פנטזיות, שמועות, מחשבות ותהיות כלליות ::

ריאל-מדריד

(Guy) #6382

דורש הסבר ואכן הסברתי מייד אחר כך.

מבוסס על קטגורית העיניים.

(7Number7) #6384

שחקן שלא קשור לענף? לא הגזמת קצת?

הבעיה בבייל זה הפציעות, לכן “החבילה” שהוא מביא כשחקן אכן בעייתית. זה שאיסקו עדיף עליו כרגע אם כריסטיאנו משחק זה משהו אחד, אבל המרחק מכאן עד לנקודה שבה בייל שחקן חלש הוא רחוק.

בניגוד לחאמס שהוא סופר איטי וממש לא טכני, בייל בכושר הוא שחקן טוב מאוד, וגם אם לפעמים הולך עם הראש בקיר, לפחות הוא לא בנזמה.

(ivgiland) #6385

נראה לא קשור לענף.
ע״פ החזרה שלו מפציעה עוד בעונה שעברה ומשחקי ההכנה הוא לא עשה שום פעולה חיובית שאני יכול לציין לטובה. ידוע שאת היכולות יש לו ואפשר להמשיך לדבר על עניין הפציעות, אבל בשורה התחתונה מספק את הסחורה הוא לא. זה לא שחקן ששווה 100 מיליון (למרות שעם השוק הנוכחי אני לא יודע כבר מי כן) אבל כן, שחקן מאוד חלש עד כה. לפחות עד שיוכיח אחרת, ולמזלו יש לו את הגיבוי המלא לעשות את זה.

(whykds) #6386

הבעיה הכי גדולה של בייל היא שהוא שחקן מאד מאד לא חכם, וזה לא הולך להשתנות.

(Yoninori) #6387

פלורנטינו:
Fichajes: “No creo que haya llegadas, tenemos grandes jugadores y mi idea y la de Zidane tras ganar la Champions era no hacer nada y seguir con el mismo equipo”.

פחות או יותר:
“לא נראה לי שיגיעו שחקנים נוספים. יש לנו שחקנים גדולים והמחשבה שלי ושל זידאן אחרי הזכייה בצ’מפיונס הייתה לא לשנות כלום ולהמשיך עם אותה הקבוצה”.

(Guy) #6388

הבעיה הכי גדולה של בייל היא שהוא שחקן מאד מאד לא חכם, וזה לא הולך להשתנות.

איך אתה מעריך את כריסטיאנו במדד החכמה?

ההתנהלות של המועדון הקיץ מלאה ביוהרה. מוכן לקבל את הזיכרון הקצר של האוהדים וגם של המועדון שמתייחסים רק לאפריל-מאי כאילו זאת הרמה הממוצעת של הקבוצה. מבין גם את ההיגיון בלא לתקן מה שלא שבור, למרות שבכדורגל זה לא כל כך עובד. אבל בפועל דברים כן השתנו: חאמס, מוראטה ו30 הגולים שלהם עזבו. אתה כבר לא ממשיך עם אותה קבוצה, פלורנטינו. לקחת אליפות בזכות העומק והעומק נחלש משמעותית באיכותו.

(whykds) #6389

הרבה יותר טוב

(imblue) #6390

קשה לי להאמין שזידאן, שאחת הפעולות המשמעותיות שלו לאחר אנצ’לוטי היתה הגברת הרוטציות, לא מבין את מה שכתבת.

(Santi Yago) #6391

אנחנו נמצאים באחת התקופות הטובות ביותר להיות אוהד ריאל מדריד בעשורים האחרונים ועדיין יש דבר אחד כל כך מתסכל. אנחנו במרחק נגיעה מלהיות קבוצה כמעט מושלמת. כל מה שצריך זה להחליף את בנזמה בחלוץ אמיתי. כולם רואים את זה אבל זידאן ופרס בחיים לא יזיזו אותו מההרכב. אם מסתכלים על ההרכב שלנו יש רק שתי עמדות שאפשר לשפר משמעותית - העמדות של בנזמה ושל נבאס. ברור שזה לא יהיה זול או פשוט לשדרג אותם אבל לפחות בעמדה אחת היינו צריכים לשאוף לשדרוג.

ברצלונה איבדה את ניימאר אבל התחושה שהם ישיגו 3 שחקנים איכותיים במקומו. ההרכב שלהם כנראה ייחלש טיפה אבל הסגל ישתדרג משמעותית. בהתחשב בזה שהסגל הרחב הוא מה שהביא לנו את האליפות אז יש סיבה לדאגה. מבחינת הסגל נחלשנו משמעותית בהתקפה. העזיבה של מוראטה, חאמס ואפילו מריאנו השאירו אותנו עם בור עמוק בסגל.

אתמול פרס אמר שכנראה לא יהיו החתמות נוספות ואין מקום לחלוץ נוסף בסגל. יחד עם השמועות על אמבפה שמתקרב אל פ.ס.ז אני מודאג. לא כיף להיות תלוי בבנזמה ועליו העונה שלנו תקום או תיפול.

(JRM) #6392

נכון שאם נפספס את מבאפה עכשיו לא נוכל לרכוש אותו בהמשך, אך הבעיה היא שכנראה אפילו לעתיד הקרוב אין לנו חלוץ מחליף ראוי. לפי התחושה שלי, אם איסקו באמת שיכנע את זידאן, המחליף של בנזמה הוא לא אחר מבנזמה עצמו. כאשר ההרכב הראשון שלנו יהיה לרוב עם ארבעת הקשרים ועם בייל ורונאלדו בהתקפה. לדעתי זה לא יספיק, מקווה שפרז מכין לנו הפתעה עד סוף החודש.

(Igorthecrazy) #6393

גם אם “בייל” ורונאלדו ישחקו ביחד ב442 בייל יהיה פצוע 80% מהעונה ורונאלדו עמוק ברוטציות כי הוא עוד שנייה בן 33. אז במקום בייל ורונאלדו זה יהיה בנזמה ואסנסיו, לא בדיוק צמד הסקוררים הגדול בעולם. אני מת על אסנסיו אבל לא רואה אותו שם יותר מ10-15 גולים בעונה אם הוא ישחק הרבה,וגם בנזמה כנראה שלא, בייל יהיה פצוע ורונאלדו ברוטציות אז מי יבקיע לנו? מי יחזיר את ה30 גולים של מוראטה וחאמס שאנחנו מתחילים בלעדיהם השנה?

(Michael Scofield) #6394

חלקים גדולים מהעונה שעברה אוהדים כאן ואני בתוכם כאבנו את מיעוט הדקות לשחקנים כמו קובאצ’יץ’, איסקו ואסנסיו.
אז לקראת סוף העונה איסקו עבר למוד שגורם לכולם לחשוב שהוא עומד למצות את מירב הפוטנציאל שלו, אסנסיו סיים את תקופת ההתאקלמות והשאר היסטוריה. אם הוא לא בהרכב הוא חילוף ראשון.
אם להסתמך על קדם העונה גם קובאצ’יץ’ מציג שיפור גדול ביכולת ובמנטליות שלו, ויעיד השער הגדול נגד בארסה כשלפיקה נשאר רק לצייץ שהשופט גרם לו להחליק ולתפוס לקובא בחולצה.
בקיצור, מה שאני רוצה להגיד - איך שהעונה הקודמת נראתה לא אומר שזו אמורה להיות עונת מראה שלה.

יש כמה שחקנים שעושים צעד קדימה ביכולת ובחשיבות שלהם לקבוצה, והשחקנים שציינתי הם הבולטים שבהם. שלושה שחקנים עם יכולות התקפיות טובות מאוד גם אם לא גולרים מובהקים, לשים את הכדור ברשת הם יודעים. עם ההצטרפות של סבאיוס המעולה והשיפור בכושר המשחק של כריסטיאנו ההתקפה לא במצב גרוע כמו שניתן לחשוב לדעתי. אפילו בייל כשיר כבר כמעט חודש. ועוד לא דיברתי על העובדה שדנילו וקונטראו הם כבר לא המחליפים הטבעיים לעמדות המגנים, אלא תיאו ונאצ’ו.

בקיצור, כמו כולם אני גם חושב שעוד חלוץ יהיה עדיף, אבל השורה התחתונה שלי היא שהקבוצה השתנתה גם אם השחקנים נשארו זהים ומעט עזבו. ולא בטוח שזה רע יותר משזה טוב.

(דניאל) #6395

רק לראות את הבוסה שזידאן נתן אתמול לבנזמה על הצוואר ולהבין שההאחרון לא יימכר.

זה כל כך לא הוגן כלפי האוהדים, והעניין הוא שגם לפני זידאן בנזמה לא היה טוב, אבל הוא היה עדיין ‘‘טיפה יותר’’. עכשיו כל קשר בינו לבין כדורגל זה שמיים וארץ ועם האהבה של זידאן אין סיכוי שהוא יימכר.

מה אני אגיד…

(Kawa) #6396

אני קורא בספורט5 שריאל מעוניינים בדמלה, בגלל המו"מ התקוע מול מונאקו.
כמובן שאני לא מייחס לזה חשיבות, ועיתונים צריכים להימכר, ויכתבו הכל.

אבל עדיין, רק לשם העניין - מה אתם מעדיפים, דמבלה או אמבפה?
לא יצא לי לעקוב אחרי אף אחד מהם, חוץ מסרטוני יוטוב

(dkaro) #6397

14 תגובות אוחדו לנושא קיים: הפינה הכלכלית - ריאל במוקד העסקי ::

(JRM) #6398

לפי ה-soymadridista ריאל סגרה את עסקת מבאפה תמורת 130 מיליון יורו ועוד 20 בבונוסים.העסקה כבר סגורה מאמצע יולי ותהיה רשמית לפי העיתון בין המחזור הראשון לשני בליגה הספרדית (כמעט בסוף החודש).

אחרי השקט בגזרת מבאפה בחודש שעבר אני נוטה דווקא להאמין לדיווח הזה. אחרי התמונה של פרז באימוני ארה"ב כשהוא מדבר עם זידאן על כך שהם התחילו לפעול בעסקה(לפי העיתונים) הייתה לי תחושה שהוא וזיזו באמת רוצים את השחקן, ופרז כמו שאתפ יודעים תמיד מקבל את הצעצוע שהוא רוצה.

(harozim) #6399

אוקיי, אז למה לחכות עד סוף החודש?

(Guy) #6413

ובחזרה לאמבפה, מארקה אומרים עכשיו שהוא סגור-חתום-נעול בפס"ז, האבא שכנע אותו ללכת על חוזה גדול בעיר האורות ולא לחכות לריאל מדריד. השופר של הקטארים beIn מכחיש, ואל-חאליפי בכלל נמצא במדריד והשמועות חוגגות (הם רוצים גם את אובלק, ואנחנו אולי מתעניינים במונייה כתחליף לדנילו).

מישהו מבין כל המדווחים (או כולם) הולך לצאת חומוס בסוף הקיץ.

(shum22) #6414

עדכון קטן לגבי אמבפה, לפי אתרי ההימורים היחסים שאמבפה יעבור לפסז’ בסוף הקיץ: 1/1.1
היחס שיעבור לריאל - 1/15
היחס שישאר במונאקו 1/6.5

בקיצור, אמבפה סגור בפסז’, אם לא תהיה פה הפתעה גדולה.

(דניאל) #6415

אני טיפה מבואס אבל גם לא כל כך. קודם כל, בחיים לא ראיתי את אמפבה משחק, חוץ מתקצירים.

שנית, מלבד בנזמה, אני סומך על פרז בעניין הזה. עושה רושם שהוא לא נכנע למחירים האלה ושהוא יודע שאפשר למצוא חלוץ יותר זול וגם יותר מוכח (תיאורטית). מאמין שההנהלה לוקחת בחשבון הכל, כולל זה שאפשר עוד להמשיך עם הסגל הנוכחי, כשבייל חוזר לכשירות, כשהתחזקנו בשחקנים ושרונאלדו עובר לעמדת החלוץ ואיסקו פורח.

זה מרגיש לי כאילו מנסים למשוך כמה שיותר עד שיהיה חובה להביא חלוץ ובזמן הזה ירחרחו בכל מיני מקומות.

אגב, מי שרואה את מריאנו דיאז בליון, עד כה-תענוג.