מזל טוב לגיא קליין - הילד בן 30!

ריאל-מדריד

(Raulito-7) #1

“הילד בן 30 - יש לו חום גבוה”…האמת ששאר השיר הנפלא לא מתאר את הסיטואציה כל-כך, לא רק שהכוכב לא על הספה בבית-הוריו - הוא בנופש בחו"ל לפי מה שהבנתי.

http://www.interload.co.il/upload/7548479.jpg

גיא קליין, מהקריות במקור, הוא האבא, האמא, הסבא והסבתא של הקהילה שלנו - אוהדי ריאל מדריד. הלב והנשמה(טוב, האמת שאם תשאלו אותו - לא בטוח שיש לו כזה), הקפטן, המנהיג, המייסד, פורץ הדרך| הסנטיאגו ברנבאו, הדי-סטפאנו, הפלורנטינו, הכריסטיאנו רונאלדו, הראמוס והראול| יש כאלה שכתבו לי לא פעם בהודעות פרטיות אחרי פוסטים כאן בפורום שהם ‘גדלו על הכתיבה שלי’ וזה היה מדהים. אבל הכל התחיל עם הדיקטטור גיא לפני יותר מעשור.
האתר הוקם בדצמבר 2004 לפי הדיווחים. אני הייתי ילד בכיתה ז’ שניהל אתר חובבים על קבוצתו האהובה. ויום אחד פירסמו לינק לאתר הזה בפורום שלי והייתי בהלם: העיצוב המקצועי, מאגר המידע, העדכונים השוטפים סביב השעון ועוד ועוד ועוד. נרשמתי לפורום, לאט-לאט צברתי פז"ם וביולי 2009 הייתי ההחתמה המשנית של הקבוצה בקיץ של הגלאקטיקוס. הצטרפתי לאתר, רק שגיא לא אמר שהוא מתכוון להוריד מינון…אני עוד ‘נפלתי’ לעידן של ההצלחות. גלאקטיקוס שוב, אליפויות, צ’מפיונס. גיא עוד היה כותב בחריצות ומסקר משחקים חשוכים בימי הלושמבורגו והקאפלו(עד לסיום העונה ההיא), כשרוביניו היה שחקן המפתח.

הוא בנה את האתר בעשר אצבעות, אירגן בעבר המון-המון מפגשי צפייה וגם החל בתהליך לקבל אישור להקמת מועדון אוהדים רשמי, מה שקצת נגדע. רובכם לא מכירים אותו מעבר לטייטל המחייב - מייסד הבית של אוהדי ריאל מדריד בישראל, האיש שבזכותו קיים גם הפורום…תחשבו על עצמיכם רגע. איפה הייתם פורקים את התחושות אחרי המשחק? איפה הייתם מכירים חברים לכל החיים, חלק לפחות, או אוכלוסייה שלמה עם טירוף כמו שלכם וצפייה משותפת למשחקים ביחד? והכל בהשקעה מטורפת של חודשים, שבועות, שעות, בלי שום תרומה, על חשבון זמנו הפרטי.
כמו שאמרתי, גיא קנאי לפרטיותו, אז אני אספר מעט. יליד 24.9.1987, קריות. טוען שהמשחק הראשון בחייו היה ה-5:0 ההוא על בארסה, היום של באם-באם זאמורנו. השחקן האהוב הוא כמובן ראול. השריטה: יש הרבה, אבל בעיקר המחלה חשוכת מרפא שנקראית הפועל חיפה(‘אחד מתוך 3’, הוא כתב בפייסבוק אחרי שהקבוצה זכתה בגביע הטוטו לפני כמה שנים); סיים תואר קשוח בהנדסה בקיץ וחשוב מכך - התחתן עם בחירת ליבו באפריל בשנה שעברה. רצה להיות שחקן כדורגל אבל לא קיבל את היסודות הנכונים אצל מאמן הילדים שלומי דורה, אז במקום גאון על המגרש הוא גאון מחשבים וחובב בירות - וגם זה משהו.

אהה, וכן, עם רזומה שאתם יכולים רק לחלום עליו. 3 גביעי אירופה ב-4 שנים? אז מיסטר קליין היה בכל הגמרים. בדסימה בליסבון, ב-11 בסאן-סירו וגם ב-DuoDecima בקארדיף. מאז, פחות או יותר, להוציא אירועים נקודתיים - נעלמו עקבותיו. והיד, איך אומרים? עוד נטויה.

היו כל-כך הרבה משפטים חדים וגאוניים של הבחור, אבל הנה אחד שאני ממש זוכר: “איזה משעמם. אני מתגעגע לעונת הקאפלו”(אחרי ה-5:0 במדריגל במחזור השני בעונת השוסטר); הנה עוד אחד - על ‘טוקבקים בכתבות’ - “אם המטרה היא דיונים - עדיף שהם יהיו בפורום. אם המטרה היא ביקורת על הכתבה, עדיף שהיא תישלח באימייל. אם היא המטרה היא סתם משפטים חסרי תכלית ממשית, אז עדיף שהם לא יהיו בכלל”| בדיון האקסים - תמונה של הסמל של חטאפה| בדיון של זידאן - “בגדול אתה שולף קלישאות מהמותן וחבל על הזמן שהשקעתי בתגובה עניינית. הזדקנתי, פעם הייתי מזהה את השיט הזה מראש. אין דבר”| דיון הקהילה, אוג’ 2007: “בראשון החל מ21:30 נפגשים שוב במאש שבדיזינגוף 275, תל אביב. ויאריאל או ויאדוליד או משהו כזה. פתוח לכל הגילאים והילדים, וארתור מוסר שבמיוחד לילדות”

במפגשי הצפייה הראשונים היינו ‘הגרעין הקשה’ - אני(בן 14), גיא, ארתור, נירו, עמיר(נעלם) ועוד 1-2 רזרבות. ב-2007 נגד מאיורקה עשינו חתיכת ‘מפגש אליפות’ כש-300 אנשים פוצצו את הבאז-סטופ עד 0 מקום. חבר’ה מהאתר הרישמי באו לצלם אותנו וכתבו אח"כ - “שמחו שם יותר מהברנבאו”. אני זוכר את גיא יושב בהלם, בצד, רחוק מההמולה, אחרי השער השני, כשדיארה נגח וביצע מהפך וממלמל איזה משהו ‘אני לא מאמין’. כמה קשה לבנות דבר מאפס…

אני אברך בפרטי, אבל אין זה סוד שגיא היה כמו אח גדול ומורה דרך שלי. זו הבמה שלכם לשפוך כמה מילים דווקא למי שהוא לא איש של מילים. ומעבר לכך, נימה אישית שלי: שנה טובה ומתוקה וחג שמח. את החבר הטוב ביותר שלי הכרתי דרך הטירוף לריאל מדריד ופורום האוהדים הזה. את רוב ‘הדור החדש’ לא ראיתי יותר מפעם-פעמיים פנים אל פנים. עם חלקכם אני ‘מתווכח’ או ‘דן’ כאן בטקטיקה ואני מכיר אתכם רק בשם. האתר הפך לבית השני שלי, פשוטו כמשמעו, ואחרי המשחק נגד בטיס הייתי מתוסכל - אבל אין כמו לכתוב על כדורגל כדי לפרוק. אוהב את כולכם.

(LUKA) #2

כותב חד, מושחז ומקורי. בעל ידע עצום ולא פחות חשוב מכך – חוש הומור בריא. לא מהסס ללכת נגד הזרם ולנפץ פרות קדושות. הפך את הנרגנות והפסימיות לאומנות. לא הולך סחור-סחור ולא אוהב שמבלבלים לו את השכל עם קלישאות.
גיא, בנית כאן דבר נפלא.
מזל טוב איש יקר!

(Niro) #3

סתם ילד מנג’ר שלא באמת רואה תרומה מעבר למספרים יבשים :wink:

מזל טוב אחי!

(Michael Scofield) #4

מזל טוב אחי! גם כשאני מוצא את עצמי לא מסכים איתך אני לומד.
נשאר לך הפינאלה, לארגן מפגש כדורגל לחברי הפורום שבו אני ונירו נפגין ביצועים ונסביר לכל מי שרוצה לשמוע למה יכולנו להיות שחקנים בריאל אבל בסוף לא הסתדר לנו. עד 120!

(hasanElmatador) #5

מזל טוב אחי! עד 120!

(royb) #6

ויום אחד פירסמו לינק לאתר הזה בפורום שלי והייתי בהלם: העיצוב המקצועי, מאגר המידע, העדכונים השוטפים סביב השעון ועוד ועוד ועוד.

באגף הוידאו, הקליפ האגדי של ראול לצלילי השיר don’t let me be misunderstood
#נוסטלגיה איכותית

יום הולדת שמח גיא!

(Raul Gonzalez Blanco) #7

מזל טוב חבוב! תענוג לקרוא את הדברים שלך פה.

(Guy) #8

כמו הקבוצה, עדיין לא הופעתי לעונה הזאת. אז באיחור קל: תודה לדור על ההספד ולכל המברכים :purple_heart:

(Uriah) #9

(RoBiNAldo) #10

מזל טוב! גיא בחור טוב