ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(האחיין של קרלס) #917

לא נכון, וזה לא רלוונטי. [quote=“dmitrys, post:912, topic:9330”]
וטענו עד לפני יומיים שאין שום סיכוי שהוא יעזוב.
[/quote]

לא נכון. הפעם האחרונה שנאמר שיישאר הייתה לפני מעל לשבוע (ג’ורדי מסטרה וברתומאו), מאז כבר היה ברור מהם לאן זה הולך.[quote=“dmitrys, post:912, topic:9330”]
יותר מזה, אם ניימאר החליט לעזוב כבר מזמן, למה לו לצאת למשחקים בארה"ב, ולהסתכן בפציעה?
[/quote]

מחשבה משונה. הוא מחויב חוזית. הוא הולך עם בארסה לאן שתרצה עד הרגע בו יש הודעה רשמית של פריס סן ז’רמן. מעבר לכך שכל הסיפור הזה התפוצץ כשהקבוצה כבר הייתה בארה"ב, ובימים הראשונים ברתומאו חשב שהוא נשאר ומדובר בסערה בכוס תה, עד שהבין מהברזילאי שזה לא המצב.

אני לא יודע אם ראית, אבל פיקה אמר בפירוש שניימאר אפילו לא ידע על התמונה שהעלה. הוא אישר שזו הייתה רק הבעת דעה ורצון אישי שלו, וניסיון לעודד את ניימאר להישאר דרך הפוסט הזה. אפילו שאלו אותו אם ניימאר כעס על כך שעשה את זה סתם.

(dmitrys) #918

מה לא נכון? אתה אומר שלא יכלו לשלם ב 1.7? וזה מאוד רלוונטי, אם הוא מושך את הסיפור עד עכשיו בגלל המענק הזה.

הוא לא עבד. הוא לא יילך עם בארסה אם הוא כבר החליט לעזוב, והחוזה שלו ממילא יחוסל עוד כמה ימים. מה בארסה יכולה לעשות?

וכן, אני יודע שפיקה פירסם את התמונה על דעת עצמו. אבל פורסם בכלי התקשורת שהשחקנים מנסים לשכנע אותו להישאר, שחלקם אופטימיים. זה לא מסתדר לי עם התאוריה שהוא כבר החליט מזמן לעזוב.

(ganjo) #919

יניב לגבי וייה ואנרי אכן דיברתי אך ורק לגבי מה שהם משאירים בבארסה.

לגבי לחפש סיבות לשנוא את ניימאר - אני לא צריך לחפש - הוא ברזילאי. אני גם לא מאשים אותו אני טוען שהוא הסימפטום למה שהתקלקל.

(האחיין של קרלס) #920

לא נכון כי הם צריכים לשלם בסוף החודש, ולא רלוונטי כי זו לא החלטה שלו.

לגבי המסע בארה״ב, הוא מ-ח-ו-י-ב לבארסה ולכן הוא הגיע. אין לך איך להפוך את זה. זו עובדה. אגב, לא אמרתי שהוא החליט לעזוב לפני המסע. הסיפור התחיל שם גם ככה.

(איל) #921

די נו…אתה לא היית במצב הזה. אני שמח בשבילך שאתה כזה עובד מוצלח, שחברה אחרת הייתה מוכנה לתת לך העלאה + יותר אחריות, אבל אל תשווה את זה למצב של ניימאר. לא שזה לא בדיוק המצב, זה לא קרוב - לא מבחינת הכסף, לא מבחינת החשיפה, לא מכיוון מיליון ואחת הגורמים מעבר ל"מקצועי" ו"העלאה בשכר" שמעורבים פה (לדוגמה: לחצים של ספונסרים), ולא מבחינת הסתכלות האוהדים על המצב.

תגיד לי, אם אבא שלו יזם הכל, וניימאר כזההה מנותק ממנו, שהוא לא שמע, לא ידע ולא ראה, זה אומר שהוא שמח בברצלונה, לא? ז"א, אם הוא בכלל לא חשב על מעבר לקבוצה אחרת, זה אומר שהוא די מרוצה מאיפה שהוא נמצא עכשיו, נכון? אז איך בדיוק זה בא לידי ביטוי?

לגמרי לא מסתדר לי הקטע הזה של להאשים את כל העולם (ההנהלה, אבא שלו, נייקי), כל עוד ניימאר יוצא נקי.
האם הוא השטן? לא. האם הוא בוגד? לא. האם הוא היחיד שצריכים לבוא אליו בטענות? ברור שלא. אבל האם הוא כזה תמים ו"סה"כ רוצה להשתפר מקצועית וכלכלית"? גם ממש לא.

אם אתה לא מתכוון לבדוק סטטיסטית אם הטענה שלך ל"עובדה" נכונה, אז למה אתה מתייחס אליה כעובדה?

בד"כ מסכים עם מה שאתה רושם, ויכול להיות שאני סתם נתפס פה למשפט ומוציא אותו מהקשרו, אבל אני חושב שהשבועיים האחרונים הם הכל חוץ מ"שקט ובלי לחץ". וכל הצדדים (הנהלות 2 הקבוצות, ניימאר, אבא שלו, וואטאבר) יכלו לנהל את הסוגיה הזו בצורה הרבה יותר רגועה ומכובדת.

אני יודע שהודעה זו לא כוונה אליי, אבל רק דבר אחד קטן - לדעתי, אין אפשרות לערער על תרומתו המקצועית של ניימאר. יודע מה? גם על תרומתו החברתית (לפחות מבחינת השלישייה הקדמית). הבעיה עם ניימאר, וממש לא בשבועיים האחרונים, היא התנהגותו הלא מקצועית, תרתי משמע. וכל עוד זה מסתכם באינספור תמונות באינסטגרם - באמת שאין לי בעיה, וזה לא אמור להפריע לאף אחד. אבל ברגע שזה פוגע בקבוצה עצמה (כבר כתבו פה אנשים, ביניהם אני, דוגמאות לכך), גם אם רק פוטנציאלית, זה מוריד גם מהתרומה המקצועית הרבה שלו. או לפחות נותן לה ריח רע.

(khen10) #922

למה ההעברה לא קורית? יש הרי רק שני שחקנים במהלך הזה - ניימאר ופסז, ושניהם רוצים את זה וכבר סיכמו על הכל כנראה, אז למה מחכים שם? אנחנו אחרי 31 ביולי, התאריך שאמרו שאבא של ניימאר מחכה לו כדי לקבל 26 מיליון יורו מהפראיירים אצלנו.
ועוד מפרסמים שניימאר יצטרף מחר לאימוני ברצלונה. מה בדיוק הולך שם ולמה הוא כבר לא עף מפה?

(האחיין של קרלס) #923

לרכוש שחקן ב-222 מיליון יורו (לפחות) זו לא אופרציה קלה. זה כנראה יקרה בימים הקרובים.

(ganjo) #924

מה שמפחיד אותי זה שכל זה היה נקמה של פ.ס.ז. על וראטי ושבסוף הם יעשו פרסה ואנחנו ניתקע עם ניימאר שעכשיו גם יהיה שנוא וירעיל לנו את הכל.

(dmitrys) #925

אני כתבתי את מה שכתבתי בתגובה למישהו אחר, שטען שניימאר כבר החליט מזמן לעבור ל PSG, ורק מחכה שישלמו לאבא שלו. אז אני שואל, בהגיון מבחינתי, מדוע לא שילמו לאבא שלו קודם? אתה טוען שבארסה לא יכולה לשלם לאבא של ניימאר לפני ה 31 ביולי? זה לא חוקי?

חוזים יש לכבד. אבל אם ניימאר לא היה רוצה לנסוע למסע הזה, מה כבר בארסה יכולה לעשות?

(khen10) #926

מה גם שעד שלא ייכנסו לחשבון 222 מיליון יורו בארסה לא תרכוש מחליף, וכל יום שעובר זה פחות יום למחליף להתאקלם בקבוצה לפני פתיחת העונה. וזה עוד בלי לדבר על האפשרות למו"מ מתיש מול הקבוצה שתזכה לעשוק את בארסה.

(האחיין של קרלס) #927

למה? כי כרגע בכלל לא רוצים לשלם. בטח לא להקדים את זה בשבילו. וכן, המועד הוא סוף החודש. אין עניין של חוקי או לא חוקי, זה מה שסוכם בחוזה.

אני גם לא אמרתי לרגע שניימאר לא התלבט, אין לי ספק שזה קרה (וכבר מהרגע הזה כבר לא רציתי שישחק בקבוצה שלי) בשל השכנועים והלחץ מהקבוצה, אבל מה שכן, הוא אכן הציע את עצמו לפ.ס.ז׳. כולם בברזיל ובצרפת משוכנעים לחלוטין שהפנייה הראשונית הייתה של הסביבה של ניימאר.

לגבי החוזה, זה לא משנה כי הוא לא עשה את זה, כמו כל אחד אחר. אני לא יכול להגיד לך תיאורטית מה בארסה הייתה עושה אבל פשוט אין סרט שהוא היה מסרב לנסוע (ושוב - אף אחד לא ידע שהוא מתכוון לעזוב לפני המסע).

(borntorun) #928

זה עניין משפטי קצת מורכב, אבל אני מניח שבחוזה כתוב שבתאריך ה31 לאוגוסט בארסה צריכה לשלם לניימאר את הסכום הזה.
אפילו אם תקדימו ותשלמו מוקדם יותר, טכנית בחוזה כתוב שבתאריך הנ"ל עליכם לשלם, ולכן מבחינה חוקית ייתכן וניימאר יוכל לדרוש את התשלום שוב - כי הרי מגיע לו לפי החוזה בתאריך הזה תשלום.
אני לא הכי מבין בזה, אבל זו דוגמה לתסבוכת משפטית אחת שאפשר להיכנס אליה. החוזה הוא קדוש וכל תשלום בו מעוגן במדויק בתאריך, אי אפשר סתם ככה לשחק עם זה.

(P.Kluivert) #929

אין ספק שמתחיל להיות משהו לא ברור, אני חושב כל העניינים המשפטיים בנוגע לתשלום הסעיף שחרור נסגרו מכל הכיוונים (חודש זה מספיק).
הרי הליגה הצרפתית מתחילה בקרוב ופסז צריכה לסיים את הסגל לעונה הזאת, במיוחד אם מדובר על אס כמו ניימאר.
רגליים קרות? יכול להיות, נחכה ונראה! (גיא זוהר ערוץ עשר)
זה נראה עניין של שעות ספורות שהעסקה תיסגר. עד סופשבוע אם לא יסגר זה כבר מתחיל להראות את הרגלים הקרות שהוזכרו לעיל.

ברצלונה חייבת לשלם את הסכום ליעקב ניימאר. (פאפא) לפי החוזה בארסה תלך להליכים משפטיים איתו (כנראה לעוד השפלה) מחוץ לעסקה. מה שבטוח, זה לא מעקב כלום נכון להרגע.!!!(מעשית זה לא קשור לעסקה)

(dmitrys) #930

אני מקבל את מה שאתה חושב, גם אם אני לא לגמרי מסכים.
כל הסנגוריה שלי על ניימאר התחילה מזה שאנשים פה טענו טענות שלא נראות לי הגיוניות. שניימאר כבר החליט מזמן לעזוב, שהוא רודף כסף, שהוא עושק את בארסה עם המענק המטומטם הזה, ושההתנהגות שלו מגעילה.

(Yoavne) #931

אז איך תגדיר את ססק פאברגס? הרי הוא נישק את חולצת המועדון כשהוצג כאילו הוא לא ברח בגיל 16 לארסנל וגם שם נישק את החולצה כמה פעמים. אה, רגע, הוא לא ניימאר.
אי אפשר להאשים אותי באהבה לניימאר, והלוואי וכולם היו פויול, אינייסטה ובוסקטס (קרי שקטים, עושים עבודה בלי לקחת קרדיט ופוזות), אבל הם לא. הבעיה של המועדון שלנו היא לא שכירי החרב, אלא מי שמביא את שכירי החרב הללו. אם אתה רוצה לראות רק שחקני בית, אתה מוזמן להצטרף אליי ולהתחיל לעקוב גם אחרי אתלטיק בילבאו. כל יום שעובר אני נהנה מהגישה שלהם קצת יותר.

(ganjo) #932

קודם כל ססק פאברגס אף פעם לא היה כוס התה שלי. ובכלל אני כמו גרבוז בקטע של לנשק סמלים. אני לא חושב שבארסה צריכה להיות בילבאו. אני חושב שהיא צריכה להסתכל פנימה לפני שהיא קונה מבחוצה ואני חושב שהיא צריכה להתעקש לגדל את הדור הבא. אחרי שהיא הסתכלה פנימה ולא מצאה את מה שהיא צריכה היא לגמרי מוזמנת לצאת לשופינג אבל לא להתפשר על איכות המוצר לטובת שם נוצץ.

(Yoavne) #933

כנראה ששנינו לא נצליח בפוליטיקה של היום- פוליטיקת האייטמים, הטוויטים והלייקים. אנחנו מסכימים, אבל מה שתופס היום זה כסף וכוח, ואת זה, מה לעשות, רק שמות נוצצים יכולים לתת למי שרוצה להיבחר לנשיאות ע"י חבורה של זקנים סניליים.

(Paul Heyman) #934

תגובה אוחדה לנושא קיים: העברות וחוזים 2017/18!

(bixente) #935

מעניין אותי דבר קטן (וקחו את זה בפרופורציה, זה דיון שמעניין בעיניי ולא בא להצית אש ) : למה ניימאר הוא חלאה ששיחק בראש ובלב של האוהדים בכך שלא אמר דבר בזמן הזה ? ופיקה לא כזה כשהוא הטעה את רובם עם התמונה והכיתוב “הוא נשאר” בלי שהוא בטוח שהוא יישאר ?

(moshe34) #936

ניימאר עלה לנו כמעט כמו הסעיף שחרור שלו (כולל הקנסות וכל המסביב)