ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(khen10) #999

לא כתבתי שיש בעיה. כתבתי שזה מצחיק.
ואם יש בעיה, היא ודאי לא עם ניימאר, היא עם הנהלת ברצלונה הכושלת. והיא-היא מה שמצחיק אותי.

(איל) #1000

יכול להיות שהסברתי את עצמי לא נכון - ברור לי למה אתה רשמת שזה מצחיק.
אבל התגובה שלי עצמה (למרות שהציטוט היה מהודעה שלך) הייתה לתגובה מתחתייך, שרמזה (אלא אם כן הבנתי לא נכון) שניימאר רוצה לסחוט מברצלונה עוד כסף, למרות שהוא טען שכסף זה לא מה שמניע אותו.

(VolumeRX) #1001

מה קשור עסקת ניימאר? אתה פשוט טועה. הסעיף עלה ל200 מיליון מאז שהוא היה הבאן שאתלטיקו קיבלה, גריזמן כמעט עבר ליונייטד בפחות מ-100, ואז כשהם קיבלו באן סופי הוא הסכים להשאר עוד עונה עד שהבאן יסתיים, הם חתמו על חוזה קטן שהקיץ הזה הוא יהיה 200 מיליון, אז הסעיף חוזר ל-100 מיליון עונה הבאה. 0 קשר לניימאר.

(האחיין של קרלס) #1002

קשה לי להאמין ששחקן שאהב את המועדון אפילו קצת היה עושה דבר כזה. לפחות תעזוב עם מינימום דיגניטי.

(bixente) #1003

אתם קצת מאבדים את זה.
אם מישהו מכם עובד או עבד 10 שנים בחברה כלשהי וטוב לו בחברה הזו , אם השכר שלו ירד ב"כולה" 1000 ש"ח אז הוא יהפוך את העולם וידבר עם הבוס ועם מי שצריך וידרוש את ה1000 ש"ח האלו.
למה שניימאר יוותר על פאקינג 26 מיליון יורו ?
אם הוא היה מוותר אז הוא היה הירואי ואולי מפגר על הדרך אבל זה היה מיוחד.
הדרישה שלו למה שמגיע לו ע"פי חוזה היא סופר לגיטימית

(Shusaku) #1004

הבעיה היא לא שניימאר דורש את הכסף שמגיע לו.

אלא שניימאר עזב את הקבוצה, והוא נכנס למשפט על כסף מסעיף שנקרא “סעיף נאמנות לקבוצה”.

האירוניה הרגע ירתה לעצמה בראש.

(X@vi) #1005

התכוונת שהרגע האירוניה חוותה אורגזמה מרובה

(oded23) #1006

אני לא מבין למה הוא אמור לוותר על סכום ששקול לשכר של עונה שלמה שלו, בהנחה שהוא באמת עמד בתנאי החוזה.

(האחיין של קרלס) #1007

בארסה טוענת שלא, הוא טוען שכן.

בפועל, הוא מקבל בונוס נאמנות על תקופה בה נשאר במועדון - שאין בה חלון העברות. רק חלמאים כמו בבארסה לא ידחו סעיף כזה לסוף אוגוסט.

(bixente) #1008

כן האירוניה היא אכן מדהימה כאן, אבל זה כבר הגאונות של אנשי ההנהלה שלכם שקראו לזה כך ועוד שמו את התאריך באמצע חלון ההעברות. גאוני.
ומה זה משנה איך זה נקרא ? בחוזה רשום שב1.8 ניימאר אמור לקבל X כסף, אז לגיטימי שילך על כך למשפט כי בתאריך הנקוב בחוזה הוא היה עדיין שחקן בארסה.

אלא אם כן יש תת סעיף או משהו אחר , מהפרטים הידועים כרגע ניימאר ראוי לכל יורו שמצויין ב"סעיף הנאמנות".

(gadi800) #1009

זה אירוני, אבל אי אפשר להאשים אותו על הטימטום שלנו, כמה שזה מעצבן.

עריכה:
אין גם לקחת את התיאור של התשלום הזה “מענק נאמנות” ליטרלי, זאת הייתה סתם סיבה לזרוק להם עוד כסף כמו שתמיד עושים, לכן התאריך המוזר.

(oded23) #1010

נראה לי שהדבר היחיד שיכול לתקוע לניימאר את התביעה זאת פליטת הפה של דני אלבס. אבל ניימאר תמיד יכול לטעון בתגובה “מה אתם מקשיבים לאדיוט הזה”.

(moshe34) #1011

בועז סיטי כותב על למה ניימאר לא יתבע את ברצלונה בסופו של דבר

"למה ניימאר חושש לתבוע את ברצלונה?
גם לאחר שהשלים את המעבר לפריס סן ז’רמן, ניימאר לא מפסיק לספק זוויות משפטיות מעניינות.
כזכור, במסגרת חידוש החוזה שלו בעונה שעברה, הוסכם שברצלונה תשלם לניימאר מענק “נאמנות” בסך 26 מיליון יורו, אם לא יעזוב את הקבוצה עד ה- 1 באוגוסט; ניימאר עבר לפריס סן ז’רמן ב- 3 באוגוסט, ולכן זכאי למענק. ברצלונה, מנגד, הפקידה את התשלום אצל נאמן, במטרה “לשחרר” את התשלום אם ניימאר, אכן, היה נשאר בקבוצה. אולם, לטענת ברצלונה, מאחר שניימאר ניהל משא ומתן עם פריס סן ז’רמן כבר בחודש יולי, הרי שהוא לא זכאי למענק הנאמנות. עם השלמת המעבר, ברצלונה הודיעה כי אין בכוונתה לשלם את המענק, ושיתפוצץ העולם.
אתמול, עורך דינו של ניימאר, מרקו מוטה, עדכן כי ניימאר לא מתכוון לנקוט הליכים משפטיים נגד ברצלונה בכל הקשור לתשלום מענק הנאמנות. מוטה הסביר, כי ההחלטה התקבלה “מתוך כבוד למועדון ורצון לשמור על יחסים טובים עם ברצלונה. ננסה לנהל איתם משא ומתן חברי״.
האמנם? לא בטוח. תרשו לי להציע זווית אחרת, קצת פחות רומנטית: אתמול התפרסם בעיתון הפורטוגלי “קוריאה דה מניה” שניימאר חתם על החוזה עם פריס סן ז׳רמן כבר ב- 30 ביוני (!), למעלה מחודש לפני השלמת המעבר המתוקשר. לטענת העיתון, בידיו מסמכים המעידים על כך, ולטענתו ניימאר עיכב את המעבר על מנת לקבל את מענק הנאמנות המדובר.
אם, אכן, יוודע שניימאר חתם על החוזה עם פריס סן ז’רמן כבר בחודש יוני, בעודו שחקן ברצלונה, הרי שהוא הפר את החוזה שלו עם ברצלונה.
ככל שניימאר יתבע את ברצלונה עבור הבונוס, הוא לבטח יידרש במסגרת התביעה גם לחשוף מידע על המשא ומתן שניהל ניימאר עם פריס סן ז’רמן. קרוב לוודאי, שגם הוא, אביו, סוכניו ונציגי פריס סן ז׳רמן יאלצו לעלות לדוכן העדים ולחשוף פרטים על הקשר ביניהם, וגם על הקשר הקטארי העלום.
נזכיר, שלפי תקנוני פיפ"א, הפרת חוזה מזכה בפיצויים. ובמקרה כמו של ניימאר, הם יכולים להרקיע שחקים. אבל לא רק פיצויים; במקרים מסוימים יוטל על שחקן שהפר חוזה גם עונש הרחקה של 4 חודשים (בנסיבות רגילות) עד 6 חודשים (בנסיבות מחמירות). שחקן יורחק מפעילות כאשר הפרת החוזה נעשתה בתוך ״תקופת החוזה המוגנת״ – כשמדובר בשחקן עד גיל 28, כמו ניימאר, מדובר בתקופה של 3 שנים או עונות ממועד חתימת החוזה.
ומשום שניימאר חתם בעונה שעברה על חוזה חדש לתקופה של חמש שנים, הרי שהפרה בתום העונה הראשונה נופלת בתוך ״התקופה המוגנת״, ולכן ניימאר מסתכן גם בהרחקה, לכל הפחות, מארבעה חודשי פעילות.
ניימאר ונציגיו כנראה לא מעוניינים לקחת את הסיכון הקלוש הזה, אפילו במחיר של 26 מיליון יורו. לפעמים, כנראה, עדיף פשוט לשתוק.”

(moshe34) #1012

כמו ילדים בשכונה.

לא חושב שצריך להסיק מזה מסקנות, הכל בסדר והכל יהיה בסדר שם. העצבים, אם נבעו, נבעו מהתוצאה והעצבים לנצח. להסתלבט קצת אפשר.

הכל בסדר עם הMCN.

(האחיין של קרלס) #1014

זו כבר תקרית שלישית כזאת. ברדיו מונטה קרלו גם דיברו על כך שניימאר לא אוהב את זה שקבאני לא משחרר לו פנדלים. זה לא צריך להיות מצב טבעי בקבוצה נקודה. אני לא הופך אותם עכשיו לאויבים, אבל גם לא צריך להעמיד פניהם שהכל מושלם וזה כל כך נורמלי.

הדבר הכי מיוחד ב-MSN היה החיבור והפרגון הטהור ביניהם.

אני מניח שאם התוצאה הייתה 5-0 לא היינו רואים את זה. עצבים וזה חלק מהמשחק.

דווקא רואים אצלם חיבור, חדווה ופירגון. אחרי כל שער שלושתם מתחבקים כאילו היו אחים בנפשם.

(khen10) #1016

ניימאר בא לשם כשחקן היקר בהיסטוריה בפער עצום, כדי להיות מספר 1 בעולם, לזכות בליגת האלופות, לזכות בכדור הזהב, בנעל הזהב, בהכל. הוא לא בא לתת לאף אחד לגנוב לו את ההצגה ובטח לא להיות מספר 2 באיזשהו דבר. הכי מצחיק לראות את קבאני. אחרי 4 שנים וכ-140 גולים בפריז, פתאום באים שני ברזילאים ליצנים שנמצאים 10 דקות בקבוצה ולוקחים לו את הכדור מהיד.

ניימאר בועט את הבעיטות החופשיות וקבאני את הפנדלים. ניימאר ביקש לבעוט את הפנדל וקבאני סירב(הוא החמיץ) אבל זה לגיטימי. בעיטות חופשיות זה התחום אך ורק של ניימאר, למרות שלקבאני יש בהחלט מה להציע בתחום.

בקיצור , פנדלים - קבאני. חופשיות - ניימאר. התוצאה המלחיצה והדקות שחלפו גרמו לניימאר לרצות להבקיע בעצמו שזה לגיטימי, בסוף גם כך קבאני בעט.

(X@vi) #1018

אני מנסה באמת ובתמים להבין למה הדיון האווילי הזה נמצא בפורום שלנו

No offence