פנטזיות, שמועות, מחשבות ותהיות כלליות ::

ריאל-מדריד

(7Number7) #6342

ממש לא נראה לי. לא חושב שבעולם הערבי רואים משחקים של ריאל בגלל בנזמה, בניגוד למה שיהיה עם מוחמד סלאח וליברפול עכשיו, במיוחד במצרים.
היו גם בעבר מרואן צ’מאח ממרוקו (ארסנל) ומידו המצרי (טוטנהאם), אפילו קאנוטה (סביליה). כאן הכוונה שלי היא לגבי שחקנים מוסלמים.

(Yoninori) #6343

הגרדיאן טוען כי ריאל מדריד אמרה לבייל שהיא לא מתכוונת לצרף את אמבפה בקיץ הנוכחי.

(לא סביר, ובכל זאת השקט סביב הקבוצה מטריד)

(imblue) #6344

בינתיים זידאן ממשיך ברזומה ה"קמצני". ברור לי שזה לא רק הוא מחליט. ובכל זאת סגל שלא מרוענן כמו שצריך בעמדות שכל ילד מבין שזקוקות לכך לא יכול להמשיך באותה רמה. מעניין אותי מאוד לראות מה סגנון הרכש של זידאן ובאילו שחקנים הוא נותן אמון. האם יהיו לו “הברקות”? או שילך על המוכר והידוע. זו חתיכה בפאזל שעדיין בסימן שאלה אצלו.

(Igorthecrazy) #6345

לא יהיה אמבפה בקיץ זאת ההרגשה. עצוב כי מישהו אחר יקנה אותו ואנחנו תקועים עם הפצוע האנגלי והבטלן הצרפתי בלי שום אופציות גיבוי.

(SantiagoBernabeu) #6346

כמו הקלישאה שזידאן רגיל לומר, עד ה31 באוגוסט הכל יכול לקרות. למרות שאני לא מאמין שזה יקרה כי לפי הפרסומים זה יקרה רק אם בייל ילך,ואני לא מאמין שיש קבוצה שיכולה ורוצה לשים את הכסף על בייל. אני לא יודע אם הוא בעצמו רוצה ללכת לסיטי או אם הם יכולים להשקיע את הכסף מבחינת הפייר פליי אחרי הקיץ המטורף שעברו, וברצלונה בכלל בכיוון של דמבלה לעמדה הזאת. אז לא יודע כמה יחטפו לנו אותו, לא יודע כמה אנחנו נחטוף אותו בעצמינו.

נשאר רק לחכות בסבלנות ולקוות.

(JRM) #6347

הדיבורים עכשיו שפאריס היא זו שרוצה את מבאפה, וכנראה שמיוראל הוא לא המריאנו החדש אלא המוראטה החדש. מאוד מאכזב הקיץ הזה. אמנם התחזקנו בכמה עמדות, אבל ההתקפה נחלשה וכרגע אין בכלל דיבורים לגבי שחקנים שמקושרים אלינו.

(orelh94) #6348

צריך לקחת בפרופורציות את הקיץ הזה, כמו גם את הקיץ שעבר. יש לזכור ולקחת בחשבון שיש שיפוץ גדול שמתוכנן באצטדיון. זהו נטל כלכלי גדול ולכן צריך להתנהל בזהירות בחלון ההעברות. ייתכן ויגיע רכש גדול הקיץ בגלל המכירות והכסף שנכנס מהן, אבל סביר להניח שהסגל הנוכחי מספק את זידאן והצוות. אני באופן אישי חושב שצריך להגיע עוד שחקן התקפה, גם אם זה לא אמבפה, בעיקר בגלל העקרות היחסית של הBBC כשהם שיחקו וגם בגלל שאי אפשר לסמוך על בייל כשיר.

החלום הרטוב? בייל מועזב ובמקומו מביאים שני שחקנים. האחד להרכב והאחר לרוטציה. לא יקרה, אבל חלום רטוב.

(Guy) #6349

זה מבוסס על ידיעה כלשהי או שאתה סתם מנסה להעריך?

לא שמעתי בשום מקום על הקשר בין שיפוץ האיצטדיון להעדר הרכש. להיפך, בפעם האחרונה שקראתי משהו בנושא זה היה שהחבר’ה ממנצ’סטר סיטי יממנו את השיפוצים תמורת naming rights.

זאת לא הסיבה, יש כסף.

אנחנו לא יודעים וגם לא נדע מה זידאן חושב ומה ההנהלה באמת חושבת. אבל מה שתמיד נחמד בראיונות של זידאן זה שהאינסטינקט הראשוני שלו הוא לומר את האמת, ורק אחר כך הוא נזכר שצריך להיות פוליטיקאי. לפני שהוא חזר למנטרת ה"אני מרוצה מהסגל שלי", התפלק לו שריאל מדריד גרועה יותר ללא מוראטה ושחסר לנו חלוץ.

(Igorthecrazy) #6350

אמרתי את זה לפני ואני אגיד את זה עכשיו, בהתאם לתכנון של זידאן של לעשות רוטציות מאוד נרחבות לרונאלדו וזה שהוא כנראה יטרח להתעורר באזור המאני טיים אין לנו מי שישים גולים. איסקו שחקן גדול אבל הוא לא גולר, בנזמה ברוגז עם השער מעל שנה, בייל ברוגז עם המגרש כבר שנתיים. מה התקווה ההתקפית שלנו, אסנסיו? מי ישים גולים בדיוק? אם ניקח בחשבון שרונאלדו ובנזמה פציעים יותר ויותר (בייל הוא פצוע במצב נתון) מי בכלל ישחק מקדימה? מיוראל?

(orelh94) #6351

אני מעריך, אבל מעריך לפי הנסיבות שאני רואה. כסף יש, ברוב הזמן יש, אבל עובדה שמתנהלים איתו בזהירות. אם היינו רגילים לראות מפרז כל עונה את הגלאקטיקו התורן, אז יש הרגשה כלשהי שיש מעין צעד אחורה בקטע הזה. לכן אני מעריך שזה קשור בדרך כלשהי לשיפוץ.

זה שריאל מדריד גרועה יותר ללא מוראטה, על זה אין ויכוח. צריך לראות כאן עוד שחקן התקפה. הלוואי שהערכות שלי הן הערכות שווא. הסגל הנוכחי לא מספיק לריצה בשלוש חזיתות שונות.

(Igorthecrazy) #6352

אלא אם אסנסניו יתגלה בתור סקורר רציני אתה די צודק. פשוט אין מי שישים גולים

(Barrett) #6353

במצב הנוכחי אפילו זהבי יתקבל בברכה :stuck_out_tongue_winking_eye: או זלאטן לחצי עונת פרישה.
הייתי מאוד רוצה לראות את קספר דולברג, אבל לצערי אין אפילו צייוץ בכיוון. חלוץ 9 “אמיתי” פיסי טכני וחוש טוב לשערים. הוא נתן עונה טובה באייקס בעיקר החצי השני של העונה. לספסל זאת החתמה טובה ויש גם פוטנציאל להרכב בעתיד.

(Guy) #6354

לטובת כל מי שדיבר על הביקוש לבייל, מוריניו אמר עכשיו:

“אם בייל ישחק מחר זה סימן שהתכניות שלו הן להמשיך במדריד. אם הוא לא ישחק, אלחם עליו יחד עם עוד קבוצות שרוצות אותו”.

לדעתי זה 100 מיליון קל, אולי אפילו יותר.
אבל בשביל זה פלורנטינו צריך לרצות למכור…

(orelh94) #6355

לא יודע, באינסטינקט הראשוני שלי עלה לי לראש שהוא פשוט עושה מלחמה פסיכולוגית. מצד אחד הוא יודע שלא להוטים למכור את בייל, והמצד השני הוא יודע שאם בייל יפתח הקבוצה תהיה פחות טובה כנראה. לדעתי מהלך מוריניו קלאסי. לא קונה את זה.

(Guy) #6356

מה אתה לא קונה? שהוא מת שבייל ישחק אצלו?

זה דיי ברור, הוא אפילו לא צריך לומר את זה.

(Madrisdista) #6357

לא, הכוונה היא שמוריניו כמו מוריניו בפסיכולוגיה הפוכה מנסה להשפיע על ההרכב, על בייל וכו׳.
וזה נכון

(orelh94) #6358

מאמין שהוא מנסה להשפיע על ההרכב. פחות מאמין שהקבוצה רוצה למכור אותו. אם הוא רוצה אותו או לא זה כבר סיפור אחר, למרות שאני מאמין שהוא די רוצה. לא קונה את זה שהוא עושה את זה דווקא לפני המשחק ביודעין שהקבוצה פשוט טובה יותר ללא בייל. הוא רוצה בעצם לבחון ולראות. אם ריאל לא תרצה למכור אז כנראה שנראה ‘הצהרת כוונות’ והוא יפתח. זה האינסטינקט הראשוני שלי לפחות.

(Michael Scofield) #6359

ביודעין שהקבוצה פשוט טובה יותר ללא בייל

איך מוריניו מוכן לשפוך הון תועפות ורוצה שחקן שהוא חושב שכשהוא לא משחק נגדו הקבוצה היריבה יותר טובה?

(Iker_Casillas) #6360

אני גם חשבתי בדיוק אותו דבר שזידאן נתן את הראיון המוזר בו הוא טוען שהוא מרוצה מהסגל ממש בסמיכות לראיון שטען שחסר חלוץ. די ברור שזו הוראה מלמעלה : "to play it cool״ כדי שלא ישחטו אותנו במשא ומתן. אני עדיין מצפה לחלוץ בחלון ההעברות הנוכחי ולא סתם חלוץ, חלוץ קראק.

הגיע הזמן של בייל לעזוב ולשנות אווירה, לריאל מדריד הוא לא מתאים וזה עניין של זמן עד ששני הצדדים יבינו את זה. למרות רגעי הקסם, הוא כבר לא זה, ובמדריד יש את אסנסיו ואיסקו.

אז יש שתי אפשרויות, או שהוא יהיה אמיץ ויקבל החלטה לעבור קבוצה(יונייטד?) או שהוא יתברר כעלוקה כמו קארים בנזמה שנטפלת למועדון למרות שאיש מאוהדי מדריד לא סובל אותו למעט רונאלדו, פרז וזידאן.

לא חושב שהזמן יעשה לו טוב, הוא כבר לא יחזור, ככל הנראה, להיות גארת’ בייל של העונה הראשונה בריאל. כמו שציינו כאן, מסת השריר מונעת ממנו להיות קליל כבעברו בטוטנהאם.

חייב לעזוב לדעתי, יונייטד יכולה לשקם אותו. גם בארסנל נקבל אותו בזרועות פתוחות, גם ככה כולם אצלנו פצועים כרוניים ככה שזה לא יזיק. :slight_smile: