האם שעון החול של המבורג ייעצר?


#1

במקומות מסוימים יש שלטים שמציינים “זמן ללא תאונה” עם שעון שסופר את השנים, הימים, שעות, דקות, שניות מאז המקרה האחרון. באצטדיונה הביתה של המבורג יש גם שעון כזה, אך הוא סופר משהו אחר - זמן בליגה הבכירה בגרמניה, הבונדסליגה.

המבורג היא אחת ממקימות הבונדסליגה כפי שהיא מוכרת לנו היום, והקבוצה היחידה שלא ירדה לעולם לליגה המשנית, החל משנת 1963, שנת ההקמה של הליגה. בחלקו הצפון מערבי של איצטדיונה הביתי ממוקם לו שעון, שסופר עד לרמת השניות את הזמן שהקבוצה מבלה בליגה הבכירה. העונה כנראה שהשעון הזה ייעצר לראשונה וכנראה ישנה את מטרתו בעונה הבאה - לספור את הזמן עד לחזרתה לקדמת הבמה בגרמניה.

הקבוצה מעיר הנמל כבר שנים רבות מדשדשת בתחתית הליגה, מועמדת לירידה כבר מהכדור הראשון שנבעט במחזור הראשון, אך איכשהו מצליחה לשרוד עד כה, אם זה בסיום ברגעים האחרונים מעל הקו האדום, או ניצחון בפלייאוף ההישרדות בצורה בלתי רגילה.

העונה, כנראה ששום דבר כבר לא יעזור לשחקנים ולמועדון ולראשונה הם יחוו ירידת ליגה. אחרי 26 מחזורים הקבוצה ממוקמת במקום ה17 והלפני אחרון, רק נקודה מעל קלן, שחווה גם היא עונה מזעזעת. הקבוצה שמעליה, מיינץ, עם 25 נקודות כמו וולפסבורג, 7 נקודות יותר מהמבורג.
אם עוד היו תקוות שמשהו ישתנה עד לסיום העונה, המשחק האחרון בליגה מול באיירן מינכן די פינצ’ר את הבלון. הפסד של 6-0, המשך יכולת חלשה, ללא נסיון אחד לעבר שער היריבה! ואפילו אחרוני האוהדים כבר איבדו את התקווה.

האם שעון החול ייעצר ולאנשי המשק במועדון יהיה את הצורך לאפס את הספירה? כנראה שכן


(LOS BLANCO) #2

לצערי הפעם יהיה צורך בנס כדי שלא תרד.
בכללי תחתית מאוד עצוב, עם קבוצות כמו: קלן,ורדר ברמן וולפסבורג.