פנטזיות, שמועות, מחשבות ותהיות כלליות ::

ריאל-מדריד

(hmmm) #1

דיון פנטזיות תיאורתי, עונת 2008\2009:

תארו לכם נביא את רונאלדו, קאקא, צ'אבי אלונסו, בנזמה, ארבלואה והדובדבן שבקפצת - ראול אלביול. איזה מגניב זה יהיה?

אני מניח שהבנתם את הרמז. אם יש מועדון שחרט על דיגלו את המונח "לחשוב בגדול", זה אנחנו.

הקיץ יתקיימו הבחירות לנשיאות, מה שבאופן טבעי מביא הבטחות נוצצות (מישהו אמר פיגו? :wink:). בנוסף, עתידם של מוריניו, רונאלדו, אלונסו ואחרים הוא לוט בערפל. זה יהיה המקום לעוף עם הדמיון.

כלל ברזל: תגיבו דברי טעם ותנמקו את דעתכם. חופש לדימיון לא אומר חופש מהכללים לכתיבה נכונה.


מדרידיסטאס בגלות :: על קאנטראנוס, מושאלים ואקסים אהובים
מדרידיסטאס בגלות :: על קאנטראנוס, מושאלים ואקסים אהובים
דיון ההעברות הרשמי :: קיץ 2016
(אסף-בארסה) #2

אולי פספסתי משהו ואני מצטער, אבל מה הכוונה שהעתיד של אלונסו לוט בערפל? פחד מתהליך ההזדקנות הטבעי, או דיבורים קונקרטיים על עזיבה שפספתי?


(Shearer) #3

אלונסו אמר שהוא לא מאריך את החוזה בגלל שהוא כבר מתחיל להזדקן והוא לא בטוח שאחרי 2014 הוא יהיה ברמה המספקת מבחינתו על מנת להישאר שחקן שמקבל הרבה דקות במועדון ענק כמו ריאל מדריד. סביר להניח שתוך שתיים/שלוש עונות הוא יחזור לסוסיאדד על מנת לפרוש שם. הוא בעצמו מודע לכך שהוא לא יוכל להישאר שחקן הרכב ברמות האלה לנצח ואם אני לא טועה הוא אמר בפירוש שהוא ירצה לפרוש בסוסיאדד.


(hmmm) #4

בנוסף למה ששירר אמר (החוזה שלו נגמר בסוף העונה הבאה), יש גם את השמועות על כך שאם מוריניו לא ימשיך, גם אלונסו לא ירצה להמשיך.


(רמי.א) #5

אני חושב שהפנטזיות שהתפתחו בדיון טקטיקה, על ברווזים למנהם מתגמדים לאור הפנטזיה הכי גדולה שלי, הגאון נשאר עונה הבאה על הקווים, איתו אוסף החיות הרעות.
בכל מחיר שהוא, אפילו אצטער ואומר שאם וכאשר המחיר הוא גראנדה קפיטן אז שיהיה כך, או כל אחר שלא נושם נכון לדעתו של המיוחד.

אם זה יתגשם, אחבר את הפנטזיות שלי עם נירו, ג’קי ווילשר הוא חלום רטוב ולא משנה מה העובי של מרכז השדה שלנו. מאז אותו יום שהתמודד איתן מול צ’אבינייסטה
לבדו בגאון. הלוואי


(Amiamiro) #7

לראות את האגפים של ריאל מאויישים ע"י כריסטיאנו ובייל

ואת החוד ע"י פלקאו


(XA14) #8

[QUOTE=LosBlanco;1400356]לראות את האגפים של ריאל מייואשים ע"י כריסטיאנו ובייל

ואת החוד ע"י פלקאו[/QUOTE]

אני משאיר את ההודעה הזו כאן רק מכיוון שהיא דוגמא מושלמת להודעות שאנחנו [B]לא[/B] רוצים לראות כאן.
אין נימוק, אין פירוט, אין המשך של דיון או פוטנציאל להתחלה של דיון כלשהו…וגם אומרים מאויישים ולא מיואשים.


(orelh94) #9

בייל מבחינתי בגדר חובה. די מאריה טמבל מדי ולא תואם את הציפיות והשאיפות שלנו. לא מעניין אותי משחק הלחץ וה"תרומה" שלו. הוא עושה פוזות והתהילה עלתה לו למוח ובלבלה אותו יותר מדי. אין לנו ווינגר שיכול לקרוא תיגר עליו. קאייחון נגר מדי בשביל זה ואת אוזיל אני מעדיף להשאיר באמצע.

אם כבר בקשר מרכזי עסקינן, ג’ק ווילשר. השחקן הזה משלב את כל היכולות של קשר מרכזי והוא כ"כ צעיר וכ"כ בוגר. יש לשחקן הזה ראש על הכתפיים, יודע לעשות הגנה ויודע לתקוף. שורף שטחים ופורץ קדימה כמו שצריך. ראיית משחק נהדרת וקריאת משחק מצויינת. מנקודות האור היחידות של ארסנל בעונות האחרונות ויש לו נסיון בשלבים הגבוהים של ליגת האלופות ובמאבקי צמרת באנגליה. שחקן אדיר וכ"כ צעיר. חבל לפספס אחד כזה.

קרבאחל מבחינתי ממש לא בגדר פנטזיה. חובה להביא אותו. נימוק? היכולת הנהדרת שהוא מציג בלברקוזן. מישהו צריך יותר מזה על מנת להחזיר אותו הביתה?

צריכים חלוץ. אם זו הייתה קבוצה טיפיקלית של מוריניו הייתי אומר להביא חלוץ “9”. פלקאו, זלאטן, קבאני ושות’. אבל בגלל שזו ריאל מדריד והמתפרצות שלנו זה הנשק הכי חשוב שלנו, בנוסף לזה שאנחנו מתמודדים מול בונקרים ולא מצליחים לפרוץ אותם כמו שצריך, הייתי מנחית כאן את לואיס סוארז.
סוארז פשוט החלוץ שאנחנו צריכים 20+ גולים באנגליה כבר העונה [לא זוכר כמה בדיוק, פעם אחרונה שבדקתי היו לו 21, אם מישהו יודע במדויק בבקשה לתקן אותי], דריבל נהדר על שטחים קטנים ולוחם ענק. יש לו בעית אופי קטנה אבל בזמן האחרון הוא השתפר. התקשורת האנגלית ידועה בתור תקשורת קוטלת למדי, ככה שלא צריך להבהל מכל מה שהם כותבים.


(T@l.D) #10

אם כבר פנטזיות, היגואין חוזר מהפגרה ומתחיל לכבוש בצרורות, מראה את היכולת של פעם, עם גולים של קצת יותר מלדחוק מול השוער. לא משנה איזה שחקן יגיע, פלקאו ניימאר או אלין עטר, תמיד אני אדע שהיגואין היה יכול להיות במקומם אם הוא היה חזק יותר מנטאלית ויציב יותר. בין 2008 ל2010 הוא היה אחד השחקנים הכי פוריים ובטוחים של ריאל, השאיר אבק לבנזמה, ומאז אותה פציעה שהשביתה אותו לשלושה חודשים משהו בו השתנה. אז הפנטזיה שלי היא לראות את היגואין החלוץ הראשי של ריאל בעונה הבאה שיתחיל להקסים אותי מחדש.


(ys26) #11

אני כבר התייאשתי מהיגואין. אומנם הוא ממש לא מבוגר ונמצא הרבה מתחת לגיל שבו חלוץ צריך להיות בשיא שלו אבל יותר מדי שנים אנחנו סובלים בגלל העמדה הזו. לריאל מדריד לא חסר כסף והיא יודעת לשפוך אותו גם כשלא צריך אז בטח במצב הזה. באמת שלא משנה לי מי משני החלוצים שלנו יעזוב ומי ישאר אבל חלוץ על הוא בגדר חובה. קבאני או פלקאו הם שתי האופציות המועדפות(לא תופס מאגוארו חלוץ על וגם לא מווין רוני) עם עדיפות לקולומביאני שמכיר את הליגה ואת העיר. בנוסף, לדעתי צריך להחזיר את קרבאחל(יש לנו אופצייה עליו של בערך 5 מיליון יורו) במחיר בדיחה ושיתחרה עם ארבלואה על עמדת המגן הימני בתקווה שהראשון יזכה במקום בהרכב.
בנוגע לבייל אני חצוי בדעתי. אין ספק שהוא שחקן ענק, הטוב בפרמייר ליג ומהטובים בעולם אבל אין ולא יהיה שחקן ששווה להסיט את רונאלדו לעמדה לא טבעית בשבילו. רונאלדו הוא Untouchable מבחינתי. ממה שאני יודע, בייל לא יודע לשחקן טוב באגף ימין, אבל יכול להיות שאני טועה. אם הוא יוכל להציג את אותה הרמה בימין אז אין ספק שהוא יהיה רכש נהדר. אבל במחיר שהוא צפוי לעלות זה הימור קצת מסוכן מדי.


(ערן א.) #12

או קיי ראשית שאפו על פתיחת הדיון הזה, באמת צעד מבורך. ואם בפנטזיות עסקינן, נראה לי שהפנטזיה שלי היא הכי מרחיקת לכת שאפשר: [B]היגוואין[/B] שכבר התחיל להראות ניצוצות של חזרה לימי הזוהר שלו, ממשיך להפציץ וכובש שער כמעט בכל משחק עד תום העונה. [B]קסיאס[/B] זורק את שרה קרבונרו לכל הרוחות וחוזר להיות מדרידיסטה אמיתי כשעל הדרך הוא מנתק את קשרי האנטי מדריד שלו עם הקטאלונים, חוזר לעמוד בין הקורות (ויסלח לי דייגו לופז) וחוזר להיות השוער הגדול ביותר בהיסטוריה.
[B]קאקה[/B] חוזר להרכב הראשון וליכולת שאפיינה אותו במדי מילאן, ושיתוף הפעולה שלו עם CR7 מנפיק משחקים לפנטיאון, [B]די מריה [/B]קונה שכל כמו של אלברט איינשטיין, וחוזר להיות די מריה של העונה שחלפה.
כל זה [U]עוד העונה[/U] אבל הפנטזיה שלי לא תהיה מושלמת בלי הפאנצ’ ליין : היריבה השנואה מתחילה לאבד נקודות בצרורות , וריאל מצליחה לחלוף על פניה 2 מחזורים לפני תום העונה, ובסופה זוכה באליפות שנייה ברציפות ו33 במספר בקאמבק מהסרטים הכי בידיוניים שיש. כמובן , שזה ביחד עם זכיה ב"לה דיסימה" אחרי ניצחון בגמר על באיירן מינכן 2-0 משערים של היגוואין ו- CR7 משני בישולים של קאקה .
בגמר גביע המלך מנצחים את אתלטיקו 4-0 מצמד של CR7 ושערים של די מריה וקאקה. ןבניגוד לכל התחזיות וההערכות ריאל מסיימת עונה מדהימה עם טריפל בניגוד לכל הערכה ותסריט הגיוני.

ועכשיו לעונה הבאה: כמובן בעקבות הזכייה בטריפל, כל העיתונים הספרד משבחים ומהללים את ריאל ומוריניו ודורשים שמוריניו ישאר, מוריניו מסכים בסופו של דבר אבל מתנה זאת בהבטחה מפלורנטינו למנות לריאל קצין עיתונות שיטפל בכל הנושא של התקשורת כדי להוריד ממוריניו את הצרה הזאת.
בגזרת השחקנים : פלקאו מצטרף , בנזמה עוזב , ומוראטה מקבל שידרוג במעמדו ובשכרו .
ריאל מביאה קשר אחורי טופ קלאס ועוד אחד צעיר (איך קוראים לצרפתי הזה שדיברתם עליו?) ומחזירה את אסיין לצ’לסי .
די מריה נשאר ככה גם קונטראו , ומרסלו . אלביול סוף סוף עוזב (לאיזה קבוצה בליגת העלק הישראלית - לשם הרמה שלו מתאימה) . וקרבאחל חוזר מלברקוזן כדי להפוך למגן הימני הפותח שלנו על חשבון ארבלואה שיורד לספסל.
קאקה למרות יכולתו הנהדרת עוזב בסופו של דבר וחוזר למילאן , וריאל מביאה קשר במקומו לרוטציות ולגיבוי לאוזיל, שמבחינתו הופך לקש רהכי מבוקש באירופה, ולשם הכי חם בכדורגל העולמי.

זהו זאת בתמצית הפנטזיה שלי , שכפי שאמרתי נראה לי שהיא הכי מרחיקת לכת, אבל זה טבען של פנטזיות .


(Alvarito) #13

הפנטזיה הכי גדולה שלי היא לראות כשרונות צעירים כמו חסה ומוראטה הופכים לכוכבים בקבוצה הבוגרת. הכישרון קיים והמקום לקבל הזדמנות כנראה יתפנה עבור שניהם בעונה הבאה. מוראטה כבר הוכיח לנו שהוא חלוץ רב גוני שיכול לשחק גם באגף וחסה הוא מסוג השחקנים שיכולים לשחק בכל משבצת בהתקפה. שחקנים כאלו הם נכס לקבוצב ואני מאוד מקווה שנראה אותם משתלבים יותר בעונה הבאה. בנוסף, חייבים להחזיר את קראבחל. הוא נראה כמו שחקן שיכול לתפוס לנו את עמדת המגן הימני לעשר השנים הקרובות.


(imblue) #14

אחלה אשכול קודם כל :slight_smile:

השתלדתי להיות צנוע, אבל לא הלך לי כל כך. אני חושב שהאשכול הזה מתאים לפורום שלנו, ולשלנו בלבד. אם יש קבוצה שלאורך כל שנות אהדתי אליה (וגם לפני) הגשימה פנטזיות, זו ריאל מדריד.
[B]פלקאו:[/B] עם ובלי קשר לריאל, השחקן הזה גורם לי לפנטז בכל נגיעה שלו בכדור. אני חושב שהתכונה שהכי חסרה לנו, ויש אותה לפלקאו זה מה שנקרא “לעשות שערים מכלום”. ניצול המצבים שלנו העונה חלש ביותר וחסר לנו חלוץ קילר. כמובן שישנם עוד הרבה יתרונות נוספים, הורדת לחץ מרונלדו וכו’… אגב, אם ואן פרסי היה צעיר יותר הייתי מביא אותו במקום. היחיד שמזכיר לי את RVN.
[B]הומלס [לא, לא חסר בית כמו שיונייטד הביאו :slight_smile: ]:[/B] אני חושב שאפשר להיפרד מראמוס ופפה, שהם לדעתי האנטיתזה לבלם בהרכב הראשון של ריאל מדריד, קרי - שקט, מנהיג, חכם, ערמומי והכי חשוב [U]קר רוח[/U]. חולית הגנה שתכלול את הגרמני הצעיר ואת וראן התותח (עם עוד כמה כיוונונים קטנים מצד מוריניו), היא מבחינתי חלום רטוב ובכסף שנקבל עבור ראמוס ופפה לדעתי אפשר לממן/לצמצם עלויות בנוגע לפלקאו. כמובן שנצטרך עוד איזה בלם ספסל לגיבוי ובשביל זה הייתי מבקש כפנטזיה להצעיר את אסיין בכמה שנים.

[B](ואיך אפשר בלי) בייל:[/B] שחקן שהגיע לבשלות בגיל כל כך צעיר. עם טיפול מדהים בכדור, מהירות שלא תיאמן, בעיטה מדוייקת בטירוף מכל מצב, בעיטות חופשיות מרהיבות והכי חשוב: רצון להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה. מדי-מאריה לא יהיה לי קשה להיפרד כי אני לא מתחבר לשחקנים טיפשים כמוהו. למרות זאת לא אשכח לו את הלחימה והנשמה שהוא השאיר על המגרש בעונות הקודמות, אבל הגיע הזמן להתקדם.

עד כאן חלומות להיום…


(hmmm) #16

Eran-Madrid,

לא לכאלו פנטזיות הדיון מיועד, אלא לשחקנים שהיית רוצה לראות בקבוצה ותו לא. זה המקום לכל הידיעות מהזבלונים.


(Shearer) #17

החלטתי להכניס בתגובה אחת את “החזון” שלי שכמובן כולל בתוכו גם פנטזיה אבל גם הרבה דברים רציניים לקראת העונה הבאה. חשוב לציין שאני דווקא חושב שכמעט כל מה שיהיה בתגובה הזו הוא לפחות בר ביצוע, חלק מהדברים מן הסתם לא יקרו (ברור לי שמוריניו יכול לעזוב, שקסיאס יכול לעזוב וכו’…) אך בסך הכל אני באמת חושב שזו פנטזייה די ריאלית.

מבחינת [B]השוער[/B], אני לא רוצה שינוי. אני יותר ממקווה שאיקר ומוריניו שניהם ישארו בקבוצה ושיצליחו לראות מעבר לחילוקי הדעות ביניהם. אני לא מאלה שרוצים לסלק מפה את הקודש וחושב שדייגו לופז הוא גיבוי מבריק לעונה/שתיים הקרובות. אנשים שוכחים מהר מדי כמה קסיאס תרם למועדון הזה, ואין סיבה שהוא ומוריניו לא יצליחו להישאר ביחסים מקצועיים סבירים + על מנת שהמועדון יגיע הכי רחוק שאפשר. [B]סך הכל: [/B]קסיאס ולופז.

במרכז [B]ההגנה[/B] אני לא רוצה שינוי. אני חושב שואראן וראמוס באמצע עם פפה כגיבוי ראשון זו חתיכת פריווליגיה ענקית שאין להרבה קבוצות בעולם ורק חזירים רציניים ירצו להביא לפה בלם במקום אחד מהשלושה. ראמוס הוא נכס, הוא אחד מהשחקנים שהשיגו הכי הרבה (ביחס לגיל) בהיסטוריה של המשחק והוא פשוט בלם מעולה. נכון שלאחרונה הוכיח שהוא לא הכי מבריק וגם נכון שהוא לא בכושר טוב מאוד אבל זה לא משהו שקורה כבר שנים איתו, במהלך השנה הזו היו לו גם חודשים מעולים ואין שום סיבה שבעולם לשנות משהו איתו. את אלביול וקראבליו להעיף לכל הרוחות. מן הסתם צריך להביא בלם מחליף במקום שני החברים האלה אבל אין שום צורך בכוכב, יותר כמו בלם צעיר ומוכשר סטייל ואראן או בלם מנוסה וקר רוח אך מבוגר, עדיפות לבלם מבוגר.
עמדת המגן השמאלי שלנו חייבת להישאר כמו שהיא. התחרות בין מרסלו לקונטראו (בהנחה שהברזילאי יחזור לכושר) היא מהטובות שיש לנו ואין סיבה להפר את זה. בנוסף הפנטזיה הכי ריאלית שלי היא להחזיר הביתה את קארבאחל, לדעתי אם זה לא יקרה זה יהיה פשע ואין לי ספק מי צריך להיות המגן הימני שלנו בעונה הבאה; הילד פשוט מעולה. [B]סך הכל:[/B] ראמוס, ואראן, פפה, בלם מבוגר, קאראבחל, ארבלואה, קונטראו ומרסלו.

הבאנקר הכי גדול ב[B]קישור[/B] הוא כמובן כריסטיאנו ואין מה להרחיב עליו. מלבדו יש עוד 4 עמדות שצריך לאייש. אני מקווה שאלונסו יוכל לסחוב לפחות עוד עונה אחת ברמה הגבוהה ביותר ואז לא נצטרך לעשות שינוי רציני אלא להחליט מה עושים לגבי העתיד. הפנטזייה שלי היא שאת מרכז המגרש נוכל בעונה הבאה להחזיק עם אלונסו וחדירה/מודריץ’ כשהקרואטי יהפוך לשחקן הרכב ברוב הגדול של המשחקים אם כי ברור לי שיהיו התמודדיות שנצטרך יותר מזה. מלבד זאת צריך להחליט האם להביא ילד כשרוני לעתיד (החזרת שאהין או רכישת שחקן כמו ואראטי), האם להביא שחקן בשל יותר ישר להרכב (ווילשר, וידאל)… שתי העמדות במרכז המגרש הן הכי מסובכות כרגע ובאמת קשה לדעת. הפנטזיה שלי היא עוד עונה עם מודריץ’ ואלונסו כשווילשיר המדהים יבוא להחליף את אלונסו שכנראה לא ישאר יותר מעוד עונה/שתיים ויוכל להבין את הפיכתו לשחקן שתורם הרבה מהספסל.
אוזיל מבחינתי הוא באנקר, בתקווה שיממש סוף סוף את הפוטנציאל שלו ויהפוך לפליימייקר מספר 1 בעולם. המחליף שלו לא צריך להישאר קאקה, האמת שלא חשבתי על מי צריך להיות השחקן המחליף של אוזיל אבל לדעתי פשוט צריך לתת לקאקה ללכת ולהביא מישהו במעמד קצת יותר נמוך. והעמדה האחרונה היא של די מאריה. אם בייל יכול לשחק שם אז אסור לחשוב פעמיים וחייבים להביא אותו. אם זו לא העמדה שלו אז צריך לחשוב טוב מה עושים. די מאריה כבר ממש עולה על העצבים ולמרות שאני בטוח שהוא יכול להיות כוכב אני כבר לא בטוח שזה יכול לקרות לו במדריד. השאלה האם להמשיך לתת לו קרדיט עוד עונה או למכור אותו היא מהקשות ביותר מבחינתי. [B]סך הכל:[/B] אלונסו, מודריץ’, חדירה, ווילשר, אוזיל, בייל, כריסטיאנו, קאייחון, קשר קדמי.

ב[B]התקפה[/B] זה יותר פשוט. אנו בדיון הפנטזיות ולכן הפנטזייה שלי היא שבנזמה או היגואין ילכו הביתה, כאשר פלקאו יבוא במקום אחד מהם ובכנות לא אכפת לי במקום מי, אם כי נשמע לי יותר סביר היגואין על הספסל שנה שלמה מאשר בנזמה. כמו כן מוראטה חייב להיות לפחות החלוץ השלישי הקבוע של הקבוצה אם לא החלוץ השני. [B]סך הכל:[/B] פלקאו, היגואין, מוראטה.

בעמדת ה[B]מאמן[/B] אני לא רוצה להכביר במילים. הפנטזייה שלי היא מוריניו על הקווים שוב. יציבות.

והכי חשוב זה ה[B]נוער[/B]. אני באמת מאוד הייתי רוצה לראות מספר שחקני נוער משתלבים בעונה הבאה יותר בבוגרים. קאראבחל לא שחקן נוער אבל יש לו מקום בהרכב, נאצ’ו יוכל להמשיך לקבל הזדמנויות, אם קאסמירו יראה שהוא כישרון ענק אין סיבה לא לתת לו מקום כמחליף על הספסל (אם כי העמדה הזו קצת עמוסה אבל כפי שאמרתי נורא קשה לדעת מה יקרה איתה), חוסה רודריגז יהיה חייב לקבל הזדמנויות. חסה הוא שחקן ענק ואני באמת צופה לו שיגיע רחוק וכפי שאמרתי מוראטה צריך לקבל יחס של שחקן לגיטימי בבוגרים החל מהשנה הבאה. זו גם פנטזייה אומנם אבל היא באמת חזקה מאוד והלוואי שזה מה שיקרה. מגיע להם.

אם לסכם - שלושה שחקנים במחיר גבוה (פלקאו, בייל ווילשיר), שחקן אחד שחוזר הביתה (קאראבחל), שני שחקני ספסל חדשים (מחליף לקאקה ובלם רביעי חדש), קידום במעמדם של מספר שחקני קאנטרה (מוראטה, חסה, חוסה רודריגז, קאסמירו (?), נאצ’ו (?)). יש לי פה 22 שחקנים אבל זה בלי שוער שלישי ושחקני נוער כמו חסה שמבחינתי על מנת שיגיע לאן שהוא יכול יהיה חייב להיות שחקן שמקבל הרבה מאוד הזדמנויות. העתיד נראה טוב.


(FCM1902) #19

או קיי אז ככה: מכיוון שהעונה הבאה תלויה בעיקר בזהות המאמן שיעמוד על הקוים , אז אני אתחיל מהעמדה הזאת. מוריניו התחיל את העונה רע מאד, והוא האשם העיקרי בהפסד האליפות בשלב מוקדם כל כך של העונה.
יחד עם זאת , בתקופה האחרונה רואים שיפור ניכר, ביכולת של הקבוצה בכל המפעלים, וגם לכך יש חלק עיקרי למוריניו, אני האמת לא כל כך החלטתי אם אני רוצה שהוא ישאר או לא, ואני בטוח שלמרות כל השמועות על רצונו לעזוב, זכייה בליגת האלופות ותשאיר אותו לעונה נוספת במועדון, בכל מקרה אם מוריניו יעזוב המאמן שהכי הייתי רוצה לראות במקומו זה קרלו אנצ’לוטי האיטלקי , ולא הייתי מתנגד להחזיר גם את דל בוסקה לסשן נוסף בקבוצה.

מבחינת שחקנים, הייתי רוצה לראות בקבוצה את פלקאו ו/או אגוארו עם עדיפות לקולומביאני כשאחד מהחלוצים שלנו עוזב (לא כל כך משנה לי מי) , ומוראטה הופך לחלוץ סגל לגיטימי עם הרבה יותר דקות משחק ולא רק נגד קבוצות פח ספרדיות.

בקישור בהחלט הייתי מביא מחליף לדי מריה הטיפש (אין סיכוי שהוא יקבל שכל כמו של אינשטיין כמו שמישהו כתב כאן) , עדיפות לבייל הוולשי של טונהאם, אבל אם יש עוד אופציות טובות בהחלט כדאי לשקול אותן.

צריך גם לחשוב על מחליף לאלונסו, שלדעתי לא יוכל לסחוב מעבר לעוד עונה אחת, אני לא כל כך מעורה בשוק השחקנים ולא יודע מי יכול לבוא במקומו, אבל מודריץ’ לא יכול להחליף את אלונסו, אבל הוא כן צריך להשאר על תקן הקשר 50/50.
צריך גם מחליף לקאקה, שאין מה לעשות כבר לא יחזור להיות הקאקה ממילאן, והניצוצות שהוא מראה היום בהחלט לא מספיקים כדי להשאיר אותו . גם כאן אין לי מושג מי יכול להגיע במקום , אבל זה חייב להיות קשר בעל סגנון משחק דומה לזה של קאקה, כדי להתחרות עם אוזיל (או בקונסטלציה מסויימת לשחק איתו ביחד) , על המשבצת.
בקשר לאוזיל, בהחלט הייתי בונה עליו כמי שיוביל את הקישור היצירתי שלנו גם בעונה הבאה, אבל הוא חייב להשתפר בשני אלמנטים עיקריים: הבעיטה לשער (הוא חייב להתחיל לבעוט לשער הרבה יותר, ולא להתרכז רק בבישולים) ותופעת ההיעלמות הפתאומית והבלתי מוסברת שלו כמעט בכל משחק. אם הוא ישפר את שני האלמנטים האלה אין ספק שאנחנו אמורים לקבל את אחד הקשרים הטובים בעולם בתפקידו אם לא ה… ואני בטוח שהוא ינפק לנו משחקים נפלאים.
בהגנה לא צריכים שינויים מרחיקי לכת: וראן וראמוס מבחינתי צריכים להוביל את ההגנה שלנו גם בעונה הבאה בתור צמד הבלמים הפותח, כשפפה יהיה כגיבוי להם וגם כקשר אחורי לעת מצוא. את אלביול וקראבליו הייתי משחרר , ומביא בלם נוסף לסגל גם בגלל העובדה שראמוס יכול לשחק כמגן ימני, וגם כי חייבים סגל כמה שיותר רחב. הבלם שמבחינתי הוא “חלום רטוב” לראות בקבוצה זה דוד לואיז הברזילאי של צ’לסי. שילוב שלו ברוטציות עם כל אחד מהבלמים האחרים שלנו יצור הגנה חלומית שלא ניתן לעבור אותה כמעט.
לעמדת המגן הימני הייתי מחזיר את קרבחאל , כדי שיתחרה עם ארבלואה על העמדה. אין לי בעיה עם ארבלואה מבחינה הגנתית, אבל מבחינה התקפית הוא חייב להשתפר, ורק תחרות עם שחקן נוסף, במיוחד צעיר יכולה לגרום לו להשתפר במימד הזה גם.

עמדת השוער היא אולי המסובכת ביותר, להחלטה -מצד אחד דייגו לופז מגלה יכולת טובה למדי מאז שהתחיל לשחק בריאל, מצד שני מעמדו של קסיאס וגם יכולתו עדיין לא לגמרי ברורים. אם להאמין לשמועות על התססת חדר ההלבשה, ועוד כל מיני התנהגויות לא ראויות שלו , אז אני לא בטוח שאני רוצה אותו אצלי בקבוצה בעונה הבאה, ואולי כדאי באמת לחשוב על אופציות חלופיות (וילדנפלר-מדורטמונד או דה חאה יכולות להיות אופציות מצויינות) . אם קסיאס בסופו של דבר ישאר אז כמובן שלא צריך להביא אף שוער, אבל הוא יצטרך להלחם על מקומו בהרכב ולהוכיח לנו שוב שהוא עדיין השוער הכי טוב בעולם, ושהוא גמר לחלוטין עם חוסר הנאמנות שלו לקבוצה.

זהו ניסיתי להביא את הפנטזיה שלי ,כמו שעלתה לי בזמן הכתיבה וכמו שאני חושב הרבה בזמן האחרון לגבי איך הייתי רוצה לראות את הקבוצה בעונה הבאה.


(ערן א.) #21

בגלל ההערה של hmmm על התגובה שלי , אשכתב אותה עכשיו בצורה אחרת: העונה הבאה בעיני :

שוערים :דייגו לופז וקסיאס (או שוער אחר במקומו)
מגינים ימניים : [B]ארבלואה[/B] וקרבאחל (וראמוס כאופציה)
בלמים : [B]ראמוס ווראן[/B] פותחים פפה על הספסל ולהביא בלם נוסף לרוטציות : [U]אלביול וקראבליו הבייתה.
[/U]מגינים שמאליים: קונטראו ומרסלו מי שיותר טוב פותח .

קישור אחורי : [B]אלונסו וחדירה[/B] (מחליף לאלונסו -וראטי טורה או כל אחד אחר) , קש"א גם לספסל , או להשאיר את אסיין .
קישור קדמי : [B]אוזיל[/B] מודריץ’ (קאקה מחליף עם אופציה להרכב הפותח במקום/לצד אוזיל), או להביא קשר נוסף במקום קאקה אם יעזוב (שזה סיכוי יותר מסביר שיקרה)

קשרי אגפים : [B]רונאלדו [/B], בייל במקום די מריה ודי מריה כאופציה מהספסל (אפשרות גם למרסלו בתפקיד הזה) , וקאייחון כגיבוי לשניהם.

חלוצים : להביא את פלקאו או את אגוארו , ולשחרר את היגוואין או בנזמה , מוראטה נשאר כאופצית חילוף ופציעה של אחד החלוצים.

הערה: השחקנים המודגשים הם מבחינתי באנקרים בהרכב ולא ברי החלפה.


(imblue) #22

[QUOTE=tanti;1400437]להעיף את ראמוס? ממש, אבל ממש לא.
את כל התכונות שאמרת שאתה לא מייחס אליו- אני דווקא כן. ראמוס מזמן כבר לא השחקן הצעיר שלא חושב לפני כל פעולה וכן הוא מנהיג, הוא קר רוח, הוא ערמומי והוא שקט. אולי לגבי החוכמה יהיו חילוקי הדיעות, אבל שוב כמו שאמרתי גם זוהי תכונה שהוא ממשיך לפתח.
בנוסף יש עוד 2 תכונות שאמורות להשאיר אותו בריאל:

  1. נכון, גם אני שחושב שראמוס לא כזה טיפש כמו שעושים ממנו עדיין יסכים שהוא לא הבלם הכי אינטלגנט שקיים- הוא לא קאנאברו, לא מאלדיני ודומיהם. אבל יש לו את היתרונות הפיזיים שלו שמגמדות את החסרונות המנטלים שלו- הוא מהיר, הוא אתלט, הוא חזק והוא משלים בצורה מושלמת את ואראן שאומנם יחסית מהיר, אבל רק יחסית לגובהו. עם היתרונות הפזיים האדירים של ראמוס והשקט של ואראן ריאל מחזיקה לדעתי קו הגנה מושלם. עם הומלס לדוגמא זה לא ילך. בלם כמו הומלס לא יכול לעשות את מה שראמוס עושה שהוא יוצא במהירות ללחוץ שחקנים במרכז המגרש ולחזור מהר לעמדה- הוא,יחסית לראמוס, נורא איטי.
  2. ראמוס- בעולם הכדורגל שהכל בו כסף וסמלים נשכחו מזמן, נותן לנו קצת שפיות. לא שחקן מהקאנטרה אבל בין המדריסטות הגדולות שהיו. תקרא את הכתבה המצויינת שכתבו באתר שלנו ותבין הכל. שחקן שנמצא פה מגיל 20, עם תג מחיר של 30 מיליון יורו מצליח שנה אחר שנה, לצד בלמים בכירים להיות הבאנקר הכי גדול בהגנה שלך ולא לקרוס תחת הלחץ. שחקן שנותן 200%על המגרש ויהיה מוכן למות בשביל הסמל (ד"א אמר את זה בכתבה שהזכרתי), מדריסטה אמיתי ושחקן שאם יתנו לו יסיים פה את הקריירה יעשה זאת בשמחה.[/QUOTE]

זה דיון פנטזיות, אז כן מותר לי לפנטז על משהו שמפריע לי גם אם זה לא ריאלי במיוחד. ראמוס הוא גם מלך האדומים של כדור הארץ נראה לי, ועוד הרגל נוטיה יש לו עוד 5 שנים בכיף לשחק. הוא טועה במשחקים חשובים, הוא שחקן בלי קלאסה והוא אימפולסיבי מידי. ועם כל זה הוא עדיין אחד הטובים בעולם ואני שמח שהוא אצלנו. אבל בשביל האופי של ריאל מדריד (בעיניי) הייתי רוצה לראות בלם אחר. אין היום בעולם יותר מידי מקבילים לקנברו ודומיהם. או שיש אני פשוט לא עוקב אחר הליגה האיטלקית כל כך… בכל מקרה הומלס גם צעיר יותר וזו אחלה הסתכלות קדימה. תג המחיר רק מחזק את הפנטזיה שלי כי הוא הופך אותה ליותר ריאלית מבחינה כלכלית. להשחיל לאיזו סיטי או פסז’ את ראמוס ופפה ב50-60 מיליון, וללכת לחגוג עם המזומנים :slight_smile:


(Zizou) #23

אני אתחיל בגילוי נאות - אני מתעב כאלה דיונים.

אם אני צריך לבחור משהו אחד מכל הדברים הטובים שמוריניו עשה בקבוצה עד כה זה ללא ספק הרכש המבוקר, המחושב והנכון, לא הבאנו בכל תקופתו קראקים נוצצים אבל הרבה העברות היו בינגו, נקודתיות שכאלה (אסיין שבנתיים לא רע בכלל, לופז שהיה העברה היחידה בחודש ינואר) אמנם עם שאהין אני זוכר שראיתי כתבה מהמארקה או האס שטענה כי מוריניו רק אישר את המהלך של הגעת שאהין לקבוצה כי הוא פשוט הוצע לה, וגם היה את אלטינטופ שהגיע (בהעברה חופשית, צריך לזכור) אבל לא ‘משתגעים’ כמו בעבר עם הרכש ובעבר החלפנו הרבה יותר מדי שחקנים בלי סיבה ממשית(הונטלאר שהגיע לחצי עונה, דרנטה וכאלה) גם מודריץ’ שחוזר רבות ע’'י יונייטד וצ’לסי בסוף הגיע אלינו (למרות העיתוי הבעייתי - היישר לסופר-קופה) וגם רכישות עם מבט קדימה שכאלה- צריך בהחלט לברך עליהן.

אני הייתי רץ עונה הבאה עם סגל די דומה, ללא קשר לזהות המאמן כרגע, אני לא חושב שמעבר לשחרור 2-3 שחקנים והגעה של מספר דומה במקומם צריך מהפך כלשהוא. גם לא הייתי ממהר לשפוך את כל הכסף על חלוץ שכל אירופה מחזרת אחריו.


(XA14) #24

זוכרים שציינתי את גצה בדיון שהתפתח אתמול בת’רד טקטיקה?

לפני כמה ימים הבחור אמר שהוא מרוצה בדורטמונד, אבל אם תגיע הצעה מקבוצות כמו ריאל מדריד, יונייטד או ברצלונה יהיה לו קשה מאוד לסרב.
היום, הוא נשאל האם הוא חושב שהוא המסי של גרמניה. התשובה שלו: “המסי של גרמניה? לא, אני רוצה להיות הכריסטיאנו רונאלדו של גרמניה”.

והתגובה שלי - להביא.

מה דעתכם על גצה? הוא מספיק טוב בשביל ההרכב שלנו? באיזו עמדה הוא יתאים?