אקסים בארסאים ומושאלים ::

ברצלונה

(Aimarito) #1746

בניגוד למה שאני חושב על המסלול שעושה סרג’י רוברטו לדוגמא (עמדה שלא מתאימה לו לטעמי, וביזבוז של הפוטנציאל שלו), המצב של טר שטאגן הוא מצב של “שכר לימוד” שאחנו משלמים על השקעה בשוער צעיר לטווח ארוך, והיו ימים שזה עיניין סופר לגיטימי בבארסה (בעיקר בתקופת פפ). שחקנים צריכים את הביטחון הזה, ועל אחת כמה וכמה כשהם צעירים, ובניגוד לשחקנים אחרים שאפשר רק לתהות לגביי ההתנהלות איתם (אלקסר וגומש לדוגמא, שכרגע אפילו שמץ של ניצוצות לא רואים מהם), יש שחקנים שכן מציגים יכולת טובה אבל צריכים את הביטחון בשביל לשמור על עקביות (דניס, טר שטאגן ולטעמי גם לוקה דין).

זה לנצח יהיה המחיר בהשקעה בשחקנים צעירים. זה משהו שדיי דעך בבארסה תחת שרביטו של אנריקה, וכל עוד זה קורה, משהו באיכות של בארסה פשוט מתפורר לטעמי.

(khen10) #1748

איזה כיף ששלחנו את סאמפר להתחשל ולקבל דקות בקבוצה אחרת. הוא בטח יחזור אלינו שחקן טוב יותר וכשיר להיות שחקן סגל לגיטימי. כל הכבוד על המהלך!

(Shusaku) #1749

מוניר כובש כבר אחרי 3 דקות, ומבשל למונטויה ב3-3 של ולנסיה אצל אסוסונה (הובילו 3 פעמים וספגו ממש על שריקת הסיום). בינתיים אנחנו מחלטרים עם כל מיני רכשים ב30 מליון אירו…

(Colombian Cowboy) #1750

טל, בחייאת כמה פופוליזם…

מוניר נו מילא, אבל מונטויה??

חוצמזה, זה קלאסה של חוכמה בדיעבד.

(Shusaku) #1751

באמת לחזור שלוש שנים אחורה לתקופה שרק התחלתי לכתוב פה ולצטט את עצמי אומר שמונטויה צריך לקבל יותר מהדקות של אלבס, ושאני לא מבין למה כל פעם אחרי כמה משחקים טובים שלו הוא חוזר לפריזר לחודשים?

(Colombian Cowboy) #1752

בא לא נפתח את תיק מנטויה. ארבעה מאמנים לא האמינו בו. גם אני לא.

אתה אולי עקבי בדעותיך שזה חיובי מבחינתי. אבל בזה שאתה חושב שמנטויה שחקן לרמות הגבוהות כנראה אתה דעת יחיד. שום גול לא ישנה את זה…

(Oleguer 23) #1753

תכלס עדיף את מונטויה על 0 מגינים ימניים בסגל, אבל אני בספק אם לואיס אנריקה היה משתף אותו אם הוא היה בסגל. היתה תקופה כשהיו מאמנים שמאמינים בשחקנים הצעירים שהוא היה מקבל דקות וכמעט מנצח לנו את הקלאסיקו, מאז שטיטו עזב ובמיוחד מאז שלואיס אנריקה הגיע הוא פשוט הידרדר. אפשר להגיד שהוא לא ברמה, אפשר להגיד גם שהקיפאון המתמשך פגע במשהו ביכולת.

בכל אופן, אין כבר מגינים כמוהו שמצטיינים בנוער ומקבלים הזדמנות בבוגרים. במיוחד כי אף אחד כבר לא מקבל הזדמנות. ואני לא חושב שזה עניין של תור הזהב שתם.

(Dovi) #1754

יש לכם ספק שאם מוניר היה נשאר אצלנו הוא היה נרקב על הספסל בדיוק כמו אלקאסר אם לא יותר?

(boris163) #1755

בראבו ממשיך עם היכולת הקטסטרופלית שלו…כול כדור שנבעט עליו נכנס!

(Shusaku) #1756

[QUOTE=boris163;1707230]בראבו ממשיך עם היכולת הקטסטרופלית שלו…כול כדור שנבעט עליו נכנס![/QUOTE]
תגובות של אנשים זועמים שבטוחים שהיינו צריכים להשאיר אותו ולא את טר שטגן בעוד 3…2…1…

(Dovi) #1757

גם טר שטגן רחוק מלהרשים.
כנראה שהתחרות עשתה טוב לשניהם ועכשיו שכל אחד בטוח במקום שלו היכולת ירדה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(San Sunny) #1758

אז יש סיכוי שלואיס אנריקה ידע מה הוא עושה? יכול להיות? בראבו זה רכש שלו אם מישהו שכח.

(GoD iS a Dj) #1759

[QUOTE=San Sunny;1707292]אז יש סיכוי שלואיס אנריקה ידע מה הוא עושה? יכול להיות? בראבו זה רכש שלו אם מישהו שכח.[/QUOTE]

גם מתייה, גומש, וידאל ואלקסר… לאן את חותר בדיוק? אם נשפוט לפיהם אין לו מושג בכדורגל.

(San Sunny) #1760

התכוונתי בכך שהוא ידע איך לדאוג שיהיה לנו שוער ברמה גבוהה בשתי המסגרות העיקריות, ולא בעניין הרכש. אני בטוח שאם היה רק טר שטגן, לא היינו זוכים בשתי האליפויות הקודמות. לא כי טר שטגן לא מספיק טוב, אלא כי הוא כן היה צריך זמן להתפתח ולצבור ניסיון וההרפתקאות בליגת האלופות, כשבמקביל בראבו תפס פיקוד בליגה, היו הדבר הנכון עבור שניהם.

(Shusaku) #1761

סאני, אני באמת לא יודע מה אתה מדבר. במשך חודשים לא הרגשתי שבראבו הביא לנו נקודות משמעותיות, אולי מאז הקלאסיקו ההוא בעונה הראשונה שלו.

בעוד טר שטגן צעיר, והוא יצבור נסיון - בראבו הרגיש לי עייף ואחרי השיא שלו.

(GoD iS a Dj) #1762

[QUOTE=San Sunny;1707295]התכוונתי בכך שהוא ידע איך לדאוג שיהיה לנו שוער ברמה גבוהה בשתי המסגרות העיקריות, ולא בעניין הרכש. אני בטוח שאם היה רק טר שטגן, לא היינו זוכים בשתי האליפויות הקודמות. לא כי טר שטגן לא מספיק טוב, אלא כי הוא כן היה צריך זמן להתפתח ולצבור ניסיון וההרפתקאות בליגת האלופות, כשבמקביל בראבו תפס פיקוד בליגה, היו הדבר הנכון עבור שניהם.[/QUOTE]
כל הקבוצה חורקת כיום וגם אם בארבו היה נשאר והייתה “תחרות” בינהם מצבנו לא היה שונה.
אני דווקא כן חושב שהיינו לוקחים אליפיות עם טר שטגן כי כל הקבוצה תפקדה מצוין ב2 עונת הללו.
אני בספק אם היית בכלל כותב את מה שכתבת אם MSN לא היו מתעוררים אחרי סוסיאדד.

עם כל הכבוד לשוער, אנחנו מצליחים בגלל ההתקפה שלנו מעולם לא הסתמכנו על ההגנה.

(רון קעקועים) #1766

[QUOTE=khen10;1707351]תנסו להיזכר בהצלה של טר שטגן שהביאה משחק.[/QUOTE]
לקח לי בדיוק 3 שניות. קטע.

[YT]o9b2PmoRpIY[/YT]

(GoD iS a Dj) #1768

[QUOTE=San Sunny;1707355]בהחלט יש לשני החברים פה זיכרון קצר. בראבו תפקד טוב מאוד בשער שלנו. לא רק בקלאסיקו ההוא. קודם כול בעונת הטרבל הוא חלק חשוב בכך שההגנה מיעטה לספוג. בעונה שעברה הוא לא היה פנטסטי אבל לא זוכר שהיו לנו תלונות לגביו. ההגנה כולה נחלשה.

אני שמח שטר שטגן נשאר, ואני הייתי מעדיף שטר שטגן יהיה השוער הראשון לאורך כל הדרך. אבל אני בשום שלב לא לוקח מקלאודיו בראבו את מה שנתן, והוא נתן הרבה.[/QUOTE]
הזיכרון שלי לא קצר וראבו היה טוב מאוד אצלנו אבל נראה לי שנופלים כאן על טר שטגן יותר מידי.
הןא ממש לא מושלם העונה אבל הוא הבעיה האחרונה שלנו כל הקבוצה חורקת וצוות האימון פשוט נרדם ללא שום ניסיון לגוון.
ניימאר מתחילת השנה צל של עצמו בעוד ארדה הראה מספר פעמים שהוא מצוין בשמאל והוא עדיין מתייבש.

(רון קעקועים) #1769

בפורום הזה אוהבים להתעסק הרבה ב"אם", אז אם לא ההצלה הזאת, לך תדע לאן המשחק היה הולך. אל תשכח שבאיירן בסוף גם ניצחה אותו. שער לפה, שער לשם, ומי יודע מה היה קורה? זו וואחד הצלה שמביאה משחק.

(khen10) #1770

באיירן ניצחה אותו בגארבג’ טיים מוחלט, כשחסרים לה החל מדקה 74 עוד 3 שערים בשביל לעלות.
בוא נניח שטר שטגן לא היה עוצר והיה גול. באיירן היו צריכים מאותו רגע עוד 4 גולים כדי לעלות.
זאת הייתה הצלה גדולה, אבל הביאה משחק? ממש לא.