ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(ganjo) #937

מאחר ולפיקה לא היה שום אינטרס לטעות או להטעות - הנחת הבסיס היא שהוא באמת חשב כפי שצייץ.

(gadi800) #938

אישית אני לא חושב שהוא חלאה, אבל יש לו התנהלות לא מכובדת. הנושא אולי שהכי כאוב זה שמההתחלה, בדרך, וגם בסוף, השחקן ואבא שלו סוחטים איתנו כספים על ימין ועל שמאל, מתנהגים לא תמיד בצורה מכובדת, ולקראת הסוף עושים הכל מאחורי הגב שלנו, שגם שהכל יוצא החוצה, אין תגובה אחת וגם אז הם מחכים ודוחים רק כדי לסחוט מאיתנו עוד כסף.

עכשיו, ידוע שההנהלה שלנו מנוהלת על ידי חבורה של דבילים שבכלל שופכים ככה כספים ומתרפסים, אבל הרבה מזה הגיע גם מהעובדה שנאיימר ואבא שלו הם פשוט טיפוס כזה.

(Paul Heyman) #939

הפוסט של שי מבארסה מאניה בנוגע לעזיבה:

(Ender) #940

פוסט הפרידה של אלוהים באינסטגרם:

״זה היה תענוג גדול לחלוק איתך את כל השנים הללו, ניימאר. אני מאחל לך בהצלחה בשלב החדש בחיים שלך. להתראות, אוהב אותך מאוד״

יותר רשמי מזה אין. שחקן ההתקפה השלישי הכי טוב שלנו עוזב, נקווה להשקיע את הכסף בחכמה ולא בברזילאים.

(dmitrys) #941

מה הוא רוצה עכשיו? להשאיר את ניימאר בכוח?

(moshe34) #942

מעבר לזה שהוא צבוע (שמדריד תקנה את היהלום הבא שלה באיזה כמה מאות מיליוני יורו הוא לא יתלונן) לא מבין מה הבעיה.
עושה את התפקיד שלו. העזיבה של ניימאר זה מכה ללה ליגה.

(marcelo.12) #943

התפקיד שלו זה לשמור על האינטרסים של הלה ליגה עזיבה כזו חד צדדית של נימאר פוגעת ביוקרה והתדמית של הליגה ודופקת את אחת הקבוצות הבכירות בה בצורה אנושה.

(chaplan) #944

איזה שטויות…פגיעה בתדמית של הליגה, נו באמת. כבר שנים שסביליה כותשת את הליגה האירופית וברצלונה,ריאל מדריד ואתלטיקו מפרקים כל מה שזז בליגת האלופות. אז הלך שחקן אחד, יבואו שחקנים אחרים. אין שום פגיעה ביוקרה ובתדמית של הליגה, רק בתדמית של ההנהלה המטופשת של ברצלונה.

(moshe34) #945

זה לא קשור לניימאר כשחקן בודד. ניימאר הוא מותג עולמי וכלכלי. והדבר הכי משמעותי פה שפעם ראשונה אחרי הרבה מאוד שנים שקבוצה שלא קוראים לה ריאל מדריד מצליחה לקחת מברצלונה שחקן בניגוד לרצונה.

זה פגיעה תדמיתית וכלכלית. אתה יכול לקרוא לזה שטויות. אבל לניימאר יש עשרות מיליוני מעריצים בכל העולם שעכשיו ילכו לצפות כדורגל של פ ס ז בצרפת. יש לזה השלכות על הליגה .

(chaplan) #946

גם המעריצים של ניימאר בסופו של יום ירצו לראות כדורגל, ולא רק את פ.ס.ז פותחת פער של 70 נקודות על המקום השני בליגה. היוקרה של הלה ליגה נובעת מהאימפריות שמשחקות בה ומאירועים כמו הקלאסיקו, עדיין זו הליגה הכי אטרקטיבית בעולם עם ניימאני או בלי ניימאני.

(Mendieta) #947

אתה יודע שהברזילאים היו חלק מהשחקנים הכי גדולים במועדון שלך, נכון? אתה יודע שריבלדו רונלדיניו ורומריו ברזילאים, נכון? אתה יודע שבלאטי וסילביניו ברזילאים, נכון? אתה יודע שהשחקן הטוב בעולם לפי אוריה הוא ברזילאי, נכון? (אדמילסון האגדה)

(Ender) #948

אתה צודק, איך שכחתי את כל זה, הלוואי שפאוליניו יחתום מחר!

(X@vi) #949

אתה יודע שהשחקן הטוב בהיסטוריה הוא ברזילאי… בעצם רגע… אולי לא :wink:

(dmitrys) #950

יוקרה או לא יוקרה, מה טבאס רוצה בדיוק? שאופ"א לא יאשרו את העיסקה?
הוא היה צריך להתלונן כשהעיסקה לא הייתה סגורה. לא להטריף את כולם עכשיו.
לכן אני שואל - מה הוא מנסה להשיג עכשיו?

(ganjo) #951

אם אני מבין נכון קיומו של סעיף שחרור סוג של מאפשר לקבוצות לפנות לשחקנים גם ללא הסכמת המועדון ולקנות אותם בניגוד לרצון הקבוצה. כלומר קיומו של סעיף זה בספרד לעומת מדינות אחרות בהן אין סעיף שחרור מפלה לרעה את הקבוצות הספרדיות. השאלה היא האם לאופ"א יש יד ורגל בזה?

(dmitrys) #952

אבל הוא לא מתלונן נגד קיום סעיף השחרור, אלא נגד PSG בגלל שהיא נתמכת על ידי המדינה לטענתו. הוא טוען שזה לא פייר.
זה נראה כאילו הוא מנסה לטרפד את העיסקה.

לי זה נראה כמו ניסיון לדפוק את בארסה, לא ניסיון להציל את כבודה של לה ליגה או ניסיון להעניש את PSG.

(ganjo) #953

ממה שקראתי בכתבה שצירפת הוא בעצם טוען שפ.ס.ז מרמים בפירוט ההכנסות שלהם ולכן ‘יכולים’ להרשות לעצמם לשלם את הסכום המטורף הזה, בניגוד לפיירפליי.

(borntorun) #954

עד כמה שאני מבין זה חוק של ממשלת ספרד שאינו קשור ספציפית לכדורגל, בכל חוזה העסקה צריכה להיות אפשרות לקנות אותו בכסף. זה לא קשור לפיפ"א, לאופ"א או לשום גוף שעוסק בכדורגל.

(ganjo) #955

כן קראתי עוד קצת ונראה לי שאתה צודק. הטענה המרכזית של טבאס לסיכום היא - אופ"א בדקו את ההוצאות בלבד של פ.ס.ז ולכן אישרו את ההעברה של ניימאר. הוא טוען שאם היו בודקים את ההכנסות היו מגלים שם משהו מעניין - שפ.ס.ז מרוויחה יותר כסף על מרצ’נדייז מריאל מדריד ומנצ’סטר יונייטד. לטענתו זה לחלוטין לא מתקבל על הדעת.

(borntorun) #956

מדברים על זה שקטאר ישכרו את ניימאר כ"שגריר המונדיאל", ישלמו לו על זה 300 מיליון יורו, הוא ישתמש בסכום הזה כדי לשלם את סעיף השחרור של עצמו, ויחתום בפסז’ בהעברה חופשית. כל זה כמובן בלי מעורבות של פסז’. חלק מהטיעון של טבאס הוא נגד השחיתות הזו.