סאנצ'ז ליונייטד, מחיטריאן לארסנל

ארסנל
מנצ’סטר-יונייטד

(maor77) #22

אני לא יכול להאשים את מוריניו בכך שמיקי לא היה טוב. היו לו המון דקות משחק הוא היה גרוע זה הכל. מיקי ככל הנראה לא מסתדר בליגה קשוחה בקבוצה עם ציפיות, אין למוריניו כל קשר לכך. הקדנציה של מיקי בארסנל אמורה לתת תמונה רחבה יותר לגביו. בכל אופן הסיכוי שלו להצליח שם גדול יותר גם בגלל סגנון המשחק וגם בגלל שיש פחות לחץ. יונייטד לעומת ארסנל היא סיר לחץ וסגנון המשחק שלה בנוי הרבה יותר על כוח ויציאה מהירה, אלכסיס יושב כמו כפפה ליד היות והוא מהיר חזק ובנוסף טכני עם סיומת יוצאת מן הכלל, עוד משהו שאני רואה כמעט קבוע אצלו, היכולת מסירה שלו מעל ההגנות, עם הצ׳יפ הקטן הזה מדהימה אותי כל פעם מחדש, שחקן ורכש מעולים.

לא יכול לחכות לראות אותו אצלנו עוד שהיה בארסנל לא הבנתי למה אנחנו לא מסתערים עליו, אבל סוף סוף הוא כאן.

מרסיאל לוקאקו פוגבה אלכסיס בחלק הקידמי אני לא יכול לבקש יותר.

אני רק מקווה שהגעתו לא תפגע במרסיאל - לא בהצבתו בהרכב ולא בהצבתו בצד בשמאל (למרות שאין לי בעיה שישחק במרכז; רק לא בצד ימין).
מה גם - שאני מקווה שזאת אכן תהיה הרביעייה הקדמית, כי פוגבה, בלי שני קשרים מאחוריו - זה מרכז שדה פרוץ מדי.

(אוריין יפה) #24

עם הופעת הבכורה של אלכסיס ביונייטד אמש במסגרת הפרמייר ליג, צ’ילה הופכת להיות המדינה ה-40 ששולחת שחקן למנצ’סטר יונייטד!

תגובה אוחדה לנושא קיים: בטח שמתם לב ש - מהדורת “יונייטד”