בטח שמתם לב ש - מהדורת "צ'לסי"

צ׳לסי

(chelsea777) #1

הדיון המדובר של ספורטאנטר מגיע גם לפורום הצנוע שלנו. אז אתם יכולים להעיר את תשומת לבינו לדברים שלא שמנו אליהם לב, וגם לאלה שכן.

אני אתחיל,

בטח שמתם לב שפאולו פריירה הזדהה עם צ'ך במשחק האחרון מול אסטון וילה, והחליט לגנוב את ההצגה:


די דומה לגיבור על, רק חבל שהוא לא באמת הציל משהו אתמול...

ובטח גם שמתם לב שאנחנו מקבלים רק יום מנוחה אחד, ובעצם משחקים שני משחקים בשלושה ימים. לא הייתי אומר שזה הוגן במיוחד.


(Lukaku) #2

כל שנה יש שני משחקים בשלושה ימים, מה הבעיה?
ישנם חמישה משחקים ביום שני, כל הקבוצות בהן שיחקו ביום שבת, בנוסף ביום שלישי סיטי וסנדרלנד (ששיחקו היום) משחקות אז גם הן מקבלות אותו זמן מנוחה.
היחידות שהרוויחו הן וויגאן וליברפול (שמשחקות מול סיטי וסנדרלנד), טוטנהאם, ברומיץ’, יונייטד וניוקאסל (שהשתיים האחרונות מקבלות ארבעה ימים…).


(chelsea777) #3

אתה אומר שזו לא בעיה, ובאותה הודעה מראה שיש קבוצות, שחלקן אף יריבות ישירות של צ’לסי בפיסגה, שמקבלות יותר מנוחה (ארבעה ימים - מול יום אחד) זה נראה לך כשיר?


(chelsea777) #5

זה על רמת העיקרון. יומיים זה המינימום וזה מספיק. לא משנה אם קבוצה נחה יומיים או יותר כל עוד זה לא פחות מזה. זה כמו שאני אבוא לקבוצה ואגיד חה שהיא משחקת שני משחקי בית באצטדיון נטרלי. ישפיע? כנראה שלא כל כך, אבל בטח לא הוגן.


(Lukaku) #6

נו ואין פה הפרש של יומיים? נכון שבאמצע כביכול יש יום אחד, אבל יש 48 שעות.
זה כמו שתגיד שההפרש בין 2 ל- 4 הוא אחד (כי באמצע יש רק 3).


(chelsea777) #7

לא משנה איך אתה מודד את זה, זמן זה יחסי, אבל העובדה שלא קיבלנו זמן מנוחה מינימלי לא משתה, אל מול קבוצות אחרות.


(ben barel) #8

ג’ון טרי על קופסאות סיגריות.


(JT_FL_DD) #9

“הלם בהודו” חחחחח איזה הגזמות


(Josh McEachran) #10

לתספורת החדשה של מאלודה.


(KaufmanCFC) #11

מאלודה אף פעם לא מאכזב שזה קשור לתספורות !


(Josh McEachran) #12

בטח שמתם לב [B]שהרנן קרספו[/B] [B]ומאניש[/B] מצטרפים לפרוייקט של ה"פריימרליג ההודי".יחד איתם מצטרפים גם שמות כמו רובי פאולר,פאביו קנאברו,רוברט פירס,ופרננדו מוריינטס.


(chelsea777) #13

בטח שמתם לב שהמשחק מחר מול סוונסי יסגור שלושה משחקי חוץ רצופים מול העולות החדשות לפרמייר ליג העונה. נוריץ’, ק.פ.ר ומחר סוונסי. מעניין.


(Josh McEachran) #14

הרנן קרספו השחקן הכי יקר בתולדות הליגה ההודית.


(chelsea777) #15

בטח שמתם לב שבצורה מפתיע, ההפסד לאברטון היה ההפסד הראשון שלנו ב2012? לא יאומן שלא הפסדנו כבר חודש וחצי ביכולת הנוראית הזאת.


(a0xville) #16

שמתם לב שהעונה הזאת 2012 הקאמבק האחרון של צ’לסי בליגה הייתה מול ברומיץ מחזור 2.

מדהים.


(Lukaku) #17

שמתם לב שאין לצ’לסי העונה שער מבעיטה חופשית?
שמתם לב שהעונה צ’לסי שמרה על שער נקי בליגה 3-4 פעמים? וגם פעמיים בכלל בתיקו מאופס (סטוק, סנדרלנד, נוריץ’- זה מה שאני זוכר).

שוברים שיאים שליליים בכל פרמטר.


(chelsea777) #18

שימו לב לתסריט הבא:

התקנון של ואפ"א אומר שאם קבוצה זכתה בליגת האלופות ובאותה אותה לא סיימה בליגה במקום שנותן לה כרטיס לליגת האלופות לעונה הבאה, היא תשחק על חשבון הקבוצה שסיימה בליגה במקום הכי נמוך שמוביל לשם באותה עונה. (התקדים נוצר בשנת 2005, ליברפול זכתה, אך סיימה מחוץ ל4 הראשונות ושחקה בתור קבוצה 5 מאנגליה).

ככה, שאם צ’לסי תזכה העונה בליגת האלופות אך ארסנל תצילח לסיים רביעית, אנחנו נשחק בעונה הבאה על חשבונם. תחשבו איזו עקיצה ענקית זו הייתה יכולה להיות, היו מדברים על זה במשך עשרות שנים.


(Lukaku) #19

שימו לב לתסריט הבא:

חייזרים נוחתים וחוטפים את בואש.


(Lukaku) #21

[QUOTE=Ricardo;1232690]כן, אחרי זה הם יחזירו אותו והוא יאמן קבוצה גדולה אחרת, יצליח ואז אנחנו נאכל את הלב למה נתנו לחייזרים לחטוף אותו. בואס הוא הבעיה האחרונה של המועדון הזה.[/QUOTE]

אם בואש הבעיה האחרונה אז זה אומר שאתה חושב שהקבוצה כיום נמצאת איפה שהיא צריכה להיות, לפי הסגל.

27 מחזורים, וצ’לסי ניצחה פעמיים רק שלוש קבוצות. מתוך 11 המשחקים שנותרו, רק שלוש קבוצות צ’לסי ניצחה בסיבוב הקודם.
תרשה לי להוריד את סיטי, מה שמשאיר אותנו (במידה כמובן ונצליח לנצח את בלקבורן וניוקאסל) עם 14 קבוצות שצ’לסי לא הצליחה לנצח פעמיים.

האם הסגל שלנו לא מסוגל לנצח 14 קבוצות בליגה?


(cfe) #23

אני לא יודע בדיוק איפה לכתוב את זה, אז אני מניח שפה יהיה מקום טוב מספיק. התבוסתנות המטורפת שבפורום מטריפה לי את השכל. זו בערך הפעם הראשונה שאני באמת רואה את כל השטויות שחופרים עליהם כבר שנים לגבי מנטליות של מועדון גדול. רק בפורומים של צ’לסי יהיו כותרות על “אובדן הצ’מפיונס” כשהקבוצה נמצאת במקום החמישי, במרחק גדול מהשישי, 3 נקודות בלבד מארסנל הלא פחות פתטית פאקינג 11 מחזורים לסיום! צ’לסי זה המועדון הגדול היחיד שאפשר למצוא אוהדים שיפקפקו ביכולת שלו לעבור את ברימינגהאם ולסטר (!) בלי קשר לכמה הקבוצה גרועה. זה המקום היחידי שבו באמת יאמינו שעונה אחת מחוץ לצ’מפיונס תמחוק את כל המוניטין שנבנה בשנים האחרונות. בניגוד לקבוצות אחרות שבהן אפשר למצוא איזו אמונה כמעט מיסטית ביכולת של המועדון להתגבר גם כשהוא נמצא בבוץ, פה יש חוסר אמונה מטריף. ברור שהקבוצה על הפנים, אבל להתכונן למפגש מול ולאדלסלסליסבה יודלשלבסצבצקי בליגה האירופית 3 חודשים מסוף העונה בפער של משחק אחד מול קבוצה לא פחות ואף יותר עלובה זה תבוסתנות לשמה וזו פאניקה חסרת בסיס. טיפה אמונה עוד לא הרגה אף אחד. תאמינו קצת, המטרות שלנו לסוף העונה (מקום רביעי ומינימום חצי גמר גביע) הן ריאליות גם לפח הזבל שזוחל בברידג’ העונה.

KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH