ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(orelh94) #977

מוזמן להכנס לדף של בועז סיטי בפייסבוק, הוא בדיוק פרסם מאמר על העניין.

(Paul Heyman) #978

הסתיים. רשמי.

(khen10) #979

אז אין דרקסלר ודי מריה?:joy:

(oded23) #980

שימו לב למשפט שסוגר את ההודעה-
“As such, the Club will pass on to UEFA the details of the above operation so that they can determine the disciplinary responsibilities that may arise from this case.”

(agalma) #981

אחרי שהכל נאמר ונחתם, הייתי רוצה לקחת את הפרידה הזו למקום קצת אחר. אני די עיקבי (יחסית לאוהד שרוף) בגישה שלי שבארסה נכנעה לחוקי השוק. והחוק הראשי הוא: כל שנה נלחמים על הטריפלטה! מסי יותר טוב מרונאלדה!! בוא נקנה עוד שחקן התקפה!!!
גם קרוייף קשישא ידע לומר לנו שאין בעיה שהיריבה תבקיע רביעייה, כל עוד אנחנו נבקיע חמישייה, וגם לו היה את רומאריו, סטויצ’קוב, קומאן ולאודרופ.
אבל, ממתי חזרנו לחלום? חזרנו לחלום כשאת הגאושו הבלתי נשכח, השכיח די במהרה, פשפש מרוסאריו, פלגמט תמנוני (בן של שוער) סביבון שמנמן, אריה בן אריות ואחד לבן ומקריח. אה כן, ואת המביא כדורים הרזה.
הבאת ניימאר, הייתה למעשה שבירת המסורת של הסיפור הטקטי (מנצחים באותה דרך שמפסידים) והחלפתו ב… אין סיבה שנפסיד יותר לעולם כי יש לנו את השלישייה הטובה בהיסטוריה.
הפסקנו לחשוב, התחלנו לעשות סולואים, פתרון בעיות דרך גאונות אישית. אפילו מסי התאים את עצמו לשיטה (ולא כמו שנהוג לחשוב שניימאר כופף עצמו להיות כינור למסי), מסי התמודד עם המצב הקיים בגאונות שלו פשוט השתמש במה שנתנו לו: 2 סקוררים חוצבי בונקרים. והוא הזין אותם על בסיס שבועי.

לך ניימאר, תודה על המסירות הגאוניות (שם האמנתי שהוא מתבגר), הפייטריות האינסופית.
אבל ההליכה שלך מאיתנו, אולי מסמנת את נשל הנחש, תרבות של עור אשר יבש, בארסה כבר לא מדינה לשכירי חרב תאבי בצע, מישהו לקח מאיתנו את התפקיד.
חזרה ליסודות.

(דניאל) #984

ניימאר פרסם סרטון באינטגסרם שלו, שבו הוא מסביר על ההחלטה. מה שכן מוזר (ואולי זה הפוך על הפוך על מנת להוציא את אבא שלו בסדר) זה שהוא אומר וגם רושם שזו הפעם השניה בחיים שלו שהדעות שלו ושל אבא שלו לא הולכות יחד והוא מבקש ממנו שיכבד אותו.

(Aimarito) #985

יש לוידאו פרידה הזה תפקיד דיי בולט של “כיבוי שריפות” לטעמי. הניסיון לפנות לאוהדים, אף לקטלוניה כולה שתבין אותו, יחד עם המצב הקשה מאוד להתמודד גם עם הסביבה שלו (האבא עליו כבר טינפו בכל מקום) שניסתה למנוע ממנו לעשות את המעשה הספורטיבי האמיץ.

לא יודע כמה אחוזים מהנאום הזה אמינים, אבל זה פורסם בכל מקום שהפמליה (שאבא שלו בתוכה) דחפו למהלך הזה. יש לו תדמית להציל בשביל שלא יחשבו שאבא שלו הוא ראיולה הברזילאי.

(hasanElmatador) #986

ממה שהבנתי הוא טוען שזו הפעם השנייה שהוא מבקש מאביו לכבד החלטה שלו. אני מניח שבפעם הראשונה אבא שלו רצה שהוא יצטרף לריאל ועכשיו האב רוצה שהוא ימשיך בבארסה.

חכם אך לא אמין.

(X@vi) #987

המהלך הזה שקוף בערך כמו נאום הפירגון שנתן ג’ון בונז ג’ונס לדי.סי אחרי שהוא פיצץ אותו בנוקאאוט בשבת שעברה (יש פה צופי UFC במקרה?)

בכל אופן אני לא קונה את זה והוא כלל לא מענין יותר באמת שמאסתי כבר מהברזילאי הזה ואני די שמח שהוא כבר לא בקבוצה. הוא מזכיר לי את לברון שכל רגע שולח טוויט או אינסגראם פאסיב אגרסיב לעולם כדי שיבינו אותו, גם נאיימר שבוי בכלא שהוא ואביו יצרו וזהו המותג “נאיימר ג’וניור” עליו הם צריכים לשמור מכל משמר… די עצוב אם תשאלו אותי

(Shusaku) #988

היום אחרי המשחק של פריז, דני אלבס אמר שהוא לא שכנע את ניימאר להצטרף אליו בפריז, אלא שההיפך הוא הנכון. מסתבר שהברז שדני אלבס דפק לסיטי ופפ בדקה ה90 היה כי ניימאר שכנע אותו להצטרף לקבוצה הבאה שלו.

ניימאר מבחינתי הפך להיסטוריה. ההתנהלות שלו בפרשייה הייתה דורסנית והכל פרט למכבדת כלפי האוהדים והמועדון. הוא יכל להודיע להנהלה שהוא עוזב כבר לפני חודש, ולתת לקבוצה כמה ימים של חסד, על מנת לנסות למצוא מחליף בזול, מבלי שכל העולם יודע שברצלונה מסתובבת עם סכומי עתק ומחפשת בנרות קראק כדי למלא את החלל שנוצר.

הבוגד הברזילאי ואבא שלו חתמו בפריז כבר לפני חודש, ורק חיכו כדי לחלוב את בארסה עם עוד 26 מליון אירו. מקווה לקבל אותם באלופות, ולראות את סמדו שובר לו את הרגל. שלום ולא להתראות.

(boris163) #989

א. יש צילום של דני אלבס אומר את זה?
ב. למה שחבר טוב ילשין על חבר שלו ויציג אותו כמניאק, כשידע שזה התאמץ (מאוד) לצאת נקי מכל הסיפור (עם הסירטון ההגנה שהוא פירסם?!)
ג. מי אמר שההנהלה לא ידע על הרצון שלו לעזוב חודש לפני?! (אולי הם סתם עושים את עצמם תמימים כדי לצאת נקיים מהפרשה, שוב אמרנו שכשהם קבעו מחיר של 222 מליון הם ידעו שזה מחיר “סביר”).

באופן אישי לי נראה שהם מאוד רצו העיסקה הזאת תתבצע, עכשיו אין צורך לשלם תמשכורת של ניימאר, עכשיו יש 100 מליון (122 מהם כבר בטח מישהו הכניס לכיס) לבארסה, פתאם נתוני ההכנסה צמחו, פתאם יהיה אפשר לבצע שיפוץ…

(Aimarito) #990

תקשיב בוריס, אם יש משהו שקל מאוד ליפול בו זו הסקת מסקנות. לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו רואים את כל התמונה, וסדר האירועים ברור לנו, ולפעמים נראה שאנחנו עושים את האחד ועוד אחד כשיש לנו רק חצי תמונה ביד.

אתה טוען שההנהלה ידעה כל זמן שהוא רוצה לעזוב? זה נראה מוזר עם ההצהרות הקבועות שלה במהלך הקיץ שלא היה כלום כי אין כלום. למרות שיש לא מעט כסף בעסקה הזאת, הסיפור סביב נייאמר “הקטין” והגחיך את ההנהלה תדמיתית, כשהצבעת אי האמון מחכה מעבר לפינה. אפילו ההנהלה סירבה לנהל מו"מ עם הצרפתים על שחקן מצד פסז’ כחלק מהעסקה כתוצאה מהיחסים המתוחים בין המועדונים.

אפשר להגיד הרבה על השטויות שההנהלה הזאת עושה, אבל נראה שהסיפור הזה בא להם בהפוכה, ועכשיו הם שולחים את הנציגים שלהם לכל אירופה בשביל לנסות להביא מישהו לקראת גביע גאמפר, לא משנה באיזה מחיר רק בשביל להשאיר את הראש שלהם מעל המים לקראת ההצבעה בספטמבר.

שוב, אני לא פוסל אף שום תיאוריה הואיל ואף אחד מאיתנו לא יודע באמת מה קורה בחדרי חדרים, אבל לקבוע כל עיניין כזה כאמת גמורה הוא לדעתי לנסות לזרוק חצאי עובדות על ריק. אני חושב שאנחנו יכולים לבנות טיעונים ברמה גבוהה יותר פה בפורום.

נ.ב

הנקודה לגביי צילום של שחקן אומר משהו ולא להסתמך על ציטוט בלבד היא נכונה. אמירות מסוג זה יכולות סתם לצוף להן באינטרנט בלי מקור ממשי.

(moshe34) #991

אני עוקב אחרי עיסקת ניימאר וקראתי עליה הרבה מאז שהוא הגיע, ההנהלה הזו ראתה בניימאר את היורש של מסי ואת היהלום הבא שלה.

רוסי רצה להביא את ניימאר לברצלונה ולהפוך את ניימאר למכרז הקבוצה (כמובן מתוך הבנה שניימאר יכול לעזור לו בעסקים בדרום אמריקה) והם אפילו זממו למכור את מסי בזמנו בשביל ניימאר. (מי שזוכר את הסקרים שהופצו בקאמפ נואו בשאלה אם למכור את מסי, ההדלפות היומיומיות נגדו).

מה שאני רוצה לכתוב, אין מצב שברתומאו תיכנן את זה מראש. גם בלי קשר להצבעת אי אמון. ניימאר זה “היהלום” של ההנהלה הנוכחית. הם היו מעדיפים לאבד את מסי מאשר את ניימאר.

סעיף השחרור הנמוך יחסי של נייאמר? עד הארכת חוזה האחרונה של מסי היה לו סעיף שחרור נמוך יותר מבייל בנזמה ורונאלדו. ההנהלה הזו מורכבת מנשיא שלפני שבועיים אמר שכל עולם הכדורגל מקנא בברצלונה.

שיש לך כזה נשיא שחצן וטיפש ,אז נחש בסגנון של פאפא נייאמר מצליח להכיש בצורה קלה יותר.

אם תיכנסו ותבדקו תראו שלכל השחקנים בברצלונה יש באופן יחסי סעיפי שחרור לא גדולים באופן מיוחד.

סתם לצורך ההשואה, אני לא בטוח בזה אבל הבנתי שפלורנטינו שם על קבאלוס סעיף שחרור של 500 מיליון אירו.

אין מצב שההנהלה הזו רצתה למכור את ניימאר. דרך אגב סעיף של 222 בעולם כדורגל שפוי בלי קטאר זה היה מספיק.

אם לברתומאו היה יותר שכל, הוא היה מבין שהצרפתים חמים לו על הת*ת והיה קובע סעיף שחרור גבוה באופן קיצוני יותר (500 מיליון)

לגבי הציטוט של אלבס, ראיתי אותו בכמה אתרים אבל אין בנתיים מקור אמיתי.

(boris163) #992

אכן לא אמור להגיע למסקנות חדות.

אבל כמו שכבר הבנת אני נוטה לטובת השחקן בסוגייה זו למרות (לא אשקר לעצמי) שהוא כן פגע בנו במידה מסויימת, מצד שני אני לא לוקח את יותר מידי קשה את עזיבה שלו כי ידעתי שזה יקרה מתישהו (בטח שלא “בגידה”), ואם הוא לא היה עוזב אז כנראה היה יורד ביכולת לפני היה הופך לכוכב המרכזי אצלנו (ככה זה אצל הברזילאים, לא כולם ריבלדו). הדבר שאני כן מרגיש בו תפגיעה (בדיעבד) היא העובדה שמסי (על חשבונו) כן ניסה לתת לו תבמה להפוך לשחקן מוביל, לדוגמא תורות שהם עשו בפנדלים, הבעיטות החופשיות וכו’, ולכן עניין הכסף לדעתי היה גורם היותר משפיע מרצון להוביל קבוצה (לא רואה את פסז לוקחים אלופות) שוב זו זכותו המלאה.

מה שאני טוען כבר הרבה מאוד זמן, ועל כך כול המסקנה שלי מתבסס היא העבודה, שהשחקן חידש חוזה לא מזמן, ותנאי הבסיס של השחקן צעקו “אני הולך לעזוב אתכם תתכוננו”:

1. מחיר שיחרור “סביר” של 222 מליון (לשחקן שנחשב “השלישי” הטוב בעולם), וזה היה אמור להדליק לצד השני במשא ומתן נורה אדומה וגדולה, בסופו של דבר הם הסכימו (נאלצו) לתנאי זה.

2. מענק נאמנות לפני תום מועד העברות (שוב “פה חשדתי”).

על כן, בשניה שהעט הונח הם היו צריכים לתכנן PLAN B, אבל משום מה לא עשו זאת. לא רואה שההנהלה הולכת “להצליח” לרכוש את קוטניו + דמבלה ( אולי רק אחד מהשניים) בדיוק כשהדוחות הפיננסים מתפרסמים. ולמרות כל הפרשה לדעתי ההצבעת אי אמון לא תצליח. בכול מקרה אם הפרשה בזדון אז צריך להעיף את ההנהלה קיבינימט ומהר, ואם לא אז זה סמל לכישלון ניהולי(לא העזיבה, אלא אי המוכנות) וגם כאן צריך להעיף אותם.

היה וקוטניו + דמבלה יגיעו אז אני אישית אהפוך לחבר מועדון ואצביע בעדם!
(כי אז זה יהיה מהלך מבריק!)

(moshe34) #993

עכשיו שמעתי בטלויזיה את דני אלבס אומר שניימאר שיכנע אותו לבוא לפ.ס.ז ולא ההפך:
מה שמאשר שתי דברים:

א. דני אלבס שחקן כדורגל גדול אבל בנאדם טיפש אם פה גדול.
ב. מוכיח שניימאר שיקר לאורך כל הדרך. כולל בוידאו של הפרידה.

ברוך שנפטרנו מעונשו של זה.

דקה 2:35

(chaplan) #994

אני חושב שסעיף השחרור הכביכול נמוך של ניימאר של 222 מיליון זה הדבר הכי טוב שקרה למועדון. התרחיש שאני מדמיין שהיה קורה אם לניימאר היה סעיף שחרור של 500 מיליון, זה שהוא היה מורד ומכריז שלא טוב לא בברצלונה והוא רוצה לעזוב, היינו נכנסים למשא ומתן עם פסז ומוכרים אותו במקרה הטוב ב-150 מיליון. הנקודה שלי היא שבכל מקרה ניימאר היה עוזב בקיץ הזה אם סעיף שחרור או דרך משא ומתן שהיה עוד יותר מלוכלך ופוגע במועדון.

(dmitrys) #995

222 מיליון זה ממש לא נמוך, זה יותר מפי-2 מההעברה הכי יקרה בהסטוריה.
PSG שברו את השוק לגמרי, פשוט ניפצו אותו.
ריאל פרנואידים בסעיפי שחרור, זה לא פקטור. לשם השוואה, סעיף השחרור של גריזמן היה 100 מיליון יורו, ועלה עכשיו ל 200 בגלל עיסקת ניימאר.

(khen10) #996

פרסומים שניימאר פונה לבוררות בפיפא כדי לקבל את ה-26 מיליון יורו מענק חתימה לפני שנה. מצחיק.

(X@vi) #997

לא הוא אמר שהוא לא עושה דברים למען הכסף

(איל) #998

לא לגמרי הבנתי - הוא פנה לבוררות כדי לקבל כסף שהגיע לו, ע"פ חוזה?

כי אם כן, אני באמת לא מבין מה הבעיה. כמו שאפשר לראות בתגובות למעלה, אני לא ממש מחובבי ניימאר, ולא אהבתי את ההתנהלות שלו, וסביבו, בקיץ הזה. אבל אם בחוזה שלו רשום שהוא יקבל 26 מיליון יורו בתאריך מסוים, והוא לא קיבל, למה שהוא לא יפנה לבוררות בנושא הזה?