבון וגם לוקאס פונה לשמיים. בהמשך הקליפ רואים את השחקנים חוגגים עם האוהדים לאחר המשחק נגד סיטי כשריאל העפילה לגמר וגם את קפיצת ה-‘יש’ המוכרת של חואניטו, כריסטיאנו חוגג את השלישי נגד וולפסבורג ורגע מרגש של זידאן עם בקהאם ב-2005. עוד מראים את הגול של ראמוס בגמר אליפות העולם אשתקד וכן את השערים נגד ברצלונה בקאמפ-נואו. סמוך לסיום יש את סריית הזכיות שלנו בגביע אירופה זו אחר זו. מהגולים של פושקאש ודי-סטפאנו והנפות הגביע בשנות ה-50 ועד לפדג’ה מיאטוביץ’ שכבש בגמר ב-1998, ראול עוקף את קניזארס בשנת 2000, זידאן והוולה הבלתי-נשכח נגד לברקוזן(הקטע היחיד שנשאר) וכמובן הדסימה והרגעים המדהימים מהסאן-סירו.

את [U]הפרגון הפומבי[/U] של ראמוס לזידאן ברשות החברתיות כבר ראיתם? הגענו לכאן בזכותך:

באתר המארקה מאפשרים לכם לבחור את [B]ההרכב המנצח[/B] מתוך רשימת השחקנים שזכו עם ריאל מדריד בליגת האלופות בשנות ה-90 מעתה ואילך, קרי מהספטימה של מיאטוביץ’ ועד ה-UnDecima של קאסמירו. משום מה יש קיבעון של מערך 4-3-3, אולי בגלל שיטת המשחק שלנו בשנים האחרונות.

[B]שוערים:[/B] איקר קסיאס, קיילור נאבאס, בודי יילנר;
[B]מגן ימני[/B]: דני קרבחאל, מיצ’ל סאלגדו, כריסטיאן פאנוצ’י
[B]בלמים:[/B] פרננדו היירו, סרחיו ראמוס, מנואל סאנצ’יז, פפה, רפאל ואראן, איבן הלגרה, איבן קאמפו;
[B]מגן שמאלי:[/B] רוברטו קרלוס, מרסלו;
[B]קישור[/B]: זינדין זידאן, לואיס פיגו, פרננדו רדונדו, צ’אבי אלונסו, לוקה מודריץ’, קלוד מקאללה, אנחל די-מאריה, סטיב מקמנמן, קלארנס סיידורף, אסמירו, כריסטיאן קראמבו;
[B]התקפה:[/B] ראול, כריסטיאנו רונאלדו, גארת’ בייל, קארים בנזמה, פדג’ה מיאטוביץ’, ניקלאס אנלקה, פרננדו מוריינטס

[U]ההרכב שלי:[/U] קסיאס; קרבחאל, היירו, ראמוס, רוברטו קרלוס; רדונדו, פיגו, זידאן; כריסטיאנו, ראול ומוריינטס.
במידה והיה אפשר 4-4-2 טהור אז אני מספסל את מוריינטס לטובת מקאללה.
השם הכי גדול שהשארתי בחוץ לטעמי זה מנואל סאנצ’יז שלא זכיתי לראות אותו בשיאו. גם פפה האמת בלם יוצא מן הכלל. לגבי הקישור והלאה זו בעיקר ריאל מדריד שגדלתי עליה, הקבוצה של דל-בוסקה. מבחינתי פיגו אחד הגדולים.[/RIGHT]

(Chagi) #3758

שבייל הבטיח שאם נזכה בצ׳מפיונס הוא יוריד את הקשקוש שיש לו על הראש.

(t.a.l4) #3759

כולם יודעים שהקוקו הזה נועד להסתיר את ההתקרחות שלו,יאללה גארת׳ תוותר…

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Dovi) #3760

[QUOTE=Chagi;1681741]מישהו יודע כמה מאמנים לקחו קבוצה באמצע עונה וזכו בצ׳מפיונס ? לא ראיתי התייחסות לנתון הזה (נדמה לי שגם דל בוסקה בזכייה התשיעית הגיע באמצע העונה).[/QUOTE]

אם אתה לא מדבר רק על ריאל אז יש גם את די מתאו בגביע האחרון של צלסי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Chagi) #3761

Dovi , דיברתי באופן כללי ודור כיסה את זה בתגובה אחריי.

(Pedja Mijatovic) #3762

בטח שמתם לב לשער של ‘ספורט’ הקטלוני היום :lol::lol:

(SantiagoBernabeu) #3763

ככה זה כשמועדון מונע מרגשי נחיתות.

(רמי.א) #3764

שבייל התחיל את העונה של ריאל עם שער וסיים עם בישול

(gev keren) #3765

מי המאמן הצעיר ביותר שזכה באלופות?
אני תוהה אם יכול להיות שזהו זידאן

(האחיין של קרלס) #3766

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1681773]ככה זה כשמועדון מונע מרגשי נחיתות.[/QUOTE]

אני ממש ממש לא בא לריב, אבל… “המועדון”? ממתי עיתון קטאלני זניח כלשהו מייצג את[B] מועדון[/B] הכדורגל ברצלונה? או שיש לך משהו לחדש לי?

אגב, קצת אירוני לומר את זה על שער בו גם מצוטט קצת למטה המשפט שאמר פלורנטינו: “לנו יש 11, לכם 5” (כמו בשער, גם פה מדובר בעובדות, לא? תקן אותי אם אני טועה). או יום אחרי שכל הברנבאו מריע בקולי-קולות: “פיקה, חמור, תריע לאלופים!” (וכן, אני יודע שזה שיר ששרים אוהדי בארסה - ובדיוק בגלל זה אני לא מתלונן על כל העניינים האלה). העקיצות של ארבלואה, גוטי, גראנרו (להמשיך?)… מוכר לך? אכן רגשי נחיתות.

סתם לפרוטוקול - בארסה בירכה את מדריד ברשתות החברתיות אחרי הזכייה הזו (וגם אחרי הקודמת לפני שנתיים, וכמעט בכל שאר התארים). כשמנגד, מדריד לא בירכה את בארסה אחרי הטרבל בעונה שעברה וגם לא אחרי התארים העונה (בכלל, אני לא זוכר מתי זה כן קרה). אני אישית לא ממש מייחס לזה חשיבות (למרות שאני כן חושב שריאל יכלה לנהוג אחרת במקרים האלה), אבל ברגע שאתה פותח בהאשמות בגלל דף באיזה עיתון…

(Kawa) #3767

בטח שמתם לב שהגביע שהגיע לחגיגות בעיר ובברנבאו, זה לא הגביע שקיבלנו בסן סירו.

פוטושופ מבריק באדיבותי

(Michael Scofield) #3768

לא זוכר איך מטמיעים.
בכל מקרה, בטח שמתם לב ליכולת האיפוק של חסה…

https://www.facebook.com/search/top/?q=pique%20cabron

(Raulito-7) #3769

לאחר שעות ספורות בלבד החליטו במארקה לסגור את הסקר ולהציג את הנבחרים:

[U][B]
ה-11 הגדולים:[/B][/U] איקר קסיאס; דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, פרננדו היירו, רוברטו קרלוס; לוקה מודריץ’, פרננדו רדונדו, זינדין זידאן; כריסטיאנו רונאלדו, גארת’ בייל וראול.

לא פחות מ-50 אלף אוהדים השתתפו. כריסטיאנו, קפטן ראמוס, בייל וקרבחאל הם חמשת הנציגים של ריאל מדריד מודל 2015/16. בשער נמצא איקר שהניף את הדסימה וכן היה שותף לעוד שתי זכיות בליגת האלופות בגיל צעיר מאוד - כשהוא בן 19 בלבד(שנת 2000) ובן 21(הגמר בגלאזגו). 85% מהאוהדים בחרו בו. המאמן זידאן נבחר כמובן בקישור ההתקפי שהיה עמוס(הקשר שקיבל הכי הרבה קולות - 31%), ושחקנים גדולים כמו פיגו(11.5%) ומקאללה נותרו בחוץ. עוד שמות גדולים שסוגרים את ההרכב: רדונדו, וכמובן היירו, רוברטו קרלוס(גבר על מרסלו בפער עצום! - 86%) והמלך ראול כששלושתם חתומים על 3 גביעי אירופה. בהגנה פפה הקדים את מנולו סאנצ’יז במעט אך שניהם בחוץ כמובן. ראמוס עם 46% הקדים במעט את היירו. 250 אוהדים התלוצצו כנראה ובחרו באיבן קאמפו. ראול קיבל את הכי הרבה קולות בהתקפה - 31.1% כשהוא מקדים במעט את כריסטיאנו. מעניין מי אלה שבחרו בניקלאס אנלקה. חלוקת הקולות המלאה - [B]לחצו כאן

[/B]

ההרכב הסובייקטיבי שלי(דור) היה [U]כזה:[/U] קסיאס; קרבחאל, היירו, ראמוס, רוברטו קרלוס; רדונדו, פיגו, זידאן; כריסטיאנו, ראול ומוריינטס. ‘פגעתי’ בתשעה שחקנים - לא רע. במידה והיה אפשר 4-4-2 טהור אז אני מספסל את מוריינטס לטובת מקאללה. השם הכי גדול שהשארתי בחוץ לטעמי זה מנואל סאנצ’יז שלא זכיתי לראות אותו בשיאו. גם פפה האמת בלם יוצא מן הכלל. לגבי הקישור והלאה זו בעיקר ריאל מדריד שגדלתי עליה, הקבוצה של דל-בוסקה. מבחינתי פיגו אחד הגדולים. חייבים לציין שוב שמדובר רק על ליגת האלופות במתכונת הנוכחית, חמש הזכיות מ-1998 ועד 2016, כך שלאגדות כדורגל כמו די-סטפאנו, חנטו ופושקאש - לא נעשה עוול.