שובו של הפרעון!


(Saharnm185) #1

בעונת 2011/2012 פרח במילאן קשר/חלוץ איטלקי ממוצא מצרי בשם סטפאן אל שעראווי, באיטליה ראו בו ככוכב העתיד של איטליה ומילאן בפרט והחלו לתלות בו תקוות .

בין השנים 2013 ל-2015 חווה לא מעט פציעות שגרעו מהיכולת שלו ובאיטליה החלו לעלות תהיות בנוגע ליכלותיו של הקשר הצעיר ,וכבר היו דיבורים על כך שהוא עוד כישרון מבוזבז שלא ממש את הפוטנציאל הטמון בו.

בעונת 2015/2016 הושאל אל שעראווי למונאקו בתקווה שיימצא את עצמו מחדש בצרפת, הקשר/חלוץ שותף בכ-15 משחקי ליגה ולא מצא את הרשת פעם אחת, מונאקו העדיפה לוותר על שירותיו והוא חזר למילאן כבר בינואר.

בחלון ההעברות של אותה עונה הוא הושאל מחדש, הפעם לרומא , במשחקו הראשון במדי הג’ילארוסי הוא נכנס כמחליף וכבש שער אדיר בעקב שעזר לקבוצה לנצח 3-1, האיטלקי החל לצבור ביטחון ותחת שרביטו של לוצ’יאנו ספאלטי חווה פריחה מחודשת במדי הרומאים כשהוא כובש 8 שערים(אחד מהם מול מילאן) ומבשל עוד 2 ב-16 משחקים בלבד, ועוזר לרומא לסיים במקום ה-3 בטבלה מרחק 2 נקודות מנאפולי השלישית, ומי יודע אולי אם היה מתחיל את העונה ברומא הטבלה הייתה נראת אחרת.

בעונת 2016/2017 רכשה רומא את אל שעראווי בכ-13 מיליון אירו ונראה שהקשר מצא בית חדש, הקשר התחבר לקבוצה והפך לחביב האוהדים כשהוא מראה יכולת טובה ומעורב במשחק, הקשר כבש שוב 8 שערים ובישל 4 ב-32 משחקי ליגה שעל הדרך הוא שוב כובש מול מילאן וגם מול יובנטוס, הקבוצה סיימה במקום ה-2 מרחק 4 נקודות בלבד מיובנטוס ואלשע אף זוכה לזימון מחודש לנבחרת איטליה לקראת מוקדמות המונדיאל.

לקראת עונת 2017/2018 נפצע השחקן, ועלה לשחק במחזורים הראשונים בליגה ובליגת האלופות כמחליף , במחזור הרביעי פתח אלשע בהרכב רומא והקבוצה ניצחה 3-0 את ורונה כשהוא מבשל את השער הראשון לניינגולאן ומראה שהוא חוזר לעצמו, שני מחזורים לאחר מכן הוא חזר לכבוש, הפעם צמד מול אודינזה שעוזר לקבוצה לנצח 3-1, מאוחר יותר הוא מבשל מול קארבח באלופות, וכובש שער ניצחון מול בולוניה ביום הולדתו ה-25, לקראת המשחק הקשה מול צ’לסי בליגת האלופות כשניצחון יכול לעלות את רומא למקום הראשון בבית, פותח הקשר בהרכב וכובש צמד שערים אדיר לרשת של טיבו קורטואה (ועל הדרך מוטרד מינית על-ידי דייגו פרוטי שכבש גם כן), ורומא מנצחת 3-0 את האנגלים עולים למקום הראשון בבית ומהממים את אירופה , בניצחון אתמול על פיורנטינה הוא מבשל את השער הראשון במשחק ועוזר לקבוצה לנצח 4-2 כשהוא מראה יכולת טובה ועל הדרך זוכה לזימון מחודש לנבחרת איטליה הפעם לקראת משחקי הפלייאוף מול שבדיה .

ומי יודע אולי השחקן שכבר חשבו באיטליה שהוא עוד כישרון מבוזבז יעלה האיטלקים למונדיאל ברוסיה, ויממש את התקוות שתלו בו בצעירותו, רק שלא ייפצע, בכל זאת אחרי הפלייאוף יש לו דרבי מול לאציו על הראש.