ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(t-rix) #836

לחלוטין עם שביט.
אני גם אוסיף שמנקודת מבט מהצד הוא יהיה מטומטם אם לא יעבור לפאריז. עם ברצלונה הוא זכה בכל תואר קבוצתי אפשרי וכל כובד ההערכה הלך למסי.
עם פאריז הוא ירוויח הרבה יותר כסף, יוביל קבוצה ויהיה מס’ אחד שלה, וכל תואר קבוצתי ישוייך לו ורק לו. מה שסביר חהניח יביא לו גם כדור זהב.

מכל הסיפור הזה האוהד הינטראלי יקבל קרב משולש על כדור הזהב במקום הקרב הדו ראשי מזה עשר שנים.

ואם יצלח לזכות בו הוא יחקק בהיסטוריה כיחיד שהצליח לשבור את ההגמוניה של שני כדורגלנים היסטוריים ויכנס לספרי ההיסטוריה קלי קלות…

בקיצור, יש לו רק מה להרוויח מזה.
שיהיה לו בהצלחה.

(moshe34) #837

שתיכם כותבים על משהו שיש הסכמה מוחלטת בפורום פה . אין חילוקי דעות בקשר לזכותו של ניימאר לקידום מקצועי או כלכלי.

אין אחד פה שלא מבין שמדובר פה באחד מהכדורגלנים הטובים בעולם. ואף אחד לא מנסה להוריד ממנו מבחינת מקצועית את מה הוא שווה.

יש בעיה קשה אם הדרך שלו. כל מי שעקב אחריו בטויטר ושם לב לציוצים המזלזלים שלו מבין טוב מאוד על מה אני מדבר.

יש כאלו שרוצים לשכנע את עצמם שזה גשם ולא יריקות אז שהיה להם לבריאות.

ומצטער טי ריקס, אני לא מאחל לו בהצלחה ,אני מאחל לו שיפסיד בכל מאבק ושירקב בפאריז.

(gadi800) #838

הלכתי לאיבוד קצת עם כל הדיון, אז אני אנסה למקד את מה שאני חושב על נאיימר.

מבחינה מקצועית:
הוא לא שם, לפחות לפי דעתי. הוא שחקן כשרוני, אבל תמיד הרגיש לי שחסר לו איזה משהו, כאילו רואים כשרון ללא תכלית, היו לו משחקים טובים, אבל בהרבה מקרים הוא פשוט הלך לאיבוד. לדעתי נאיימר הוא תעודת עניות לכדורגל הברזילאי היום, כל הזמן הזה, והוא לא מתקרב ליכולת ולווינריות שהביא רונאלדיניו, לחשוב שהוא האלוהים של נבחרת ברזיל היום מראה בדיוק מה הרמה שלהם וכמה הם מיואשים, בטח כאשר מסתכלים על העבר שלהם. באמת שלא התחברתי אליו, ואני מכיר לא מעט שחושבים כמוני.

מחוץ למגרש:
כל ההתנהלות הזאת היא לא בריאה, וזה שילוב של מה שהולך עם נאיימר (האופי שלו, אבא שלו, העובדה שהו ברזילאי) וההנהלה הרקובה שלנו. חוץ מפגיעה מסוימת באגו, לא כזה מזיז לי שהוא הולך, יותר מזיז לי ההתנהלות המתלקקת שהתרגלנו אליה מאצלנו, הדרך הגועלית שאיתה אנחנו רודפים אחרי שחקנים, וכל הדברים בסגנון. בקטע הזה ברוך שפטרנו, וקח את ברתומאו איתך.

(Aimarito) #839

האמת שהבעתי את דעתי כבר על עיניין ניימאר, ובכל זאת ניסיתי להקשיב לעוד ועוד דעות, רק מסקרנות לגביי על מה מכעיס אותנו? האם האקט באמת לגיטימי לכל אורכו? למה היינו אמורים לצפות?

“איך זה קרה בכלל?”

האמת שזו אחת הבעיות המרכזיות בעיניין נייאמר. הוא הציג לנו תמונת מראה על המועדון ומראה לנו למה הפכנו. הוא חשף את ההנהלה והמועדון בכל מערומיה והראה לנו עד כמה היא לא חושבת קדימה, עד כמה היא מודאגת ולחוצה מאוד על תארים והישגים בפרק זמן קצר, הואיל והם בכלל לא משאירים שום מחשבה לעתיד המועדון, אלא תלויים מאוד בהווה שישמור אותם עם הראש מעל המים, ועד כמה אין להם שום אמונה בפרוייקט הקיים, ובעוצמה של המועדון, או ב"כוכב שמאיר מעל שמי קאמפ נואוו" על פי מילותיו של פרגי.

ניימאר מהההתחלה ועד הסוף הראה לכולם עד כמה, עבור ההנהלה, המותגים והכסף הם לא כלי עזר כדי להגשים את האידיאולוגיה של הקבוצה ותחזוק הפרוייקט הקיים, אלא הם נהיו מטרה. המעבר הבלתי נסבל מ"יותר ממועדון" ל"סתם מועדון". הפעם אנחנו חזינו בדבר הכי אכזרי בהתנהלות סביב כסף או מותג- הוא לא נאמן לאף אחד.

“הוא לא אשם בכלל, אני הייתי גם אומר לבן שלי ללכת אם היו מציעים לו פי 3 יותר בשכר”

אני לא נכנס לניימאר לחיים, או לכיס. בנוסף אף אחד לא יכול להתעלם מההזדמנות המקצועית הנדירה עבורו. הולכים לבנות קבוצה עם תקציב על סביבו כדי שהמועדון סוף סוף יזכה בתואר אירופי, והברזילאי בתקווה רבה ישבור את תקרת הזכוכית של כדור הזהב אותה יצרו מסי ורונאלדו. הוא בחיים לא יוכל לעשות את זה כל עוד הוא באותה קבוצה עם מסי בברצלונה, ועליו לגדול לבד.

עיניין הדרך משחק פה אלמנט חשוב. הקידום והכספים הם לגיטימיים, אבל ההתנהלות של לנסות להביא יותר חברים ברזיאליים או העובדה שהוא מושך את ההודעה שלו בשביל בונוס נוסף לאבא שלו על סך של כ25 מיליון יורו הן עיניין שנוי במחלוקת. אומנם הוא לא עבר על שום חוק, וכולם אומרים שהם היו עושים אותו דבר בדיוק כמוהו, אך יחד עם זאת יש משהו שזועק לשמיים מבחינת ההתנהלות של ניימאר ואביו והיא היעדר אתיקה.

עכשיו שלא יהיה ספק, גם אתם מאחורי המסך, לו הייתם מתנהלים ע"פ חוק, אך ללא אתיקה הייתם מגיעים הרבה יותר רחוק מאיפה שאתם עכשיו. היה לכם יותר כסף, יותר הצלחה עם המין השני, קידום מקצועי ומה לא. הכסף הוא המטרה היחידה, ואפשר להשאיר אדמה חרוכה, העיקר הקידום. אז למה שכולנו לא נתנהל ככה? מה מונע מאיתנו? זה לא הכסף, או המעבר, אלא זה מתחיל ונגמר בדרך בה זה נעשה.

לפני שכולם כבר תוקפים אותי בטענה ש"כולם מתנהגים ככה" או “זה העולם”, הרשו לי להזכיר לכם את מקרה גריזמן, שלא הסכים לתת “מכה מלוכלכת” (תרגום מילה במילה מספרדית, שווה ערך ל"קטע מסריח") לאתלטיקו מדריד. למרות שיש יותר כסף ביונייטד, יותר אופציות לקידום מקצועי לעומת אתלטי שבהדרגה שוקעת, ועוד מקבלת באן העברות, אבל הוא על שום מה לא הסכים לעבור, למה? כי לפעמים אנחנו בוחרים “לשחק הוגן”, כי לפעמים אנחנו כן מנסים לעשות את המעשה הנכון למרות שזה לא רווחי. העובדה שמנסים לסחוט מהמועדון עד הטיפה האחרונה, וניימאר בוחר להשאיר את הקבוצה חצי באוויר רק בגלל הבונוס מראה לי הרבה על האופי שלו ושל אבא שלו, ולא גורמת לי להצטער על העזיבה שלו.

הרבה שחקנים הלכו, ואין לי ספק שברצלונה תמשיך בלעדיו, כי לא על שחקן אחד נקום וניפול, אבל ניימאר הפך ללא ספק לאחד השחקנים שאני הכי פחות מעריך, ולעולם לא אבין איך אפשר לגונן על ההתנהגות שלו, ולנסות להקל על העיניין הזה בדרך כלשהי. מי שחושב שמה שהוא עשה זה לגיטימי, והוא היה פועל באותו אופן שיבושם לו, לא נולדנו שווים, וזה בסדר.

שלום ולא להתראות ניימאר.

(khen10) #840

תסריט הגיוני:

ניימאר בפסז
ניימאר משחק נגד בארסה, נניח בשמינית גמר צ’מפיונס
הקהל שורק לו בוז ומפגין שנאה
ניימאר לא הכי מסתדר בפסז ולא זוכה בצ’מפיונס
ניימאר כבר לא מתרגש בעיר האורות
ניימאר זוכר את הבוז בקאמפ נואו אחרי שהביא לאותם אוהדים צ’מפיונס, 2 אליפויות, 3 גביעים
ניימאר עובר למדריד

תקפיצו את ההודעה הזאת עוד 3 שנים.
תודה.

(X@vi) #841

שאפו כתבת מעולה!

גם משה נגע בנקודה הזאת שציינת וזה שהמחשבה המודרנית היא שהכל חוקי בעסקים וזה נכון אנו יודעים את זה לא רק מהכדורגל, אבל מה קרה כבר לדרך היא לא חשובה? הרי זה לא שהוא התייבש על הספסל או שהוא קיבל יחס מעליב ממאמן זה או אחר ממש לא, אז למה להשתין לבאר שממנה שתית כל-כך הרבה זמן?

אני חושב שההבדל הגדול בינו לבין מעברים דרמטיים בהיסטוריה (יודאס, רונלדו אחרי בילוי באיטליה - מה שכאב לי לא פחות מיודאס) זה הרשת החברתית, ואספקט זה נאיימר הוא אחד השחקנים הבולטים שיש. בגלל שהוא מצייץ ומעלה כל מיני תמונות מתגרות באוהדי בארסה ופ.ס.ז רף האכזבה והמיאוס ממנו עולה עוד יותר… תארו לכם מה היה קורה אם ליודאס היה חשבון אינסטגראם והוא היה מתעד את המעבר למדריד למשל?

לכן יותר קל לשנוא את נאיימר וזה לגיטימי כי הוא מקל על האוהדים לשנוא אותו… דבר טוב אחד אולי ייצא מזה וזה הצבעת אי אמון להנהלת הרפאים הזאת

(Colombian Cowboy) #842

ישנה נקודה שעוברת לי בראש במשך כל הסאגה הזו, ועכשיו היא ריאלית יותר מאי פעם.

עד לפני שלוש שנים, אין שחקן שהציעו לו ‘בארסה’ והוא לא אמר כן / פתח בשביתת רעב / לא חזר לאימונים. אפילו ניימאר עצמו עבר לבארסה תמורת פחות כסף העיקר לשחק עם מסי. העיקר להיות בבארסה - מועדון הזולל תארים.

מפה לשם, המעבר של ניימאר חותם באופן סופי את הירידה מהאולימפוס. שחקנים כבר לא חושבים שהם מפסידים במעבר מבארסה, ומאידך לא כל שחקן המעוניין להתקדם מקצועית רוצה לבוא לבארסה דווקא. זה לא רק כסף זה גם מקצועי, יש מקומות שיציעו מקצועית מקום טוב יותר להתפתחות וזה מצטרף לעובדה שיש מועדנים המציעים משכורת גבוהה יותר.

דווקא במקום הזה אני מרגיש טוב יותר. הרכש יהיה של אומטיטים, ראקיטיץ’ים וסאמודואים שמוכנים לקרוע את התחת בשביל לשחק במועדון וגאים בו. אלה השכירי חרב שאני רוצה. אותם בנוסף לשחקנים חנונים שמעניין אותם רק כדורגל ובארסה כמו מסי, צ’אבי, פויול או סאמפר. אם אלו השחקנים שלנו - אני מרגיש בטוח אתם לצאת לקרב. לא צריך כוכבים המחפשים כבוד ויקר, לא צריך כוכבים שחשוב להם גרף הסיקור שלהם בתקשורת יותר מגרף שיפור הקבוצה.

שלא לדבר על האיזון המקצועי שנקבל כשהקישור יצטרך להתאמץ יותר ולא לזרוק את הכדור קדימה והכשרון יעשה את שלו. זו מכה מקצועית שאפשר להתרומם ממנה…

(moshe34) #843

אסף לירן בכתבה על העזיבה של ניימאר. תשימו לב למה שקרויף אמר בזמנו. הזהיר את כולנו ואיך התעלמנו ממה שהוא אמר.
איך אני מתגעגע אליו.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.378.247139.html

(דניאל) #844

לאלה שפחות מבינים בטוויטר, אפשר דוגמאות למה ניימאר עושה שם?

(gadi800) #845

כמה זה נכון מה שרשם אסף לירן, אני פשוט מחכה כבר להודעה שהוא עוזב בתמורה ל-200 מיליון, קצת שקט מהשטויות שלו.

(P.Kluivert) #846

מונדו דפורטיבו מאשר את מה שהיה כתוב בלאקיפ. ניימאר נמצא בקטאר ומוכן לבצע בדיקות רפואיות.
נקווה שיחתום כמה שיותר מהר…

(moshe34) #847

שאלה למנהלים:
התרד ינעל שהוא יעבור לקטאר?

(ganjo) #848

לא ייסגר

(khen10) #849

התודה של ניימאר לברצלונה: חרבון קדם העונה עד שהקפטן הרגוע שלך אומר שתודיע כבר מה החלטת, משחק בלב של האוהדים והשחקנים, עשיית צחוק מהקבוצה, שליחת הקבוצה לחפש לך שחקן מחליף שבועיים לפני תחילת העונה, מריחת העניין כדי לסחוט (ובצדק) עוד 26 מיליון יורו, השפלה דוחה של שחקן חדש שהגיע.

התודה של ניימאר לשחקנים שקיצצו אותו, הקניטו אותו (וגם הוא אותם) וכיסחו אותו: ישיבה של רבע שעה בחדר ההלבשה שלהם אחרי המשחק במקום להיות עם הקבוצה שלו, החלפת חולצות ודאחקות.

(dmitrys) #850

אז כל שחקן שיגיע הוא בעצם עוד יותר מגעיל כי הוא חירב את הקדם עונה של הקבוצה שלו עוד יותר מניימאר, שיחק בלב האוהדים שלהם עוד יותר,
אה, ואלה שעוברים ברגע האחרון ב 31 לאוגוסט? איך אתה קורא לשחקנים האלה?

אם וראטי היה שותק במשך חודש בזמן שהוא מסרב להתראיין ויש שמועות כל יום עליו חותם, לא חותם, אני חושב שזה היה מוצדק להגיד שהוא פגע הפרוייקט של פאריס. במיוחד אם הוא היה בדרך גם חולב עוד כמה מיליונים מהשייחים לפני המעבר.

ניימאר משתין בקשת על הקבוצה והאוהדים, אני לא חושב שמישהו יכול להגיד אחרת. פאריס מתנהלת בצורה הכי טובה שהיא יכולה, בלי לנסות להמריד, בלי להיכנס למו"מ עלוב עם כותרות מתפוצצות בעיתונים, סעיף שחרור - חד וחלק. מי שצריך לקבל על הראש זה אך ורק ניימאר ופאפא שמחזיקים בביצים מועדון שלם ועל הדרך זורקים על כל האוהדים.

(dmitrys) #852

מי שצריך לקבל בראש זה האידיוט שהסכים לתת לפאפא ניימאר את הכסף על חתימת חוזה חדש. משלמים לו מיליונים יום לפני שניימאר עוזב, זה די אירוני ומסכם יפה את טימטום ההנהלה.
אני חושב שלהתלבט שבועיים על החלטה גורלית כמו של ניימאר זה בסדר. לכן אין לי טענות כלפי ניימאר. אני לא חושב שהרבה שחקנים גדולים עוברים ממועדון למועדון כל כך בקלות. תאשים את ההנהלה שלא ירדה מהעץ של “ניימאר לא הולך לשום מקום” עד אתמול, ולא הכינה שום דבר למקרה של העזיבה שלו.

(moshe34) #853

ניימאר הוא זה שפנה לצרפתים. אז איך אפשר לקרוא לזה התלבטות? והכל פה מתוכנן מראש. השתיקה שלו ועיתוי המעבר.
ההנהלה אשמה כן ,אבל הנבלים המכרזים זה התאבות בצע של משפחת ניימאר.

ואין שום הצדקה לטיזינג שניימאר עושה בטויטר לאוהדים.

(Mediapunta) #854

עכשיו בMD מדברים על האפשרות לשלוח את החוזה מול ניימאר לנוטריון.
המטרה העיקרית היא לשים את הכסף שאמורים לשלם לפאפא ניימאר בצד. ולטעון שהכסף הזה צריך להיות כנגד נאמנות לכל השנים בחוזה שזה 5 שנים במספר וכך המועדון יתן כסף רק על עונה אחת בלבד של נאמנות 5.2M מתוך 26M

(Shusaku) #855

[quote=“Mediapunta, post:854, topic:9330”]המטרה העיקרית היא לשים את הכסף שאמורים לשלם לפאפא ניימאר בצד. ולטעון שהכסף הזה צריך להיות כנגד נאמנות לכל השנים בחוזה שזה 5 שנים במספר וכך המועדון יתן כסף רק על עונה אחת בלבד של נאמנות 5.2M מתוך 26M[/quote]הנהלה פח וקוטותי הלכו לים. קוטותי טבע, מי נשאר? הנוטריון יזרוק אותם מכל המדרגות. אם כתוב בחוזה שזה 5.2 מליון לשנה, אז לא צריך נוטריון, אם הולכים לנוטריון כלומר שזה מענק שלא מותנה בכלום, וההנהלה הזאת רק תושפל בעוד חזית.

ד"א אומרים שבנפיקה מנסה להחתים את דוגלאס. אחרי 4 אליפות רצופות, הם החליטו ללכת גם על ליגת האלופות.