אקסים בארסאים ומושאלים ::

ברצלונה

(khen10) #1699

אוסביו…:wink:
סוסיאדד שלו מסתכלת לאתלטיקו בעיניים ומנצחת אותה 2-0 משני פנדלים מוצלחים.

אגב, ורמאלן, זוכרים? הוא ראה רק פעמיים את הדשא מאז שעבר בהשאלה לרומא, וממשיך להיות פצוע גם שם. הוא חוזר לבית ההבראה בברצלונה בסוף העונה…

(X@vi) #1700

סנדרו שחקן מוביל כרגע במלאגה ביחד עם חואנפי והם משחקים לא רע בכלל. עם זאת לא הייתי אומר שסנדרו ברמה של ברצלונה והאמת שהוא מראה איכות שמתאימה לוולנסיה, סביליה וויאיריאל אבל לא אריות הכדורגל של אירופה, סיכוי לא קטן שאני עוד אבלע את הכובע התורן אבל כרגע ככה זה נראה.

(Sasha) #1701

רפא מארקס הבלתי נגמר, בגיל 37, כובש הלילה את שער הניצחון של מקסיקו בדקה ה-89 מול ארה"ב במוקדמות המונדיאל:

(borntorun) #1702

ויקטור ואלדס עם הצלה פנטסטית מול אקס ברצלונה נוסף, פדרו.

(Santiago_Munez) #1703

הפעם היחידה שראיתי אותו משחק מאז שעזב אותנו הייתה במשחק לפני כחודש מול סיטי שבו הוא היה מצוין.
בתור אחד שעוקב אחרי הליגה האנגלית האם אפשר להגיד שהוא מתחיל לחזור לעצמו (ואולי לטופ 20)?

(Scouser) #1704

תגידו מה אדאמה טראורה עושה בתחתית פרמיירליג? לא ראיתי מישהו שרץ עם הכדור מהר כל כך ועם חוצפה כזו. פוטנציאל מטורף.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Shusaku) #1705

[QUOTE=Scouser;1701887]תגידו מה אדאמה טראורה עושה בתחתית פרמיירליג? לא ראיתי מישהו שרץ עם הכדור מהר כל כך ועם חוצפה כזו. פוטנציאל מטורף.[/QUOTE]

(borntorun) #1706

[QUOTE=Santiago_Munez;1701885]הפעם היחידה שראיתי אותו משחק מאז שעזב אותנו הייתה במשחק לפני כחודש מול סיטי שבו הוא היה מצוין.
בתור אחד שעוקב אחרי הליגה האנגלית האם אפשר להגיד שהוא מתחיל לחזור לעצמו (ואולי לטופ 20)?[/QUOTE]

ואלדס עושה עבודה טובה מאוד, אפילו מצוינת במידלסבורו, נתן כמה משחקים טובים מאוד. אבל לא הייתי מכתיר אותו כל כך מהר לטופ 20 העולמי. אין ספק שהוא שוער ברמה ראויה לפרמייר ליג, אבל על סמך ההופעות שלו בפרמייר ליג בלבד (מבלי להתייחס לעבר בברצלונה), אני לא רואה אותו כבולטים בשוערים בליגה ולא רואה במה הוא עולה על שוערים כמו בן פוסטר, פרייזר פורסטר, אדריאן וכו’ (שהם לא ממש שוערים בטופ 20 העולמי).

[QUOTE=Scouser;1701887]תגידו מה אדאמה טראורה עושה בתחתית פרמיירליג? לא ראיתי מישהו שרץ עם הכדור מהר כל כך ועם חוצפה כזו. פוטנציאל מטורף.

[/QUOTE]

באמת? אדאמה בדיוק מתאים לתחתית הליגה האנגלית. מהיר, חצוף, מהיר, רץ מהר, לא איטי, ואפס מוח כדורגל. אפס תוצר סופי. אה ואמרתי כבר שהוא מהיר? חוץ מזה אין בו שום דבר שנראה יוצא דופן. זה שחקן מהסוג של לנון, נאבאס, וולקוט, טאונסנד והשאר, והוא גם לא הטוב מהרשימה הזו. כמובן שהוא עוד צעיר ויכול להשתפר, אבל קשה לי להאמין שאי פעם יהיה שחקן חכם מספיק בשביל ברצלונה.

(Aimarito) #1707

אתה נראה לי קצת מזלזל בנאבאס. נכון יש לו עליות וירידות, אבל הוא סך הכל כן שחקן מוכשר מעבר למהירות שלו (על כל השאר אני נוטה להסכים).

(borntorun) #1708

[QUOTE=Aimarito;1701931]אתה נראה לי קצת מזלזל בנאבאס. נכון יש לו עליות וירידות, אבל הוא סך הכל כן שחקן מוכשר מעבר למהירות שלו (על כל השאר אני נוטה להסכים).[/QUOTE]

נבאס הוא מהמוצלחים מסוג השחקן הזה, אבל הוא עדיין הסוג הזה - הווינגר המהיר שיודע לרוץ מהר ויש לו תוצר סופי בינוני מאוד. זה לא הייתה השוואה ברמה שלו לטראורה - ברור שנבאס טוב יותר - אלא השוואה בסגנון.

(Tronas) #1709

מידלסבורו שממוקמת במקום ה15 ספגה רק 13 שערים העונה, אני לא יודע אם זה בעיקר בזכות ואלדס או פשוט הגנה טובה בכללי, אבל רק 5 קבוצות ספגו פחות ממנה.

(borntorun) #1710

[QUOTE=Tronas;1701948]מידלסבורו שממוקמת במקום ה15 ספגה רק 13 שערים העונה, אני לא יודע אם זה בעיקר בזכות ואלדס או פשוט הגנה טובה בכללי, אבל רק 5 קבוצות ספגו פחות ממנה.[/QUOTE]

ואלדס עושה עבודה טובה מאוד, אני לא טוען שלו. מידלסברו הוציאו תוצאות תיקו מארסנל וסיטי והפסידו 1-0 דחוק לצ’לסי, ובכל המקרים הללו מגיע לו קרדיט. אבל יש עוד פקטורים, כמו העובדה שמדובר באחת הקבוצות הכי הגנתיות ומסודרות בליגה, מאוד טקטית, קבוצת תחתית קלאסית שמוציאה את הנקודות שלה דרך הגנה חזקה וגניבת שערים. שים לב שמדובר בקבוצה שכבשה (יחד עם האל סיטי) הכי מעט בליגה, 10 שערים בלבד, זה אומר לך לא מעט על הסגנון שלהם. מעבר לפוליס (ואולי מוייס?), אני לא רואה הרבה מאמנים בליגה עם סגנון הגנתי ברור יותר. ככה שואלדס מקבל הרבה יותר הגנה מכמעט כל שוער אחר בליגה.

אני לא אומר שהוא עושה עבודה רעה, ממש לא. אני אומר שאם הוא היה שוער חדש ואנונימי, הייתי חושב שהוא שוער טוב מאוד ומגיע לו הרבה קרדיט, אבל ממש לא הייתי חושב שהוא שוער לרמה של ברצלונה, או בכללי שוער שהייתי מזכיר בטופ העולמי. הייתי שם אותו בערך באותה רמה עם בן פוסטר, טום היטון והשאר (כולם שוערים מצויינים אגב).

(Scouser) #1711

[QUOTE=borntorun;1701930]
באמת? אדאמה בדיוק מתאים לתחתית הליגה האנגלית. מהיר, חצוף, מהיר, רץ מהר, לא איטי, ואפס מוח כדורגל. אפס תוצר סופי. אה ואמרתי כבר שהוא מהיר? חוץ מזה אין בו שום דבר שנראה יוצא דופן. זה שחקן מהסוג של לנון, נאבאס, וולקוט, טאונסנד והשאר, והוא גם לא הטוב מהרשימה הזו. כמובן שהוא עוד צעיר ויכול להשתפר, אבל קשה לי להאמין שאי פעם יהיה שחקן חכם מספיק בשביל ברצלונה.[/QUOTE]

הוא עדיין צעיר וצריך יותר ליטוש בפעולה האחרונה שלו כמובן אבל הבסיס שלו הרבה יותר טוב מכל שחקן אנגלי שציינת. היו מקרים אתמול שהוא קיבל כדור בעמידה מול הגנה צפופה ופשוט טס דרך 2 שחקנים כמו כלום, אבל כמו שאמרת, הוא פוטנציאל שאם לא יטופח כראוי הוא יגמור כמו שאר הקיצוניים האנגליים הגנריים. בכל מקרה אני בהחלט רואה אותו מתישהו עושה את הקפיצה לקבוצה בדרג ב’/ג’, ואם הוא יוכיח את עצמו גם שם הוא יגיע לטופ.

אגב, כל השמות שציינת קיבלו הזדמנויות בקבוצות יחסית גדולות, בין אם זה טוטנהאם, ארסנל וכו’. קשה יותר להתבלט ולתת מספרים כשאתה במידלסבורו ואתה משחק רק עם דאונינג ונגרדו שכבר 4 שנים לא עשה כלום.

(agalma) #1712

ביזאר

(moshe34) #1713

סנדרו מבקיע את השער השני של מלאגה בבעיטה חו[RIGHT][I]פשית מרהיבה.
[/I][I]לרוע המזל הוא גם נ[/I][I]פצע בהמשך.
[TW][/I]802492568844042240[I][/TW][/I][/RIGHT]

(Mendieta) #1714

בכלל יום טוב לאקסים שלנו.

לכל החכמים בשקל שמבינים בכדורגל ואמרו שלפדרו אין טכניקה כי בשבילם טכניקה זה רק אחד על אחד-תראו את הגול שלו היום נגד טוטנאהם. זאת גם טכניקה. מדהים!

(Shusaku) #1715

3 דקות על המגרש מספיקות למוניר כדי להעלות את ולנסיה על לוח התוצאות ולהשוות ל1-1 ברמון סאנצ’ז פיחואן.

(San Sunny) #1716

[QUOTE=Mendieta;1702380]בכלל יום טוב לאקסים שלנו.

לכל החכמים בשקל שמבינים בכדורגל ואמרו שלפדרו אין טכניקה כי בשבילם טכניקה זה רק אחד על אחד-תראו את הגול שלו היום נגד טוטנאהם. זאת גם טכניקה. מדהים![/QUOTE]

לא חסרים לו גולים מבעיטות עם “טכניקה” (הגול מול בילבאו בסופר קופה 2009 קופץ לי לראש, פה יש עוד כמה: https://www.youtube.com/watch?v=NF1vnrUnYN0 ) אבל אין מה לעשות, יש לו לא מעט מגבלות בהרבה היבטים שקשורים ל"טכניקה", ולא, לא מדבר רק על אחד-על-אחד. הוא שחקן טוב אבל לא כי יש לו “טכניקה מדהימה”.

(Mendieta) #1718

אף פעם לא ציינתי שהוא שחקן מושלם, פשוט יש פה המון אנשים בורים שמקשרים טכניקה נטו לאחד על אחד. מגבלות? לכל שחקן יש מגבלות, זה עדיין לא הופך אותו לאפס כמו שהרבה מהפורום פה עשו. הוא שחקן שמתאים לסגנון משחק מסויים, ועובדה שהוא נראה לא רע בצ’לסי עד כה.

(Oleguer 23) #1719

בואו נדבר רגע על דוגלאס. אולי קורה הנס והוא לומד תחת אבלרדו לשחק כדורגל? במשחק בברנבאו, זה לא צחוק, הוא נחשב לאחד הטובים בספורטינג, אתמול גם כובש שער לא רע נגד אוססונה. כולי תקווה שהבדיחה הגדולה תהפוך למשהו אמיתי, כי אנחנו נואשים למגן אמיתי. עם כל הכבוד לסרג’י, הוא צריך גיבוי.
[STREAMABLE]qd6y[/STREAMABLE]