פנטזיות, שמועות, מחשבות ותהיות כלליות ::

ריאל-מדריד

(titi camara) #6516

יש לערוך שינויים כשההרכב רץ ביחד הרבה זמן ויש עייפות חומר. המקרה של ריאל הנוכחית היא שונה, שינויים נערכו תוך כדי תנועה, ההרכב שהלהיב והביא תארים בסוף העונה שעברה הוא הרכב מאוד טרי, קסמירו סוף סוף הצליח לקבע את מעמדו בעונה שעברה, איסקו שתמיד היה חשש שלא יצליח להשתלב ויעזוב השלב נהדר וגרם לשינוי מערך, אסנסיו שהתחיל להדהים מאמצע העונה שעברה נראה כאילו יהיה השחקן השלישי תוך שנה וחצי שיכנס להרכב.
מדובר כאן ב 3 שחקנים שנכנסו(או יכנסו) להרכב תוך שנה וחצי(ולפניהם קרבחאל ווראן והעונה כנראה גם קובאצ’יץ’), כך שלפעמים לא צריך רכש כדי להתחדש מספיק שאתה מקדם שחקנים מתוך הסגל.

ריאל הראתה במספר דקות לא מועטות מתחילת העונה איזה פוטנציאל אדיר יש לה, אם תצליח לשמור על יציבות אני מאמין שמצפה לנו עוד עונה ענקית ולא משנה מה הקבוצות האחרות יעשו.

אי אפשר לתת במה לאיסקו ואסנסיו וגם להכריח את חאמס להישאר, אי אפשר לצפות למצב שאחד מבייל או בנזמה רואה הרבה ספסל העונה ולצפות ממוראטה להישאר.

סוף סוף יש מחליף ראוי למרסלו, והרכישה של סבאיוס היא הצהרת כוונות ברור איזה כדורגל ריאל תמשיך לשחק גם בעתיד ואני אוהב את ההצהרה הזאת.

(7Number7) #6517

שינויים טקטיים בקבוצה יכולים להתרחש בלי החלטה מפורשת של זיזו, שכן תיתכן תקופה במהלך השנה שבה בייל יהיה פצוע (מאוד צפוי) ובנזמה יהיה בחוץ מסיבה כלשהי לכמה שבועות (העצלן הצרפתי לא מתאמץ לכן גם לא נפצע), ואז זידאן ייאלץ לאלתר עם הרכב שכולל את אסנסיו ורונאלדו. אותו תסריט קרה בשנה שעברה עם איסקו וה4-4-2 יהלום - איסקו חייב את ההזדמנות הגדולה שלו לרגליים השבריריות של בייל הרבה יותר מאשר לזידאן (עם כל האהבה לזיזו). אם בייל היה נפצע לחודש, איסקו היה נזרק לספסל וסיכוי לא קטן שהיה מצטרף למוראטה בדרך החוצה מריאל.

הדרך היחידה להעיף את בנזמה מההרכב זה ע"י פציעה או כרטיס אדום, ושוב ייחשף לעיני כל מבין כדורגל כמה ריאל יכולה להיות טובה יותר בלי בנזמה ובייל. הבעיה היא שאם אסנסיו או איסקו גם ייצטרפו לפצועים, ואסקס ייקרא לדגל, ובמקרה הזה הוא לא יצליח לספק את השערים והבישולים, אך בואו לא נקדים את המאוחר.

אני אישית הייתי נותן עוד כמה משחקים לבייל, שכן אין שום טעם לייבש אותו על הספסל ולהשאיר אותו אאוט לגמרי לאורך כל העונה, ואם הוא לא ייקח במהירות את הביטחון העצמי שלו בחזרה, הוא יותר סוס מירוצים מאשר שחקן כדורגל. על בנזמה אין מה להוסיף והייתי מעיף אותו.

(דניאל) #6518

בקארי סאניה, מגן ימני (ממש לא מהאהובים עליי) סיים חוזה בסיטי. למה לא להחתים אותו ולעבות טיפונת את הסגל ההגנתי הגיע פצוע של ריאל? למה?

(האחיין של קרלס) #6519

סאניה? מוטב כבר שתחזירו את ארבלואה וזהו. אני בעד. :wink:

בחיי. כל פעם שאני רואה תגובות של משתמשים פה, שמזכירים את גי’רו להרכב, את רויס ורגלי הזכוכית שלו ועכשיו גם את סאנייה…נשבע לכם שאני מבסוט אש מפרז :joy:.

(דניאל) #6521

אוי אל תסלפו את הדברים. רשמתי שאני לא אוהב אותו, אבל בשביל פה ושם לתת לקארבחל לנוח, למה לא?

אז כבר שווה לתת את הצ’אנס לאשרף.

עוד פעם, הסגל שלנו פשוט אדיר בכל קנה מידה, מלבד הבעיה בעמדת החלוץ(אמפבה!:disappointed_relieved:).

(Yoninori) #6523

קארבחל צריך מישהו שיתחרה איתו יותר מאשר מנוחה. אני זוכר שגם בתחילת העונה שבה קונטראו הושאל, מרסלו ירד ביכולת. זה משפיע, ובמקרה של דני רואים זאת בבירור לצערי
(לאו דווקא רכש, אפשר להריץ את אשראף באמת)

(gev) #6524

במידת הצורך נאצ’ו יכול לשחק מגן

(דניאל) #6525

כן רק שכרגע נאצ’ו “במידת הצורך” בלם כי ווראן ו-ואייחו פצועים.

(Igorthecrazy) #6526

עם הבלאגנים שהולכים היום בפאריס יש תקווה לקבאני או אפילו אמבפה? תוך כמה זמן המאפיה הברזילאית תתלבש על אמבפה כמו שהיא התלבשה על קבאני?

(SantiagoBernabeu) #6527

לא, כי במועדון לא רוצים אותו בלי קשר למה שרוצים בפאריז או מה שהשחקן רוצה. הוא מבוגר, ובפרוייקט הנוכחי אין מקום לשחקנים שעברו את גיל 23-24.

בנוגע לאמבפה, חוץ מזה שזה לא קשור אליו, הוא היה זמין לפני חודש ולא קפצו עליו. למה נראה לך שדווקא עכשיו ינסו להחתים אותו?

בקיצור, אנחנו, האוהדים, רוצים עוד שחקן התקפה. במועדון לעומתנו לא ממש מתלהבים מהרעיון. בחירה שלהם.

(amos12) #6528

בנזמה עד 2021 רישמית. סעיף שיחרור של מילארד יורו.

והעולם שותק

(סארי) #6529

זה כבר מסריח,על מה מקבל הגולם הזה חןזה חדש לעוד 4!! שנים?.
אני באמת מקווה שזה יהיה רק כדי שנוכל למכור אותו בקיץ…

תשכחו מזה, כל עוד זידאן מאמן ריאל מדריד - בנזמה לא ימכר. הוא בן טיפוחיו, הוא הגן עליו עוד בתחילת דרכו שכולם לעגו לו ובכלל הוא מאוד מחזיק ממנו.

גם אני בתור אוהד של קבוצה אחרת לא מבין מה מיוחד כל כך בבנזמה שלא ראו לנכון למצוא לו מחליף. נכון שכשהוא ביום טוב הוא חלוץ סביר +, אבל הוא ממש לא הציג אי פעם יכולת שמצדיקה חוזה חדש ואי החתמת מחליף לאורך השנים. שלא נדבר על ההחלטה התמוהה להפטר ממוראטה הנהדר, שהוא לא רואה את הקציצה, לטובת אוכל השווארמות. מוזר.

(7Number7) #6531

אני לא חושב שיש בעיה בהחתמה הזו, שכן המועדון חידש לאחרונה חוזה להמון שחקנים, ואם לא היו מחדשים לבנזמה, הוא היה מתחיל לחשוב שלא מעריכים אותו (ובצדק). אם בנזמה היה היחיד שמחדש חוזה, זה כבר היה ריח שגורם להקיא.

הבעיה אצלנו זה לא בנזמה בלבד, אלא שכל “הצעירים” שלנו הם לא חלוצים, איסקו ואסנסיו שהם הקצפת הם קשרים (למרות שהיום יש הרבה גמישות בתפקידים), רונאלדו לא נהיה צעיר ובנזמה מסריח את הדשא כבר שנים, ולצערנו על בייל אי אפשר לסמוך לאורך שנים (אלא אם כן יקרה ינס והוא יחזור להיות סוס ולא ייפצע, שזה כבר הסתברות יותר נמוכה).

השאלה הגדולה מתי יגיע חלוץ צעיר מוכח לריאל. חבל שאת חלוץ העתיד (וההווה) של נבחרת ספרד כבר שלחנו לצ’לסי עם כרטיס טיסה בכיוון אחד.

(SantiagoBernabeu) #6533

בימים האחרונים מסתובבת שמועה שריאל מדריד מעוניינת בקפה, השוער הצעיר של בילבאו. השם שלו עלה עוד בתחילת הקיץ אבל כנראה היו שמות אחרים שניסו להגיע להחתים והוא לא היה האופציה הראשונה, כעת מדווחים שריאל מדריד מנסה להחתים אותו. הוא מסיים את החוזה שלו בסוף העונה ונוכל לנהל איתו מגעים כבר בינואר.

עוד שמועה ששבה אלינו היא חאמס רודריגז. אחרי הפיטורים של אנצ’לוטי ככל הנראה הקולומביאני לא בתוכניות של המועדון, ויחזור אלינו בסופו של דבר.