ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז

ברצלונה

(dmitrys) #1040

אם אני מרוויח, נניח, 10,000 שקל בחודש, וקונה ברשת מוצר של 100 שקל ולא מביאים לי אותו.
אני אמור לוותר לחנות בגלל שזה רק 1% מההכנסה החודשית שלי?
אם היה חוזה בין ניימאר לברצלונה על מענק החתימה, בארסה צריכה לשלם. אם היא לא משלמת, זכותו לתבוע אותה בכל דרך אפשרית.
כמו שאני מכיר את ההנהלה שלנו, היא מנסה להנדס את הדוחות הכספיים של השנה שעברה, כדי להראות רווח.
אם אכן היה חוזה כזה, אני לא רואה במה שניימאר עשה “ניימאר חרא” אלה “הנהלת בארסה חרא”.

(X@vi) #1041

די עם ההשוואות המטופשות האלה זה בכלל לא קרוב

עם 10,000 אתה בקושי גומר את החודש, עם 10 מיליון יורו (עזוב שהוא עושה איזה 60 בשנה כולל הכל) אתה גומר 300 חודשים אז תדרוש את הכסף בדרך פחות בוטה. חוץ מזה זה לא שהוא תובע את אאודי שלא הביאו לו את הכסאות עור המחוממים לצורך ההשוואה שלך, זה שהוא לכאורה תובע את המעסיק שלו שנתן לו מה שהוא רצה והוא דורש למצות את הסעיף ה"נאמנות" האירוני ושבוע אחרי שהוא נכנס לתוקף הוא עזב…

נו באמת… כבר חפרנו על זה אז

(dmitrys) #1042

בשבילי זאת לא השוואה מטופשת. אם יש חוזה, צריך לכבד. גם אם זה נקרא “פרס הנאמנות” והוא בכל זאת ברח.
אם בארסה התחייבה לשלם, היא צריכה לשלם. אם היא לא משלמת, שיעיפו אותה מהצ’מפיונס. אם זה היה קורה, הייתי מאשים את ההנהלה, לא את ניימאר.
אתה אומר שהוא צריך לוותר על 40 מיליון כי הוא מרוויח 60 בשנה? אתה הייתה מוכן לוותר ככה סתם על 2\3 מההכנסה השנתית שלך? ועוד למי? לאלה שלכלכו עלייך בתקשורת וירדו על אבא שלך?

(X@vi) #1043

א’ מדובר על סעיף שמשלים 4 שנים ככה שהיחס הוא לא 2\3
ב’ אני לא מדבר על לוותר אני מדבר על כך שזה מגוחך לדרוש שבארסה תעוף מהמפעל לאחר שהיא היתה הבית שלך עד לפני חודשיים
ג’ אני אישית לא בטוח שזה קרה בכלל
ד’ ההשוואה כן מגוחכת מבחינתי כי היחס שונה לגמרי

(האחיין של קרלס) #1044

אף שופט, אבל אף שופט, לא ייתן לניימאר מענק חתימה על חוזה שהוא לא קיים.

(moshe34) #1045

יש משהו מאוד ציני לחתום על סעיף נאמנות ודקה אחרי זה לרוץ ולנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות.שלא לדבר על לנסות ובלי בושה לדרוש את הכסף שלא מגיע לו.

אני לא מוצא הפוסט המקורי של אותו “בועז סיטי”. אבל כל הזכויות לזה שמורות אליו.

(Dnlshrem) #1046

בועז סיטי הוא אחד האנשים המרתקים שכותבים על ספורט בפייסבוק - מספק זווית משפטית לכל נושא אפשרי.

הפוסט הוא פוסט יחסית ישן מאוגוסט:

(dmitrys) #1047

מה אתה רוצה להגיד בזה? שמישהו טוען שצריך לשלם לניימאר בלי הצדקה?
אתה אומר שאין חוזה, ברתומיאו אומר שיש חוזה אבל ניימאר לא עמד בכל התמאים, וניימאר אומר שהוא עמד בכל התנאים.
כל מה שאני אמרתי זה שאם יש חוזה, יש לכבדו. ואם לא יכבדו, שיקבלו עונש, ובמקרה הזה אני אאשים את ההנהלה ולא את ניימאר.
ברור שאם אין חוזה אין תשלום.

(האחיין של קרלס) #1048

הסכם יש. רק חבל שהוא לא קיים אותו. את הבונוס שלו הוא לא יקבל בבית משפט.

(agalma) #1049

האם העובדה שלניימאר יש תפוקה זהה כמעט לזו של מסי (18 גולים, 11 אסיסטים) מעידה על כך שהמעבר לפאריס, מבחינת היותו בורג מרכזי, היה שיקול נכון עבורו?

(Aimarito) #1050

השוואתית יש פה בעיה כי זו הליגה הצרפתית מול הספרדית, ונוכל לנתח זאת בצורה רצינית רק בסוף העונה.

(t-rix) #1051

זה היה ברור שזה ככה מהשניה נראשונה.
מסי לנצח יהיה הבורג הכי bad ass בברצלונה, אז כל שנותר לניימאר זה -ובאופן טבעי- לחפש מי שתשלם את סעיף השחרור שלו ושתענה על כמה קרטריונים כמו תחרותיות ברמות הגבוהות, סטאר קואלטי גבוה אבל כזה שלא יגנוב לו את הבמה (סיטי של דבריינה וצ’לסי של הזארד למשל יהיו בעייתיות מבחינתו) ו… יללה שוט.

לא כעסתי עליו שרצה לעזוב, זה טבעי לחלוטין ואף מתבקש… רק הדרך הייתה בעייתית… וכמו שרגילים במקדש, הדרך לא פחות (אם לא יותר) חשובה מהתוצאה…

(Michaelpiano) #1052

סיטי וצ׳לסי היו בעייתיות כי יש שם מאמנים שלא אכפת להם מזה שני אר יודע לדרבל, ובחיים לא ישיררו אותו למסיבת יומולדת, או ירשו לו לעשות מסיבות בלילות. אפשר לחשוב שהזאר כזה טוב ש ניימאר לא היה בקלות הופך למס׳ 1 בצ׳לסי. אפילו בסיטי הוא היה הופך לכוכב הענק. הבעיה של ניי היא פשוט מנטאלית ומעניין איך הקריירה שלו תיראה בעתיד!