ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(khen10) #1020

אנחנו משתעשעים מזה… אני מאמין שהרבה עוקבים קצת יותר אחרי פסז ומתעניינים איך העסק שם ילך. מה רע בזה?

(X@vi) #1021

לא רע אני פשוט לא מבין את הפואנטה

הוא לא כאן, זה פורום של ברצלונה ופה זה נגמר… אולי צריך שיסגרו את הת’רד הזה או שזה יעבור לשחקנינו בעבר או איך שלא קוראים לטופיק ההוא

חלילה לא מתכוון להיות פראטי פופר

(האחיין של קרלס) #1022

קודם כל זאת לא פעם ראשונה, בלי שום קשר לתוצאה:

בעיקר מעניין למה ניימאר הפסיק לעקוב אחרי קבאני באינסטגרם היום (זה ממש משעשע אגב) אם הכל כל כך בסדר.

(DoctorGonzo) #1023

אין על אלבס, החברים מעל הכל ושישרף העולם.

(agalma) #1024

ילד כאפות נשאר ילד כאפות. לא למד ממסי כלום ושום דבר. כדורגל ספורט קבוצתי, חבל שבחר בנתיב של הג’ל ולא של הפרעוש.

אגב
עדיין טוען שהוא עשוי מזהב ובלתי ניתן לעצירה. אבל לא הסטייל שלי.

(khen10) #1025

זה הגיע לכמעט מכות?
לא להאמין איך פתיחת העונה הזאת משחקת לטובת ברתומאו. אפילו אחד מסמל הכישלון הניהולי - איבוד ניימאר, משחק לטובתו. “תראו איזה ילד קקה, מה הוא עושה בפאריז. ועוד הרווחנו עליו 222 מיליון יורו, הסכום הגבוה בהיסטוריה. הרווח הוא שלנו”.

(gadi800) #1026

אל דאגה, ברגע שהוא יהיה בטוח בפיסגה נתחיל להפסיד, פסז יקחו ליגת האלופות, ריאל יזכו באליפות כאשר אסנסיו יככב.

(moshe34) #1027

As מדוחים שניימאר ביקש מאופ"א להעיף את ברצלונה מליגת האלופות.

יש את המאבק המשפטי סביב מענק “הנאמנות” שלו. העורכי דין שלו פנו לאופ"א שיזרקו את ברצלונה מהמפעל (כמה
טיפש ושחצן צריך להיות כדי לחשוב שאופ"א יזרקו אותנו בשביל חשבון הבנק של ניימאר). בגלל שברצלונה לא משלמת אותו . כמובן שהם זרקו את ניימאר מהמדרגות וסירבו.

הסיפור הזה קיבל אישורים מעוד מקורות אמינים. מעניין אותי לראות את כל אוהדי בארסה שעדיין מגוננים עליו. מה הם חושבים על זה. עלאק היורש של מסי.

(X@vi) #1028

באיזה קטע?

(X@vi) #1029

אם זה נכון וזה באחראיות\יוזמה שלו (מה שאני לא מאמין) אז הוא עלוב ביותר

אני הייתי נוטה לסוכן שלו שזה אבא שלו במקרה זה או משהו כזה, לא שזה לא יומרני בטירוף אבל סתם אני מרגיש צורך להגיד את זה

(moshe34) #1030

אז מה אתה אומר לי שהוא תמים, ואבא שלו בא אליו ואומר לו:

"סתכל בן היום ניגשתי לאופ"א וביקשתי לזרוק את ברצלונה מליגת האלופות " וניימאר לא מבין מה זה אומר?

כאלו דברים לא מבצעים מאחורי הגב של השחקן. כל הניסיון הזה להפוך את ניימאר לאיזה תמים ואבא שלו כתמנון מלא בזרועות שמשפיע לרעה על הבן התמים והנחמד נראה לי נאיבי .

(X@vi) #1031

אתה זוכר כמה שלא סבלתי אותו שהוא היה אהוב פה בפורום? אתה יכול להניח שאני לא מחסידי נאיימר בלשון המעטה ויכול להיות שזה כן באחראיותו. אבל כמו עם מסי והמסים שלו (כנ"ל כריסטיאנו) אני לא חושב שהם מתעסקים בדברים האלה, הם מתעסקים באימונים, בפרסומות, אינסטגראם וכל מיני קשקושים כאלה, לא חושב גם שלנאיימר יש רגשות נקם על בארסה הרי הוא עזב, לא העזיבו אותו…

יכול מאוד להיות שאני טועה ורשמתי את זה, אבל לא נראה לי הגיוני…

(moshe34) #1032

אוקי אני לא מסכים, אבל בוא נלך לקראתך, אם זה נכון ואבא שלו עשה את זה מאחורי הגב שלו. ניימאר בשלב הזה יודע.

אם אני היתי במקומו, היתי רותח מזעם שהסוכן שלי עושה מעשה כזה בלי ליידע אותי ולשאול לדעתי. הרי אבא שלו לא פנה לאופא כאדם פרטי אלא בשמו של ניימאר.

(X@vi) #1033

זה משהו אחר,

מצד שני לך תדע איזה כבוד יש לו לאבא שלו, אולי הוא לא מעיז להגיד לו כלום

זה כבר דיון היפותטי לגמרי

(moshe34) #1034

אני מזכיר לך שהוא כבר לא ילד. אלא גבר בוגר בן 26 שיש לו כבר ילד משלו.

(X@vi) #1035

מובן…

אני פשוט לא רואה שום צורך שלו לעשות את זה, זה נקמנות מהצד הגרוע ביותר הרי כסף לא נראה לי שחסר לו. על מה יש לו להתנקם כל כך בבארסה?

או שהוא כן נואש לכסף או שזה פייק ניוז גם יכול להיות

(moshe34) #1036

למה הוא נלחם על המענק שלו שבחודש אחד בפאריז הוא מרויח יותר. מה הוא צריך את הבלאגן הזה? הרי הוא אמר שהוא לא עזב בגלל כסף? ?(עלאק)

חזירות.

(X@vi) #1037

בגל מקרה הוא פח אשפה

מקווה שהוא וקבוצת המיליונרים שלו יפסידו השנה שוב באיזה רבע גמר האלופות, הרי עם התקשורת הרדודה של ימינו כבר יגידו שהוא נכשל אפילו שעונה ראשונה זה עוד מוקדם מדי

(moshe34) #1038

אם כל הרצון שלי שיכשל בצורה הכי מחפירה. לצערי אני מתקשה לראות את זה קורה. הצרפתים נראים מפחידים. כמות הכישרון שלהם בקישור ובהתקפה זה משהו שאין להם תחרות בארופה לפי דעתי.

מה שכן, מעצבן אותי שאומרים שהוא עזב כדי שהוא היה הכוכב הראשי והמנהיג שלהם. כאילו אם הם יזכו בליגת האלופות זה רק היה בזכותו.

כאילו הוא עזב לקבוצה של דיגים.

(X@vi) #1039

כן יש הרבה סיבות של למה המעבר הזה מעצבן וטחנו אותם כבר,

בסדר יש לנו משחק מחר…